Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Waszym zdaniem na ktorych serwerach najlepiej sie gra? Bo mi kurde wszedzie laguje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dopisuję się do listy, może da radę zagrać bez lagów bo te trochę irytują i mocno wypaczają rozgrywkę. PSN id Giers. Jeżeli jesteście chętni na meczyk to dodawajcie do friends tylko napiszcie wiadomość jakąś, że o PES'a chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma ochotę zagrać meczyka online ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tą barceloną to jest porażka. Przecież ta drużyna w rzeczywistości nie jest aż tak dobra.Każdy noob gra barca i co gorsza chociaż się dwoisz i troisz to nie dasz mu rady jak messi przechodzi całe boisko i nie idzie go zatrzymać aby nie sfaulować.W pes6 był koniu(ronaldihnio) i Adriano w pes2009 jest messi.Odechciało mi się gry jak grałem z gościem dużo gorszym ale wchodził w moją obronę jak w masło tym messim. Nie dajmy się zwariować aż taki super dobry to on nie jest w realnej piłce.Z resztą jest mase lamerów co nawet nie lubią barcelony ale grają nią bo jest nie do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie online znowu leży nie ma skoków ale reagują zawodnicy z opóznieniem dlatego taki MESSI wbija się w obronę jak w masło.

Liczę że patch to naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano leży i kwiczy

Qtwa liczyłem na to że w tej wersji postarają się zrobić porządny online, napewno by tym nadrobili inne mankamenty

ale nie, jak zwykle qtwa cza czekać na patche i inne obiecanki cacanki, ja niestety sie pożegnałem z PES 2009

a miało być tak pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... coś mi się wydaje, że po WipeoutHD żaden online tak nie poleci płynnie jak właśnie w Wipku!

Ale cóż, każdy coś musi wybrać dla siebie, jak nie ma co sie lubi to sie lubi, co się ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no z tą barceloną to jest porażka. Przecież ta drużyna w rzeczywistości nie jest aż tak dobra.Każdy noob gra barca i co gorsza chociaż się dwoisz i troisz to nie dasz mu rady jak messi przechodzi całe boisko i nie idzie go zatrzymać aby nie sfaulować.W pes6 był koniu(ronaldihnio) i Adriano w pes2009 jest messi.Odechciało mi się gry jak grałem z gościem dużo gorszym ale wchodził w moją obronę jak w masło tym messim. Nie dajmy się zwariować aż taki super dobry to on nie jest w realnej piłce.Z resztą jest mase lamerów co nawet nie lubią barcelony ale grają nią bo jest nie do ogrania.

Zgadzam sie z tym w 100%.To jest jakas paranoja..Goscie ktorzy totalnie nie potrafia grac w piłke i nierozumieja na czym ona polega,wybiora sobie taka barse,argentyne i jeszcze pare innych drużyn i przechodza jednym graczem przez pól boiska!! Przecież tak nie powinno byc.Gram ze znajomymi offline i w zadnym wypadku az takich"akcji" nie ma.Online w pes-ie jest totalnie nie sprawiedliwy,mysle ze to za sprawa wlasnie takich opuznien itp.Jak tego nie wyeliminuja moim zdaniem nie ma sensu grac i sie denerwowac.

Ps:Widze Aki że też to zauważyłeś...Konami zawsze coś zepsuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie....kiedy włączam pes 09 network w menu glownym system chce wymusić na mnie zmianę soft-u konsoli na wersje wcześniejszą niż mam, gdy tego nie robię nie mogę się połączyć...druga sprawa, czy trzeba się gdzieś rejestrować( np. na stronie konami), żeby grać online ??

z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz założyć sobie konami_id i game_id, można to zrobić z poziomu PES2009.

Aha i pamiętaj o przekierowaniu portów dla PS3 jeśli używasz rutera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem,chce zagrac online i mam problem z "network connection test.The serwer may be too busy,down for maintenance or a firewall or routet may be restricting access"talim komunikatem.

