Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

yogi79

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

54 Słaba

O yogi79

 • Ranga
  Mały członek

Kontakt

 • Gamertag yOGIx79
 • PSN yOGI_79

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Warszawa
 1. @Hawlik Spróbuj założyć konto PSN przez przeglądarkę, zasilić je zdrapką/kartą i 23 grudnia wykupić plusa w promocji. Nie zakładałem tak konta ale na szybko google mówią, że się da.
 2. @Dilerus, @psajtex Dostaliście tego maila mając aktywnego plusa?
 3. Gdyby ktoś był zainteresowany to na komputroniku pojawił się właśnie Seagate FireCuda 2TB SSHD (ST2000LX001).
 4. PS4

  @bany4KHDR Ja bym na nowej konsoli zainstalował tytuł w który aktualnie chcę grać i dopiero potem wrzucił do ściągania resztę (niech się ściąga w nocy i w kolejności w jakiej chcesz).
 5. xbox

  A ja mam ochotę raz na sushi a innym razem na powiększony zestaw z frytkami o colą bez lodu ;-)
 6. Xbox

  Pytanie czy abonament EA Access też nie jest finansowym sukcesem EA, który trzeba czymś dokarmiać. Myślę, że BF1 trafi tu w ciągu roku - w ten sposób wszystkie BF-y będę miał na obu platformach a EA zobaczy moje pieniądze za w sumie te same produkty dwukrotnie (oczywiście w innych kwotach ale zawsze) ;-)
 7. PS4

  @COR72Z Te poszczególne zadania na medal musisz wykonywać w kolejności czyli najpierw wbijasz pierwsze potem drugie itd.. Możesz to wykonywać w różnych rundach (nawet pojedyncze zadanie możesz wykonać w ramach wielu rund). Moim zdaniem trochę niepotrzebnie skomplikowali to wbijanie medali.
 8. Beta zainstalowana... dwa mecze... wystarczy mi.