Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

mylisz pojęcia. Live Season to nie jest uaktualnianie składów, tylko analiza formy piłkarzy z prawdziwych boisk i przenoszenie tego do gry. Np. Inter i Zlatan zagrali słaby mecz w ostatni weekend - jak wykupiłeś Live Season to piłkarze Interu też będą w słabszej formie. Przez to chcą zbliżyć grę do rzeczywistości. Ale z transferami by się to nie sprawdziło, bo to jest ograniczanie swobody w trybie menadżera. Pozatym transfery tylko dla jednej ligi ? Jak przechodzi gracz z Włoskiej do Niemieckiej, a Ty masz wykupioną tylko Włoską to co ? Znika ?

No to dlatego mowie ze aktualizacja składów pojawi się w lutym w nowym patchu podobno. A w błąd wprowadził mnie tamten artykuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerskie pytanie: znacie jakas strone na ktorej opisana jest fifa i jak w nia grac, tzn nauczyc sie wymiatac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lamerskie pytanie: znacie jakas strone na ktorej opisana jest fifa i jak w nia grac, tzn nauczyc sie wymiatac?

Nie ma w sumie co pisać. Trzeba strzelać sam na sam z R1 (najlepsiej), dużo używać L1+X, trójkąt, jak z country wrzucać 2xkółko. Na prawym skrzydle bardzo przydatny jest trik 2x do przodu analogiem. Reszta to praktyka, czyli używać zwodów, podawać w tempo. Wypracuj styl i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R1 czyli strzał techniczny czy lobik .

A macie jakieś sposoby na rzuty rożne i wolne ?:D

R1 strzał techniczny a co do rzutów wolnych to sam próbuj :P ( można z R1, L1 i R2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tez mam lamerskie pytanie

Czasami jak gram online w prawym gornym rogu pojawia mi sie ikonka glosnika i tak jakbym slyszal jak druga strona do mnie mowi.

Mam takie pytanie czy w fifie istnieje taka mozliwosc byc podczas gry online rozmawiac z gosciem z ktorym sie gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA tez mam lamerskie pytanie

Czasami jak gram online w prawym gornym rogu pojawia mi sie ikonka glosnika i tak jakbym slyszal jak druga strona do mnie mowi.

Mam takie pytanie czy w fifie istnieje taka mozliwosc byc podczas gry online rozmawiac z gosciem z ktorym sie gra?

Tak jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to sie robi?

a jak to sobie wyobrazasz lol mozna gadac za pomoca headsetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam ostatnio pieprzone lagi w Fifie 09 na PS3? Chodzi o tryb 1 vs 1. W trybie Be a Pro przy 20 graczach gra nie tnie, a przy 1 vs 1 zdarzają się ogromne opóźnienia, najpierw kiedy wchodzę w szybką rozgrywkę rankingową to bardzo często pokazuje mi, że dana sesja nie jest już dostępna, jak jakimś cudem znajdę już gracza, to gdy gramy gra ma około półsekundowe freezy co kilka-kilkanaście sekund. Jest to frustrujące bo nie można przez to skonstruować akcji ani normalnie się bronić, a sami piłkarze reagują z opóźnieniem. Wnerwia mnie to niemiłosiernie. Internet 3/6 mbps Aster City, udostępniane przez nowy router D-Link DIR 615, NAT 2, UPnP wyłączone. Na starym Linksys było to samo. Ściąganie odbywa się bezproblemowo Miał ktoś podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAT 2, UPnP wyłączone.

Włącz UPnP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włącz UPnP :)

...jesteś moim półbogiem ;D

[+] Albo jeszcze nie ;-P Po jednym meczu, dalej jest to samo ;-> Co za życie ;-)

[+] A jednak jest już lepiej. Dzięki arab :-)

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań odnośnie FIFA09:

1) czy można włączyć jakiś tryb treningu swobodnego przez całą drużynę ?

2) Czy w trybie menadżerskim ustawia się w jakiś sposób treningi w kalendarzu ? Widziałem w poradniku do wersji PC taką opcję, ale tutaj po wejściu w kalendarz są tylko dni meczowe (dom, wyjazd) oraz dni wolne i żadnych innych opcji...

