Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam lacze 1mb i jeszcze sie z takim czyms nie spotkalem. moze kupiles 08' ;]

nie no mam pesa 2009 , kurde normalnie jakbym grał w fife byle do przodu i jakos bedzie , nie da się tutaj grac z klepki ,jedyna opcja to grac na pałę i wogule zachowanie piłki i piłkarzy jak z comodore 64 dziwne sterowanie zawodnikami, a powiedz mi dużo ci się różni gra jak grasz online a normalnie jakbys grał z kumplem lub z komputerem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aki 1986- róznie to z teamami, nie mam ulubionego, jak na razie gram zespołami klubowymi.

Dariuszkarpierz- graj tylko z tymi którzy mają zapaloną "lampkę" w kolorze żółtym lub zielonym to tego typu sytuacji-lagi- nie powinienieś mieć. Ja też jak pierwszy raz zagrałem, to myślałem że zawału dostanę. Później jak opanowałem i zapoznałem się z całą grą on-line ( notabene nigdy wcześniej on-line nie grałem) było tylko lepiej.

Wracając do narzekań wielu, którzy niestety mają rację. Pomimo, że nowa odsłona ma niestety wiele wad i tak jest najlepszą kopanką na rynku. Także mniej gadać, więcej grać.

Trzymajcie się maksymy :

"FIFA to tylko gra, PRO EVOLUTION SOCCER TO ŻYCIE"

P.S. wybaczcie to pytanie ale moje doświadczenie w grach on-line jest mizerne. Dopiero odkrywam ten świat

Pisaliście o stworzeniu ligi, no właśnie tylko pisaliście. Ja się tego podejmę ale nie wiem jak się do tego zabrać. Można stworzyć ligę dla zamkniętego grona ??? Utworzyć tabelę wyłącznie dla tego grona ???? i td. Jeżeli ktoś mnie poinstruuje podejmę się tego.

P.S. Czytałem forum i wiem, że było wielu chętnych, ale dla mojej wygody proszę chętnych o zgłaszanie się na mój adres e-mail aba33@poczta.fm, może z tym się trochę pośpieszyłem ale co tam

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasite mowisz ze wezmiesz sie za utworzenie ligi...ja proponuje zebranie ok 15 chopkow i zapisanie si e na pesleague.pl a tam nam zrobia wypasna lige!juz gadalem z jednym z adminow jesli zbierzemy grajkow to nam zrobia lige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
parasite mowisz ze wezmiesz sie za utworzenie ligi...ja proponuje zebranie ok 15 chopkow i zapisanie si e na pesleague.pl a tam nam zrobia wypasna lige!juz gadalem z jednym z adminow jesli zbierzemy grajkow to nam zrobia lige

Chętni poczytali !!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc zgłaszajcie na e-maila podany w moim poprzednim poście. Zapraszam fanatyków, którzy mają odrobinę czasu.

Darcio mam nadzieję, że jak się zgłosi odpowiednia ilość chętnych to można zrobić ekstraklasę, 1 ligę i td. ????

pozdro

p.s. obejrzałem sobie tą stronkę i przeraziłem się co to za wyniki 36-24 ???????? Tam chyba grają w pełnym wymiarze czasu rzeczywistego.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam fanatyków, którzy mają odrobinę czasu.

A sa tacy? Kiedys byl pan z wasem, podobnie przemawial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariuszkarpierz- graj tylko z tymi którzy mają zapaloną "lampkę" w kolorze żółtym lub zielonym to tego typu sytuacji-lagi- nie powinienieś mieć. Ja też jak pierwszy raz zagrałem, to myślałem że zawału dostanę. Później jak opanowałem i zapoznałem się z całą grą on-line ( notabene nigdy wcześniej on-line nie grałem) było tylko lepiej.

miałes racje grałem kolesiami co mają zapalone zółte lampki i jest lepiej ,co prawda nadal róznica jest bardzo duża miedzy online a zwykłym meczem ale jest dużo lepiej , nie grałem jescze z nikim co ma zieloną lamkę , bo takich nie było , jeszcze pytanie jest może jakas liga online bo niektórzy maja dopisane np. DYVISION 2C lub inne??, jak mozecie to napiszcie co zrobic żeby gra bardziej przypominała pesa (naziemnego) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok od tego postu bede zbieral uzytkownikow do gry online w pesie piszcie swoje psnID lub nicki w grze na moje PW albo tutaj a ja postaram sie zebrac wszystkich ok?

