Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze do tego koszulke polski dodaja

Podobno oryginalną Adidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem koszulkę, biała z czarnym logo i napisem adidas. Taka sobie nic specjalnego.

Lepiej by jakąś meczową dodali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolalbym dodatkowa lige do aktualizacji niz koszulke, pena czy inne ciulstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie strona www.eafootballworld.com gdzie mam swój profil dodany z PS3, wszystko niby działa ale....

W zakładce Profile w oknie Updates nie mam nic. U innych graczy coś jest jest.

W oknie Match History jest coś nie tak. Wygrywam mecz rankingowy 5:2 a tam widzę tylko 2:0.

Jak Wam to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wolalbym dodatkowa lige do aktualizacji niz koszulke, pena czy inne ciulstwo.

Pena to chyba ultima dodawała do pre orderów.

Gdybym był fanem Fify i gier sportowych, tak jak kiedyś, to bym na pewno kupił w MM. 149 zł za nową grę na konsole, to żadne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. Sorry że odbiegam od tematu ale mam problem. Nie wiem jak zmienić numery na koszulkach zawodników. POmożecie? Z góry dzięki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest sobie strona www.eafootballworld.com gdzie mam swój profil dodany z PS3, wszystko niby działa ale....

W zakładce Profile w oknie Updates nie mam nic. U innych graczy coś jest jest.

W oknie Match History jest coś nie tak. Wygrywam mecz rankingowy 5:2 a tam widzę tylko 2:0.

Jak Wam to działa ?

mam ten sam problem. gram duzo a na tej stronie nie mam nic w updates a inni znajomi maja.

inna sprawa w fifie macie ranking ? ja mam same kreski i nie pisze ile mam zw i ile porazek.

na tej stronie zmienilem swoj avatar mam tam jakies ciuszki a w centrum gracza w fifie jestem w slipkach i podkoszulku

da sie to zmienic pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie, czy jest jakaś strona dla fanów fify na PS3, gdzie odbywają się jakieś turnieje, itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Online wygląda całkiem nieźle.Nie ma lagów i tak jak pisałem wyżej działa płynniej jeśli chodzi o animacje niż w meczu towarzyskim ja vs konsola.Nie wiem dlaczego tak jest ale cóż.Składy są aktualne siatka fajnie łopocze jak wpada piłka i ogólnie nie jest źle.

nie prawda online jest do dupy w tej edycji serwery zapchane lagi jeeeeez

Czy da radę zapisać replaya?(nie biorę pod uwagę połączenia z netem i wysyłania replaya na serwery EA)

no właśnie lipa z tym

Po rozegraniu ok 50 meczy online stwierdzam ze ta fifa jest beznadziejna... Tworcy chyba zapatrzyli sie na lige polska i gra wyglada tak: przechwyt, strata, przechwyt, strata i tak ciagle... To co sie dzieje w srodku pola to koszmar, nie ma jak rozegrac pilki. Bardzo malo ladnych akcji. Gra wyglada identycznie jak ostatni mecz Lech-Legia... a nie jak np liga angielska. Szpakowski ciagle gada 'ladnie przejal, ale stracil...' Jestem fanem fify od '96 i

Pozdr

ja nigdy nie bylem i fifka jest dla mnie git nowa..ale komentarz szpaqa jest faktycznie wkurzający..gram na włoskim

a gdze jest padajcy śnieg czy deszcz nic takiego niewidze a miały być zmiewne warunki atmosferyczne :-(

No właśnie i do tego miały być przecież zmienne pory dnia zaczynasz wieczorem a potem jest noc... oszusci

odpowiedź EA odnośnie "skaczącego" stadionu 23-maja.

"Witam,

Już się problemem zajmują koledzy z centra pomocy w USA. Ale jeszcze nie

mamy informacje w jaki sposób zostanie problem usunięty. Uważam, że się

pojawi patch, który rozwiążę problem.

Przepraszamy za takie kłopoty"

pzdr

to niech lepiej coś z tym zaczną robić....

raczej nie dojdzie, bo sie nie da.

co z tymi repleyami? lipa panowie z ea lipa!!

Jest sobie strona www.eafootballworld.com gdzie mam swój profil dodany z PS3, wszystko niby działa ale....

W zakładce Profile w oknie Updates nie mam nic. U innych graczy coś jest jest.

W oknie Match History jest coś nie tak. Wygrywam mecz rankingowy 5:2 a tam widzę tylko 2:0.

Jak Wam to działa ?

wszystko mi działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie, czy jest jakaś strona dla fanów fify na PS3, gdzie odbywają się jakieś turnieje, itp ?

temat Fifa 09 w dziale Online na tymże forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tymi laggami. Rozegrałem kilka meczyków online i narazie tylko w jednym meczu były jakieś stop klatki ale wydaje mi się że wtedy gość coś ściągał. Dzisiaj gram cały dzień i wszystkie meczyki online rozegrałem bez problemów. Dla mnie Online chodzi znakomicie. Mała uwaga to tylko żeby zamiast bezmózgich gówniarzy dołańczało więcej osób starszych, mądrzejszych - dot.Online to co każdy jest jednym zawodnikiem i gdzie może dołączyć 20 osób. Chłopaki dołańczają, pstrykają. Żałuje że nie ma vote kicków oj żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co wam chodzi z tymi laggami. Rozegrałem kilka meczyków online i narazie tylko w jednym meczu były jakieś stop klatki ale wydaje mi się że wtedy gość coś ściągał. Dzisiaj gram cały dzień i wszystkie meczyki online rozegrałem bez problemów. Dla mnie Online chodzi znakomicie. Mała uwaga to tylko żeby zamiast bezmózgich gówniarzy dołańczało więcej osób starszych, mądrzejszych - dot.Online to co każdy jest jednym zawodnikiem i gdzie może dołączyć 20 osób. Chłopaki dołańczają, pstrykają. Żałuje że nie ma vote kicków oj żałuje.

zawsze są kluby- tylko trzeba mieć obgadaną ekipę

A co do lagów to gram od 1wszego października online i śą bardzo duże- w porównaniu do 08ki ogromne- oczywiście nad ranem w nocy i czasem w dzień zdarzają się płynne gry...ale bardzo daleko to do ideału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy wersja niemiecka gry fifa 09 posiada tez wersje angielska??

