Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dopiero pierwszy raz(wiem wiem noobie:) odpaliłem tryb HARDCORE i nigdy więcej tego nie zrobię. O MÓJ BOŻĘ. Na 6 śmierci 4! były od mojej drużyny! Debilizm i tyle!

Myślę, że to nie debilizm tylko większy realizm rozgrywki. Nie wchodzisz w samo pole walki i walisz na oślep nie zwracając na swoich z drużyny (jak nie raz spotkałem się na normalu). Tutaj musisz uważać jak w realu na swoich. Oczywiście musisz mieć ogarniętych kolesi w drużynie, nie mówię o debilach, którzy specjalnie cię zabijają dla pojazdu czy przejęcia pkt za flagę czy skrzynkę., bo to według mnie jedyny minus hardcora. Pozdro.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że gram na kanałach. Chciałem snajperem na suchych dokach wejść na tą drabinkę i pograć snajperem, a tu nagle mój koleś z drużyny zabija mnie jak wchodzę po drabinie. Dobra nic idę drugi raz i znowu ten sam koleś mnie zabija:/ później trafiłem na czołg przeciwnika on mnie za uwarzył, no to się schowałem raz z tej się wychylam raz z tej i ciągle ktoś strzela, okazało się, że to mój z lav-a do mnie strzela:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa że jeśli będą jeszcze jakieś dlc to będą one darmowe dla kogoś kto ma limited edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa że jeśli będą jeszcze jakieś dlc to będą one darmowe dla kogoś kto ma limited edition?

Żadna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo jeszcze nie grałem w BF3 na PS3, ale grałem dłuuuugo w BC2. Zauważacie spadki FPSów w jakiś większych akcjach? bo strasznie mi to przeszkadzało w bc2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja spadków fps nie uświadczyłem, ale jeśli takie akcje przeszkadzają Ci w grze to nie będziesz zadowolony z efektu przygwożdżenia w bf3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo jeszcze nie grałem w BF3 na PS3, ale grałem dłuuuugo w BC2. Zauważacie spadki FPSów w jakiś większych akcjach? bo strasznie mi to przeszkadzało w bc2...

Ja w BC2 spadków nie zauważyłem, natomiast w BF3 to jest padaka na maksa czasem ledwie 20FPS jest, chociaż ostatnio jakoś sie to uspokoiło i nie jest aż tak źle. Ta gra jest strasznie zbugowana, myśłe że dopiero BC3, albo BF4 bedzie w miare ok, jak gamonie z DICE dopracują już Frostbite 2. BC2 od strony technicznej to majstersztyk w porównaniu do BF3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo jeszcze nie grałem w BF3 na PS3, ale grałem dłuuuugo w BC2. Zauważacie spadki FPSów w jakiś większych akcjach? bo strasznie mi to przeszkadzało w bc2...

wiesz, jak w każdej grze na ps3 przy większej ilości ludzi( czołgi , jeepy i inne ustrojstwa latające) jak się wszystko skotłuje na kilkudziesięciu metrach kwadratowych to czasem coś chrupnie w klatkach. ale mi to nie przeszkadza . na początku bardziej przeszkadzał dym i kurz unoszący się wszędzie kiedy to np. ktoś walił człogiem albo heli. wtedy dopiero gówno widać i nawet jakby gra chodziła w 300 klatkach to i tak by to nie pomogło. od przycinania wynikającego ze spadku klatek bardziej irytują mnie bugi . raz jest tak że a to mnie lub przeciwnika cofnie , innym razem " przeniesie " do przodu kilka metrów. ale wszystkie te problemy jakoś da się przełknąć . gorzej natomiast wypada sprawa współpracy zespołowej ( o której możesz poczytać kilka/kilkanaście postów wcześniej) i sprawa giwer usas i famas . czasem mam wrażenie że na mapkach metro czy przeprawa przez sekwanę wygrywa zespół nie który jest bardziej obcykany i współpracujący ze sobą , a team w którym jest więcej typów biegających z w/w broniami.

@ down

nie wiem w z której części mojego postu wywnioskowałeś że płaczę z powodu używania przez ludzi usasa czy famasa? drażni to trochę , ale nie jęczę tylko spinam poślady i zapie..lam. zresztą , usas z odłamkową ( bo takich spotykam najczęściej) jest dobry przy spotkaniach blisko średnich. w bardzo bliskich pacjent ginie najczęściej ze mną od własnych odłamków. a z dalszej odległości nawet zwykły karabin z kilomatorem vs. usas daje radę .

co do nowszych ,lepszych , potężniejszych broni na wojnie to wiadomo. ale zwróć uwagę że amerykanie już chyba z dziesięć lat męczą się z prostą partyzantką w afganistanie. a ile mega gadżetów i miliardów dolarów tam utopili? :thumbsup:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na wojnie jak jest - wygrywa ten co ma przewagę broni - czy nowsza, potężniejsza i tak dalej, i nie ma co płakać że ten gra tym czy tamtym. W grze są takie bronie to ich używamy, a że łatwiej z jednej czy innej kogoś ubić jak to w życiu.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musiałem, naoglądałem się RAMBO, COMANDO i McGyvera i wystarczy mi znajomości wojny, poza tym oglądam dużo Discovery, BBC i dużo wiem na ten temat.:laugh:

