Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu pojadę do sklepu w piątek. No chyba, że będzie gdzieś wcześniej .

Zapisywał się juz ktoś na turniej FIFY ? Pierwszeństwo mają osoby zapisane przez internet także warto, nawet jeśli nie jesteście pewni obecności. Tylko dziwne, bo po rejestracji nie dostałem żadnego emaila potwierdzającego.

ja tak samo, zadnego potwierdzenia, poza tym, ze jak kliknalem "rejestruj" na stronce to napisalo ze przyjeto. Cholera wie o ktorej godzinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostaniecie Maila przed turniejem co i jak tak było 2006,2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zarejestrowany na 8.11 szczecin

tylko nie wiem czy bede na 100% wkoncu to dosyc dlugo i nie wiem czy cos nie wypadnie akurat do tego momentu;]

ale wrazie W zapisany jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie żaden gracz w FIFE, lata przed PESem zrobiły jednak swoje. I bardzo ciężko szło mi już oswajanie się z 08 . Ale miesiąc czasu jest więc się zobaczy. Najwyżej polegnę od kopa, a niedziela jakoś zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzucic kilka linkow....

ja tylko jak narazie 2 ogladalem...chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
na youtube juz od cholery filmikow.

Zapodaj Linki Moja Kopie Wiezie już Kurier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze coraz bardziej zniecierpliwieni jestescie nie dziwie sie, ja tez

a co do twarzyczek w PESvsFIFA niestety musze przyznac wyzszosc PESa...

zwlaszcza jesli chodzi i Misze Ballacka i Ronaldo, reszta zdecydowanie na +FIFA ^^

ale jeszcze jedno mnie martwi, w PESie stroj Liverpoolu jest odwrozrowany idealnie a w FIFIE jakis pasek przy kolnierzyku... mam nadzieje ze tak nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle sprawdzam status swojego zamowienia - W trakcie realizacji - licze na "wyslane", ale nic... 3ba czekac, powiem wam, ze jeszcze nigdy tak nie czekalem na zadna gre, stary a glupi sie robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik, Kraków Zakopianka - FIFA 09 - dojechała...możemy sprzedawać ? możemy - zapraszamy . Za 3 dni wcześniejsze granie jestem w stanie przełknąc to 20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam ale zagram dopiero po 20 najlepsze jest to ze ja kupilem i moj brat tez takze mamy dwie kopie jedna zaraz idzie na allegro za 150zl plus 10 wysylka zapraszam do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie empiki dostały pewnie równo z centralnego magazynu i co najważniejsze sprzedają. Nie wiem jak inne sieci, bo akurat empik mam po drodze do domu, więc się nie interesowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz mam ale zagram dopiero po 20 najlepsze jest to ze ja kupilem i moj brat tez takze mamy dwie kopie jedna zaraz idzie na allegro za 150zl plus 10 wysylka zapraszam do kupna.

mieszkasz w okolicach gliwic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystkie empiki dostały pewnie równo z centralnego magazynu i co najważniejsze sprzedają. Nie wiem jak inne sieci, bo akurat empik mam po drodze do domu, więc się nie interesowałem.

K**** umnie tez mają już w empiku ale już zamówiłem gdzie indziej i jutro będzie umnie ahhh no zaraz nie wytrzymam i pojade i kupie ale skad hajs wziasc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
K**** umnie tez mają już w empiku ale już zamówiłem gdzie indziej i jutro będzie umnie ahhh no zaraz nie wytrzymam i pojade i kupie ale skad hajs wziasc ;/

jak przy odbiorze placisz to lec teraz i fife kup i jak przyjdzie kurier to powiedz ze nic nie zamawiales;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak przy odbiorze placisz to lec teraz i fife kup i jak przyjdzie kurier to powiedz ze nic nie zamawiales;DDD

powiem, ze tez o tym myslalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak przy odbiorze placisz to lec teraz i fife kup i jak przyjdzie kurier to powiedz ze nic nie zamawiales;DDD

W tym problem że przelewem zapłaciłem i nie mam nawet żadnego grosza żeby iść kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warszawa

ja dzisiaj po pracy jade do electronic dreams w Wawie:) adres Jana Pawła II 61 lokal 244 na pierwszym pietrze, za 178 zeta:) chyba ale dzwonilem i sie pytalem czy maja i maja chodzi oczywiscie o wersje na xboxa tak?? zarcik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym problem że przelewem zapłaciłem i nie mam nawet żadnego grosza żeby iść kupić

E to lipa. Ja przed chwila sie dowiedzialem ze psx dzisiaj zaczyna realizacje zamowien:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×