Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No ja chociażby to poprawili czy nie bo leży ta fifa u mnie na półce i się kurzy a tak to może bym se pyknął sezon i kupił do Legi krzynówka :) A tak poza tematem to co wy ludzie chcecie od Legi.Przecież czasy kiedy w Polsce Legia była poza konkurencją już minęły a wtedy mniej się ludzie napinali jak dzisiaj. Rzygać mi się chce jak czytam te wypociny ludzi z całej polski jak to klną Warszawę i Legię a tak naprawdę nie znają w większości żadnego Warszawiaka czy każdy mieszkaniec stolicy musi być poniżany tylko za to że Warszawa jest stolicą i że tu właśnie urzędują nielubiani politycy?

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kaczor niestety, ale większość Warszawiaków uważa się za jakąś lepszą sferę, bo mieszkają w stolyyyycy ^^ Oczywiście znam paru ,,normalnych" Warszawiaków, ale również takich jak wyżej napisałem :) Zawsze cała kasa szła na Wa-wę, kto nie chciał się zgodzić na Wielką Aglomerację Śląska? Warszawa ^^, bo wtedy Śląsk dostawałby więcej kasy.

W FIFKĘ graj sobie kim chcesz ja tam wolę dobry, stary Ruch Chorzów!!!

P.S. Wielkie Derby Śląska 28 marca!!!!!!!

* Moją wypowiedzią nie chciałem nikogo urazić. Są to moje subiektywne odczucia oraz moje zdanie!

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie wiem nie obraź się ale w czasach komuny to właśnie Górny Śląsk był pępkiem Polski bo tam czerpali węgiel. Aglomeracja to był rzeczywiście dobry pomysł bo jak można idąc jedną ulicą 200 metrów przechodzić przez kilka miast ale nie zdziwił bym się jakby to na śląsku były największe głosy sprzeciwu bo przecież wy tam cenicie autonomię każdego miasta z osobna z resztą miały być chyba 3 aglomeracje śląska,trójmiasto i warszawska i to właśnie raczej warszawska by była mimo wszystko największa bo do okoła jest masę miast po kilkadziesiąt tyś mieszkańców ale mniejsza z tym.A wracając do tej kasy to jakoś jej nie widzę niby dlaczego Warszawa dostaję więcej bo ma metro które kopią od przedwojennych czasów czy dlatego że budują tu wieżowce ze szkła za pieniądze z kapitału zagranicznych koncernów z których przeciętny mieszkaniec nic a nic nie korzysta? Czy może dlatego Warszawiacy są tacy niby lepsi bo zjeżdża się tu cała Polska i zabiera miejsca pracy dla rodzimych mieszkańców Warszawy i jej okolic uwierz jak w Warszawie ciężko dostać dobrą pracę gdy na jedno miejsce przypada kilku kandydatów z całej Polski z resztą podobnie jest z uczelniami państwowymi.A najbardziej tak Warszawy nie lubi Wielkopolska, Lubelszczyzna, Małopolska i Rzeszowszczyzna tylko najdziwniejsze jest to że jak idę ulicą to widzę więcej rejestracji w samochodach typu PO, KR, RZ. Oczywiście jak taki człek siedzi w pracy w Warszawie to jest wszystko pięknie ale wystarczy że jak wróci w swoje rodzinne strony nadaje na Warszawę tak że aż niemiło się robi jak się to czyta.

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam takie pytanie czy jest mozliwosc pobrania aktualnych skladow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kaczor masz rację kiedyś Górny Śląsk kwitł. Było dużo pracy i bardzo dużo węgla. Gdyby wtedy np. Śląsk stał się autonomią to teraz Polska była by drugą Rumunią. To przyjezdni z dyplomami przyjeżdzali i od razu chcieli być szefami i najwięcej kasy ciągnąć... Przez kogo Gwary Śląskiej już się nie używa, a znają ją tylko moi dziadkowie i trochę ojciec? Zobacz sobie kiedyś ,,Świętą Wojnę" ^^

P.S. OK koniec tematu jest jak jest i tego nie zmienimy, a to jest forum o PS3 :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia ^^

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moglby ktos podac najwieksze transfery od powstania FIFY 09 bo chcialbym zaktualizowac sklady

Edytowane przez PlayBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wydać oficjalnego patcha z składami, więc pewnie go już robią bo okienko transferowe zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak widzicie jestem całkiem nowy na forum, więc proszę o traktowanie "ulgowe".

