Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, nie śledzę zbytnio informacji o MW3, dowiedziałem się ostatnio że na konsolach jest potwierdzony split screen ale czy będzie split screen w trybie multiplayer taki jak w Black Ops? Bo powiem szczerze, że w Black Opsie bardzo przypadło mi to do gustu z tego względu, że mogę pograć czasami na dużym ekranie z sąsiadem którego nie udało mi się namówić na kupno PS3 :P

No i ogólnie obecnością takiego split screena chyba będę się kierował przy kupnie ewentualnym bo CoD tak mi się trochę przejadł ale właśnie ze względu na split screena jeszcze w niego pykam ze znajomym z tym że split screen wyłącznie w spec opsach to chyba za mało żeby kupić MW3 bo w Spec Opsy można pograć w MW2 lub w Zombie w Black Opsie.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by zlego nie mowic o CoDie, to Elite najzwyczajniej w swiecie miazdzy system, przy tym Battlelog od BF3 wyglada jak wersja na komorki, i to te z lat 90-tych ;P Gro funkcji calkowicie za FREE, dodatkowo wersja Premium za 50$ rocznie, zawierajaca cala mase bonusow, z czego najwazniesze to DLC CO MIESIAC!!! Szczerze zycze Activision zeby Elite odnioslo ogromy sukces, bo wtedy inni developerzy sila rzeczy beda od nich zrzynac i tez zaimplementuja w swoich grach podobne serwisy.

EDIT:

Na GT jest masa nowych gameplay'ow.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut z gry z komentarzem.

Szkoda, że gościu przez pierwsze kilkanaście minut nie jest w stanie przejść więcej niż 5 kroków żeby nie zaliczyć gleby. Nalot co 10 sekund....

Podobają mi się za to mapy, bardzo przypominają klimatem W@W (a tam mapy były przegenialne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut z gry z komentarzem.

Szkoda, że gościu przez pierwsze kilkanaście minut nie jest w stanie przejść więcej niż 5 kroków żeby nie zaliczyć gleby. Nalot co 10 sekund....

Esencja gry w CoD. Dostajesz kulkę nie wiadomo skąd i od kogo. Jak może czerpać przyjemność z takiej gry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esencja gry w CoD. Dostajesz kulkę nie wiadomo skąd i od kogo. Jak może czerpać przyjemność z takiej gry?

Z tą grą jest coś bardzo nie w porządku. Respawnujesz się i dostajesz w plecy. Co może oznaczać, że właśnie ktoś się zrespił razem z tobą. Poza tym na pierwszej mapce widać, że grający respi się w dokładnie dwóch (sic!) miejscach. No i ten spam nalotem... Czyli już jakiś podstawowy perk jest broken. I faktycznie damage wydaje się jeszcze bardzie zwiększony, choć nie myślałem, że to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, w niczym gameplay nie przypomina tego z CoD4 jak obiecywalo IW, lekko stonowane MW2 i nic poza tym, najgorsze jest to ze mimo braku SP zabija/ginie sie tak samo szybko co w MW2, co w polaczeniu z ch***wym P2P dyskwalifikuje ta gre w moich oczach, CoD4 nadal pozostaje niedoscigniony.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, w niczym gameplay nie przypomina tego z CoD4 jak obiecywalo IW, lekko stonowane MW2 i nic poza tym, najgorsze jest to ze mimo braku SP zabija/ginie sie tak samo szybko co w MW2, co w polaczeniu z ch***wym P2P dyskwalifikuje ta gre w moich oczach, CoD4 nadal pozostaje niedoscigniony.

Aby jakoś wyrównać brak SP mieli podnieść dmg broni. Co do gameplaya, trochę chaotycznie, ale zawsze na początku tak jest. Oglądałem sobie betę Black Opsa, i tam było podobnie. W CoDy przyjemność z grania zaczyna się miesiąc po premierze po 5 patchach :) Na + pomysł z killstreakami i fajne mapy, zwłaszcza ta w mieście. Szkoda że nie pokazali gry snajperką (chyba że coś ominąłem przypadkowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby jakoś wyrównać brak SP mieli podnieść dmg broni.

Tak, ale wyrownac go do poziomu MW2, a nie tego jaki byl w CoD4/W@W, bez zwiekszania DMG broni bylo by IMO o wieeeele lepiej, dla mnie osobiscie najwiekszym problemem MW2 nie byly KSy, perki itd. tylko wlasnie za duzy DMG broni, a tu widze ze bedzie powtorka z rozrywki.

Szkoda że nie pokazali gry snajperką (chyba że coś ominąłem przypadkowo).

http://www.youtube.com/watch?v=KCh3MeOF5jU?hd=1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chyba będzie też split screen w multiku, przynajmniej na Xboxie. Gdzieś tam około 24 minuty na tym 44 minutowym filmiku widać, że można "dodać" 2 kontroler żeby odpalić split screen. Fajnie ale po tym co zobaczyłem na tych filmikach nie mam już takiej pewności co do tego czy będzie się grało fajnie. Z tego co pamiętam w MW2 było mniej niż 32 graczy, teraz ponoć ma być 32 więc chaos będzie jeszcze większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może powiedzieć jak to jest z tymi opłatami graniem przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może powiedzieć jak to jest z tymi opłatami graniem przez neta?

Za samo granie nie ma opłat. Usługa Call of Duty Elite, daje dodatkowe korzyści(w postaci bonusów rzeczowych[w grze] itp) oraz zniżkę 10$ na każde wydane DLC.

