Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem...naprawdę próbowałem!!! Ale sytuacja była typowa:"o jedno (?) piwo w trakcie meczu Barcy za dużo" i...to auto mnie prowadziło,a nie ja! Widząc,jakiego "gnoju" mógłbym Wam narobić,wolałem "zmyć" się po angielsku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, ale dopiero teraz powrócił u mnie net :( Jeszcze wczoraj w przerwie meczu chciałem sprawdzić, czy są dodatkowi chętni i dupa :confused: Z powodu nieprzewidzianych trudności technicznych Suzukę będziemy jechać dzisiaj. Nic na to nie mogę poradzić, nawet nie miałem jak powiadomić o awarii. Jeśli będą dzisiaj chętni, to wiedzą co robić. Pokój wystartuje normalnie o 23:30. Dobrze, że chociaż Barca wygrała :thumbsup: Jeszcze raz przepraszam, siła wyższa...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na 9 osób chyba 7 jeździło lancerami ;) także rozrzutność samochodów jest słaba przez to, że nie można stosować TCS oraz wychodzenia z poślizgu..... może wypadałoby to zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nervus

Mógłbym dołączyć się do zabawy, czy poczekać aż zakończycie sezon? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie było dwóch takich samych aut na te 7 osób . Mi tam te systemy nie są potrzebne , nigdy ich nie używam . Ale na starcie była masakra . Rzucili się wszyscy jak " niewychowana hołota bez matury " , tłukli się i na 9 osób 5 było w pit stopie na pierwszym okrążeniu . Ja rozumiem rywalizację , walkę , jakieś drobne przepychanki , ale wypychanie z zakrętów na zewnątrz , z prostych na pobocze z resztą też , celowe uderzanie już nie są fajne . Zwłaszcza zaszli mi za skórę mart , który wziął sobie mnie za cel przy rozpychankach na starcie oraz bajawor , który jechał za mną , a zbliżała się ta nawrotka w połowie toru , jechałem jak najszybciej , żeby od niego odjechać , hamowałem jak najpóźniej i skręcałem jak najwęziej się dało , ale i tak dostałem strzał przy hamowaniu . To jest tak wybitnie wkurzające <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Lukasz za tą akcje wczoraj. Miałem źle ustawione auto. Dzisiaj powinno być lepiej, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram się dzisiaj również do Was dołączyć. Ile dzisiaj kółek jeździmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na 9 osób chyba 7 jeździło lancerami ;) także rozrzutność samochodów jest słaba przez to, że nie można stosować TCS oraz wychodzenia z poślizgu..... może wypadałoby to zmienić ?

Bez obrazy med, ale jak sobie założysz event na swoich zasadach, to będziesz sobie zmieniał co Ci się podoba. Wpadasz tutaj i od razu masz pomysły na zmiany. Jesteś taki kreatywny, to stwórz coś sam...

@Nervus

Mógłbym dołączyć się do zabawy, czy poczekać aż zakończycie sezon? :biggrin:

Jeśli będziesz stosował się do zasad i będzie miejsce, to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie było dwóch takich samych aut na te 7 osób . Mi tam te systemy nie są potrzebne , nigdy ich nie używam . Ale na starcie była masakra . Rzucili się wszyscy jak " niewychowana hołota bez matury " , tłukli się i na 9 osób 5 było w pit stopie na pierwszym okrążeniu . Ja rozumiem rywalizację , walkę , jakieś drobne przepychanki , ale wypychanie z zakrętów na zewnątrz , z prostych na pobocze z resztą też , celowe uderzanie już nie są fajne . Zwłaszcza zaszli mi za skórę mart , który wziął sobie mnie za cel przy rozpychankach na starcie oraz bajawor , który jechał za mną , a zbliżała się ta nawrotka w połowie toru , jechałem jak najszybciej , żeby od niego odjechać , hamowałem jak najpóźniej i skręcałem jak najwęziej się dało , ale i tak dostałem strzał przy hamowaniu . To jest tak wybitnie wkurzające <_< .

Wybacz Łukasz ale na starcie to ja dostałem strzał w tył - na to co się potem działo z autem już za bardzo wpływu nie miałem.

A co do wypychania na zewnątrz toru to wydaje mi się że miałeś ze mną styczność właśnie przed tym nawrotem w środku okrążenia tylko że to ty napierałeś na mnie.

Ciężko to do końca oceniać bez powtórki.

Generalnie jeśli komuś zaszkodziłem to sorry, nie było to celowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Lukasz za tą akcje wczoraj. Miałem źle ustawione auto. Dzisiaj powinno być lepiej, Pozdrawiam

Zabrakło organizatora i już samowolka jakaś. A kto Ty jesteś? Przeczytałeś zasady? Zgłosiłeś swój udział, tak jak jest to podane? Najpierw zlatuje się masa przypadkowych ludzi i potem się czyta, że boruta wychodzi. Panowie, do swobodnego rozbijania się, to macie masę pokoi on line...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokarało mnie wczoraj za te moje polowania na Ciebie Nervus:P dostalem dzwonka w tyl od jakiegoś białego miśka^^

Ogólnie to jedyne chyba co mi wyszlo w całym tym wyścigu to start haha potem już była tragedia...

