Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... w BC2 też było naprawianie w locie i nikt się na to nie skarżył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w BC2 też było naprawianie w locie i nikt się na to nie skarżył :)

Ale mi nie chodzi o naprawianie w locie tylko o to że siedzimy sami w śmigłowcu naprawiamy go i dostajemy punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o naprawianie w locie tylko o to że siedzimy sami w śmigłowcu naprawiamy go i dostajemy punkty.

Tak ale tylko do 2 beretek na tym samym pojeździe bo po dłuższym naprawianiu jednego pojazdu już nie nalicza pkt . Czyli jeśli damy rade całą gre na RUSH-u grac jednym czołgiem to w ogarniętym team-ie gdzie nas inżynier naprawia , on na tym nic nie zyskuje , niby nic wielkiego ale to taki prezęt za to że był boost na robociku :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tylko do 2 beretek na tym samym pojeździe bo po dłuższym naprawianiu jednego pojazdu już nie nalicza pkt . Czyli jeśli damy rade całą gre na RUSH-u grac jednym czołgiem to w ogarniętym team-ie gdzie nas inżynier naprawia , on na tym nic nie zyskuje , niby nic wielkiego ale to taki prezęt za to że był boost na robociku :whistling:

Wczoraj siedziałem cały mecz w little birdzie (mój kolega prowadził) i dostałem chyba z 15 beretek za naprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedziałem cały mecz w little birdzie (mój kolega prowadził) i dostałem chyba z 15 beretek za naprawę

Ja kiedyś jeden czołg naprawiałem i dostałem tylko 3~ beretki i potem mi nawet pkt za naprawe nie naliczało + po zakończeniu rundy mi bretki naliczyło ale nie było grafiki i grafika nie pojawiła się do momentu wyłączenia BF3 . Może to teraz zostało poprawione ale z tego co kojarze to nawet Jechu o tym pisał że nie nalicza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kiedyś w pojedynku BWP kręciłem pojazd i w pewnym momencie przestało naliczać pkt, a w BC2 tak samo było przy dłuższych naprawach. A z tym heli sam się zdziwiłem, bo jak kiedyś leciałem i naprawiałem się w locie to mi punkty leciały chociaż sam w nim byłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kiedyś w pojedynku BWP kręciłem pojazd i w pewnym momencie przestało naliczać pkt, a w BC2 tak samo było przy dłuższych naprawach. A z tym heli sam się zdziwiłem, bo jak kiedyś leciałem i naprawiałem się w locie to mi punkty leciały chociaż sam w nim byłem :P

bo jest to pojazd drużynowy to samo jest z amtraciem jak jest pusty to dostajesz punkty za naprawe tylko że musi byc naruszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie jest tak, że jak się ciągle naprawia to później nie wpadają punkty, ale wystarczy odczekać jakiś czas i znowu lecą?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jest to pojazd drużynowy to samo jest z amtraciem jak jest pusty to dostajesz punkty za naprawe tylko że musi byc naruszony

Nie wiem co masz na myśli, ale poza AMTRAC niema innego pojazdu o tych właściwościach. Częściowo heli transportowe, bo można się w nim respić, ale może zostać przejęte, albo być neutralne gdy niema nikogo w środku. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Chce radośnie ogłosić, że serwery -[DICE]- powróciły !!!!!

Więc nie siedźcie na forum tylko szybko nadrobić stracony czas bez hardcora ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zakupic i mam pytanie.

Czy mozna przejsc gre wspolnie przez neta? i Czy jest co op na dzielony ekran? Wszedzie szukam ale tylko ciagle pisza o multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zakupic i mam pytanie.

