Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś się troszkę poświęcił i przeczytał chociaż pierwszego posta w temacie, to byś wiedział jak się zgłosić... Ale nie kłopocz się tak bardzo. Dopisałem Cię :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dzisiaj się dla mnie znajdzie miejsce:) ja kiedyś w używanych wynalazłem shelby series one z rocznika '03 i pojade nim dzisiaj. Czuje ze spiny dzis beda na pożądku dziennym w moim wykonaniu haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na gorąco moje wrażenia z Suzuki. Fotorelacja w rozwinięciu.

Po kłopotach technicznych, które mnie dopadły w sobotę (nie, nie było to zbyt wiele piwek w czasie Finału LM ;) ) Postanowiłem wyznaczyć zaległą Suzukę w niedzielę. Innym wyjściem było anulowanie tego wyścigu zupełnie. Przesunięcie na inny dzień startowy nie wchodziło w grę z powodu zaburzenia całego terminarza. Mimo tej niespodzianki stawiło się kilku chętnych. Niestety jeden odpadł ze względu na słabe nerwy, a drugiego dopadło DC. Swoją drogą ostro med lagowałeś, więc może coś z Twoim łączem było nie teges wczoraj?

Na starcie stanęło 6 maszyn (o dziwo znowu była super różnorodność w modelach - brawo). I zaczęliśmy start. Długa prosta wróżyła nieciekawie przed pierwszym zakrętem, ale było całkiem spokojnie. Gratulacje!

67962355456238283287_thumb.jpg

Większość mojej walki na torze toczyłem z bajawor. A to chyba za sprawą zbliżonych umiejętności :geek: Wszystko szło dobrze. Zmienialiśmy się pozycjami. Dzięki lepszej prędkości na prostej...

86069734360126008967_thumb.jpg

Aby stracić pozycję przez zbyt szybkie wejście w zakręt...

39389073509171537244_thumb.jpg

bajawor nie pozwalał mi uciec zbyt daleko i szybko mnie dochodził po pościgu i walka zaczynała się na nowo

38655016682329921094_thumb.jpg

Niestety na 3 lub 4 okrążeniu bajawor zbyt optymistycznie obiera Apex i po utracie przyczepności ścina wierzchołek zakrętu ocierając się o moje Subaru...

57733922006757008858_thumb.jpg

Można to potraktować jako incydent wyścigowy. Muszę zaznaczyć, że bajawor elegancko oddał wyraźnie pozycję i obaj na następnym okrążeniu zjechaliśmy grzecznie do mechaników.

18001509257833167095_thumb.jpg

Z przodu trwała walka pomiędzy wymiataczami. Przynajmniej do czasu DC medmaxx'a. Choć widać, że i on nie uniknął błędów w ferworze walki...

79041178275873852523_thumb.jpg

Ja natomiast pędząc gdzieś na 17 okrążeniu straciłem panowanie nad autem po złapaniu pobocza. Było to akurat tuż przed tym jak bajawor próbował mnie wyminąć. Historia zatoczyła koło i to ja tym razem spowodowałem uszkodzenia naszych samochodów. 1:1 remis w incydentach. Znowu spotkaliśmy się na kawie w pit stopie...

80455141893153104936_thumb.jpg

Walka trwała dalej i miałem wrażenie, że tylko my jedziemy w tym wyścigu. Moje popisy jak ten poniżej nie wróżyły sukcesu w tej batalii. Łatwo zapomnieć, że zaraz po alei serwisowej świeże gumy nie mają takiej przyczepności, do jakiej zdążyliśmy się przyzwyczaić.

08923611680666614326_thumb.jpg

Suma błędów była jednak chyba z korzyścią dla mnie i pozwoliło mi to wskoczyć na pudło w ostatecznym rozrachunku P3 (i co z tego, że na 4 startujących :ninja:) Najważniejsze, że emocje były dobre i ściganie pokazało, że kultura na torze wzrasta wymiernie :thumbsup: Do zobaczenia w Ameryce Północnej!

Lubisz to? Kliknij +

Oczywiście gratulacje dla zwycięzcy, którym znowu okazał się kupczyk. Chyba nikt nie jest tym zaskoczony..? :whistling:

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi wczorajsze nie zdecydowane wejscie ( i wyjście) byłem już zmęczony i kilka prostych błedów wyprowadziło mnie z równowagi bardziej niż zwykle.

Mam nadzieję, że mój udział dojdzie kiedyś do skutku. :pardon:

wozy amerykańskie bez wspomagaczy potrafią dać w kość, także wyścig bedzie bardzo ciekawy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PACMAN pamiętaj, że nie miejsce na koniec wyścigu pokazuje jakim jesteś zawodnikiem. Ważne też jest jak sobie radzisz z przeciwnościami i błędami. To właśnie one wykuwają charakter. Tylko porażki czegoś nas uczą :thumbsup: Nie poddawaj się i stawaj na start.

Mam nadzieję że dzisiaj się dla mnie znajdzie miejsce:) ja kiedyś w używanych wynalazłem shelby series one z rocznika '03 i pojade nim dzisiaj. Czuje ze spiny dzis beda na pożądku dziennym w moim wykonaniu haha

Jasne! Nie pytaj się nawet. Bez Ciebie czuję się zbyt bezpiecznie ;) i to prowadzi do mojej dekoncentracji, hehehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne! Nie pytaj się nawet. Bez Ciebie czuję się zbyt bezpiecznie ;) i to prowadzi do mojej dekoncentracji, hehehe...

