Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dopiszcie i mnie

psn: djhirek

witam djhirka-kiedy bywaszi na jakich serwerach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem mam rozegranych ze 100 spotkan rankingowych rating 540 i od 2 tygodni nie mam aktualizacj dywizj czyli awanse spadki itp i gdy chce sprawdzic ranking w user profile to sa 3 kreski wchodze overal ranking to samo co moze byc tego przyczyna????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem nowy tutaj ale na pleyu niekoniecznie gram od początków jego istnienia :-) no i od początku na peesie :-) Właśnie próbuję pograć on-line i po prostu mnie krew zalewa. Rwie strasznie. Neta mam 10 Mb/s. Powiedzcie mi panowie z Konami tak skopali naszego ulubieńca że w necie nie da się pograć czy tylko jak mam aż takie problemy. Czytałem posty wcześniejsze więc nie tylko ja, ale u mnie to po prostu nie ma sensu grać bo tylko można zawału się nabawić. pozdro p.s. ja też się piszę na ewentualną ligę psn barek71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiszcie mnie do zabaway

PSN: Yohil

Headset: posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakis mega wielki pech

jak nie lagi i inne cuda to dzis zagralem kilka meczy i... sie ludki wylaczaja jak przegrywaja

wylaczy konsole i mecz canceled

w zyciu nie awansuje wyzej jak to tak bedzie wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W system setings jest poprawka do ściągnięcia.SYSTEM SETTINGS>DOWNLOAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli ktos ma headseta i jest chetny do gry online to zapraszajcie mnie do friendsow moj psnID DaArCiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaroto-songo

ja mam neta 1 mb i mi online w miarę dobrze działa może dlatego że mam blisko do centrali telefonicznej. czasami mam zielony status, ale głównie żółty, ale i tak się przyjemnie gra nie wiem tez dlaczego jak gram quick match to przeważnie gram z kimś kto ma czerwone połączenie i wtedy nie ciekawie się gra :/ obecne są wtedy wszelkiego rodzaju teleporty, odczówalne są spóźnione reakcje zawodników (irytujące zwłaszcza przy dobitkach) zmiana aktywnego zawodnika jest tez dosyc irytująca, ja tu już piłkę mam zabrać, a tu cyk i zaznacza mi się inny zawodnik i wiadomo jak to się kończy :/ z tego co gram to zauważyłem ze większość gra barcelona (jak się rankingi przegląda to widać wtedy kto kim gra, ale i tak najlepsze są wtedy wyniki "barcelona 7 : 5 barcelona. po tym widac ze jasne jest że tą drużyne w ataku ciężko jest ztrzymać) , z która jak wiadomo trudno jest rywalizować. wystarczy że zawodnik jest dosyć szybki (eto, messi, henry) i już praktycznie piłki mu się nie zabierze :/ nawet gra presingiem niewiele pomaga. rzadko kto bierze jakieś drużyny ze średniej polki. dzisiaj np grałem wybrzeżem kości słoniowej, a przeciwnik patrze bierze włochy (nie żeby WKS było aż tak słąbe, ale włochy mają dużo lepszych zawodników, no może drogba troche ratuje sytuację). ciężko wtedy mówić o wyrównanym meczu, ale jak się wygra to satysfakcja pozostaje (ps. mam ją do teraz

a Wy na jakich serwerach gracie?? bo czasem milo by było zagrać z jakimś Polakiem

mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie czy można jakoś zmienić składy reprezentacji? mianowicie np w reprezentacji francji wolałbym żeby zamiast benzemy (wiem, dobry piłkarz) zagral np cisse? nie ma opcji zmiany jakiegokolwiek składu online? bo w normalnej rozgrywce można dać register player i już jest to zmienione. a jak sie to ma do rogrywki online? te zmiany też bedą widoczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jesli ktos ma headseta i jest chetny do gry online to zapraszajcie mnie do friendsow moj psnID DaArCiO

Wrzuciłem Cię do znajomych, daj znać kiedy to wrzucę Ci parę brameczek ;-)

Pytanko ( jestem laik ) Headseta jakoś trzeba skonfigurować z ps3, jeżeli tak to jak to zrobić i jak mogę wysłać Ci zaproszenie do friendsów.