Czy mozna przejsc gre wspolnie przez neta? i Czy jest co op na dzielony ekran? Wszedzie szukam ale tylko ciagle pisza o multi :D

Jest tryb współpracy przez neta,bodajże 6 leveli. splita nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli, ale poza AMTRAC niema innego pojazdu o tych właściwościach. Częściowo heli transportowe, bo można się w nim respić, ale może zostać przejęte, albo być neutralne gdy niema nikogo w środku. wink.gif

no w sumie masz racje amtraka nie przejmiesz a heli tak no ale jest to taki pojazd drużynowy w którym morzesz się respic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero pierwszy raz(wiem wiem noobie:) odpaliłem tryb HARDCORE i nigdy więcej tego nie zrobię. O MÓJ BOŻĘ. Na 6 śmierci 4! były od mojej drużyny! Debilizm i tyle!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w tym trybie nie zawitam... 3/4 moich śmierci z jednej walki to od usadowionych gdzieś w krzaczkach ludzików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany o tym ze na serwerach HARDCORE jest o wiele wyższy poziom.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli np wyższym poziomem nazywamy zabijanie swoich w celu zawinięcia im pojazdu, czy ślęczenie w krzakach całą rundę aby zabić przypadkowego piechura biegnącego do flagi to ja nie mam słów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt to jest denerwujące, ale np poziom samej gry - czy latanie heli, czy gra zespolowa to jakaś porażka :confused: chyba że ostatnio trafiam na jakies noobowe serwery :biggrin:

Ps. Zniszczył mnie fakt że mina przeciwpiechotna nie zabija przeciwnika na normalu LOL

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt to jest denerwujące, ale np poziom samej gry - czy latanie heli, czy gra zespolowa to jakaś porażka :confused: chyba że ostatnio trafiam na jakies noobowe serwery :biggrin:

Ps. Zniszczył mnie fakt że mina przeciwpiechotna nie zabija przeciwnika na normalu LOL

Claymory normalnie zabijaja. Czasami sie zdarzy ze koles przebiegnie i tylko pojawi sie "znaczek" ze wybuchlo i go drasnelo, ale to rzadkosc. Trzeba potrafic stawiac je i bedzie git :) Ja mam swoj sposob, nie stawiam na srodku w drzwiach (czyt. metro) gdzie z daleka widac ze stoi i mozna go rozwalic, tylko po bokach, a efekt jest ten sam. 1 klajmor = 1 kill

A co do hardcora to nie ma co sie czepiac. Raz sie trafi na normalny serwer, raz na noobow (jeden typ mnie zabijal i reanimowal ..). Ale zdarza sie tez ze ustrzeli sie swoich, to tez sie pewnie wkurzaja, zycie. Ja raz na zatoce przypadkowo z miniguna w heli ustrzelilem 3 i co, mialem im PM wysylac z przeprosinami ? Zrozumcie ze nie zawsze was specjalnie zabijaja. uroki hartkora :happy:

Nie trafilem jeszcze na typow co zabijali sie nawzajem w poscigu do heli, czolgu etc. ale pewnie duzo idiotow tak robi, bo kto niechcialby dorwac sie do vipera i siac zamet na mapce :pardon:

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claymory normalnie zabijaja. Czasami sie zdarzy ze koles przebiegnie i tylko pojawi sie "znaczek" ze wybuchlo i go drasnelo, ale to rzadkosc. Trzeba potrafic stawiac je i bedzie git :) Ja mam swoj sposob, nie stawiam na srodku w drzwiach (czyt. metro) gdzie z daleka widac ze stoi i mozna go rozwalic, tylko po bokach, a efekt jest ten sam. 1 klajmor = 1 kill

A co do hardcora to nie ma co sie czepiac. Raz sie trafi na normalny serwer, raz na noobow (jeden typ mnie zabijal i reanimowal ..). Ale zdarza sie tez ze ustrzeli sie swoich, to tez sie pewnie wkurzaja, zycie. Ja raz na zatoce przypadkowo z miniguna w heli ustrzelilem 3 i co, mialem im PM wysylac z przeprosinami ? Zrozumcie ze nie zawsze was specjalnie zabijaja. uroki hartkora :happy:

Nie trafilem jeszcze na typow co zabijali sie nawzajem w poscigu do heli, czolgu etc. ale pewnie duzo idiotow tak robi, bo kto niechcialby dorwac sie do vipera i siac zamet na mapce :pardon:

My nie mówimy o przypadkowym TK, co się każdemu może zdarzyć. Sam raz załatwiłem kolesia z drużyny bo mnie zaszedł jak przejmowałem flagę i jak się obróciłem to z zaskoczenia mu heada sprzedałem. Napisałem mu sorry potem. Mowa o właśnie debilach co robią TK dla czołgu czy heli.. Co się za często dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×