Mam takie pytanie co do fify, które może wydać się banalne, a może i nawet było, ale nie czytałem wszystkich 50 stron o tej grze :)

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest w tej fifie możliwość zapisywania powtórek ?? Bardzo dzięki za odpowiedź, pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to można zapisać na sererze czy jakoś tak, na pewno na dysku nie mozna bo sam gram i wiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie się kamerką pobawić, jak zachce coś na yt wrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś może kiedy dokładnie ma wyjść update na składy?

Oni sobie w jakieś kulki lecą, 9 luty i nie ma jeszcze nawet żadnej konkretnej daty!

EA jak zwykle sobie nas olewa

Edytowane przez cici11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może kiedy dokładnie ma wyjść update na składy?

Oni sobie w jakieś kulki lecą, 9 luty i nie ma jeszcze nawet żadnej konkretnej daty!

EA jak zwykle sobie nas olewa

Niedawno czytałem gdzieś, ze jest w trakcie robienia, ale daty nie podano kiedy będzie dostępny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może kiedy dokładnie ma wyjść update na składy?

Oni sobie w jakieś kulki lecą, 9 luty i nie ma jeszcze nawet żadnej konkretnej daty!

EA jak zwykle sobie nas olewa

A nie UBISOFT?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o uaktualnieniu skladow, wiec mam pytanie, co sie uaktualnia przed kazda gra online? Myslalem wlasnie ze sklady.

I jesczze jedno - mozna grac online z kims ze swojej listy znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Piszecie o uaktualnieniu skladow, wiec mam pytanie, co sie uaktualnia przed kazda gra online? Myslalem wlasnie ze sklady.

I jesczze jedno - mozna grac online z kims ze swojej listy znajomych?

Jak połączyć się z graczem?

-Odpalamy grę, osoba hostująca(zakładająca mecz) wybiera:

GRA W SIEĆI->WYŚWIETL CENTRUM GRACZA->Klikamy L1 i wybieramy Książka Adresowa (Lista przyjaciół),wybieramy osobę i klikamy X.-> ZAPROSZENIE DO GRY

Czekamy na Akceptację gracza drugiego.

-Jak zaakceptować mecz?

Wchodzimy w GRA W SIEĆI->WYŚWIETL CENTRUM GRACZA-> R2 Odbrane i akceptujemy. Kolejnym punktem jest wybranie drużyn oraz modyfikowanie składu,taktyki klikamy GOTOWE i Gramy

Zapożyczone ze strony efifa.pl

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Piszecie o uaktualnieniu skladow, wiec mam pytanie, co sie uaktualnia przed kazda gra online? Myslalem wlasnie ze sklady.

Aktualizuje się forma zawodników i to nie zawsze...

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje się forma zawodników i to nie zawsze...

Jak nie zawsze? Ja z tym nigdy problemów nie miałem. Aktualizuje ci i tak tylko to co masz wykupione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Ronaldo (Brazylijczyk) ma jakąś inną twarz w meczu, a na jego zdjęciu jest normalna? Wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu Ronaldo (Brazylijczyk) ma jakąś inną twarz w meczu, a na jego zdjęciu jest normalna? Wy też tak macie?

Nie zwróciłem uwagi ale zdaje mi się że nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zawsze? Ja z tym nigdy problemów nie miałem. Aktualizuje ci i tak tylko to co masz wykupione.

Chodzi mi o to, że codziennie się nie aktualizują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie .chcialbym pograc w fife on line i nie wiem jak ustawic konsole.czy moglby ktos mi wytlumaczyc jak to zrobic z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie .chcialbym pograc w fife on line i nie wiem jak ustawic konsole.czy moglby ktos mi wytlumaczyc jak to zrobic z gory dzieki

A masz podłączonego neta do konsoli? Bo jeżeli masz i Ci wszystko chodzi to po prostu wchodzisz w fife w online i grasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie wydany update aktualizujący składy po zamknięciu okna transferowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś czy będzie wydany update aktualizujący składy po zamknięciu okna transferowego?

update był w zeszły wtorek i jakieś poprawki do niego w środę....ale ja nadal spotykam sporo błędów, a najbardziej drażni mnie że Ronaldo(R9) ma na zdjęciu normalną twarz, a na boisku ma jakaś inną i z wielką szopą na głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×