Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

po 20 minutach właczyłem GT5 moze grę bardziej dopracuja bo jakoś mi nie leży na chwilę obecną. cieżka do okiełznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze kolejna osoba rozczarowana?no czyzby banka mydlana zatytulowana "by fifa09"prysla?hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zagorzalych grajkow fify...sledzilem caly czas ten temat i mowie kurcze moze w tym roku faktycznie trzeba sie przesiasc z pes na fife(a gram w niego od pierwszej czesci na psx)...wczoraj caly dzien czekalem na demko ale sie nie doczekalem i dzis rano zaraz zassalem z us psstore...po zainstalowaniu wlacza mi sie praktycznie to samo co w demie 08 no ale to nic..niby dodali jakies nowe opcje w ustawieniach przed meczowych noi oczywiscie od razu przypisek"new"no spoko ale takie rzeczy to od dawien dawna byly w pes'ie...no to zaczynam spiel i co?i Panowie powiedzcie mi co Wam tak sie podoba w tej grafice?no ja jak widze tych ludkow tak jakby garbatych biegajacych po boisku to mnie trzesie!!!no w porownaniu z demem 08 to zauwazylem 3 rzeczy otoz zawodnik wyciaga reke jak niby sie wysuwa ale tj nudne po pewnym czasie gdyz jak widzisz co chwile takiego garbatego ludka z ta lapa to wyglada jak zebrak!!gdzie te animacje niby zarabiste?ja tego wogole nie zauwazylem!!!podobno mial byc calkowicie przebudowany tryb strzalow i co?i mozna wlozyc to miedzy bajki puszczasz petarde rzekoma to pilka leci nad bramka jak balon!!!wogole bramkarze sa "zbyt duzi"co do wielkosci bramek no ale to szczegol...ogolnie powiem tak,ze jesli w nowym pes'ie poprawia plynnosc gry i online to dla mnie fifa ze swoimi licencjami i wogole tymi bajerami jest niczym i tyle!aha jeszcze jedno poziom trudnosci to omg wogole jego nie czuc w tej grze a bramki idzie strzelac bardzo schematycznie!!!3 podania i leci sam na sam no bozel udzie otworzcie oczeta!!!jak dla mnie liczy sie tylko PESSSSSSSS

to jest twoja opinia moim zdanie modele graczy sa poprawione twarze juz sie nie swieca jak w 08 hehe jak by byli z wosku lol animacja biegu poprawiona a ty mowisz ze jacys zgarbieni nie no pes ma zaj.... animacje biegu kij w dupe i jazda. Dla mnie duzo sie zmienilo gameplay zupelnie inny niz w 08 jest jeszcze wieksza swoboda na + gra sie tak jakby lzej no i ten motion capture miodzik gracze z ataku wychodza ci na pozycje ida do konca akcji a nie tak jak w 08 widziales zawodnika podajesz a on sie cofa to tez na in + mowisz cos tam o obronie ze latwo sie strzela bramki i schematy to ja cos powiem w gry sportowe gra sie przez online lub z zywym czlowiekiem bo z kompem to nie ma sensu jak juz nie masz z kim grac to najlepiej odblokowac ten poziom legends zaraz po world class to w nim cpu prezentuje naprawde dobrze oczywiscie w pelnej wersji . Do tego dojdzie bardziej rozbudowany tryb be a pro to wlasnie dzieki niemu praktycznie przez caly rok gralem w fife az jest to nie do wyobrazenia pamietajac ten shit z poprzedniej generacji moim zdaniem krol next gena umocnil sie na pozycji .To by bylo na tyle szkoda ze dali tylko 2 min w tym demie mogli by zrobic chociaz 5 min .

