Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nod wywala trojana przy probie pobrania tego pliku, tzn nawet licznik nie doszedl do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myzyka swietna budzi podobny klimacik co w Syndycate wars i deus ex .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znalazlem na jednym z for, nie pamietam za bardzo na jakim

W kazdym razie, to ponoc odpowiedz z DICE (pytanie o muzyke z trailera)

Hi Stefan,

Great to hear that you like it ? we like it too! The music is a part of the soundtrack for the game specifically commissioned by DICE, and produced by well-known music industry producers. That?s all we can say right now.

It will be available closer to the launch of the game.

Kind regards,

DICE

A tu macie fanowska przerobke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba! Ta gra napewno znajdzie sie u mnie na pułce. No i muza konkret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bomba! Ta gra napewno znajdzie sie u mnie na pułce. No i muza konkret.

U mnie tez, stanie zaraz obok slownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby trofea i Home?

Oto co powiedział Owen O'Brien z DICE, gdy został zapytany o możliwość współpracy Mirror's Edge z Home.

"Yes. We're looking at Home and trophy support."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy premiera?

Nie jestem pewien na 100%, ale chyba październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego.. ale tak jakoś skojarzył mi się ten gameplay z pierwszym half life'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że sterowanie będzie przypadkowe. Tzn. czasami postać będzie robiła inna rzecz niż tą którą byśmy chcieli. Podnobnie to miało miejsce w SKATE. Pożyjemy zobaczymy. Czekam na demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podobno tak ma być właśnie.. tzn. akcje sie będą dostosowywać do sytuacji czy coś. tak przynajmniej by wynikało z wywiadu z którymś z twórców gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno za większość czynności ma odpowiadać jeden klawisz. Ale gra super się zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego.. ale tak jakoś skojarzył mi się ten gameplay z pierwszym half life'em

Odniosłem to samo wrażenie Gra może być dobra. Liczę chociaż na długą rozgrywkę bo większość gier jest na max 6 godzin. HL 1 i 2 były dość długie. Ponad 10 godzin by mi wystarczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odniosłem to samo wrażenie Gra może być dobra. Liczę chociaż na długą rozgrywkę bo większość gier jest na max 6 godzin. HL 1 i 2 były dość długie. Ponad 10 godzin by mi wystarczyło

To kup sobie The Orange Box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego.. ale tak jakoś skojarzył mi się ten gameplay z pierwszym half life'em

Nic dziwnego - wyludnione środowisko, przeciwnicy w tajemniczych, czarnych strojach z maskami.

To właśnie teren "działań" bardziej niż ogólna koncepcja gry zachęca mnie do śledzenia informacji o tytule. Miasto sprawia proste wrażenie - "jest tak fajnie, że aż podejrzanie". Do tej pory takie coś pojawiło się tylko w serii The Sims

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Jak się okazuje, prawdopodobnie Mirror’s Edge w pierwszej kolejności ukaże się na PS3 i przez pewien czas pozostanie exclusivem dla tej konsoli. Natomiast posiadacze pozostałych platform otrzymają grę w późniejszym, bliżej nieokreślonym terminie. Taką przynajmniej informację podał szef Sony Computer Entertainment Europe, David Reeves, niemieckiemu serwisowi Heise. Jak na razie wydawca Mirror’s Edge, firma Electronic Arts, nie wypowiedział się w tej kwestii.''

~~ gry-online.pl ~~

Zawsze coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w tym temacie bo gra mi się średnio podoba ale jedynym plusem tego może być to że została napisana na ps3 i zostanie przekonwertowana na inne platformy, co wyeliminuje wszelkie niedociągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że to będzie gra na 10 godzin, dodatkowo pi jednym ukończeniu, nie będzie po co wracać do ME. Gra nie posiada multiplayera i to jest dość poważny minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomita większość najlepszych gier trwa 10-20 godzin. I co z tego? Mają trwać w nieskończoność? A multi to tylko i wyłącznie dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech trwa nawet 8h - jeśli da nam nowe wrażenia (takie jakich jeszcze nie było w grach) to płakał nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×