Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

PS z tym marcizella to fakt ale to juz robi sie nudne jak osoby pytaja sie o takie rzeczy a niby sa pewne zakupu gry lol czy tak trudno obejzec filmiki z gameplayem

Stary ale o co Ci chodzi? Po prostu przed kupnem gry wole sie upewnic czy wyeliminowali błędy, które mnie raziły w poprzednich czesciach. A gameplaye mi nic nie dadzą. Jedynie moge po nich ocenic grafike lub animacje. Mozesz obejrzec setki filmow na temat jakiejs gry i na ich podstawie wyrobic sobie o niej zdanie a gdy juz ją kupisz i chwycisz pada w swoje dłonie to całe twoje wyobrazenia na temat tej gry padną w gruzach (np. haze). A na fife jestem zdecydowany tylko dlatego, ze po 6 latach grania w pesa doszedłem do wniosku, ze najwyzsza pora dac szanse konkurencji. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca. Masz calkowita racje. Tez zrobilem pare razy taka gafe. Gra na filmikach wygladala fajnie a gdy zagralem chcialem wyrzucic za okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś pamietam wczesniej w temacie narzekał na przerzuty, że są zbyt wysokie i wolne, mnie tez to troche draznilo, ale wystarczy podczas przerzutu trzymac przycisk odpowiadajacy za zwody, a piłkeczka leci idealnie szybko i nisko(trzymając ten przycisk zawodnicy też lepiej lepiej przyjmują piłke, szybciej sie z nia odwracaja, lepiej zastawiaja, to jest bardzo, ale to bardzoo uzyteczny przycisk, szczegolnie w srodku pola, w tłoku). wiem ze to moze dla niektorych oczywiste, ale dla tych ktorzy maja pierwszy raz kontakt z fifa tak jak ja, moze okazac sie pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fbaran no to jak jestes takim bananem i grasz na amatorze w kariere to co sie dziwic ze bramki takie padaja lol nie masz kolegow czy internetu ? wtedy gra nabiera smaku rozegralem z 1000 meczy w FIFE 08 i pare w pesa 2008 w fife 08 nigdy nie gralem z kompem najpierw z kumplami a potem na zmiane w online (jest single player no i oczywiscie niezniszvzalny tryb BE A PRO czysty miodzik) . Jestem ciekawy czy tam bys takie bramy strzelal. Dla mnie jest to dziwne jezeli bazujesz swoja opinie na temat gry po rozegraniu meczow z komputerem ktory na slabszych poziomach trudnosci gra schematycznie tak bylo od zawsze. Ostatni raz odpisuje na twoje nie za madre wypociny.

PS a co do tego gameplayu to sa tez recenzje i opinie innych ktorzy grali kolega pare postow wyrzej zadal pytanie o ten strzal to na chlopski rozum wiadomo ze gra na nasze konsole idzie w strone realizmu juz od ver 08 a wiec latwo wywnioskowac ze takich bramek nie ujzymy tjery dobrze to napisal bo na pilke dziala teraz wiele czynnikow i jest to naprawde bliskie realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisalem ze gralem na amatorze. Co za irytujacy typ. CZYTAJ co pisze. Ubzdurales sobie cos juz kolejny raz. Internetu akurat wtedy nie mialem, a co cos ci nie pasuje, ze mozna nie miec internetu? Z kolegami zagralem pare razy i nikomu sie gra nie podobala( zawsze grywalismy w pesa i ciezko sie przestawic) Gralem na proffesionalu czy jaki tam jest ten jeden z wyzszych poziomow. Zagralem kilka meczy zobaczylem, ze takie bramki wchodza to przestalem. Nie dawalo mi to przyjemnosci poprostu. Nie bede sie zmuszal do gry, ktora mi nie pasuje, zeby po 1000 meczy stwierdzic, ze nie jest az tak zle. I kolejna sprawa dotyczaca twojego czytania. Pisalem, ze takie bramki wpadaly, gdy gralem w kariere a nie w tryb BE a pro. Jejku to jest chyba oczywiste. Nie gralem w to wiec nie wiem. Na sile probujesz mi uswiadomic, ze ta gra jest taka swietna. Takie zdanie mam i nie zmienie go zwlaszcza gdy podajesz takie argumenty, tym bardziej jesli mi ublizasz i nie czytasz dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo F09 ma niesamowity feeling. Strzały z pierwszej piłki, parady, wślizgi, walka bak w bark. śwoetni się w to pyka.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewytrzymam do premiery xD Lepiej jakby dali więcej czasu na granie tak chociaż z 4 minuty połowa bo w 2 to mecz sie strasznie szybko kończy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewytrzymam do premiery xD Lepiej jakby dali więcej czasu na granie tak chociaż z 4 minuty połowa bo w 2 to mecz sie strasznie szybko kończy :/

