Skocz do zawartości
SDRaid

Na jakie gry czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na czwartą część Sly i na MGS 5 ,bo jest już potwierdzony :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejności premierowej czekam na:

Hitman

The last of us

GTA V

Watch dogs

Star wars 1313

Ekskluzywy:

The last of us

Beyond dwie dusze

Reszta niekoniecznie na premierę:

AC III

Dishonored

God of war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zostało Fall of Cybertron już zaraz, Fifa 13, Resident Evil 6 i na PC chyba znów się skuszę na kolejnego CoD'a czyli Black Ops II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike: Global Offensive

Borderlands 2

Medal of Honor: Warfighter

Dwie ostatnie zapreorderowane, na CS kasa na karcie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike: Global Offensive

NHL 13

FIFA 13

NBA 2k13

MoH

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2012

Hitman: Absolution

Assassin's Creed III

GTA 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed III

GTA V

Far Cry 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pieniążki :rolleyes:.

Na F(ormel) 2012, kierownica się kurzy, a gt5 nie mam zamiaru włączać, ten poziom trudności mnie powalił w tej grze -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pieniążki :rolleyes:.

Na F(ormel) 2012, kierownica się kurzy, a gt5 nie mam zamiaru włączać, ten poziom trudności mnie powalił w tej grze -_-.

Naczy że co ? Że GT5 takie łatwe ? :biggrin:

WOW ! chciałbym być tak jaki ty :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczy że co ? Że GT5 takie łatwe ? :biggrin:

WOW ! chciałbym być tak jaki ty :biggrin:

Dla mnie to gra strasznie łatwa, mówię o zwykłych wyścigach w singlu, nie o zdobywaniu złotych pucharach w zawodach specjalnych czy licencjach. Lekko później na zakrętach hamujesz i już wyprzedzasz wszystkich, gdzie startowałeś z środkowej pozycji. Najlepszym przykładem słabego SI, co owocuje szybkim i długim prowadzeniem, jest puchar Formula Gran Turismo World Championship. Wszyscy takie same pojazdy, ta sama moc, a pierwsze miejsce zajmujesz w tempie ekspresowym. Pierwsze 4 wyścigi pierwsze miejsca bez problemu zajmowałem, 5 opuściłem, bo myślałem, że wyniku w tabeli nie zmieni, a mi się już jeździć nie chciało :happy:, ale jednak zmieniał rozstawienie tabeli, więc w ostatnim wyścigu musiałem tylko miejsce punktowane zająć, by na 1. miejscu skończyć. Wszyscy te same fury, a mimo zaliczenia paru kraks jest się w stanie szybko wrócić na 1. miejsce. Dlatego chcę czegoś, gdzie przy zajęciu 10 miejsca na 24 będę się cieszyć jak szalony i nie będę marudzić "czemu pierwszy nie byłeś?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechałeś tylko klasę początkową lub amatorską i dziwisz się że łatwo ? :biggrin: -> to oznacza, że o tej grze nie wiesz kompletnie nic.

Wybacz ale w takiej sytuacji nie możesz wypowiadać się o grze, że jest łatwa. To tak samo jakbyś przejechał trening. Zagraj w zawody sezonowe albo specjalne, przejedź tor Eiger Alfą na czas, zrób wyzwanie Vettela - zrób wszędzie tam złoto a potem pisz że jest łatwa.

Drażni mnie takie gadanie, bo twoje tezy są delikatnie mówiąc "niesprawiedliwe i nieprawdziwe".

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dokładnie Eiger... i jeszcze polecam wyłączyć wszystkie pomoce, wtedy już tak łatwo nie jest.

Co do gier to Gran Turismo 6 :) i GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lennox

Jaką klasę am. i pocz., ty mi tu piszesz? Tu masz dowód, żeby gołosłownym nie być - link. Na kierownicy jechałem, manual, wszystko wyłączone, tylko wychodzenie z poślizgów zostawiłem i te dwa wskaźniki do 10 na 3 ustawiłem. A ty dalej jednego nie rozumiesz, ja mówię o A-Spec, a nie tam o robieniu czasówek na złoto, bo to mnie w tej grze nigdy nie ciągnęło. Każdy wyścig z A-Spec był łatwy, monotonny. Innym jest trudność utrzymania samochodu na torze a innym zajęcie pierwszego miejsca.

Zwody sezonowe na złoto - nie chce mi się. A tym bardziej nie widzę sensu ich robienia. Zaliczeniem wszystkiego na najwyższe noty nazywasz trudnym? Do każdej gry możesz sobie dodać jakieś trudne zadania i będziesz twierdzić, że gra, mimo że singla przejdziesz bez trudności, a jakieś tam rekord ustanowić, czy też 100% zdobyć, jest katorgom, to i tak nazwać tytułu łatwy go obraża? Tym tokiem myślenia Spyro the Dragon dla młodych możesz nazwać grą hardcorową, bo za dzieciaka platformówkę przeszedłem parę razy, lecz 100% nie zdobyłem (wszystkie smoki, klejnoty, jaka). Proszę cię. Assassin's Creed: Revelations też nazwiesz grą trudna, bo wbicie 100% jest czasochłonne i trudne?

Edit: Dobra, Lennox, czytanie ze rozumieniem się kłania.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale w GT5 wychodzenie z poślizgu to tak jakby grać w coś innego na easy.

Mimo wszystko nie ma co ukrywać, że tryb A-Spec nie jest zbyt wymagający.

Druga sprawa zrobił się offtop , a GT5 ma swój własny dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Long3r - Jeśli chciałeś się pochwalić że jesteś mistrzem DFGT w klasie A-Spec (bo na specjalne jesteś za dobry więc Ci się nie chce) -> ok chwalę Cię, jesteś kozak i mam gęsią skórkę (ale mimo wszystko uzewnętrzniaj się w odpowiednim dziale)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czekam na Dishonored. Dla mnie ta gra może okazać się absolutną miazgą. Mam tylko nadzieję, że będzie niesamowicie trudna i się namęczę po zbóju przechodząc ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×