Cytując portal PS3site.pl

Jeśli zdecydujemy się na zakup kontaPremium (49,95$ za 12 miesięcy), możemy liczyć na 10-dolarową zniżkę na DLC, wsparcie dla klanów, dodatkowe perki oraz rangi, a także osiem razy większą ilość miejsca na serwerze, na który wysyłamy udostępnione filmy.
Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wyglada sprawa z hardened i prestige edition? cos tam wspominal ale nie znam na tyle angielskiego zeby zrozumiec co nam oferuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas figurka i roczny abonament do elite

ja mysle ze jeszcze tak zle nie bedzie cos zmienili kazdy dopiero oceni jak zagra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

mam pytanie :

po co sa te niesmiertelniki jak zabijemy przeciwnika ?? tylko po to aby dostac 50pkt??

po obejrzeniu kilku filmików poważnie sie zastanawiam nad BF 3

choć muszę przyznać ze mapy sa bardzo ciekawe (ogromny plus)

a właśnie do edycji przed-premierowej są jakies dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieśmiertelnikami to jest nowy tryb "Kill Confirmed". Punkty nabija dopiero po zebraniu nieśmiertelnika, z przeciwnika wypada żółty, a z kolegi z drużyny czerwony, jeśli podniesiemy nieśmiertelnik kolegi przed przeciwnikiem ten nie punktuje. Natomiast jeśli zbierzemy nieśmiertelnik z przeciwnika (żółty) to dostajemy punkt (jako drużyna). Przynajmniej tak to zrozumiałem z filmików, które gdzieś tam oglądałem i tłumaczył to ktoś z IW ale jeśli źle coś zrozumiałem to śmiało możecie mnie poprawić :P

Edit @down: A czyli zmyliły mnie komentarze na jeden ze stron traktujących o Call of Duty, gdzie ludzie pisali, że jest to specjalny nowy tryb, a to jednak w TDM takie cuda.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nieśmiertelniki będą w trybie TD. Dopiero jak zdobędziesz te blaszki to twoja drużyna zdobywa punkty.

Czyli nie będzie można cały czas kampić, tylko ktoś musi się pofatygować po "Kill Confirmed"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony to fajne - ciekawsza rozgrywka i moze uda sie wyeliminować kamperów:)

Duzo z Was zamówiło już Pre-Ordera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik to jakaś chora propaganda mająca na celu obrzydzenie ludziom tej gry.

Nagadał się gościu jakie to nudności i eksperymenty mu się w żołądku robiły ...

Co do samej imprezy, to Acti zadbało o sporo atrakcji i pewnie nie jedna osoba z forum chciała by się tam znaleźć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie zgadzam z Panem komentującym w kwestii ,że mw3 to DLC. Za 200zł chciałbym dostać nowa gre a nie "coś co mam w postaci MW2".

Jak do tej pory byłem fanem COD'a ale po filmikach ktore zobaczyłem odtrącają mnie a nie przyciągają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chora propaganda? Ten gość zjadł zęby na serii COD, w każdej części wymiata jak mało kto. Polecam obejrzenie filmików ze świetnymi komentarzami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z panem w filmiku, sam bylem zwolennikiem tej serii. Ale wydawac 100 zl na 2 DLC (mowa o map-pakach) a potem jeszcze 200 zl za rzekomo "nowa" gre jest chore.

CoD to gowno, tyle w temacie, komentarz ukazuje cala brutalna prawde, leniom sie nic nie chcialo zrobic, nawet zmienic tekstury ciezarowek, czy animacji podczas np zasuwania pontonem.

No thx acti, ja juz waszego odgrzewanego kotleta nie kupuje, mam nadzieje ze wkrotce ludzie zmadrzeja i rowniez skoncza kupowac CoDa tylko dlatego ze to CoD.

PS. To nie jest xboxonline dranz, tutaj nie ma przychlastow pokroju murek florek wojtek i tego ich malego kolka adoracyjnego, tutaj ludzie lubia pisac jak jest na prawde a nie oklamywac samych siebie tekstami typu "grafika sie zmienila, gameplay jest coraz lepszy" etc etc etc... Nawet jesli sami kiedys zagrywali sie w te serie.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze się z Panem na górze , lecz muszę dodac swoje :)

nie zgadzam sie w kwestii biegania z pistolem tego nie trzeba zmieniac bo jest dobre , ale co do tekstur to w 100% masz moje poparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze się z Panem na górze , lecz muszę dodac swoje :)

nie zgadzam sie w kwestii biegania z pistolem tego nie trzeba zmieniac bo jest dobre , ale co do tekstur to w 100% masz moje poparcie

Pisalem o zasuwaniu PONTONEM (sekwencja wodna, identyczne animacje jak te z koncowki MW2, podobnie tez jest zreszta z grappling hookiem, tfu co ja gadam, z cala gra tak jest, toc to jedna wielka kalka :laugh: ) a nie zasuwaniu Z PISTOLETEM ;).

PS. Zapomnialem w poprzednim poscie dac upust moim odczuciom odnosnie multi. Sterowane helikopterki, bronie z 50 dodatkami (LMG + heartbeat sensor + mobilny kolimator zryl mi system), jakies wiezyczki, killstreak juggernaut, shotgun ktory strzela z czestotliwoscia ktorej UZI by sie nie powstydzilo. Rece opadaja, pisac sie nie chce nawet.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×