2 minuty to za malo;p

Nie mam czasu zeby strzelic XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam zrobic 26dni czekania jeszcze... ;/

poczekac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marne pocieszenie...

Trzeba bylo kupic fife,14 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba bylo kupic fife,14 dni:)

a ja wlasnie dzis dostalem wiadomosc ze sklepu w ktorym zamawialem fife09 ze odbior osobisty 30 wrzesnia wielka radosc na mojej gebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie dzis dostalem wiadomosc ze sklepu w ktorym zamawialem fife09 ze odbior osobisty 30 wrzesnia wielka radosc na mojej gebie

O,to masz fajnie:) Zdaj relacje jak juz ja dostaniesz i pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O,to masz fajnie:) Zdaj relacje jak juz ja dostaniesz i pograsz.

podziele sie wrazeniami jak tylko wpadnie w moje rece. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakim sklepi to zamowiles??Fifa coraz bardziej mi sie podoba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy w euro 2008 dało sie zrobić strzał z przewrotki xD? Bo mi sie nigdy nie udało, w fifie 08 pare razy sie udało, w demku 09 też mi się udało 2 razy a w euro nigdy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie czy w euro 2008 dało sie zrobić strzał z przewrotki xD? Bo mi sie nigdy nie udało, w fifie 08 pare razy sie udało, w demku 09 też mi się udało 2 razy a w euro nigdy xD

Jak w 08 sie dalo to w euro tez powinno;p

Btw. jak to zrobiles? poprostu strzal wcisnales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w jakim sklepi to zamowiles??Fifa coraz bardziej mi sie podoba:)

www.ultima.pl Warszawa ul.Chłodna cena 199 plus pendrive 2gb z logo EA SPORTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak wykonać strzał z przewrotki bo jeszce nigdy mi nie wyszedł ale w 09 bedzie to chyba łatwiejsze ponieważ gracz udeża piłkę dokładnie w tym momencie kiedy go do tego zmusimy tzn. naciśniemy strzał.

mam jeszce jednop pytanie; czy z "podbitek": kiedy żonglujemy sobie piłczką mozna przeżucić piłkę i żonglowac główką. Chodzi mi o ten trick kiedy na przemian wciskamy L2, L1, R2, R1?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do przewrotek to tylko strzał klikałęm. Udało mi się strzelić tak bramke Van Nisterlooyem (jak źle napisałem to sry) i raz Ronaldinho tak strzelałem ale obok bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie staje wszystko zautomatyzowane

osobiscie pamietam zeby strzelic z przewrortki w FIFIE 2003 (?) trzeba bylo przycisnąc pewną kombinacje klawiszy a tutaj prosze ^^ wystarczy strzał

to samo tyczy sie z dosrotkowaniami

zeby wrzucic pilke z krzyzaka - hu hu,... trudne to bylo oO - trzba bylo kombinowac klawiszami ze hej, a tutaj ? wystarczy poprostu przycisąc kwadrat blisko linii koncowej i dosrotkowanie z krzyzaka jak sie patrzy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saperman wyłącz sobie w opcjach wspomaganie przy dośrodkowaniach to wtedy już tak łatwo nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne tutek i niektore trickasy bardzo przydatne ale pokazane na xboxie... nie kumam prawie nic ^^

mam nadzieje ze RB = R1 etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Oryginalna i przyjemna. Ciężki wybór w tym roku. Chyba najrozsądniej będzie wziąć FIFĘ na PS3 i PESa na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×