Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie Bo mnie to zacinanie irytowało Skad Masz takie info.?

"Nadchodzi duży patch do gry FIFA 09, dodatek będzie gotowy do ściągnięcia już w przyszłym tygodniu i wprowadzi w grę kilka naprawdę istotnych zmian.

Naprawiony problem biegnięcia bokiem przy podaniach na dobieg

Naprawienie problemu, gdzie gracz biegł bokiem, próbując odebrać piłkę na dobieg zamiast biec prosto do niej i ją przejąć, było głównym priorytetem dla EAC. Jesteśmy szczęśliwi mogąc powiedzieć, że EAC było w stanie naprawić ten problem, i będzie to zawarte w update?cie.

Ulepszona zasada przywileju korzyści: naprawienie nie przyznawania goli w zamian za rzut wolny.Był problem z przywilejem korzyści, gdzie sędzia nie uznawał gola, jeżeli był zdobyty, kiedy przywilej był zastosowany. Zamiast sędzia dyktował rzut wolny lub karny dla sfaulowanego gracza. Ten problem został rozwiązany w update. Gole, które zostaną zdobyte kiedy będzie popełniony faul, będą uznane.

Ulepszone nadawanie numerów w trybie kariery.

Podczas podpisywania kontraktu z graczem w trybie kariery, gracz podejmuje rozsądniejszą decyzję. Bazując na tym, wybierze numer jaki mu się podoba, kiedy wcześniej zawsze brałby numer 2.

Dozwolone do 8 graczy w trybie turnieju.

Po instalacji update będzie możliwość zagrania w trybie turnieju z 8 kontrolowanymi przez graczy drużynami. To daje możliwość, żeby hostować większe imprezy z przyjaciółmi, żeby współzawodniczyć w turniejach offline. Miłej zabawy!

Usunięta możliwość, aby grać zmodyfikowanymi drużynami w rankingowych meczach online

Każdy ma możliwość do przenoszenia graczy do jego ulubionej drużyny i tworzenia drużyny marzeń. To jest opcja, którą chcemy zaoferować każdemu, żeby sprawiać przyjemność z tworzenia własnej drużyny i grania nią offline i online. Kiedy przychodzi czas na rankingowe mecze online, myślimy, że tylko prawdziwe drużyny powinny współzawodniczyć przeciwko sobie, żeby zachować szanse każdego. Dlatego wraz z update nie będzie więcej możliwe, aby wejść do rankingowego meczu z stworzoną drużyną. Będziecie dalej mogli upload?ować stworzone przez was drużyny, jako zmodyfikowana wyjściowa 11 z istniejącymi graczami składu tej drużyny.

Naprawiony problem lagów podczas gry na Stadionie 23. Maja

Naprawiliśmy ważny problem frame rate?u na Stadionie 23. Maja.

Naprawiony problem dołączania do lobby drużynowej gry online.

Problem zawieszania się gry pojawiający się podczas szukania dostępnych sekcji gry OTP w lobby został rozwiązany."

Artykuł pochodzi z forum (spam).pl

Ostatnio po włączeniu Fifa 09 pobrała się aktualizacja

Mogę potwierdzic że problem z klatkowaniem na stadionie 3 maja oraz problem biegnięcia bokiem przy podaniach na dobieg został wyeliminowany.Reszta nie wiem bo nie sprawdzałem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak przy rzutach wolnych wysunac pilke i potem strzelic? Wiem ze chyba musze L2 aby gracza przywolac tylko nie wiem jak potem podac pilke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Ja mam pytanie dotyczące Finałów Mistrzostw Polski.Dostał się ktoś ze Ślązka jak tak to jakby mógł napisać na moje gg://11296726 to może razem pojedziemy prosze szybo o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu poprawili te irytujące błędy, ale przywilej korzyści nadal nie działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywilej w tej grze to jakas pomylka jest xD ale po patchu jest lepiej

powiedzcie mi tylko jak strzelac wolne po ziemi ! bo rozkminic nie moge : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY za co sa przyznawane punkty umiejetnosci, ile trzeba miec punktow zeby skoczyc na nastepny level, z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad mozna pobrac patcha do Fify09?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skad mozna pobrac patcha do Fify09?