Po kilku meczach w lidze siła piłkarzy drastycznie spadła, pomyślałem że to może wina braku treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka pytań odnośnie FIFA09:

1) czy można włączyć jakiś tryb treningu swobodnego przez całą drużynę ?

2) Czy w trybie menadżerskim ustawia się w jakiś sposób treningi w kalendarzu ? Widziałem w poradniku do wersji PC taką opcję, ale tutaj po wejściu w kalendarz są tylko dni meczowe (dom, wyjazd) oraz dni wolne i żadnych innych opcji...

Po kilku meczach w lidze siła piłkarzy drastycznie spadła, pomyślałem że to może wina braku treningu.

Nie wiem czy Ci pomogę, ale spróbuję chociaż :)

1) Raczej nie można (dokładnie nie wiem bo tylko ciskam online) :)

2) W PC może i można, ale w ps3 nie wiem sprawdź dokładniej :)

3) Jeżeli można odbyć trening to tak, ale jezeli nie to rób zmiany podczas meczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalić treningów na PS3 niestety nie można. Nie można również włączyć swobodnego treningu całej drużyny (tylko arena jednym piłkarzem). Rozwiązaniem problemów kondycyjnych jest zwiększenie na maksa poziomu trenera odpowiadającego za kondycję (gdzieś tam jest w ulepszeniach kadry). Wtedy można cisnąć wszystkie mecze bez żadnej zmiany pomiędzy nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Potrzebuje polskiej intsrukcji do fifa 09. Wiece gdzie mozna ja znalezc? Może ktos mily zeskanowalby mi ja i podeslal?

Pozdrawiam,

Alicja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w opcji treningu, gdzie się lata Ronaldinho, można ustawić sobie sztuczny mur przy treningu rzutów wolnych? I jak już się głupio pytam - jak zmienić tego Ronaldinho na innego grajka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można ustawić muru. Piłkarza zmieniasz w MOJA FIFA09 > ZMIANA PIŁKARZA W TRYBIE COŚTAM. Znajdziesz na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM :laugh:

Mam zamiar kupić Fife09 na ps3 ale jest duża różnica cen między wersją spolszczoną a wersją angielską. I nie jest to mała różnica bo około 50 zł. Oczywiście wolałbym wersję z polskim komentarzem i polskim menu ale te 50 zł zaosczędzone na kupnie fify w języku angielskim mógłbym przeznaczyć na inną grę. Znalazłem na PSSTORE honk-kong oraz amerykanskim za darmo do sciagniecia komentarz polski i innych państwa (jakies 700 mb). I mam pytanie czy miał ktoś może z tym doczynienia i czy jest to sam komentarz czy pełne spolszczenie do fify (czyli komentarz i przeróżne menusy). I jeszcze jedno czy jeśli kupie wersje fify ściągniętą z angli to czy zadziała na niej właśnie to spolszczenie ściągnietę z psstore honk-kong lub amerykanskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Włącz UPnP :)

A jak to włączyć? Mam taki sam problem jak kolega ;/

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM :laugh:

Mam zamiar kupić Fife09 na ps3 ale jest duża różnica cen między wersją spolszczoną a wersją angielską. I nie jest to mała różnica bo około 50 zł. Oczywiście wolałbym wersję z polskim komentarzem i polskim menu ale te 50 zł zaosczędzone na kupnie fify w języku angielskim mógłbym przeznaczyć na inną grę. Znalazłem na PSSTORE honk-kong oraz amerykanskim za darmo do sciagniecia komentarz polski i innych państwa (jakies 700 mb). I mam pytanie czy miał ktoś może z tym doczynienia i czy jest to sam komentarz czy pełne spolszczenie do fify (czyli komentarz i przeróżne menusy). I jeszcze jedno czy jeśli kupie wersje fify ściągniętą z angli to czy zadziała na niej właśnie to spolszczenie ściągnietę z psstore honk-kong lub amerykanskiego?

nic nie kombinuj to nie jest spolszczenie tylko dodatkowe teksty komentatorow zainwestuj te 50 zl a bedziesz mial wiecej fanu jak ich uslyszysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem włączyć ten UPnP, ale jak dam Enable to nie mogę się połączyć z PSN... Dlaczego tak jest? Musiałbym się skontaktować z dostawcą internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy poprawili ten błąd który powodował że grając legią na własnym boisku gra niemiłosiernie się przycinała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porzadni ludzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×