A zapomniałem dziadek był na wojnie i niemca gonił albo odwrotnie :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wojnie wystarczyłby pocisk balistyczny i było by pozamiatane. Nikt by wtedy nie płakał, że generał, który nacisnął guziczek jest noobem, bo załatwił go rakietą z okrętu podwodnego :P

Edytowane przez HelpUncleSam
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pozbyłem się wczoraj B3.Gra ma sprawiać przyjemność,a B3 mi tej przyjemności nie dawał,tylko irytowałem się już po samym odpaleniu gry.Dziwię się,że doszedłem do 47 lvl...

Edytowane przez Rafal76
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wojnie wystarczyłby pocisk balistyczny i było by pozamiatane. Nikt by wtedy nie płakał, że generał, który nacisnął guziczek jest noobem, bo załatwił go rakietą z okrętu podwodnego :P

Doskonałe podsumowanie dyskusji :D Co do USAS, Famas i innych wynalazków to jeśli ktoś chce, to znajdzie sposób na zabicie takiego typa. BTW skuteczniejsze od Famas jest M416 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te wasze komentarze to dochodze do wniosku, że wielu z was( czy to nie jest dziwne że w większości to zwolenicy usas-a?) zapomina ze to jest gra. A te smieszne próby bronienia usas-a, szkoda to komentować. Usas+ odłamkowa to zestaw przeładowany, przecież grając tak nawet nie trzeba umieć celować. Żeby grać famesem to trzeba być choć troche dobrym. Prawda jes taka że:

famas vs famas wygryw ten co pierwszy zacznie sztrzelać

famas vs inna broń wygrywa famas

inna broń vs inna broń wygrywa ten co lepiej celuje

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe podsumowanie dyskusji :D Co do USAS, Famas i innych wynalazków to jeśli ktoś chce, to znajdzie sposób na zabicie takiego typa. BTW skuteczniejsze od Famas jest M416 :)

m416 mozesz sobie wsadzic w pojedynku z FAMASEM. ja latam z m416 i jak na operacji metro po zejsciu ze schodów wtrafiałem na gościa z FAMASEM, to nawet to ze pierwszy zacząłem strzelać nie pomogło. z FAMASEM nie miałem zadnych szans i napewno nie przegrywałem ze jestem gorszy, ta bron jest poprostu OP i to zostało oficjalnie potwierdzone przez DICE. USASA tez ciezko połozyc jak sie jest 1-1 w średniej i małej odległości, szybko-strzelnośc i dmg robi jednak swoje.

niedawno podniosłem po gosciu FAMASA i jest to bron jaką mi sie do tej pory najfajniej zabijało, tak fajnie padalithumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famas przeginka, sam dziś widziałeś co się na Metro działo :D Ja jednak preferuje podstawowe bronie po tronie US które mają najkrótsze przeładowanie, co jest dla mnie bardzo ważne w starciu z większą ilością przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te wasze komentarze to dochodze do wniosku, że wielu z was( czy to nie jest dziwne że w większości to zwolenicy usas-a?) zapomina ze to jest gra. A te smieszne próby bronienia usas-a, szkoda to komentować. Usas+ odłamkowa to zestaw przeładowany, przecież grając tak nawet nie trzeba umieć celować. Żeby grać famesem to trzeba być choć troche dobrym. Prawda jes taka że:

famas vs famas wygryw ten co pierwszy zacznie sztrzelać

famas vs inna broń wygrywa famas

inna broń vs inna broń wygrywa ten co lepiej celuje

Śmieszne to są te wszystkie jęki - "mistrzów" co to zapewne dostają od takich cieniasów ( jak np Ja ) co grają USAS-em lub FAMASEM, i później wypisują te bzdury o noobach i innych. Ci mistrzowie chyba właśnie zapomnieli że to gra i nic więcej - ale nie bo im się pewnie statystyki popsują :biggrin:. A skoro producent gry dał taką broń to gramy nią i tyle i nie ma potrzeby dzielenia graczy na mistrzów i noobów czy jak to nazywacie.