PS pesa 2009 tez kupie bo to sa wciaz 2 rozne gry i tak ma byc pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie bede sie zbywal bo kazdy ma swoje zdanie!!!jedni sa fascynatami bajkowej serii pt.fifa inni symulacja pt PES!ja nie wydam kasy na na Fife bo Pes mnie zadowoli w pelni wole ta kase przeznaczyc np na LBP...no ale jesli nikt nie widzi tego ze ci zawodnicy z Fify wygladaja tak dziwnie to pewnie moj sony 40' zle ich wyswietla:D:D:Da murawa jest taka super malowana?wlasnie jest jakby pedzlem przemalowane po tym boisku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo wersji pc i powiem że większej porażki nie widziałem jeszcze w życiu ten kto wyda na to pieniądze to chyba się z h...m na łby pozamienia.A Ea tak zapewniało że w tym roku ma być przełom ciekawe jak wygląda wersja ps3 bo ta na komputer to jest tragedia i wygląda jak wymiociny.Boże byle tylko konami nie dało tak d...y.Pytanie do tych co grali już w demo jak wygląda sprawa frameratu poprawili coś w stosunku do euro2008 chodzi mi głównie o przerywniki czy tak już nie klatkują czy dalej jest to samo? Haha jeszcze mi się śmiać chce z tej trawy w wersji pc niby jakaś super3d a wygląda jakby ktoś ją farbą fluorescencyjną pomalował rzygać się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem wczoraj w to demko, zeby nie bylo ze psiocze bez podstaw i powiem tak: w menu spedzilem chyba z 15 minut bawiac sie Ronaldinho, probujac rozne triki i zwody (calkiem spoko), strzelajac na bramke itp. Po odpaleniu meczu (na najtrudniejszym poziomie) strzelilem bramke w pierwszej akcji i wylaczylem PS3...

Ludzie! Sciagnijcie klepki z oczu, wypnijcie sie na ta wielka kpine jaka jest EA Sports i poczekajcie na PES... Nawet ten jeden niedopracowany PES 2008 miazdzy ta gierke jaka jest FIFA. Jak ktos wspomnial wczesniej: PES to symulator, FIFA to kopaninka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w demo i powiem że nic nadzwyczajnego, co gorsze drażni rwanie animacji !!! podoba mi się tylko muzyka podczas treningu

jakie wy macie spostrzeżenia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej wie ktoś czy fifa bedzie po polsku na ps3?

bedzie po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sciagnalem pogralem i w sumie nic co mozna nazwac Epokowa gra... czekamy na pes09 i wowczas dokonam wyboru bo dwie pilki to za duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że kupię w tym roku fife ale skoro mówicie że animacja rwie to już wiem że nawet dema nie mam po co ściągać a ea niech się pałuje murzyńskimi pałami.Mam tą firmę głęboko w poważaniu za te ściemy którymi co roku karmią tą mase naiwnych dzieciaków jak i za te jej pożal się Boże gry nudne jak flaki z olejem.Jeśli chodzi o pesa to wystarczy że poprawią płynność byle gra nie rwała zaktualizują te składy które są licencjonowane i nic mi więcej do szczęścia nie potrzebne no i online żeby był dobry.A i znowu nasuwa się pytanie czy to ps3 jest takie h...e czy progrmiści i niech nikt mi tu nie gada że jeszcze nie zdążyli poznać architektóry ps3 bo mija 2 rok odkąd jest na rynku a gier jak wychodziło mało tak wychodzi i jak dużo tytułów działało kiepsko tak dalej te co wychodzą działają kiepsko.Ale jak przez rok czasu nie potrafią zoptymalizować gry by działała płynnie to są sk...i i beztalenciami programistycznymi szczególnie że udoskonalają silnik gry z 2003 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdzie się podziali ci wszyscy krzykacze którzy to rzucali ahami i ohami nt fify 09, więcej pokory następnym razem - przynajmniej do czasu aż osobiście nie sprawdzicie tytułu.

Ot takie cos mi się nasunęło.

peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i gdzie się podziali ci wszyscy krzykacze którzy to rzucali ahami i ohami nt fify 09, więcej pokory następnym razem - przynajmniej do czasu aż osobiście nie sprawdzicie tytułu.

Ot takie cos mi się nasunęło.

peace.

a może graja właśnie w demko bo im sie gra spodobała i widzą te ochy i achy ? to ze tobie się nie podoba to nie znaczy ze wszystkim innym tez ! osobiście uważam ze zmiany sa ale nie wielkie przynajmniej grając w to demo nie widać jakoś tego tak bardzo co zapowiadało EA ale przypomina mi sie analogiczna sytuacja z przed roku jako wielki fan PES jak włączyłem demko Fify08 to bylem w szoku jaka lipa i odrazu usunąłem , kupiłem w preo PES08 ale sprzedałem w tym samym dniu co przysłali mi grę, zawiodłem się strasznie ! Pare miechów później dostałem w prezencie FIFE08 i różnica miedzy demem była kolosalna ! zmieniłem zdanie o tej serii całkowicie na + oczywiście. W tym roku prawdopodobnie nie zdecyduje sie na zakup i zostanę przy 08 a natomiast zakupie PES09 jeśli Konami nie spieprzy tego co rok temu (framerate , online)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! bylem w tym roku na targach GC 2008 w lipsku gralem w fife09 i mam porownanie z wersja demo fify tak wiec na targach gra prezentowala sie duzo lepiej byla jakos bardziej grywalna i wogule jakas przyjemniejsza w graniu takze z ostateczna ocena gry bym sie wstrzymal jak wiadomo wersja demonstracyjna jak sama nazwa wskazuje ma na celu wprowadzenie nas w klimat gry i raczej zawsze wersja finalna gry jest zdecydowanie lepsza ja wam gwaranyuje ze w tym przypadku tak jest bo gralem na targach i dzis w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może graja właśnie w demko bo im sie gra spodobała i widzą te ochy i achy ? to ze tobie się nie podoba to nie znaczy ze wszystkim innym tez !

