Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
no tak dogadamy sie na prv

jakies tam sa, ale nie ma sie czym chwalic Ja gram caly czas ManU albo Francja, ustawienie 3-4-3 lekko przerobione dla ManU, a Francja zalezy od dnia

manu vs arsenal hmm ciekawy meczyk będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
manu vs arsenal hmm ciekawy meczyk będzie

na to licze

fajny motyw z Adidas Live, jedna liga jest za darmo i na dobra sprawe to mi wystarcza nie uznaje zadnej innej poza angielska.

Odnosnie Mistrzostw,

ktos ma info o ktorej godzinie startuja? na stronie nie ma o tym slowa, napisali jedynie, ze ci, ktorzy sie nie zapisza, powinni byc godzine przed startem.. bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co pamietam to w tamtym roku w Szczecinie bylo jakos na 9 zapisy, a od 10 turniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to w tamtym roku w Szczecinie bylo jakos na 9 zapisy, a od 10 turniej

spoczko, dzieki. Byles w ub? wysoki poziom ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja byłem w fife 2006 osatni raz we wrocku na mistrzostwach polski i miejsce 7 dużo typa wtedy było a wygrali kolesie z poznania jakiś klan powiem ze wtedy poziom był wysoki ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglbym ten koles co juz ma fife w domku ponagrywac jakies filmiki w lepszej jakosci z roznych trybow gry i wrzucic na youtyba czy cos takiego...

tak apropo ktos zamowil fife z www.psxextreme.pl?? jestem ciekaw czy dojdzie mi od nich do piatku?? bo w sobote to chyba nie dojedzie nikt do mnie,wzielem kuriera... i jest od 24 do 48 h,czyli jak by wysylali 1 paz to raczej bym juz w week gral;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglbym ten koles co juz ma fife w domku ponagrywac jakies filmiki w lepszej jakosci z roznych trybow gry i wrzucic na youtyba czy cos takiego...

tak apropo ktos zamowil fife z www.psxextreme.pl?? jestem ciekaw czy dojdzie mi od nich do piatku?? bo w sobote to chyba nie dojedzie nikt do mnie,wzielem kuriera...

ja zamowilem, mam nadzieje ze dojdzie, w sobote eliminacje napisali, ze wysylaja 2 pazdziernika, wiec jezeli tak bedzie to nie ma bata, zeby kurier nie dojechal w piatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

i tak psxextreme późno wysyła mi wysyłają 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to do ciebie na bank dojdzie przed weekendem ...;] jak juz wiekszosc bedzie miala gre w domie to raczej bedzie mniej postow juz tu na plywac;] no chyba ze na ustawiki online,tak kazdy bedzie lupal na konsolce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.gameover.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak dostaniesz to napisz odrazu pierwsze wrazenia i odczucia na pelnej wersji,kilka roznic wzgledem demo itp;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie(Katowice) ma byc 1-go ,tak przynajmniej powiedzial pracownik, za 169 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dasz rade heeh najwyzej odpusicsz sobie obiad i w to miejsce recenzja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak psxextreme późno wysyła mi wysyłają 30

ku**a, pospieszylem sie, wydawalo mi sie ze 179zl nigdzie nie wyrwe, a okazalo sie, ze poza psx kilka sklepow oferuje podobna cene. Tak czy owak przyszly weekend zapowiada sie ciekawie. Moja dziewczyna jest bardzo zadowolona hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja mam tez za 179 ale do tego jeszcze pen 2 gb...moja dziewuszka juz tez powoli zaczyna sie bardzo"cieszyc" ehehe

przed chwila pisalem z typem psx....pl i potwierdzil ze wysylaja 1.10.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja już 1 bede miał w domku właśnie przed chwila zakupiłem nowy tv lcd 32 lg ajjjj i tez ma dojść 1 zapowiada się łady dzień ...Dobrze że nie mam obecnie dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja mam tez za 179 ale do tego jeszcze pen 2 gb...moja dziewuszka juz tez powoli zaczyna sie bardzo"cieszyc" ehehe

przed chwila pisalem z typem psx....pl i potwierdzil ze wysylaja 1.10.08

wszystkie pre-ordery byly z penem, do wyczerpania zapasow.

Ja napisalem do Aju, powiedzial, ze 2 wysylaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero co dostalem odp i niby maja 1 wysylac ,no okaze sie bo jeszcze dostaniemy mail pewnie z informacja kiedy wyszla od nich gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta premiera,że już 1.10.08 będą wysyłać Wam gre? Co Wy to opowiadacie, poważnie? Ja już nie mogę się dłużej doczekać, ach ten Szpakowski i jego teksty:)

Pozdrawiam

P.S. Ostatnio włączyłem demko znajomemu,który to jest odwiecznym fanem PES'a i go po prostu zaczarowałem:) Może nie ja,ale nowa Fifa, a raczej jej demo.Stwierdził jednoznacznie,że jest pod wrażeniem i to zupełnie inna Fifa, jaką znał do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kiedy ta premiera,że już 1.10.08 będą wysyłać Wam gre? Co Wy to opowiadacie, poważnie? Ja już nie mogę się dłużej doczekać, ach ten Szpakowski i jego teksty:)

Pozdrawiam

P.S. Ostatnio włączyłem demko znajomemu,który to jest odwiecznym fanem PES'a i go po prostu zaczarowałem:) Może nie ja,ale nowa Fifa, a raczej jej demo.Stwierdził jednoznacznie,że jest pod wrażeniem i to zupełnie inna Fifa, jaką znał do tej pory.

dowiedzialem sie wlasnie, ze psx wysyla 1, wiec 2 powinna juz hulac w moim ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera oficjalna jest 3.10.08r

preordery w kiektorych sklepach wysylane beda wczesniej tak jak np wyzej pisze,jedni beda mieli norlanie 3.10 inni wczesniej;]

tak jak mowilem 1 wysylka takze 2 moze 3 juz bedzie sie grzala w napedzie...

demo pesa 09 bedzie 2 pazdziernika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, że tylko menusy będą po polsku (brak polskiego komentarza) ?

A jeśli nie prawda, to czy będzie można wybrać język komentarza, gdyby nasz rodzimy drażnił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×