Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

lipne to call of duty

przecież to wygląda tak samo jak MW2

grafika też nie powala

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co że na starym silniku ? Gra wygląda dobrze, i jest miła dla oka. Jak dla mnie MW3 prezentuje się naprawde dobrze, a ten nowy COOP napewno zajmie mi sporo godzin z życiorysu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni cały czas jadą na starym silniku.

no ale ileż można

kasy mają z pewnością sporo więc mogli by łaskawie zrobić nowy silnik graficzny

a zresztą koło dupy mi to lata bo i tak za codem nie przepadam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co nowy silnik skoro fanboje Codzia i tak nie patrzą na grafikę albo ją wychwalają? :) Grafika nie jest zła, ale dobra też nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda ze te nowe CoDy to tylko odswierzony CoD4. No ale po co maja cos zmieniac np grafike jak i tak pol swiata kupi kolejnego coda ... Wszyscy wiedza ze CoD to juz odgrzane gowno ale mimo to i tak poleca w dzien premiery do sklepu kupic mw3. Ehm... zupelnie tego nie rozumiem :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda ze te nowe CoDy to tylko odswierzony CoD4. No ale po co maja cos zmieniac np grafike jak i tak pol swiata kupi kolejnego coda ... Wszyscy wiedza ze CoD to juz odgrzane gowno ale mimo to i tak poleca w dzien premiery do sklepu kupic mw3. Ehm... zupelnie tego nie rozumiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo cod jest popularny i nic poza tym

cod 2 i cod 4 mi się podobały, no jeszcze waw był nie najgorszy bo zombie mi sie podobało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze grałem w Call of Duty, nie wiem ile godzin spędziłem na serwerach MW2, ale jakoś nie mam ochoty grania w to samo, tyle że na nowych mapach i w nowym pudełku.

Najprawdopodobniej nie kupię od razu MW3, bo budżet dużo mniejszy, być może skuszę się jak stanieje i to mocno, pod warunkiem, że będzie godnym konkurentem dla BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się średnio, z jednej strony sprawdzony system multi i dobry singiel, z drugiej strony po raz kolejny to samo. Ja wybiorę BF3, a z CoDem poczekam, aż ruszą tą markę do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szału nie ma. Jedyna nadzieja w Treyarch, bo BO było bardzo dobre (chodzi o singla).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szału nie ma. Jedyna nadzieja w Treyarch, bo BO było bardzo dobre (chodzi o singla).

Tylko ze kupowanie CoDa dla singla (5h) to moim znaniem troche glupota. CoD to przede wszystkim multi i tak juz zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ego co widzialem na e3 to muse powiedziec ze cod mw3 nedie napewno swietny ze wzgledu na to ze nie bedziemy tylko w usa afganistanie albo rosji tylko bedziemy dodatkowo we francji wielkiej brytanii czyli najlatwiej mozna powiedIec ze mw3 bedzie o 3 wojnie swiatowej take sadze orzynajmej tak wyczytalem w gazecie o konsolach play box ;) i nie wiem czemu poniektorzy mowia ze multi w codzie jest denne jak dla mine w codzie wszystko jest pro no poza BO i tym ze w codzie nie mamy take dobrego frostbite'a jak w bfbc2 lub bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie newsa z glownej - chyba to info dotyczy wylacznie wersji PC ktora bedzie miala dedyki z prawdziwego zdarzenia, czyli takie jakie byly w CoD4 (ktore obslugiwaly nawet do 50 graczy naraz), bo na konsolowym P2P nie ma to absolutnie racji bytu - w CoDach juz przy 12 graczach rzadko kiedy gra sie komfortowo, a Ground War (18 graczy) w 99% przypadkow jest niegrywalne (ten 1% to jak my mamy hosta), wiec przy 32 graczach bylby to jeden wielki slideshow i masowa teleportacja. No, chyba ze Activision trzyma asa w rekawie i na CoD XP zapowie, ze konsolowe CoDy tez beda w koncu smigaly na dedykach, w co szczerze watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie newsa z glownej - chyba to info dotyczy wylacznie wersji PC ktora bedzie miala dedyki z prawdziwego zdarzenia, czyli takie jakie byly w CoD4 (ktore obslugiwaly nawet do 50 graczy naraz), bo na konsolowym P2P nie ma to absolutnie racji bytu - w CoDach juz przy 12 graczach rzadko kiedy gra sie komfortowo, a Ground War (18 graczy) w 99% przypadkow jest niegrywalne (ten 1% to jak my mamy hosta), wiec przy 32 graczach bylby to jeden wielki slideshow i masowa teleportacja. No, chyba ze Activision trzyma asa w rekawie i na CoD XP zapowie, ze konsolowe CoDy tez beda w koncu smigaly na dedykach, w co szczerze watpie.

