Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

WARNING - HYPE DETECTED! xD Chyba juz mozna smialo powiedziec, ze jesli chodzi o SP to jedynie Uncharted bedzie mogl w tym roku podskoczyc MW3 pod wzgledem widowiskosci ;) Fajnie ze zrezygnowali z tej przesyconej, kreskowkowej palety kolorow i dali bardziej stonowana, IMO jedyne czego tak naprawde brakowalo MW2 w kwersii grafiki. Bedzie grubo, czekam na pokaz na E3.

EDIT:

Nasze modlitwy zostaly wysluchane - koniec z P2P, MW3 bedzie mial dedyki!!!

http://project.na.tl/mw3-dedi/

Nie wiem jak wy, ale ja wole to 1000000x bardziej niz nowy silnik, widac kasa zarobiona na MW2 i BO nie poszla na marne :)

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zywy, teraz to juz mnie rozjebales :) koniec z " lost host connection " :D

hehe, teraz to mnie za wysokiego pinga wywala z serva :D

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Nasze modlitwy zostaly wysluchane - koniec z P2P, MW3 bedzie mial dedyki!!!

http://project.na.tl/mw3-dedi/

Nie wiem jak wy, ale ja wole to 1000000x bardziej niz nowy silnik, widac kasa zarobiona na MW2 i BO nie poszla na marne :)

Widziałem to rano ale myślę, że fourzerotwo źle zrozumiał pytanie. Brzmiało ono mniej więcej, czy nie byłoby dochodowe zrobić dedyki dla konsol tym razem?

Jak konsolowe dedyki miałyby przynieść dochód? Tylko przez abonament.

Natomiast dedyki na PC są wynajmowane za kasę i bardziej to pasuje do odpowiedzi "Oczywiście".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer bardzo fajny. Można być pewnym, że single będzie bardzo filmowym doznaniem, pod tym względem gra na bank nie zawiedzie. Dodać do tego tryb Spec-Ops i Survival i mamy grę, która starczy na długie godziny. Na multiplayer nie liczę, bo na bank będzie to nadal tryb, gdzie posiadanie skilla to drugorzędna umiejętność (gdzie się podziały te skillowe fpsy :( ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill:

No zobaczymy co z tego wyjdzie, ale skoro takie "male" gry jak Homefront maja dedyki to chyba tym bardziej nie bylo by problemu postawic ich dla takiego kolosa jakim jest Activision ;) Epic dla Gerasow 3 zrezygnowali z p2p i poszli w dedyki i juz samo to odwrocilo gre do gory nogami (w pozytywnym sensie). Dedyki to jest wlasnie to czego brakuje CoDom, bo tak naprawde ponad 90% "problemow" w tych grach jest spowodowana przez lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście musiał pojawić się walący budynek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer naprawdę super. A gra to zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, trailerek narobił mi strasznego apetytu. Urywki z misji, noo łał :o Mam tylko nadzieję że singiel nie będzie 5h tylko postarają się w kwestii czasowej również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, trailerek narobił mi strasznego apetytu. Urywki z misji, noo łał :o Mam tylko nadzieję że singiel nie będzie 5h tylko postarają się w kwestii czasowej również.

Wolę 5h (chociaż nie wiem skąd te 5h, u mnie MW2-~10 h BO też ok.10) intensywnego singla niż przeciąganego, nudnego i rozlazłego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak na singla w MW2 i BO narzekają, a mi się podobał i prawdopodobnie MW3 zakupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak na singla w MW2 i BO narzekają, a mi się podobał i prawdopodobnie MW3 zakupię ;)

Kto narzeka na singla w BO? :) IMO był świetny, udało im się w 8h ukazać jakąś sensowną fabułę, nie to co w MW2, zlepek operacji połączonych głównym złym.... :D Co nie zmienia faktu że gra się bardzo przyjemnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto narzeka na singla w BO? :) IMO był świetny, udało im się w 8h ukazać jakąś sensowną fabułę, nie to co w MW2, zlepek operacji połączonych głównym złym.... :D Co nie zmienia faktu że gra się bardzo przyjemnie :D

