Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przesadzasz z tą mocą USASA 12,ja zrobiłem nim 1000 kili(taki nawyk z BC2) i nie pamiętam,żebym rozwalił 2 czy 3 osoby jednocześnie zazwyczaj zabijałem jednego gościa i...siebie. Dużo lepsze wyniki mam np. G 53 bo kilka razy rozwalałem całą wrogą drużynę jednym magazynkiem. Jedyną winę za to przepychankę usas-famas ponosi studio DICE. Wkurzam się gdy padnę 8-my raz od goscia z usasem ale nie jestem wtedy zły na tego "nooba" tylko na dewelopera gry.

Takie dyskusje są jałowe bo np. ja poświęciłem całe swoje dorosłe życie na doskonalenie się w graniu. Grałem codziennie 1,5-2h bez taryfy ulgowej więc szlag mnie trafia jak widzę kolesia który ma ratio 5.0 a w porównaniu ze mną to jeszcze dzieciak i co mam klnąć na Famasa/Usasa? Nie może gość jest po prostu lepszy niż ja. Więc zawsze ci wymiatacze będą krzyczeć kiedy dostaną łomot Usasem bo tylko wtedy ci słabsi będą stanowić dla nich realne zagrożenie.

to fakt

Jest broń to ludzie nią grają ;)

Przy famasie sprawa wyglada tak że 1v1 lub 1v2 to broń daje radę. Ale im więcej przeciwników w krótkim czasie tym trudniej. Powód jest prosty = magazynek w chwile spada do zera. A przeładowanie zajmuje prawie 4s;)

Szkoda ciśnienia na te rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus, moze latałeś venomem na działku. Little bird, Z11W, havoc czy viper, i odrzutowce to juz baretka za to co wymieniłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja tę "polemikę" o usasiefamasie kończę. A gdy go odblokuję to latać z nim nie zamierzam , kilka razy go podniosłem i jakoś mi nie leżał. W bc2 za shootgunowatymi też nie teskniłem. Lepiej mi pasuje cokolwiek z kolimatorem, coraz lepiej mi wychodzi tym celowonie.

Mam pytanko odnośnie snajpera, czy jest jakiś przycisk odpowiadający uspokojeniu oddechu? Bo celownik mi chodzi jak sąsiad z parteru po pół litrówce;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz lewą gałkę

Edytowane przez kosmala96
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYła kiedyś taka strona ze statystykami broni. Czy jest jakaś stronka ze statystykami broni z dodatku DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co za wykresy, nie mam pojęcia o co w nich chodzi ;)

Co do gadżetów na przód broni. Ciągle nie mogę się zdecydowac czy lepiej zakładać latarkę, laser czy tez może ciężką lufę (która w moim odczuciu chyba guzik daje, prócz zwiększonego odrzutu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co za wykresy, nie mam pojęcia o co w nich chodzi ;)

Co do gadżetów na przód broni. Ciągle nie mogę się zdecydowac czy lepiej zakładać latarkę, laser czy tez może ciężką lufę (która w moim odczuciu chyba guzik daje, prócz zwiększonego odrzutu)

Tłumik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Tłumik zmniejsza obrażenia naszych pocisków a nie wszystkie bronie mimo to są niewidoczne na mini mapie.

Wie ktoś czy zamontowany tłumik w L85A2 powoduje iż jesteśmy NIE widoczni na mapie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie patch oslabiajacy USASA ?:happy:

Z bólem serca stwierdzam że podobno już w lutym :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Tłumik zmniejsza obrażenia naszych pocisków a nie wszystkie bronie mimo to są niewidoczne na mini mapie.

Wie ktoś czy zamontowany tłumik w L85A2 powoduje iż jesteśmy NIE widoczni na mapie ?

Tłumik nie zmniejsza obrażeń naszych pocisków - zmienjsza celność przy strzelaniu "z biodra" i kula szybciej opada (czyli np. na daleki dystans trzeba celować trochę wyżej niż bez tłumika, żeby trafić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, dzieki .

ostatnio pobilem swoj osobisty rekord ze snajperki, ubilem goscia z 370m , zaczalem skakac jak nei wiem co :unsure: :whistling: :whistling:

Jakie sa wasze rokordy ze snajperka, slyszalem ze oficjalny rekord to powyzej 2500m , dla mnie to sie wydaje niemozliwe :biggrin:

Mój rekord 784 m. Grając rasza w obronie, na wyspie czark zabiłem kolesia na statku czekającego na vipera (czołgał się). Moim zdaniem na konsoli granica to ok 900 metrow, dalej nie widać przeciwnika, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Tłumik zmniejsza obrażenia naszych pocisków a nie wszystkie bronie mimo to są niewidoczne na mini mapie.

Wie ktoś czy zamontowany tłumik w L85A2 powoduje iż jesteśmy NIE widoczni na mapie ?

Tłumik przede wszystkim znacznie polepsza celność przez wyraźne zmniejszenie odrzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram z laserem. Znacznie poprawia mi celność z biodra. I to nie jakimiś tam statystykami broni tylko wizualnie. Latarki może i oślepiają wroga ale bardziej chyba się nie da swojej pozycji zdradzać niż tym ustrojstwem. Latarki mam tylko na pistoletach na krytyczne sytuacje i tu często ratują mi dupę. Tłumik za bardzo obniża celność z daleka moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord 784 m. Grając rasza w obronie, na wyspie czark zabiłem kolesia na statku czekającego na vipera (czołgał się). Moim zdaniem na konsoli granica to ok 900 metrow, dalej nie widać przeciwnika, przynajmniej u mnie.