A co do dzisiaj Panowie ja nie dam rady siła wyższa... Miłego palenia ogumienia i do następnego razu już w USA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff... biały lancer to nie ja :) ja się przytuliłem w trakcie wyścigu do jakiegoś nsx'a jeśli dobrze pamiętam, ale chyba nikomu prócz mnie to nie zaszkodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy med, ale jak sobie założysz event na swoich zasadach, to będziesz sobie zmieniał co Ci się podoba. Wpadasz tutaj i od razu masz pomysły na zmiany. Jesteś taki kreatywny, to stwórz coś sam...

spoko, tak rzuciłem pomysłem tylko, tak samo jak inni na temat wagi w amerkyańcach ....

Pokarało mnie wczoraj za te moje polowania na Ciebie Nervus:P dostalem dzwonka w tyl od jakiegoś białego miśka^^

na 1 lapie ? jechałeś nissanem ? jak tak to zapewne ode mnie, wybacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 lapie ? jechałeś nissanem ? jak tak to zapewne ode mnie, wybacz ;)

Spoko nic się nie stało z tego co pamiętam długo dłużny nie pozostałem haha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze tak mi się przypomniało odnośnie wczorajszej jazdy to miały być samochody japońskie, a zdawało mi się, że jechałem za 406 Coupe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nervus

A jedziecie coś dzisiaj? Jeśli będzie miejsce to chętnie pojadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dzisiaj nie podołam :( do zobala next time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej nie ( dla was w sumie żadna strata ) , nastawiłem się na sobotę i mi nie pasuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywaliło mnie na 9 okrążeniu, no trudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wczoraj była Suzuka. Miałem nadzieję, że pojedziemy dziś (zgodnie z dniem wyścigów). Zwłaszcza, że w sobotę w nieoficjalnym jechało mi się bardzo dobrze. Zrobiłem błąd z decyzją o braku pitu, ale do kiedy gumy trzymały byłem bardzo szybki.

Rozumiem, że od dziś zaczynamy z autami USA? Parametry bez zmian, czy waga lekko w górę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie wczorajszy wyścig był udany-nie zrobiłem żadnego wiekszego błędu i nikogo nie z taranowałem! Problem wystąpił tylko z okrążeniem formującym ale przepraszam myślałem że to już wyścig po tym jak mnie wywaliło po 1-ym okrążeniu formującym.W nocy mam słuchawki i muzę rozkręconą dość mocno więc Was za bardzo nie słyszę!W sumie to dobrze ,że muzyczka grała bo wyścig dla mnie był monotonny-jeden zjazd do pitu i jazda w samotności.Do kupczyka nie miałem żadnych szans-traciłem po 4-5s. na kółko,Nervus mnie dochodził ale na przedostatnim kółku chyba miał jakiś problem bo znikł mi z mapki..Ktoś na 1-ym kólku lekko przywalił mi w tył po tym jak lekko wyrzucilo mnie na łuku..

Przy takiej konfiguracji aut:opony sportowe i brak przedniego spojlera lepsze okazały się auta z napędem 4x4.Ja jako jedyny jechałem FR..Dziś zobaczymy jak radzicie sobie z tylnym napędem!Chyba że będzie to wyścig Fokusów!?;)

Edytowane przez Remigio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie wytyczne na dziś wieczór: masa, moc bez zmian?

dzisiaj oczywiście upalam z Wami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i może niech organizator poda, czy dostosowywać się do selekcji takiej jaka jest w grze ( biorę w garażu KRAJ>STANY ZJEDNOCZONE i wyskakują mi focusy ST, infiniti ale acura mi nie wyskakuje) czy tak jak jest w rzeczywistości (czyli infiniti acura nie wliczają się do pojazdów mogących brać udział w wyścigach samochodów z US&A) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wczoraj była Suzuka. Miałem nadzieję, że pojedziemy dziś (zgodnie z dniem wyścigów). Zwłaszcza, że w sobotę w nieoficjalnym jechało mi się bardzo dobrze. Zrobiłem błąd z decyzją o braku pitu, ale do kiedy gumy trzymały byłem bardzo szybki.

Rozumiem, że od dziś zaczynamy z autami USA? Parametry bez zmian, czy waga lekko w górę? :)

Szkoda, ale to było jedyne wyjście bez zaburzenia całego harmonogramu eventu. Tak, dzisiaj auta z USA i parametry bez zmian. Nie skupiajcie się tak, aby mieć najmocniejsze i najlżejsze auto z dopuszczonych regulacji... To jest zabawa. Ja sobie wezmę chyba jakiegoś fajnego "mięśniaka" i nie ważne, że będzie miał z 1,5t :biggrin:

Dla mnie wczorajszy wyścig był udany-nie zrobiłem żadnego wiekszego błędu i nikogo nie z taranowałem!

Świetnie! Oby tak dalej. Ja miałem Cię na radarze, do czasu moich popisowych spinów :shok:

jakie wytyczne na dziś wieczór: masa, moc bez zmian?

dzisiaj oczywiście upalam z Wami

Bez zmian. A upalasz jak zaakceptujesz zasady eventu...

i może niech organizator poda, czy dostosowywać się do selekcji takiej jaka jest w grze ( biorę w garażu KRAJ>STANY ZJEDNOCZONE i wyskakują mi focusy ST, infiniti ale acura mi nie wyskakuje) czy tak jak jest w rzeczywistości (czyli infiniti acura nie wliczają się do pojazdów mogących brać udział w wyścigach samochodów z US&A) ?

Organizator nie ma czasu i chęci sprawdzać wszystkie auta... Polecam kierować się flagą kraju jaka jest przy danym autku. To chyba nie zbyt wiele...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że rozumiem i akceptuję :) czy mam jeszcze w inny sposób to potwierdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×