I o to właśnie chodzi w CoD'ach, gra się w nie super! ;) Na BO narzekają na równych forach, nawet na PS3site.pl które idzie nurtem "CoD to gówno, Battlefield rządzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo obowiązuje zasada większego udziału procentowego (odsetek), graczy niezadowolonych. Przy tak gigantycznej sprzedaży - BO pękło już 10 baniek na PS3 - procent niezadowolonych jest znacznie większy niż w przypadku gry, która sprzeda się w nakładzie powiedzmy miliona. Do tego dochodzi aspekt swoistej mody na krytykowanie tej serii i już mamy pełen obraz. Jakoś nikt się nie czepia Tekkena, który od czasów 3 części zmienia się dosłownie kosmetycznie a postaciom dorzucają po 2 nowe ciosy. Nikt nie czepia się klonów GTA czy Gran Turismo, no przykładów można by podać krocie. Czepiają się ludzie codów, ze zwykłej zawiści. Bo Kotick zgarnia miliardy a brzuch mu rośnie coraz większy naszym kosztem i za nasze pieniądze! Imperium zła - Activision! Cóż, to nie Kotick biegnie do sklepu kupować kolejne części. Potem ci najwięksi pieniacze internetowi meldują się jako pierwsi na serwerach w dniu premiery ;)

Każdy CoD jest zwyczajnie grą bardzo dobrą, starczającą na wiele miesięcy, a niektóre części na lata. Nie ma za dużo takich gier w całej historii elektronicznej rozrywki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I o to właśnie chodzi w CoD'ach, gra się w nie super! ;) Na BO narzekają na równych forach, nawet na PS3site.pl które idzie nurtem "CoD to gówno, Battlefield rządzi"

Bo ps3site to najwiekszy bastion wyznawcow kultu BFa ;) Co tu duzo mowic, juz teraz hype na MW3 jest przeogromy, a jesli te wszystkie plotki w necie okaza sie prawda (dedyki, 23 map na starcie, i wiecej trybow niz kiedykolwiek) to juz naprawde nie bedzie sensu w ogole patrzec na inne FPSy.

Każdy CoD jest zwyczajnie grą bardzo dobrą, starczającą na wiele miesięcy, a niektóre części na lata. Nie ma za dużo takich gier w całej historii elektronicznej rozrywki.

AMEN :)

EDIT:

Mielismy juz motyw z Incepcji z trailerem LA Noire, teraz czas na trailer MW3:

ROTFL xD

EDIT2:

A jednak, bedzie tez jakas platna usluga Premium:

http://www.geek.com/articles/games/activision-confirms-next-cod-will-have-premium-online-features-20110510/

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT2:

A jednak, bedzie tez jakas platna usluga Premium:

http://www.geek.com/...tures-20110510/

Online multiplayer standard p2p connections

Online multiplayer Premium dedicated servers (for subscribers only)

^^ Miałem wizje.

Boże, Losie, Siło Wyższa, Swarożycu, księże Andrzeju, błagam Was. Ześlijcie mi pod koniec roku Diablo 3 albo Guild Wars 2, cobym nie musiał się nieczysto patrzeć w stronę tego pomiotu szatana MW3. Może być już nawet koniec świata bylebym tylko nie musiał płacić za granie w Coda. Płatne dedyki to byłaby próba dla mojego celibatu, która mogłaby okazać się dla niego druzgocąca, bo gdy Kotick mówi, że będzie usługa Premium to wiem, że coś się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online multiplayer standard p2p connections

Online multiplayer Premium dedicated servers (for subscribers only)

^^ Miałem wizje.

Boże, Losie, Siło Wyższa, Swarożycu, księże Andrzeju, błagam Was. Ześlijcie mi pod koniec roku Diablo 3 albo Guild Wars 2, cobym nie musiał się nieczysto patrzeć w stronę tego pomiotu szatana MW3. Może być już nawet koniec świata bylebym tylko nie musiał płacić za granie w Coda. Płatne dedyki to byłaby próba dla mojego celibatu, która mogłaby okazać się dla niego druzgocąca, bo gdy Kotick mówi, że będzie usługa Premium to wiem, że coś się dzieje...

Mam nadzieje że to jednak nieprawda... Jakieś fałszywe źródła... Bo jeżeli to by była prawda to CoD by wiele stracił w moich oczach. Przecież to jest tak chamskie że to koniec. Nie dość że ich gra sprzedaje się w kilkunasto milionowej ilości, DLC mają horrendalnie drogie, i jeszcze to... Przecież to by było takie wyłudzanie kasy... Sądze że to jednak plotka tak jak z tymi 23 mapami na start, co jest prawie niemożliwe biorąc pod uwagę DLC z mapami, 23 mapy wystarczyły by na bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online multiplayer standard p2p connections

Online multiplayer Premium dedicated servers (for subscribers only)

^^ Miałem wizje.