DaArCiO

qgar

Ajwer

goozala69-Argentina

daur

bumik

cwir-Ac Milan

mario_19823_PL-Inter Mediolan

gawrol

palomino21

alle_p

lansalot-Fc Barcelona

malyr

maciek.g

FauPeR-Manchester United

Dimson_23

ShoxPL

Darcio wykonał dużą pracę.

Ja pytam czy tu wymienieni dalej chętni są na ligę???????? Czekam na szybką odpowiedź ilość miejsc ograniczona

DARCIO kiedy będziesz na psn ???? Z bólami udało mi się "zainstalować" headseta musimy pogadać bo sam nie dam rady w końcu masz już kontakty

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malyr - Juventus F.C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie z zespołami bo widzę ze cześć już zajęta może jakieś losowanie z określonej grupy czy zespoły mogą się powtarzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będzie z zespołami bo widzę ze cześć już zajęta może jakieś losowanie z określonej grupy czy zespoły mogą się powtarzać?

Co do takich szczegółów to myślę, że będziemy się umawiać jak zbierzemy całą ekipę. Jednak jak ma to być liga to proponuję zespoły klubowe, no chyba że chcecie ligę światową stworzyć w piłkę nożną hehe.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie info z pola walki zbierze się nas conajmniej 16 osób i mamy swoją LIGĘ. Jak tylko będzie nas tylu rozpoczynam negocjacje z adminem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będzie z zespołami bo widzę ze cześć już zajęta może jakieś losowanie z określonej grupy czy zespoły mogą się powtarzać?

po to miedzy innymi byl ten temat zeby zglaszac swoje "rezerwacje" teamow - takze kto pierwszy ten lepszy, zreszta tak bylo ustalone od poczatku. Teamy nie powinny sie powtarzac takze szukac jeszcze wolnych i zglaszac ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po to miedzy innymi byl ten temat zeby zglaszac swoje "rezerwacje" teamow - takze kto pierwszy ten lepszy, zreszta tak bylo ustalone od poczatku. Teamy nie powinny sie powtarzac takze szukac jeszcze wolnych i zglaszac ; ]

zgoda, ale bierzemy albo kraje albo drużyny ligowe tak będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, chętny na lige się zgłasza, icon10.gif, kiedyś podawałem że bedę grał Argentyną, ale jeśli chodzi o klubowe to biorę Atletico Madrid, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak niech każdy gra kim chce a nie jakieś bzdetne podziały na kluby i reprezentacje,to samo tyczy się zasady kto pierwszy ten lepszy .Nie mam nic przeciwko powtarzaniu się drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję demokratycznie niech każdy się wypowie i zrobimy jak będzie chciała większość. Osobiście Aki nie zgodzę się z Tobą bo uważam że stworzenie ligi tylko z drużyn klubowych czy narodowych będzie bardziej zbliżone do rzeczywistości a więc będzie miało większy smaczek. Wogóle najlepiej byłoby ( co jest nierealne wiem o tym ) zrobić np. wyłącznie ligę angielską czy jakąkolwiek inną. Dla mnie ma to znaczenie, ale dostosuję się do większości. Samo granie to jedno ale stworzenie jakieś otoczki, klimatu dla mnie jest bardzo ważne.

Przypomnę Wam:

"FIFA to gra, PES to ŻYCIE".

Dla mnie ta kopanka to coś więcej niż tylko bzdetna zabawa. Biorąc pod uwagę poprzednie części powiem Wam, że rozegrałem z kumplami (offline) wszystkie mistrzostwa świata i Europy jakie do tej pory się odbyły. Troszkę lizneliśmy ligę mistrzów.

A zaczęło się od gry pt. GOAL na Amigę. Tam też rozegraliśmy wszystko co było.

Reasumując zrobimy jak będzie chciała większość.

Czekam na info od admina w kwestiach technicznych utworzenia ligi i dam Wam niezwłocznie znać jak coś będę wiedział.

Jeżeli macie jakiś kontakt z innymi użytkowanikami tego forum dajcie im znać o tworzeniu ligi, chciałem do wszystkich pisać e-mail ale nie mam niestety na to czasu.

pozdro

p.s. naliczyłem wszystkich którzy zgłosili akces teraz i wcześniej 20 osób. Jak wszyscy się sprężą to ruszymy szybko

Z INNEJ BECZKI:

Pytanie: jeżeli użytkownik ma headseta podłączonego, to ja mając go w friendsach widzę to, jest jakaś ikonka? Dobrze by było gdyby każdy podał czy ma takie urządzonko. Ja mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir - AC Milan

Jesli sie da wogole grac z headsetem to ja i tak go nie wlacze bo nie chcecie mnie slyszec podczas gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×