Skoro tak moja obecność działa koncentrująco to wnioskuje zwycięstwo w Twoim wydaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te fotorelacje :thumbsup:. Mój pomarańczowy Lanos mnie nie zawiódł i teraz może odpocząć w garażu. A do dzisiejszego wyścigu już mam przygotowaną zabawke :smile: (oczywiście w kolorze pomarańczowym) i nie zawacham sie jej użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupczyk thx. Nadal uważam, że powinieneś jechać na komfortowych... albo lepiej na samych felgach ;)

Ja nawet nie miałem czasu rozejrzeć się po garażu :confused: Ale chyba zdążę coś na szybko po pracy wybrać/zakupić. Wracam do domu dzisiaj godzinę przed startem więc czasu na jakieś wielkie porównania, to mieć nie będę. Jak ktoś jest ujęty w tabeli, to niech nawet nie pisze, że startuje, bo to zaklepane. Jeśli kogoś na niej nie ma, a wyraża chęć do udziału, to niech da znać w temacie do 21:30. Czy American Dream spełni się już dziś...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotorelacja rządzi :) W weekend przeglądałem auta USA i mam swojego faworyta na dziś. Tylko przemaluję go na inny kolor, bo coś czuję że będzie więcej niż jeden taki na torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna relacja. Co do tego zderzenia to nie było na 17 okrążeniu, a na 11. Na 17 okrążeniu byłem już daleko z tyłu. Późna pora, brak koncentracji i 3 razy w tym samym miejscu z toru wyjechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bajawor - możliwe. O 2:00 jak kończyłem cykać fotki do relacji mogły mi się już zlewać cyferki. Ogólnie możemy sobie ręce podać i starać się pojechać jeszcze bezpieczniej następnym razem. Mam nadzieję, że nie zrazi Cię późna pora i będziesz uczestniczył dalej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dzisiaj się dla mnie znajdzie miejsce:) ja kiedyś w używanych wynalazłem shelby series one z rocznika '03 i pojade nim dzisiaj. Czuje ze spiny dzis beda na pożądku dziennym w moim wykonaniu haha

no to będziemy reprezentować tę samą markę i ten sam model :) może później potestuję inny samochód, ale to jak znajdę czas

za fotorelację oczywiście poleciał +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety w tygodniu niet bo umrę potem w robocie ale zaklepuje miejsce na sobotę ;) Na ukochaną secę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to będziemy reprezentować tę samą markę i ten sam model :) może później potestuję inny samochód, ale to jak znajdę czas

za fotorelację oczywiście poleciał +

a ja ciągle się zastanawiam którą ośkę napędzaną wybrać :) niby tył napęd szybszy, szczególnie przy takich mocach, ale martwi mnie wieczna jazda bokami po zakrętach... chyba jednak wybiorę mielenie kół

niż ciągłe slajdy, boki w zakrętach... wybór dziś ciężki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tutaj chodzi o zabawę, a nie nudne i spokojne stanie na gazie od startu do mety. Osobiście uwielbiam rwd i żebym miał jechać na szarym końcu, to i tak wezmę auto z takim napędem i będę się z nim zmagał na trasie. Inaczej, to można usnąć o tej porze... Obawiam się, że moi mechanicy nie będą mieli czasu zmrużyć oka w czasie American Tour... Ale, co tam - Trzeba mieć fantazję! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, ale mam kilka osiek, które wydaje mi się, że dobrze jeżdżą, sporo czasu poświęciłem, żeby mimo przedniego napędu i dużej mocy jakoś jeździły też po zakrętach i chętnie bym je w końcu wypróbował w starciu z innymi kierowcami on-line, a nie tylko w trybie a-spec. Ale z drugiej strony.... jest jeszcze czas... zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa zostaje na dzisiaj zamknięta. Pokój będzie postawiony na 11 osób. Jak ktoś, po 22 się zdecyduje, to może próbować wejść do pokoju i jak będzie miejsce, to pojedzie, jeśli nie, to będzie musiał ustąpić ludziom z tabeli. Jeszcze raz zapraszam, przypominam o kulturze i zasadach CRC na torze i życzę wszystkim powodzenia w Ameryce! Ustawcie sobie budziki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może i ja bym się dzisiaj trochę porozbijał z wami :sweat: , bo ogólnie ta pora to jednak okazała się uciążliwa dosyć , także nie wiem jak to będzie dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Lukasz w tabeli, więc jak dasz radę, to możesz śmiało wbijać. Tylko jak będziesz jeździł po trawnikach znowu zamiast po torze, to zostaniesz deportowany ze Stanów na Madagaskar w trybie natychmiastowym :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wezmę tył napęd , to pewnie będę . A pewnie wezmę , więc będę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowe cięcie szykan i zakrętów nie ma nic wspólnego z rodzajem napędu :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie mówiłeś o celowym cięciu , tylko jeździe po trawnikach , a jak mnie obróci gdzieś przypadkiem czy sobie pozwolę trochę pojechać za ostro , to trawę będę równo kosił . Zobaczymy z resztą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem na myśli Twoje popisy na Fuji, które z utratą panowania nad autem miały mało wspólnego... za to z cwaniactwem dużo więcej :angry:

PS. Spadam teraz do domu, więc zobaczymy się dopiero na torze.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już bym poganiał.... czekam z niecierpliwością na dzisiejsze upalanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy , ja sobie taki samochód wybrałem , że rzeczywiście tylko dla zabawy będę dzisiaj jechał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×