Według Leaderbordu na battlelogu rekord to 2.832m . Jak dla mnie taki wynik to ustawka jak nic, poza tym nie wiem jak to działa bo po ok 800-900 metrach pocisk znika, nie widzimy go i nie wiem czy on dalej leci czy uznał że juz nic nie trafi i zniknął. Druga sprawa to wymierzenie, przy 1000m przeciwnik którego widzimy w lunecie jest mniejszy i cieńszy niż kreski krzyża celowniczego. Trafienie w głowę w takim przypadku to już milimetrowa precyzja.

Mój rekord to 932m (pozycja leżąca i dwójnóg) oraz 820m (pozycja stojąca, bez żadnych podpórek). Był nawet moment że byłem na 352 miejscu na świecie w rankingu na najdłuższego HS ale później zaczęły się te ustawki i ludzie robią teraz heady na ponad 2,5 kilometra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram z laserem. Znacznie poprawia mi celność z biodra. I to nie jakimiś tam statystykami broni tylko wizualnie. Latarki może i oślepiają wroga ale bardziej chyba się nie da swojej pozycji zdradzać niż tym ustrojstwem. Latarki mam tylko na pistoletach na krytyczne sytuacje i tu często ratują mi dupę. Tłumik za bardzo obniża celność z daleka moim zdaniem.

Laser mi się sprawdzał tylko na broniach małego dystansu (PP-19?), natomiast na odległości większe jak 10 metrów raczej nie strzelam z biodra. Tymczasem sam tłumik sprawia, że w trybie auto-fire broń nie skacze jak szalona więc i celność wg. mnie jest dużo większa niż bez tłumika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca stwierdzam że podobno już w lutym :(

I bardzo dobrze może Ty i reszta USAS'owców nauczycie sie grać innymi broniami

BTW

Mógłby mnie ktoś poinstruować jak moge sobie zrobic sygnaturke ze statami z BF3? Bo kermit mi sie już znudził :P Dam plusika :)

Edytowane przez Longer85
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle się spisuje L85A2 i do tego GENIALNIE wygląda podczas grania :) Famas bye bye :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumik nie zmniejsza obrażeń naszych pocisków - zmienjsza celność przy strzelaniu "z biodra" i kula szybciej opada (czyli np. na daleki dystans trzeba celować trochę wyżej niż bez tłumika, żeby trafić).

Tłumik dźwięku znacząco ogranicza hałas powstający przy wystrzale, jednak stosowana w wytłumionej broni amunicja poddźwiękowa ma mniejszą prędkość i na duże odległości zadaje mniejsze obrażenia.

Taki jest opis na Battlelogu. Ja w zależności od mapy i klasy jaką gram używam albo lasera albo tłumika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumik dźwięku znacząco ogranicza hałas powstający przy wystrzale, jednak stosowana w wytłumionej broni amunicja poddźwiękowa ma mniejszą prędkość i na duże odległości zadaje mniejsze obrażenia.

Taki jest opis na Battlelogu. Ja w zależności od mapy i klasy jaką gram używam albo lasera albo tłumika.

Na Battlelogu to dużo pierdół jest napisane - http://symthic.com/?s=bf3&sb=attach - statystyki dla dodatków wyciągnięte z plików konfiguracyjnych samej gry. Nic o niższym damage'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6632773977_726818de20.jpg6638274639_dabba9c1a4.jpg6711650217_974062bda7.jpg

Grafiki nie moje, stworzone przez kolesia "Puddles" na jakimś forum o bf3. Wrzucam bo moim zdaniem zajebiste.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laser mi się sprawdzał tylko na broniach małego dystansu (PP-19?), natomiast na odległości większe jak 10 metrów raczej nie strzelam z biodra. Tymczasem sam tłumik sprawia, że w trybie auto-fire broń nie skacze jak szalona więc i celność wg. mnie jest dużo większa niż bez tłumika.

Ja oprócz lasera mam HOLO i jak jest czas to też przymierzę, ale w szybkiej konfrontacji 1 v 1 przyłożenie broni do głowy może zdecydować o przegranej, nawet z HOLO czy reflexem (bo z ACOGiem to pewna śmierć). Dlatego ta widoczna wiązka laserowa mi się bardzo przydaje i tak do 30 metrów w ogóle nie trzeba aima używać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rejczu

Zajebiste :) Podoba mi się szczególnie przesłanie tej trzeciej :)

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wiązka laserowa na PS3 jest praktycznie nie widoczna, mnie ona w żadnym stopniu nie pomaga w strzelaniu z biodra. Na PC jest ona wyraźniejsza i faktycznie pomaga bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wiązka laserowa na PS3 jest praktycznie nie widoczna, mnie ona w żadnym stopniu nie pomaga w strzelaniu z biodra. Na PC jest ona wyraźniejsza i faktycznie pomaga bardzo.

Heh, ja gram na 40 calach i widzę wiązkę wyraźnie. Jakby była praktycznie nie widoczna to bym jej nie używał ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×