Pomozcie,najlepiej krok po kroku bo konsola nowa i dopiero raczkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak przekierować porty gdy używam router?? jestem troche kiepski w te sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział że TEN temat! Pomoże Ci coś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z tym w 100%.To jest jakas paranoja..Goscie ktorzy totalnie nie potrafia grac w piłke i nierozumieja na czym ona polega,wybiora sobie taka barse,argentyne i jeszcze pare innych drużyn i przechodza jednym graczem przez pól boiska!! Przecież tak nie powinno byc.Gram ze znajomymi offline i w zadnym wypadku az takich"akcji" nie ma.Online w pes-ie jest totalnie nie sprawiedliwy,mysle ze to za sprawa wlasnie takich opuznien itp.Jak tego nie wyeliminuja moim zdaniem nie ma sensu grac i sie denerwowac.

Ps:Widze Aki że też to zauważyłeś...Konami zawsze coś zepsuje

Na szczęście ja tak nie gram Nie rozumiem takich losserów gdzie tu przyjemność z gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak stworzyc lige sieciowa, wie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie taką akcje że jak wyszukujecie przeciwnika do quick matchu to wam się gra zawiesza czasami?Ja mam tak ze 4 razy na każde 10 prób.Ogólnie to tak słabego działania online się nie spodziewałem w takiej grze i to przy łączach szybkich na kilka mega a gra się jak za czasów gdy marzeniem była neostrada 512.Ciekawe czy w wersji na pc też jest tak słabo?

Pograłem dzisiaj troszkę dłużej w pes2009 i wiecie co stwierdzam Pes2009 to największa porażka jeśli chodzi o gry piłkarskie 21 wieku i mówię to jako fan serii od edycji pes3 a w pes5 i 6 zagrywałem się dniami i nocami grałem nawet kiedys w lidze pesleague.pl.Ale mniejsza z tym to co nam zaserwowało konami w tym roku jest najzwyczajniej w świecie żałosne dlaczego?Ano po pierwsze bardzo fatalne online cały czas lagi a nawet jak się trafi mecz bez to potrafi się rozłączyć.Fizyka gry to już wogóle przeszła moje pojęcie.Myślałem że to tylko barca tak może grać ale co dziwne odkryłem że najlepszym sposobem gry w pesa jest przejęcie piłki i przejście z nią całego boiska tylko po to by wchodząc ze skrzydła podać ją do niepilnowanego napastnika i walnąc po raz kolejny taką samą akcje.Najlepsze jest to że obrona ogranicza się tylko do statystowania gracze gubią piłkę czasem wygląda to komicznie jak obrońcy rozbiegają się przed wchodzącym napastnikiem jak morze przed Mojżeszem.Zero taktyki zero realizmu bo o czym tu mówić jak zawodnik z piłką biegnie dwa razy szybciej od obrońcy bez piłki.Pes2009 to zwykła arkada aż mnie serce boli co te japońce zrobiły z mojej ukochanej gry.Zastanawiam się czy nie sprzedać swojej kopi i nie grać w fife która mimo że za nią nie przepadam znacznie bardziej podchodzi pod mój gust w tym roku przynajmniej online działa bez problemów a i gameplay jest bardziej realistyczny i mniej denerwujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC patch wyszedł i ponoć dużo poprawił (jeszcze nie sprawdzałem). A na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego patcha na ps3 jak narazie.Online jak był tak jest h..y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytalem przesunieto wydanie patcha na ps3 z 5 listopada na nie wiadomo kiedy, jakkolwiek nie ma zadnych wzmianek o poprawie trybu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy rusza jakas nasza liga chetnie bym pogral?:)jak ktos ma ochote zagrac jakis mecz rankingowy to pisac ja srednio kumam sie w tym hehe a chetnie bym pogral z PL ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spostrzezenie.....posiadam łacze 4 mb, wiec teoretycznie pes powininen smigac ze az strach, podczas meczu moj wskaznik łacza jest zielonya przeciwnikow przewaznie czerwony czyli bardzo słaby, przez to czesto rozlacza gre...ale okazalo sie ze jak u mnie pokazuje zielony a u przeciwnika czerwony, to przecwinik w tym samym czasie ma moj status czerwony a swoj zielony!?!?o co chodzi???? niech ktos mi wytlumaczy bo juz nie mam sił na to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×