Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dokładnie z takich samych powodów zdecydowałem się na start o północy ;) Co do przygód na torze, to po kilku nieplanowanych wizytach w pit stopie, po kolejnym błędzie jechałem już do końca uszkodzonym autem i tylko modliłem się w duchu, żebyś mnie nie zdążył dogonić. Udało się! Co do większej ilości graczy - też bym chciał widzieć kilka osób więcej na starcie, ale liczy się jakość, a nie ilość. Co Ci po 16 kierowcach, kiedy, to po pierwszej nieudanej akcji większość wychodzi z wyścigu. Zapraszaj znajomych!

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało. Pierwszy raz miałem taki problem. Przy próbie logowania do Nervusa nie widziałem nikogo w okienku pokoju (normalnie widać kto jest), kiedy logowałem się wyskakiwał dłuższy komunikat, gdzie najważniejsze to jakoś tak: z powodu błędów nie można się zalogować, będzie można jak założyciel zrestartuje ustawienia pokoju. Ja sam restartowałem 2x konsolę. Próbowałem też przez buggarka i przez niego wchodziłem do pokoju, ale był to Autumm Ring Mini i byłem tam sam (?)

Dzięki, że czekaliście, sorry za kłopot. Postaram się pojechać w środę, może wtedy uda się dołączyć. Spróbuję wcześniej wbić się do pokoju.

Akurat ja nie mam największych praw głosować za godziną rozpoczęcia :), ale jeżeli mogę oddać swój głos to dla mnie najlepiej byloby rozpoczynać o 23:30. Wtedy pewnie startował bym częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak jeszcze buggarek się wypowie o godzinie startów, to się zdecyduje. Jak większość zadecyduje, to zrobimy pokój od 23:00, a start o 23:30. Jeszcze jedna sprawa związana z godziną startu. Od północy mam 4x szybszy net, co może mieć znaczenie przy większej ilości chętnych. Jak na razie problemów z przeciążonym łączem raczej nie mamy... ;)

GrandeBombik - nie trać wiary. Coś się poradzi. Możemy się nawet dzisiaj umówić na testowanie połączenia. Będę od około 21:00 nadrabiał zaległe wyścigi sezonowe, to możemy zrobić kilka prób..?

Pozdro

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście rozmawiamy coś na czacie podczas jazdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest sprawa do ustalenia. Jednych, to denerwuje i przeszkadza innym nie... Dochodzi do tego osłabienie jakości połączenia (lagi) przy większej ilości chętnych. Dopóki nie jest nas wielu, to możemy dopuścić używanie HS w czasie jazdy. Jak komuś będzie przeszkadzało, to może sobie delikwenta wyciszyć. Ja raczej będę się mało odzywał, bo i bez gadania mam problemy z koncentracją i przytulam się zbyt często do band, a do tego mój głos może budzić mi dzieciaki. A tego mi żonka raczej nie podaruje... Jak na razie Lukasz możesz gadać ;)

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se lubię pogadać w czasie jazdy właśnie , ale żeby rozmawiać normalnie , to najpierw trzeba się w ustawieniach nakombinować i ściszyć resztę gry przynajmniej do połowy , bo o ile w pokoju normalnie słychać , to podczas jazdy czat jest przyciszany , bynajmniej ja z kolegą tak miałem . Konsolę mam do odebrania już , ale nie chcę jej dzisiaj odbierać , bo mi zejdzie trochę czasu na drogę w tę i z powrotem , jestem zmęczony , bo dopiero wróciłem do domu , na dworze smaży i jak przyniosę konsolę to usiądę i będę grał , a muszę ważną rzecz na jutro i takie wyjście mi zabierze za dużo czasu , a konsola mnie później skutecznie odciągnie od roboty , więc dzisiaj się wstrzymuję , jutro od 14-15 mam nadzieję , że już online .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścigało się wczoraj dość miodnie ;) liczę na więcej osób w środę. Sory jeszcze raz Nervus za ten fail na początku. Tragicznie obliczyłem to hamowanie;/ co do godzin to mi zdecydowanie bardziej pasuje start o północku ;) a HSa nie używam bo i tak za często zaliczam bandy i bez niego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, super inicjatywa. Mam nadzieję, że na weekendowy event Suzuka Circuit 28/05/2011

będę mógł dołączyć? Jeśli pogodzę się z myślą nie wyspania na czwartek do fabryki, to jutro będę się dobijał po Ticketa jak będą jeszcze miejsca. Pozdrawiam i dodam, że z GT5 mam do czynienia od 2 miesięcy wcześniej na PC rFactor i ogólnie wyścigi mnie jarały zawsze :)

Obiecuję zachowawczą jazdę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś do tej tabelki dopisać jeszcze daty bokiem przy każdym wyścigu i osobom niebiorącym udziału w danym wyścigu stawiać - ? Myślę , że byłoby to fajne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich, super inicjatywa. Mam nadzieję, że na weekendowy event Suzuka Circuit 28/05/2011

będę mógł dołączyć?

Jasne! Czemu tylko na weekendowy? Im nas więcej, tym lepsza zabawa. Oczywiście cały czas najważniejsza jest bezkolizyjna, czysta jazda.