o ktorego patcha Ci chodzi?? wszystkie patche implementowane automatycznie, zwane dalej "krytycznymi" sa gdy wyskakuje komunikat przy odpalaniu gry jesli oczywiscie jestes podpiety do sieci, natomiast jesli chodzi Ci o dodatek z jezykami to jest on na PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ten co poprawia bledy w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedzial kolega wyzej, przy wlaczeniu gry patch sciaga sie automatem, pod warunkiem, ze masz plejke podlaczona do sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kapec. Nie ma innej opcji. Dla Fifa09 PS3 patch dostepny jest jedynie przez PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym problem ze nie mam

no to bedzie ciezko, chyba ze istnieje jakis support EA, ale bez sieci tak czy siak duzo nie podzialasz :/ o ile istnieje cos takiego to wyslij im maila i zapytaj czy moga Ci przeslac... moze to glupie ale serwis hp przyslal mi kiedys sterowniki jak nie mialem netu, ale na pewno jest wielu uzytkownikow, ktorzy maja taki problem jak Ty, jednakze moze byc ciezko :)

ew. dorwij jakiegos znajomego ktory ma net (sorry za offtopa ale az samo cisnie mi sie na usta, ale bym mial beke jakbys napisal adekwatnier do Swojego porzedniego posta "problem  w tym ze ja nie mam znajomych") ale tak nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to bedzie ciezko, chyba ze istnieje jakis support EA, ale bez sieci tak czy siak duzo nie podzialasz :/ o ile istnieje cos takiego to wyslij im maila i zapytaj czy moga Ci przeslac... moze to glupie ale serwis hp przyslal mi kiedys sterowniki jak nie mialem netu, ale na pewno jest wielu uzytkownikow, ktorzy maja taki problem jak Ty, jednakze moze byc ciezko :)

Nie wydaje mi sie, ale sprobowac warto. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzieki za pomoc a tak poza tym jak sie nie ma znajomych pozostaja kafejki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, gdy podczas meczyku biorę powtórkę, to w panelu na ekranie przycisk R3 (czyli zrobienie screenshota) jest szarawy i nie działa. Wiecie jak to uaktywnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje Ronaldo (Brazylijczyk, obecnie gra w Corinthians) ps . tego klubu też coś nie widze:P

więc jak ktoś wie gdzie on jest (jeśli wogóle jest) to proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gracie z manualnymi strzałami/podaniami/wrzutkami itd czy z ,,Asystentem" ? I powiedzcie mi jak się lepiej gra? Słyszałem, ze na poczatku trudno grac manualnie ale potem jest lepiej.

I biegacie analogami czy strzałkami;p ? I oczywiscie standardowe pytanie jak jest lepiej analogi czy strzałki? ( jak grają pro?:P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś z Was czy jest możliwość pobrania polskich komentarzy z PSN do angielskiej wersji Fifa 09? Ponieważ wg pewnego sprzedawcy na allegro taka możliwość istnieje, ale niestety nie znalazłem nic o tym w necie stąd też moje pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytania:

czy gdzies w opcjach gry jest mozliwosc zeby samo wybieralo jezyk na poczatku gry??

czy jest mozliwosc wgrania swoich mp3?? (slyszalem ze na pc jest taka mozliwosc)

i czy jest sposob zeby zdjecia zrobionew grze zapisywaly sie na dysku a nie byly wysylane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój pierwszy post ,więc proszę o wyrozumiałość.

Czy ktoś wie jakim klawiszem lub klawiszami anulować przywilej tak aby sędzia nie gwizdnął faulu , tylko akcja poszła dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×