Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie male pytanie czy wie ktos jak swoje mp3 powrzucac do gry>>??opisane jest ale cos nie dziala;/;/...druga sprawa to massage w menu glownym dziala to cos komus u mnie error wyskakuje ze ponoc instalka jest na dysku i cos nie dziala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytalem juz kilka razy czy mozemy uzgodnic na ktorym serw i lobby gramy by sie nie szukac godzinami?

Panowie dokladnie,ustalmy na ktorym serw.gramy,gdyz nieraz jest problem z znalezieniem ziomali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj grajac z palomino i Fauperem nie dalo sie zupelnie grac-niestety.

my wczoraj gralismy ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko alle - moze dzis bedzie okazja zagrac, pewnie bede do 20 30, pozniej liga mistrzow, dzis man u - celtic ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alle no niestety troche nam przycinało...Panowie jak chcecie pograc dopisujcie mnie do listy znajomych.Nick Reters.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też piszę się na kilka meczyków. Dopiszcie mnie do listy.

pancer_pl

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jestem chwilowo otro zapracowany i nie mialem kiedy pogadac z arabem jak tylko bede mial czas to z nim zagadam i od razu dam wam wszystkim znac o szczegolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To co dzieje sie na serverach pesa to jest poprostu tragedia . 2 godziny usilowalem sie zalogowac , nastepnie gdy wreszcie po wielkich bolach udala mi sie ta sztuka niejestem wstanie zagrac ani jednego meczu w pelnym wymiarze czasowym . Online strasznie kuleje i draznia mnie juz komunikaty o problemach z logowaniem itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oj mnie tez juz online meczy. Wszyscy tylko Barca, a gra bez lagow skonczyla sie po drugim dniu. Nie wiem co sie stalo

I co to za poroniony pomysl zeby nie mozna bylo wyjsc z sesji jeszcze przed wyborem druzyn!? przy opcji 'quick match' przeciez nie ma mozliwosci sprawdzenia polaczenia, a czesto podlacza do tych z "czerwonym koleczkiem" pozniej rankingowe mecze wdupione po 6:0 bo zawodnicy teleportuja sie po boisku

Serio... juz dawno nic mnie tak nie zdenerwowalo jak ta gra hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taaa a co ciekawsze wiekszosc tych co gra Barcelona sa na tyle beszczelni ze posiadajac 2 najlepszych pilkarzy z calej gry (Messi,Eto) potrafi tylko biec do naroznika i wrzucic na glowe , a wszyscy wiemy dobrze ze messiego ciezko zatrzymac dzisiaj dla przykladu kolezka strzelil 3 gole z tego samego miejsca po wrzutce messiego i na dodatek napisal ''IMPRESSIVE'' . Przycisk ''O'' powinien dzialac tylko na wlasnej polowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok od tego postu bede zbieral uzytkownikow do gry online w pesie piszcie swoje psnID lub nicki w grze na moje PW albo tutaj a ja postaram sie zebrac wszystkich ok?

DaArCiO

qgar

Ajwer

goozala69-Argentina

daur

bumik

cwir-Ac Milan

mario_19823_PL-Inter Mediolan

gawrol

palomino21

alle_p

lansalot-Fc Barcelona

malyr

maciek.g

FauPeR-Manchester United

Dimson_23

ShoxPL

PSN ID: Pogon1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co dzieje sie na serverach pesa to jest poprostu tragedia . 2 godziny usilowalem sie zalogowac , nastepnie gdy wreszcie po wielkich bolach udala mi sie ta sztuka niejestem wstanie zagrac ani jednego meczu w pelnym wymiarze czasowym . Online strasznie kuleje i draznia mnie juz komunikaty o problemach z logowaniem itp..

gdyby sie uczyl jezyka przeczytal by wiadomosc ze wczoraj trwaly prace modernizacyjne i logowanie bedzie utrudnione, a dwie godziny przeznaczylby na cos pozytecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ty gdybys sie uczyl czytac to dostrzeglbys w moim poscie wzmianke o komunikatach . A opocz opanowanego rzemiosla czytania jestes chyba jasnowidzem bo ja w tym komunikacie niewidzialem zadnej informacji od kiedy do kiedy ten problem bedzie istnial .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko odnosnie pes09 , konsole mam od kilku dni, zarejestrowałem, wchodze w grze w logowanie , podaje GAME ID i haslo i dostaje komunikat : game id or game id password incorrect

co jest grane , haslo i id jest prawidłowe , wklepywałem z godzine i nic ,to samo ,prosze o pomoc ..

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest twoj login psn tylko oddzielny konami i game id. musisz sobie to najpierw zalozyc i dopiero sie zalogowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie jest twoj login psn tylko oddzielny konami i game id. musisz sobie to najpierw zalozyc i dopiero sie zalogowac

czyli po rejestracji na stronce konami ,wklepuje to co sobie wymysliłem? tzn. konami id jakis i hasło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli po rejestracji na stronce konami ,wklepuje to co sobie wymysliłem? tzn. konami id jakis i hasło ?

Dokładnie tak.

Lansalot co z tą ligą? Jak ktoś chętny na meczyk AKI_WROC_PL zaprasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok od tego postu bede zbieral uzytkownikow do gry online w pesie piszcie swoje psnID lub nicki w grze na moje PW albo tutaj a ja postaram sie zebrac wszystkich ok?

DaArCiO

qgar

Ajwer

goozala69-Argentina

daur

bumik

cwir-Ac Milan

mario_19823_PL-Inter Mediolan

gawrol

palomino21

alle_p

lansalot-Fc Barcelona

malyr

maciek.g

FauPeR-Manchester United

Dimson_23

ShoxPL

ZIMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie tez juz online meczy. Wszyscy tylko Barca, a gra bez lagow skonczyla sie po drugim dniu. Nie wiem co sie stalo

I co to za poroniony pomysl zeby nie mozna bylo wyjsc z sesji jeszcze przed wyborem druzyn!? przy opcji 'quick match' przeciez nie ma mozliwosci sprawdzenia polaczenia, a czesto podlacza do tych z "czerwonym koleczkiem" pozniej rankingowe mecze wdupione po 6:0 bo zawodnicy teleportuja sie po boisku

Serio... juz dawno nic mnie tak nie zdenerwowalo jak ta gra hehe

I DLATEGO TEGO ROKU JA GRAM W FIFE NIESTETY KONAMI ZNOW DALI DUPY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×