No w sumie, to by bylo logiczne, i w 100% pokrywalo by sie z ta rozmowa z Twittera odnosnie dedykow na konsolach, ze niby byly by bardziej dochodowe. I ja szczerze bylbym sklonny placic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kill

No dokładnie. Wszyscy na Koticka się uwzięli. Facet chce zarobić, i zarabia GRUBE, BARDZO GRUBE, pieniądze. Tak naprawdę, to większość ludzi mu po prostu zazdrości ;)

@Up

Jeśli CoD będzie miał taki system "premium" to raczej sobie MW3 odpuszczę, i zostanę przy BO.

Edytowane przez Snafu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No w sumie, to by bylo logiczne, i w 100% pokrywalo by sie z ta rozmowa z Twittera odnosnie dedykow na konsolach, ze niby byly by bardziej dochodowe. I ja szczerze bylbym sklonny placic.

Taaaaa ... jasne, ty pierwszy do placenia bedziesz, pograsz tydzien i bedziesz szukal kolejnego FPSa wartego czekania, i po raz 10120412054 zmienisz avatar i sygnature na swoim koncie, na gre ktora wpadnie na twoj krotkotrwaly radar. Skoncz juz z tym pieprzeniem bo to sie nudne robi.

Mi activision moze naskoczyc z taka propozycja, jeszcze malo im kasy ? Najsmutniejsze jest to ze debili pewnie nie braknie ktorym nie przeszkadza ze ktos im ciagle z portfela WYLUDZA [bo ciezko to inaczej nazwac] pieniadze. Gra pewnie u mnie wyladuje po premierze z second handu, ale znajac zycie jak kazdy CoD bardzo szybko mi sie znudzi.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa ... jasne, ty pierwszy do placenia bedziesz, pograsz tydzien i bedziesz szukal kolejnego FPSa wartego czekania, i po raz 10120412054 zmienisz avatar i sygnature na swoim koncie, na gre ktora wpadnie na twoj krotkotrwaly radar. Skoncz juz z tym pieprzeniem bo to sie nudne robi.

OK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie mam nic do CoD'a, uważam, że to bardzo grywalna seria gier, oferująca dynamiczny, wciągający (nawet bardzo) multiplayer i bzdurny pod względem wydarzeń, ale grywalny single. Jedyne co mi się nie podoba to podejście Treyarchu do Black Opsa na PC, gdzie gra która wygląda (IMO) gorzej od MW2, działa nawet 3 razy wolniej i bez zabawy z konfigami, komendami itp potrafi przyciąć, mimo wypuszczenia jakichś 8 patchy. A Treyarch wydaje nowe mapki...

Co do MW3, jeśli nie zaoferuje czegoś nowego (w Black Opsie chociaż trochę starali się urozmaicić rozrywkę dając rózne tryby gry, teatr, emblematy na broń itd) nie sądzę abym go kupił. Jak pisałem, wszystkie gry z tej serii (oprócz BO na PC) nalezą do bardzo grywalnych, ale nie będę po raz 3 kupował MW1 z nowymi mapami.

A tak nawiasem mówiąc, rzygać mi się chce czytając posty na różnych forach typu CoD (tutaj wstawić każda część po MW) to shit, Battlefield jest fantastic itp. Mi sie podoba zarówno BF jak i CoD. Obie gry się świetnie IMO uzupełniają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Online multiplayer standard p2p connections

Online multiplayer Premium dedicated servers (for subscribers only)

^^ Miałem wizje.

Boże, Losie, Siło Wyższa, Swarożycu, księże Andrzeju, błagam Was. Ześlijcie mi pod koniec roku Diablo 3 albo Guild Wars 2, cobym nie musiał się nieczysto patrzeć w stronę tego pomiotu szatana MW3. Może być już nawet koniec świata bylebym tylko nie musiał płacić za granie w Coda. Płatne dedyki to byłaby próba dla mojego celibatu, która mogłaby okazać się dla niego druzgocąca, bo gdy Kotick mówi, że będzie usługa Premium to wiem, że coś się dzieje...

No w sumie, to by bylo logiczne, i w 100% pokrywalo by sie z ta rozmowa z Twittera odnosnie dedykow na konsolach, ze niby byly by bardziej dochodowe. I ja szczerze bylbym sklonny placic.

catgif12.gif

Yeaa!! Udało się, w końcu komuś się udało! Będzie można mieć ciastko, zjeść ciastko i jeszcze do tego sprzedać to ciastko!!

Edytowane przez EndarSeth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem ze sklpu, i mam pre-ordera do mw3 i dostalem plakat :)

o taki plakat dostalem :)

http://www.youtube.com/watch?v=f_LrXyJS6Qc

Kurde, czemu w Polsce nie ma jeszcze GameStop'ów ;( Ja jednak poczekam z zakupem do premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×