Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym, fajnie jakbys mogl korzystac z interpunkcji podczas udzielania sie na tym forum i pisac bardziej skladnie, bo ciezko sie Ciebie czyta

zgadzam sie

poza tym dodam ze jestem w szoku po takiej wypowiedzi fana PESa oO

3/4 fanow PESa (bynajmniej odnisolem takie wrazenie) nie przyzna ze Pes2008 jest kijowy - bedzie dalej sadzic ze jest najlepszy ze wszystkich jakie byly nawet nie porownując do FIFy bo podobno to gowno...

----

FIFA coraz blizej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sugerować się recenzjami PÓKI CO PES 2009 zbiera lepsze oceny.

oceny ocenami, przyznam, ze jestem zaskoczony, nic na to nie wskazuje, zeby byl lepszy, niestety, widzialem nowego pesa tylko na filmikach i screenach, wole sam ocenic, jezeli bedzie dane nam zobaczyc demo przed premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja pożyjemy zobaczymy ,a mocna konkurencja każdemu wyjdzie na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, a gdzie wy kupuejcie ?? pdoobno wyslaja juz 30 wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to gram.pl (sam nie moge uwierzyc ze zamowilem tam gre na ps3 poniewaz ich ceny są tam strasznie wysokie ale FIFA09 wcale nie jest zła+dod. PenDrive EA)

wysylka 30 wrzesnia ? ;>

podobnoz psxextreme chwali sie ze wysylaja najwczesniej - 2 pazdziernika, a o 30 wrzesnia nei slyszalem ;p

podaj zrodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aki możesz skończyć z tym wymyślaniem o recenzjach lepszych dla Pesa ? juz w jednym temacie Ci o tym pisałem...podaj prosze linki do tych recenzji(poza jedyna z PSM gdzie rzeczywiscie PES dostał ocenę o 5% wyższą, ale już np. w PSXE jasno i wyraźnie jest napsiane że nowa Fifa jest o wiele lepsza od PESa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oceny ocenami, przyznam, ze jestem zaskoczony, nic na to nie wskazuje, zeby byl lepszy, niestety, widzialem nowego pesa tylko na filmikach i screenach, wole sam ocenic, jezeli bedzie dane nam zobaczyc demo przed premiera.

Jest tak bo nie wystawili jeszcze dema niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mam zamiar kupić fife. Demo naprawę mi się spodobało... aż nie wierze, że ta gra jest od ea ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja też jestem fanem pesa ale po zagraniu w demko fify nie mam wątpliwości że tym razem to EA zarobi na mnie $$$. Super fajna wypaśna gierka. Szkoda że te karne są w demie po meczu.

Ps. Koniec ze skośnookimi. Nich się wezmą do 2010 roku do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja też jestem fanem pesa ale po zagraniu w demko fify nie mam wątpliwości że tym razem to EA zarobi na mnie $$$. Super fajna wypaśna gierka. Szkoda że te karne są w demie po meczu.

Ps. Koniec ze skośnookimi. Nich się wezmą do 2010 roku do roboty.

Niech się biorą, ale będzie im ciężko bo Ea w końcu przestało stać w miejscu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja też jestem fanem pesa ale po zagraniu w demko fify nie mam wątpliwości że tym razem to EA zarobi na mnie $$$. Super fajna wypaśna gierka. Szkoda że te karne są w demie po meczu.

Ps. Koniec ze skośnookimi. Nich się wezmą do 2010 roku do roboty.

Niech się biorą, ale będzie im ciężko bo Ea w końcu przestało stać w miejscu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech się biorą, ale będzie im ciężko bo Ea w końcu przestało stać w miejscu ;D

Sorry za offa

Ty Noe coś dzisiaj piłeś? Najpierw temat z nabijaniem postów, potem nic niewnoszące odpowiedzi w różnych tematach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem fanem fify ale w tym roku EA sie postaralo tylko jeszcze nie wiem gdzie kupie gre. Mysle nad PSX extreme bo na allegro napisali ze wysylaja gre 30 wrzesnia Wiec chyba u nich zamowie i wezme odbior wlasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aki możesz skończyć z tym wymyślaniem o recenzjach lepszych dla Pesa ? juz w jednym temacie Ci o tym pisałem...podaj prosze linki do tych recenzji(poza jedyna z PSM gdzie rzeczywiscie PES dostał ocenę o 5% wyższą, ale już np. w PSXE jasno i wyraźnie jest napsiane że nowa Fifa jest o wiele lepsza od PESa)