to nie jest kwestia czy mi sie podoba czy nie - sęk w tym, że wypowiada się tu grupa ludzi którzy zanim zagrali w demo twierdzili ze fifa zmiecie peesa ze fifa to fifa tamto nie mając o edycji 09 zielonego pojęcia - wiem, że forum to dosyć anonimowy temat - ale wypadało by wiedzieć o czym się pisze - tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa moze ma lepsza grafike moze ma licencje ale nie ma tej grywalnosci co pes. gram w pilke konami od pierwszego ISS'a na PSX'a i dla mnie PES to jest najlepsza kopanka nie ze jestem jakims fanbojem czy cos poprostu ja wybralem co dla mnie lepsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy i minusy nowej FIFY by my.

+całkiem ciekawe niektóre animacje ruchów

+fajny patent z loadingiem

+ plus ale mały za ,co by nie mówić licencje na wszystko

-Fizyka piłki a co za tym idzie strzały podania ,to jakaś kpina

-Przedobrzenie z patentem kiedy zawodnik pokazuje aby zagrać do niego( na początku miłe ale szybko zaczyna irytować)

-Anemiczna rozgrywka, zawodnicy niemal latają przy starciach w powietrzu.

-Schematyczna

Uważam że ocena jest obiektywna.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FauPeR

analogiczna sytuacja jest tez w temacie o PES09 tak ze niema sie co przejmować jak ktoś jest fanbojem to nim juz zostanie i nic go nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na evo-web jest taki tekst:

the differences in graphics of the demo of fifa 09 on the two consoles is shocking. Both played on a HD pioneer 508, and the graphics on the 360 come in a far more higher resolution (like for example 1368x720 on 360 vs 640x480 on ps3), with better colours, much more detail and depth, although framerate in game is on both very good.

Ktoś kto ma obie konsole może potwierdzić/zaprzeczyć?

Pytam bo teraz mam w planach zakup konsoli i takie coś może znacząco zmienić biegun mojego zainteresowania pudłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w demko i widać że chcieli dobrze a wyszlo jak zawsze.... no chociaz napewno jest dużo bardziej dopracowane niż np PES2008.... tam to była porażka.... jeśli tempo gry w PES 2009 nie ulegnie zmianie to nawet na niego nie spojrze.... bo to co się działo w 2008 to porażka.... grasz barca? to schemat.. podajesz do Zambrotty L1+trójkąt i i Messi ma piłke i sprintem już możemy reszte boiska przejść.... to jest realistyczne?? tam to naprawde było za wolne.... no i obrońcy na spólke z bramkarzami....;/ bramkarze którzy wpuszczają dośrodkowania z połowy boiska ..... obrońcy którzy piłke mijają nikt nie wie dlaczego.... Fifa tych błędó nie miała... i oby nowy PES wrócił do korzeni do takiego gamplaya jaki był w 5 no może w 6 bo tam to jeszcze tak tragicznie nie wyglądało.... inaczej biore Fifke bo Konami wyraźnie olewa graczy wypuszczając coraz to gorszą gre z coraz to mniejszą liczbą zespołów.....;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demo pes'a i zobacze czy musze kupic jeszcze jedna gre XD

narazie tej fifie daje 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm gowienko... Wiem jedno od ilus lat zasada "nie ruszaj gowna bo smierdzi" swietnie sprawdza sie do opisania serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dobra myśl:) Nom w pesie było tak ze messi ma bale i strzlela brame obojetnie z kad;/ Ale cóz bywa i tak.nie oszukumy sie ale nigdy ZADNA GRA nie bedzie kazdemu robila dobrze.Kazdy czlowiek bedzie mial jakies"sapy" do gry.Mi sie nie podoba grafa temu sie nie widzi cos i ble ble tak to jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie gra całkiem podoba... Jeszcze trzeba sprawdzic tylko PEsa 2009 i wtedy bede wiedzial co kupic i w co grac online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×