Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze może Ty i reszta USAS'owców nauczycie sie grać innymi broniami

BTW

Mógłby mnie ktoś poinstruować jak moge sobie zrobic sygnaturke ze statami z BF3? Bo kermit mi sie już znudził :P Dam plusika :)

Wybierz sobie http://bf3stats.com/stats_ps3/Longer85/graphics

Ja lasera używam do każdej broni, bo celując 1v1 to śmierć, a waląc z biodra można położyć 3 typa zanim oni zaczną strzelać :D W przypadku walki na dystans już celowanie wymagane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nietypową propozycję dla osoby, która ma około już wbitych 400-500 zabić z noży. Chciałbym z kimś prowadzić zdrową rywalizację dla frajdy (szukam jakiejś motywacji do zabijania tym sposobem). Nie chodzi mi o to aby całą rundę biegać za kamperami tylko, żeby w ogniu walki podczas flankowania wybijać ludzi nożem po cichu. Ostatnio takie akcje na bazarze sprawiały mi mega frajdę i adrenalinę zarazem. Mój rekord 5 kill nożem pod rząd właśnie na bazarze. Na ten moment mam 458. Chętnych zapraszam na PW.

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca stwierdzam że podobno już w lutym :(

A tam zaraz z bolem. Jesli ci bron lezy to graj nia nadal. Nawet jak bedzie miala mniejsza moc... Liczy sie FUN jak mawiaja :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

Jak 6 lub więcej osób biega z usasem. Jeden nie robi na mnie wrażenia - M320 na twarz i po kłopocie na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

powiem tak: duzo osob biega z famasem bo jeszcze po prostu usasa nie odblokowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiłem na serwer gdzie każdy latał z odłamkami lub USASem, nie szło w ogóle grać :/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/22038503/4/261537003/

Później przyszła "otwarta mapka" i kolegom z przeciwnej drużyny już nie szło tak dobrze :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/22040962/4/261537003/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

A co jest wiekszym obciachem, latanie po swiecie z malym ch... czy duzym.. ??

Takie kolejne, calkiem jak twoje, pytanie z dupy...:teehee:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest wiekszym obciachem, latanie po swiecie z malym ch... czy duzym.. ??

Takie kolejne, calkiem jak twoje, pytanie z dupy...:teehee:

jakos nie dziwie sie twojej bulwersacji w koncu ponad 50% kili masz na usasie :whistling::thumbsup:. widocznie duzo w tym prawdy z tym obciachem skoro tak sie denerwujesz

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie dziwie sie twojej bulwersacji w koncu ponad 50% kili masz na usasie :whistling::thumbsup:. widocznie duzo w tym prawdy z tym obciachem skoro tak sie denerwujesz

Ja sie nie bulwersuje, tez mialbym powod he he :biggrin: Smieje sie ciagle z takich postow i tyle :biggrin: Pomijam fakt, ze sa bardzo merytoryczne i wiele wnosza do syskusji... No ale jak ktos chce zaistniec to nie ma rady, mozna i takie pierdoly wypisywac.:scare: To wolny kraj, a tu jedynie moderator moze takiemu pogrozic palcem :pardon:

Pozdro

Poczekajcie jeszcze te kilka tydodni, wreszcie spelnia sie wasze marzenia :biggrin::thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

Ja obecnie biegam z Famasem. Strasznie mi wstyd. Jak Cię spotkam na jakimś serwie to Ci pokażę jak bardzo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nietypową propozycję dla osoby, która ma około już wbitych 400-500 zabić z noży. Chciałbym z kimś prowadzić zdrową rywalizację dla frajdy (szukam jakiejś motywacji do zabijania tym sposobem). Nie chodzi mi o to aby całą rundę biegać za kamperami tylko, żeby w ogniu walki podczas flankowania wybijać ludzi nożem po cichu. Ostatnio takie akcje na bazarze sprawiały mi mega frajdę i adrenalinę zarazem. Mój rekord 5 kill nożem pod rząd właśnie na bazarze. Na ten moment mam 458. Chętnych zapraszam na PW.