W Hiszpańskim Hobby Consolas również PES otrzymał lepszą ocenę więc to nie są moje fanaberie.A swoją drogą jak w PSX-ie można ocenić ukończoną grę z którą nie miało się jeszcze kontaktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy szukace ale PSX Extreme jak byk ma wysylke 1 pazdziernika a nie 30 wrzesnia ;p

magent, nie licz na to ze dadzą ci gre w rece 30 ^^ wysylają tego dnia co napisali i nie ma mozliwosci odebrania osobistego PRE-ORDERA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w PSX Extreme gry częsyo przychodziły przed premiera albo w jej dniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Hiszpańskim Hobby Consolas również PES otrzymał lepszą ocenę więc to nie są moje fanaberie.A swoją drogą jak w PSX-ie można ocenić ukończoną grę z którą nie miało się jeszcze kontaktu?

w PSX oceniali Fife, nie pesa, o pesie jest to, co mozna bylo zobaczyc na GC. Ja nie slyszalem, zeby jakies gazety dostaly swoje kopie, ukonczone czy nie, wiec nie bardzo wiem skad te oceny, bo jezeli oni graja i recenzuja, to dlaczego my nie mozemy? Troche to dziwne, oddac gre w lapy recenzentow, a nie wypuscic dema Czyzby zmiana polityki Konami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro piszą ze wysylka kolo 1 października, napisałem email i napisano mi że na 99% wyslaja juz 30 wrzesnia;)) cena to 174zł chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w PSX oceniali Fife, nie pesa, o pesie jest to, co mozna bylo zobaczyc na GC. Ja nie slyszalem, zeby jakies gazety dostaly swoje kopie, ukonczone czy nie, wiec nie bardzo wiem skad te oceny, bo jezeli oni graja i recenzuja, to dlaczego my nie mozemy? Troche to dziwne, oddac gre w lapy recenzentow, a nie wypuscic dema Czyzby zmiana polityki Konami ?

a jak było rok temu ? gra wyszła a demo pojawiło się później ! są już dwie recenzje nowego PES w tym hiszpańskim magazynie i PSM3 oceny ponad 9/10

więc żadnej zmiany polityki konami to ja nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak było rok temu ? gra wyszła a demo pojawiło się później ! są już dwie recenzje nowego PES w tym hiszpańskim magazynie i PSM3 oceny ponad 9/10

więc żadnej zmiany polityki konami to ja nie widzę

nie wiem czy dobrze pamietam, ale premiera w zeszlym roku byla 29 pazdziernika w Europie (przesunieta z 15.10), a 26 wrzenia juz bylo demo. I nic nie zapowiadalo katastrofy

Skad w ogole pomysl, ze demo wyszlo po pelnej wersji gry?

W tym roku cos sie dzialo przed data wypuszczenia dema, potem okazalo sie ze nie bedzie i cisza. Mam odczucie, ze w tym roku tez niczym nie zaskocza, malo mowilo sie o nowosciach, odnioslem wrazenie ze bedziej poprawiono 2008 niz puszczono cos nowego. Nowy tryb "become a star", o ile dobrze pamietam nazwe, to nic innego jak "be a pro" z zeszlego roku z fify! Poki co, zadnych nowinek technicznych, co widac rowniez na filmikach, fifa z zeszlego roku, oraz terazniejsza upewnia mnie, ze pes stoi w miejscu, tak jak kopanka od EA przez ostatnie 10 lat. Jako konsument sklaniam sie ku fife, a jezeli Konami chce moich pieniedzy, to niech wyda troche swoich na nowy silnik np. Gram juz dlugo, ale teraz sam zarabiam kase na gry i oczekuje wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to gram.pl (sam nie moge uwierzyc ze zamowilem tam gre na ps3 poniewaz ich ceny są tam strasznie wysokie ale FIFA09 wcale nie jest zła+dod. PenDrive EA)

wysylka 30 wrzesnia ? ;>

podobnoz psxextreme chwali sie ze wysylaja najwczesniej - 2 pazdziernika, a o 30 wrzesnia nei slyszalem ;p

podaj zrodlo

witam ja kupilem na ultima.pl i wybralem opcje odbior osobisty dostalem meila ze 30 wrzesnia mozna odbierac wiec pewnie i wysylac beda 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktos gdzie mozna kupic poza ultima wersje z pendrivem? w przystepnej cenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram.pl / PSX Extreme to tylko dwa przyklady, po 179 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no, ale bez pendrajwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×