Jak skuteczność obniżą to weźmie się inną i tyle. A ten gościu z DICE to co nie wiedział co robi, czy spał w robocie, popełnił błąd i teraz mądry mówi że on wie że jest przesadzony - śmieszny jest Alan Kertz

I niech mistrzowie się tak nie napinają bo to nie Korea i kasy nie będą z tego mieć.:biggrin:

Edytowane przez pnabor
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak sracie o tego FAMAS'a. Też go mam, używałem, zabijałem, ale IMO odrzut to ma lekko za duży. O wiele bardziej wolę wspomniane wcześniej M416. Moja ulubiona broń. <HelpUncleSam approves> (chociaż, gdy odblokuję grip do FAMAS'a to wszystko może się zmienić ;) )

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak sracie o tego FAMAS'a. Też go mam, używałem, zabijałem, ale IMO odrzut to ma lekko za duży. O wiele bardziej wolę wspomniane wcześniej M416. Moja ulubiona broń. <HelpUncleSam approves> (Może, gdy odblokuję grip do FAMAS'a to wszystko się zmieni ;) )

To sobie odblokuj grip - przecież nawet osoba odpowiedzialna za balans gry, Demize99 (Alan Kertz) stwierdził, że w połączeniu z Foregripem FAMAS jest rzeczywiśćie przegięty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pnabor  Nikt nikogo nie dzieli na mistrzów i noobow, poprostu niektóre bronie są przegięte. To że ty lubisz se ponaciskać R1 na padzie sztrzelając gdzie popadnie i czerpać satysfakcje z takiej gry to nie znaczy ze wszyscy tacy są. Niektórzy oczekują jakiegoś wymagania od gier, a jeśli ty chcesz się odpreżyć po pracy to albo zmień gre albo nie graj online. Powiem po twojemu to jest wojna i trzeba się choć troche zangażować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pnabor Nikt nikogo nie dzieli na mistrzów i noobow, poprostu niektóre bronie są przegięte. To że ty lubisz se ponaciskać R1 na padzie sztrzelając gdzie popadnie i czerpać satysfakcje z takiej gry to nie znaczy ze wszyscy tacy są. Niektórzy oczekują jakiegoś wymagania od gier, a jeśli ty chcesz się odpreżyć po pracy to albo zmień gre albo nie graj online. Powiem po twojemu to jest wojna i trzeba się choć troche zangażować

Ja się odprężam grając w BF3 przy pomocy najlepszej broni jaka jest dostępna w tej grze i to online.

A z tym zaangażowaniem proszę Cię - nie bądź śmieszny, trochę godzin już przegrałem i wnioski mam takie że niczym się ta gra nie różni od Unreal Tournament, czy Quake - kto pierwszy do flagi lub M-coma ten lepszy i kto najwięcej zabije przeciwników o to chodzi w tej grze z obserwacji w trakcie gry ludzi z drużyny lub przeciwników tylko teart dziłałań się zmienił ( współczesne pole walki).

A wojna obecnie jeżeli chodzi o piechotę to niestety podchody po woli i po cichu - raczej przeciwieństwo BF3.

No jak nie dzieli, przeczytaj kilka/kilkanaście stron wcześniej co się działo jak było grasz USAS/FAMAS to jesteś noob - krótka pamięć twoja.

Edytowane przez pnabor
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma zmieniać grę jak tak może lubi grać.Wiesz co nie jesteś jego panem, aby mu rozkazywać pozdro.blink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w BC2 spadków nie zauważyłem, natomiast w BF3 to jest padaka na maksa czasem ledwie 20FPS jest, chociaż ostatnio jakoś sie to uspokoiło i nie jest aż tak źle. Ta gra jest strasznie zbugowana, myśłe że dopiero BC3, albo BF4 bedzie w miare ok, jak gamonie z DICE dopracują już Frostbite 2. BC2 od strony technicznej to majstersztyk w porównaniu do BF3.

Przed patchami sraczami i innymi apdejtami mialem cos takiego (czesto na Kharg Island) ze przez 10 sekund gra mi chodzila w okolo 20 fpsach. Taki spadek klatek byl ze siedzialem w kacie i czekalem az przejdzie. Teraz wogole o tym zapomnialem, i juz tego nie ma. Spadkow tez jakichs super mega nie widze przy ostrej zadymie (viper strzela z nieba, czolg z ziemi, i jeszcze jakis rambo z m249 cie przygwazdza). Jest git.

A musiałem, naoglądałem się RAMBO, COMANDO i McGyvera i wystarczy mi znajomości wojny, poza tym oglądam dużo Discovery, BBC i dużo wiem na ten temat.:laugh:

A zapomniałem dziadek był na wojnie i niemca gonił albo odwrotnie :biggrin:

Future weapons (bron przyszlosci) na discovery, dobry program. Tam czasami takie giwery pokazuja ze za glowe mozna sie zlapac. A w wojsku nadal biegaja z ak47 i m4a1, podstawowe i bardzo dobre bronie.

Dojdzie do III wojny swiatowej to nas zmiota amerykanie z powierzchni w 10 min

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed patchami sraczami i innymi apdejtami mialem cos takiego (czesto na Kharg Island) ze przez 10 sekund gra mi chodzila w okolo 20 fpsach. Taki spadek klatek byl ze siedzialem w kacie i czekalem az przejdzie. Teraz wogole o tym zapomnialem, i juz tego nie ma. Spadkow tez jakichs super mega nie widze przy ostrej zadymie (viper strzela z nieba, czolg z ziemi, i jeszcze jakis rambo z m249 cie przygwazdza). Jest git.

Też to zauważyłem.Wcześniej nie dało się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×