No ładnie.. mi troche do Ciebie brakuje.. jedynie moge sie pochwalić swoim osobistym rekordem... tak z nudów biegałem i kosiłem kamperów i na koniec rundy uzbierało sie 15 dogtagów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie bulwersuje, tez mialbym powod he he Smieje sie ciagle z takich postow i tyle Pomijam fakt, ze sa bardzo merytoryczne i wiele wnosza do syskusji... No ale jak ktos chce zaistniec to nie ma rady, mozna i takie pierdoly wypisywac. To wolny kraj, a tu jedynie moderator moze takiemu pogrozic palcem Pozdro Poczekajcie jeszcze te kilka tydodni, wreszcie spelnia sie wasze marzenia

Widze że z cb niezły kozak jest, stary nie spinaj się tak.Prawie wszyscy widzą ze USAS i FAMAS są przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debata na temat broni widze trwa i bedzie trwac dalej. Kazdy kra czym mu pasuje .ja sam biegam FAmasem ale przestawi sie znow na m16 albo AEK bo nie widac go na mapie a duzej roznicy nie widze w broni u Szturmowca.Ja gralem "milion" lat w CS i tam kazdy biegal z m4 albo kalachiem i nie bylo spinek a tu takie rzeczy, nomalnie masakra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz z bolem. Jesli ci bron lezy to graj nia nadal. Nawet jak bedzie miala mniejsza moc... Liczy sie FUN jak mawiaja :thumbsup:

No i bardzo dobrze. Widać że już cie boli że osłabią twoją ulubioną broń która tak wymiatałeś i lvelowałes. Wkońcu Usasowcy nauczą się grać a nie lamić.

Oj ale w lutym zaczną się wyzwiska w stronę DICE od USASOWCÓW. Wyrażenia typu: Durne DICE co oni zrobili z USASAEM! Będą tutaj na porządku dziennym.:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja abstrahując od tematu broni mam pytanie, może ktoś będzie wiedział. Chodzi mi o logo plutonu na BL, co i jak trzeba zrobić żeby móc dodawać własne img, a nie tworzyć coś z tych kawałków układanki, którymi uraczyli nas panowie z DICE. Tak jak na przykład tutaj. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. ;D

http://battlelog.bat...55241033128708/

http://battlelog.bat...55241157557524/

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja abstrahując od tematu broni mam pytanie, może ktoś będzie wiedział. Chodzi mi o logo plutonu na BL, co i jak trzeba zrobić żeby móc dodawać własne img, a nie tworzyć coś z tych kawałków układanki, którymi uraczyli nas panowie z DICE. Tak jak na przykład tutaj. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. ;D

http://battlelog.bat...55241033128708/

http://battlelog.bat...55241157557524/

prosze tu masz napisane co i jak Link

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze tu masz napisane co i jak Link

Dziękuję Ci bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debata na temat broni widze trwa i bedzie trwac dalej. Kazdy kra czym mu pasuje .ja sam biegam FAmasem ale przestawi sie znow na m16 albo AEK bo nie widac go na mapie a duzej roznicy nie widze w broni u Szturmowca.Ja gralem "milion" lat w CS i tam kazdy biegal z m4 albo kalachiem i nie bylo spinek a tu takie rzeczy, nomalnie masakra

nie porownuj csa do bfa ... W csie jest parenascie broni, z czego 5-6 jest uzywanych (no wiadomo ze ludzie z wiertara czy tam uzi nie biegaja i trzepia staty 30-0).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

Bieganie po pokoju podczas gry w BF3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak juz odblokuje USASA to go znerfia :pardon: :biggrin:

Gdzie mozna zobaczyc jaki ma sie wynik w smiglowcu , i zarowno w klasach na minutę ? Bo zawsze jak sie skonczy mecz to jest pokazywany wynik na minute, ale to jest ogólny :tongue:

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak juz odblokuje USASA to go znerfia :pardon: :biggrin:

Gdzie mozna zobaczyc jaki ma sie wynik w smiglowcu , i zarowno w klasach na minutę ? Bo zawsze jak sie skonczy mecz to jest pokazywany wynik na minute, ale to jest ogólny :tongue:

Na battlelogu :) W raporcie bitewnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE NIE CHODZI MI W POJEDYNCZYM MECZU TYLKO OGOLNIE, CZY NIE MA TAKOWYCH ?

ALE MUSZA BYC O CHODZI MI O TE W STATYSTYKACH PLUTONU, TE NEI MOGE BYC NA PODSTAWIE 1 MECZU :thumbsup:

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×