Ktoś jeszcze chętny do pogrania kto ma Headseta ?? zgłaszać się :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam neta 1 mb i mi online w miarę dobrze działa może dlatego że mam blisko do centrali telefonicznej. czasami mam zielony status, ale głównie żółty, ale i tak się przyjemnie gra nie wiem tez dlaczego jak gram quick match to przeważnie gram z kimś kto ma czerwone połączenie i wtedy nie ciekawie się gra :/ obecne są wtedy wszelkiego rodzaju teleporty, odczówalne są spóźnione reakcje zawodników (irytujące zwłaszcza przy dobitkach) zmiana aktywnego zawodnika jest tez dosyc irytująca, ja tu już piłkę mam zabrać, a tu cyk i zaznacza mi się inny zawodnik i wiadomo jak to się kończy :/ z tego co gram to zauważyłem ze większość gra barcelona (jak się rankingi przegląda to widać wtedy kto kim gra, ale i tak najlepsze są wtedy wyniki "barcelona 7 : 5 barcelona. po tym widac ze jasne jest że tą drużyne w ataku ciężko jest ztrzymać) , z która jak wiadomo trudno jest rywalizować. wystarczy że zawodnik jest dosyć szybki (eto, messi, henry) i już praktycznie piłki mu się nie zabierze :/ nawet gra presingiem niewiele pomaga. rzadko kto bierze jakieś drużyny ze średniej polki. dzisiaj np grałem wybrzeżem kości słoniowej, a przeciwnik patrze bierze włochy (nie żeby WKS było aż tak słąbe, ale włochy mają dużo lepszych zawodników, no może drogba troche ratuje sytuację). ciężko wtedy mówić o wyrównanym meczu, ale jak się wygra to satysfakcja pozostaje (ps. mam ją do teraz

a Wy na jakich serwerach gracie?? bo czasem milo by było zagrać z jakimś Polakiem

mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie czy można jakoś zmienić składy reprezentacji? mianowicie np w reprezentacji francji wolałbym żeby zamiast benzemy (wiem, dobry piłkarz) zagral np cisse? nie ma opcji zmiany jakiegokolwiek składu online? bo w normalnej rozgrywce można dać register player i już jest to zmienione. a jak sie to ma do rogrywki online? te zmiany też bedą widoczne??

Co do zmian składów online sam nic nie zdziałasz,no chyba że napiszesz do konami i zrobią to dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaroto-songo

to moze zaczne pisac

moze jeszcze zrobia jakiegos patcha ktory da mozliwosc edyscji skladow druzyn narodowych z poziomu online. wtedy grajac taka sama reprezentacja mozna by miec rozne sklady i rozgrywka by sie bardziej roznicowala, ale to raczej nie realne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdego chętnego wrzucam do friendsów i gramy, zgłaszać się bo bez wiedzy i zgody zaintersowanego tego nie mam zwyczaju robić.

Chętni dajcie znać z skopie Wam t.....ki ;-)

pozdro

p.s. mistrzem nie jestem, ale trening czyni mistrza więc do dzieła:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Cię stary na razie na kartce, ale jak tylko syn dopuści mnie do konsoli ( właśnie ogląda "AUTA") to zostaniesz wprowadzony do friendsów i już nie mogę doczekać się wyniku hokejowego w meczu z Tobą ( oczywiście na moją korzyść)

;-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKI mojego zapału do PES-a nie ostudzisz nigdy :-) ale przyjemnością będzie dla mnie pokazać Ci jak się gra w piłeczkę ;-)

pozdrawiam

p.s. jesteś u mnie na friendsach jako nr 3 ( a czy to będzie kolejność oznaczająca umiejętnści to tylko od Ciebie zależy he he)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie ,bo dopiero dziś podpiołem neta do konsolki i zapusciełem PESA i normalnie mi szczęka opadła , co to kur..wa jest ???? gram sobie z jakims angolem jestem przy piłce idę sam na sam a tu mój piłkarz się sam zatrzymuje albo biegnę z piłką a w jednej sekundzie piłka znika (jak zaczarowana ) patrze a piłka jest jakies kilka metrów odemnie przy nogach mojego przeciwnika , normalnie to jakies nieporozumienie !! wszystko skacze i to wogule nie przypomina PESA tylko fife starą w której zeby strzelic bramke trzeba było jednym piłkarzem przebiec całe boisko i strzeliuc mam neostrade 1MB. za 2 tyg. bede miał netie 2 lub 4 MB to zobacze jaka bedzie różnica , bo na tą chwile brak mi słów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lacze 1mb i jeszcze sie z takim czyms nie spotkalem. moze kupiles 08' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×