@Lukasz - czyli jak jutro odbierzesz, to do północy będziesz gotowy do wyścigu?

Skoro większości pasuje godzina, zostawiamy tak jak jest. Zapraszam jeszcze raz wszystkich do gentlemeńskiej zabawy. Już w sobotę wspaniały, klasyczny tor Suzuka Circuit!

Pozdro

Edit: Poprawione

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz - czyli jak jutro odbierzesz, to do północy będziesz gotowy do wyścigu?

Jasne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek poduszka była mocniejsza i wygrała.

Ale w środę mam nadzieję że będę mocniejszy - akurat tuż przed północą syn ma ostatnie karmienie więc powinienem dołączyć.

Do jutra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w środę to jedziemy Fuji Speedway F a nie Suzuke!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tą tabelkę z wynikami uważam , że trzeba zrobić lepiej . Jak już mówiłem dodał bym daty wyścigów i proponowałbym wpisywać PsnId zamiast punktów pod każdym wyścigiem , bo punkty tak nie oddają miejsc zajętych w wyścigu . Tak ja myślę przynajmniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Up

Tabelka zostaje tak jak jest. Daty są w tym samym poście, co tabelka. Ustawienie zawodników w tabeli ma oddawać pozycję w generalce, a nie po pojedynczym wyścigu. Inaczej mówiąc, uważam, że jest wystarczająco przejrzysta żeby się w niej odnaleźć :cool: (-) dodałem ;)

Ale w środę to jedziemy Fuji Speedway F a nie Suzuke!

Dzięki za czujność :thumbsup: Odpowiadałem Spartacusowi o evencie w sobotę i taki skrót myślowy :)

Ale w środę mam nadzieję że będę mocniejszy - akurat tuż przed północą syn ma ostatnie karmienie więc powinienem dołączyć.

Do jutra :)

Dawaj ziom na start! ;) Skoro masz małe baby, to temat niewyspania powinieneś mieć już opanowany :P

Lista na środę 25/05

1. buggarek

2. NERVUS_PL

3. on_Remigio

4. GrandeBombik

5. legion_ldz

6. Lukasz2525

7. Spartacus999 (PSN ID?)

8.

Co do ustawień na starcie, to zrobimy 1 okrążenie formujące zgodnie z kolejnością w generalce + osoby bez pkt wg kolejności alfabetycznej i start do wyścigu w odwróconej kolejności.

Pozdro

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopisuję na dziś kolegę: doctor-yogi-reborn

1. buggarek

2. NERVUS_PL

3. on_Remigio

4. GrandeBombik

5. legion_ldz

6. Lukasz2525

7. Spartacus999 (PSN ID?)

8. doctor-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przejade sie z Wami

1. buggarek

2. NERVUS_PL

3. on_Remigio

4. GrandeBombik

5. legion_ldz

6. Lukasz2525

7. Spartacus999 (PSN ID?)

8. doctor-yogi-reborn

9. kupczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche się ściągają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche się ściągają .

No to widzimy się o północy ;) ja jakoś za Fuji speedway F nie przepadam bo to dość pokręcony tor ale postaram się powalczyć o przedostatnie miejsce:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej grze są tylko dwa zakręty , które potrafią mnie zgubić . Pierwszy zakręt na Top Gear'rze , nigdy nie mogę się tam zmieścić i muszę się odbić od niewidzialnej ściany oraz wjazd na prostą startową na Fuji , zawsze sobie taki tor jazdy obiorę , że tragedia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuji jest dziwnym torem. Niby taki szeroki, bez band, ale jest kilka takich zakretów, których chyba jeszcze nigdy nie przejechałem perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eeee , nie ma Supry w Premium ? To czym ja mam niby jechać ? Ja chcę Suprę !

Ps. Ustawimy się na początku ładnie , żeby można było później fotkę cyknąć ?

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee , nie ma Supry w Premium ? To czym ja mam niby jechać ? Ja chcę Suprę !

Ps. Ustawimy się na początku ładnie , żeby można było później fotkę cyknąć ?

Nie mi decydować ale myślę że nie ma żadnych przeciwskazań. Mi na Fuji nie odpowiadają 2 zakręty po nawrocie z prostej startowej.

Te paski trawy w asfalcie potrafią nieźle namieszac w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nas więcej będzie niż ostatnio, świetnie! :thumbsup:

Lista startowa i kolejność w jakiej przejedziemy metę w formującym:

1. buggarek

2. NERVUS_PL

3. on_Remigio

4. doctor-yogi-reborn

5. GrandeBombik

6. kupczyk

7. legion_ldz

8. Lukasz2525

9. Spartacus999 (PSN ID?)

Mam nadzieję, że się wszyscy zapisani zgłoszą i że nie będzie problemów z wbiciem do pokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli jescze można to proszę o miejsce startowe.

1. buggarek

2. NERVUS_PL

3. on_Remigio

4. doctor-yogi-reborn

5. GrandeBombik

6. kupczyk

7. legion_ldz

8. Lukasz2525

9. Spartacus999 (PSN ID?)

10. NPK_PACMAN

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×