Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

yogi79

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  175
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Słaba

O yogi79

 • Ranga
  Mały członek

Kontakt

 • Gamertag yOGIx79
 • PSN yOGI_79

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Warszawa
 1. PS4

  @unki Z premium to już jest dostępny (209zł) a samodzielnie to dopiero od 28.03 za około 60zł.
 2. Dodatkowo jeśli masz założone konto na prawdziwe dane to Sony pewnie pomogło by Ci w odzyskaniu konta (z tego co wiem konta są niezbywalne). Poza tym to tylko gry ;-)
 3. PS4

  W MM na stronie PS4 PRO jest dostępne za 1769 zł. Saturn też ma w tej samej cenie.
 4. Jak zagrałem z botami to po 30 minutach odpuściłem, jak zagrałem z żywym kompanem to położyłem się spać o 1:30 ;-)
 5. Xbox

  @DigitalMan_PL zagrałem dzisiaj ze dwie rundy w BF:BC2 i w porównaniu do PS3 tutaj grało mi się kiepsko. Po pierwsze czuje tak jakby laga w sterowaniu a po drugie na serwerach troszkę pustawo (matchmaking znalazł serwer po około pięciu próbach i to 3 graczy w jednej a 1 w drugie drużynie). Z tym lagiem to już podobne odczucia miałem w GoW. Ja pozostawie sobie miłe wspomnienia z wielu przegranych godziny na PS3 a co do Bad Company to poczekam na trójkę :-)
 6. Kurcze, wydawało mi się, że one mają pałąk wzmocniony metalem (tak przynajmniej wyniakało z FAQ na stronie steelseries). :-( Same słuchawki są w moim przekonaniu doskonałe do grania (szczególnie wymienna bateria). Jeśli rzeczywiście będziesz chciał inwestować ponownie w sthw to w x-kom mają za 899 pln (chociaż ja bym pewnie poszedł w stronę rozwiązania kolegi @peka71TrueOne).