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co wam chodzi z tymi laggami. Rozegrałem kilka meczyków online i narazie tylko w jednym meczu były jakieś stop klatki ale wydaje mi się że wtedy gość coś ściągał. Dzisiaj gram cały dzień i wszystkie meczyki online rozegrałem bez problemów. Dla mnie Online chodzi znakomicie.

rzeczywiscie, po ostatniej konserwacji serwerow online chodzi b.dobrze, wczesniej mialem lagi, klatki - cala palete roznych przeszkadzaczy. I nawet ostatnio mnie nie rozlacza podczas meczow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zmienić język komentatorów na polski bo mam francuzki a to polska wersja.jak na początku biorę polską flagę i ją właśnie biore menu jest polskie ale w meczu komentarz tych .... francuzów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kilka rzeczy i spraw:

Czy jest mozliwosc zmiany flagi kraju z ktorego pochodzimy? czy jest to uzaleznione od adresu ktory mamy na koncie na ktorym gramy??

Czy istnieje gdzie podejrzenie pelnej historii meczy swoich gdzies na stronkach ea?

gral ktos juz 10vs10 na necie w nowa fife? czy mozna tam dolaczyc do przypadkowych ludzi czy tylko trzeba miec swoja ekipe?

Yo i dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kilka rzeczy i spraw:

Czy jest mozliwosc zmiany flagi kraju z ktorego pochodzimy? czy jest to uzaleznione od adresu ktory mamy na koncie na ktorym gramy??

Czy istnieje gdzie podejrzenie pelnej historii meczy swoich gdzies na stronkach ea?

gral ktos juz 10vs10 na necie w nowa fife? czy mozna tam dolaczyc do przypadkowych ludzi czy tylko trzeba miec swoja ekipe?

Yo i dzieki za info.

flaga pochodzenia jest z konta psn store normalnie, na 10vs10 to przypadkowych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gral ktos juz 10vs10 na necie w nowa fife? czy mozna tam dolaczyc do przypadkowych ludzi czy tylko trzeba miec swoja ekipe?

Yo i dzieki za info.

Odpowiem Ci na jedno:]

Grałem, już kilkakrotnie w trybie 10 na 10,

Można tam dołączyć do przypadkowych ludzi, co jest małą lipą, bo każdy chce grać na ataku i każdy biegnie do piłki.

I to chyba tyle :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kilka rzeczy i spraw:

Czy jest mozliwosc zmiany flagi kraju z ktorego pochodzimy? czy jest to uzaleznione od adresu ktory mamy na koncie na ktorym gramy??

Czy istnieje gdzie podejrzenie pelnej historii meczy swoich gdzies na stronkach ea?

Yo i dzieki za info.

juz Ci odpowiadalem, ze zalezy to od adresu na ktory zalozyles konto.

a dwa, mozesz to chyba sprawdzic na tej stronce, ktora sie pokazuje w grze, tam gdzie robisz avatara, nie pamietam adresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź EA odnośnie "skaczącego" stadionu 23-maja.

"Witam,

Już się problemem zajmują koledzy z centra pomocy w USA. Ale jeszcze nie

mamy informacje w jaki sposób zostanie problem usunięty. Uważam, że się

pojawi patch, który rozwiążę problem.

Przepraszamy za takie kłopoty"

pzdr

Witam,

strasznie mnie denerwuje klatkowanie na stadionie 23-maja. Praktycznie nie da sie grać w Ligę Polską Wie ktoś może czy da się zmienić domyślny stadion? Nie ma stadionu Santiago Bernabeu , w fifa 08 chyba był. Nie denerwują Was te śmieszne banery reklamowe przy bramkach? (na niektórych stadionach). Rzeczywiście granie po sieci to jakaś porażka. W Fifa 08 wyglądało to lepiej. Fajnie są odwzorowane twarze piłkarzy z ekstraklasy, grałem Lechią Gdańsk i każdy piłkarz jest do rozpoznania

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy was nie śmiszy albo nie denerwuje (niekiedy) ten śmieszny komentarz polaków?Np strzał na bramkę jak podanie a szpaku sie drze jaka to wspaniała parada bramkarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarzają sie czasem błędy w komentarzu, mnie denerwuje, że nie ma angielskiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdarzają sie czasem błędy w komentarzu, mnie denerwuje, że nie ma angielskiego :/

No cóż, błędy w komentarzu w Fifie były i będą, nic nie poradzisz. Pamiętam w 08 na PC, dostaje piłkę w polu karnym, biegnę i gol, a Dariusz z tekstem "Widać, że uwielbia te samotne rajdy przez całe boisko". ; D

Myślę nad kupnem fify i zorganizowaniem zawodów w szkole, mamy tam jakiegoś LG 42' więc będzie gites majonez, tylko muszę z informatyczką pogadać.

Pozdrawiam

Zia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×