Sorry, ale COD jest naprawdę bardzo płynną grą, nieważne czy to ground war, 18, 12 czy 6 graczy. Nigdy nie uświadczam lagów i "niegrywalności" o której mówisz, a jak host jest słaby to od razu jest migracja. Btw. 32 to IMHO za dużo :) 24 w Ground War byłoby OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dziś około 19 naszego czasu rozpoczyna się COD XP i niestety nie czuję tego dreszczyku emocji który towarzyszył mi przed premierą MW2. Dlaczego? A dlatego że jak na razie nic w kwestii wizualnej sie nie zmieniło. Wielu łudzi się że tym razem Infinity Word tym razem będzie trzymać rękę na pulsie i usuwać wszelkie nie doróbki które będa wychodzić w trakcie gry milionów użytkow. Ale pamiętajmy jak do tej pory traktowano posiadaczy już zakupionej gry. Otóż za każdym razem olewano nas. Jakiekolwiek błędy usuwane były co najwyżej przez 1 miesiąc a potem"radźcie sobie".Lag w Black Ops na PS3 podczas zrzutu napalmu nadal irytuje i jakoś nikomu nie chciało sie z tym nic zrobić. Wiem że to niewykonalne i niemożliwe ale życzyłbym sobie aby w dniu premiery sprzedaż gry nie wyszła poza 50.000 kopi. Wiem że to nierealne ale chciałbym wtedy zobaczyć miny producentów. Ja w tym roku nie zakupie raczej COD'a w dniu premiery bo mam dość sposobu w jaki podchodzą do graczy producenci gier. MW3 to tylko MW2 z nowymi mapami i lekkimi zmianami w kilstreakach oraz perkach. Równie dobrze mogliby wypuścić DLC z tego typu ustawieniami.Tyle że za DLC dostaliby 4 razy mniej kasy niż za Pseudo-Nową grę. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epickość kaszany jaką właśnie zobaczyłem przeraziła mnie. MW3 to będzie gwóźdź do trumny dla tej serii. Coś przepotwornego... Black Ops przy tym wygląda jak najlepszy shooter ever made.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer MP:

http://www.youtube.com/watch?v=pGyswpn6xzQ?hd=1

Mial byc powrot do gameplay'u z CoD4, a ja tu widze jeszcze wiecej syfu niz w MW2... Jak dobrze ze ten Res3 wychodzi bo nie bylo by w co w tym roku grac.

Ja pitole teraz to już wogóle odeszła mi ochota na zakup MW3. Potwierdziło to tylko fakt że jest to MW2.5. Czy działem marketingu w IW kieruje półinteligentny pracownik. Bo ja po takiej reklamie to co najwyżej mogę naszczać na ta grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie totalna klapa co do CODA chociaz tyle ze na PS3 wychodzi RS3 gierka jest po prostu swietna i kosi a na xie wiadomo GERSY3 ktore niszczą psychike tak jest swietna ta gra.Więc krótko i na temat COD bedzie musiał pojsc chyba w odstawke,watpie by MW3 sie sprzedało tak jak wczesniejsze czesci tej seri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×