Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

ee ale zeczywiscie tylko raz zagralem w demo i raz bylo widac szarpniencie ale ja na takie zeczy nie zwracam uwagi no chyba ze sa zbyt czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra wciaga, 3 razy ukonczylem na razie, jak gdzies pisalo mozna ja przejsc bez oddania strzalu i tak ja przechodze bo to nie jest fpp a raczej gra zrecznosciowa, dlaczego? bo nie jest dobrze skalibrowany pad w niej i celownik mocno lata

To w tej grze się strzela? Ja cały czas bez strzelania prze...biegałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj z rańca chwilkę i jest to czego się spodziewałem, czyli bardzo dużo fun'u

Tak, misiopuchatku, jak walczysz z przeciwnikiem to wciskasz action button (trójkąt ?) i przechwytujesz broń powalając jednocześnie brzydkiego pana na glebę.

Zamierzałem zamówić preordera ME ale mając LBP i Far Cry 2 chyba poczekam troszkę aż ceny spadną, bo nie chcę zaniebywać innych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczułeś mojej ironii Ucieczka i kluczenie między barierkami, schodami i innymi przeszkodami to sól tej gry. Po co sobie brudzić łapki brzydką bronią?

Nie mogę tylko obczaić działania kółka (obrót 90/180 stopni). Raz mi działa tak jak chcę a innym razem odwraca mnie w przeciwną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi przez myśl, że ironizujesz bo wypowiadając się w tym temacie napewno obejrzało się jakiś trailer czy też zagrało w demko, a tam Faith z bronią można ujrzeć

No cóż, my baaad

A ja mam pytanie odnośnie skakania po ścianach. Czy jeśli między jedną, a drugą jest powiedzmy odległość 1 m to czy można przeskakując z jednej na drugą wdrapać się na szczyt niczym Książe Persji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że dadzą coś nowego do demo bo w to już

na GC grałem i teraz bez tutoriala przeszedłem w 10min ;(

Ale gra jest super może nie od razu ale zakupię na pewno

a koszulkę już mam ;D A to rozmycie to jest specjalny zabieg

bo Cię to światło zewsząd oślepia a dodatkowo w czasie

biegu masz rozmycie i kiedy otwierasz drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest niesamowita, gra się bardzo przyjemnie, ale tak jak mówili poprzednicy - są inne wg mnie większe hiciory i dopiero gdy cena trochę spadnie zakupię Panią Faith

Tak czy inaczej trochę krótkie to demko.... aż chciałoby się tak dużo dużo więcej!

A skąd wziąć kod do trybu Time Trial???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali. Jeśli zamówiłeś (zapewne w cywilizowanym kraju) preorder to dostałeś taki kod od EA

Trzeba poszukać na necie. Może ktoś podał.

edit

1Up wczoraj rozdawał 100 kodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koooozak. Ciekawe czy te time triale bedzie można rozgrywać przez net? Sterowanie jest pierwsza klasa. Przy takich możliwościach nie ma co się czepiać pierdół.

MIędzy dwoma scianami mozna skakać nacikajać szybko na zmianę r1, l1, r1 z tego co pamiętam.

Ja żadnego szarpania nie wiedziłem w. Gra wygląda identycznei jak na trailerach czyli genialnie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze myślałem że dadzą coś nowego do demo bo w to już

na GC grałem i teraz bez tutoriala przeszedłem w 10min ;(

Ale gra jest super może nie od razu ale zakupię na pewno

a koszulkę już mam ;D A to rozmycie to jest specjalny zabieg

bo Cię to światło zewsząd oślepia a dodatkowo w czasie

biegu masz rozmycie i kiedy otwierasz drzwi

Tak rozmycie wiem ze oslepia ale mi chodzi o szarpniecia , brak synchronizacji pionowej dziwie sie ze nikt o tym nie wspomina bo dzieje sie to niemal non stop przy obracaniu w momencie jak nadlatuje helikopter po duzym skoku na rure. Ehh dobra mniejsza o to niedopracowany kod i tyle na pierwszych filmikach z gameplaya tez bylo to widac a na pozniejszych juz bylo lepiej.Boje sie poprostu ze ta dopracowana ktora widzialem to jest wersja z xa a nasza zostanie taka bo tak bylo wlasnie z battlefieldem.Ale gre i tak biore juz teraz bo klimat , temat , gameplay wszystko jest takie jak sie spodziewalem wiec byle do 13stego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze żadnych szarpnięć, ani problemów z v-sync, a gra chodzi super płynnie. Wersja na x'a lepsza raczej nie będzie bo Mirror's Edge był pisany pod Ps3 i portowany na X'a. Mamy też czasowy exclusive i excl. DLC.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wyczułeś mojej ironii Ucieczka i kluczenie między barierkami, schodami i innymi przeszkodami to sól tej gry. Po co sobie brudzić łapki brzydką bronią?

Nie mogę tylko obczaić działania kółka (obrót 90/180 stopni). Raz mi działa tak jak chcę a innym razem odwraca mnie w przeciwną stronę.

Bo kółko odwraca cie w trenningu na celeste a w normalnej grze wskazuj ci gdzie musisz sie udac r1 obraca o 180 badz 90 stopni w zaleznosci od tego czy biegniesz po scianie czy poprostu biegniesz przed siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, ale podobno baaardzo krótka.. Styl graficzny pierwsza klasa. Nie wiem czy ktoś próbował "zawalczyć" z tymi pierwszymi czterema gliniarzami w budynku, ale nie ma szans żeby załatwić chociaż jednego. Blokują każdą próbę odebrania broni i "odpychają" nas przed każdą próbą zadania ciosu... gra skazuje nas na ucieczkę, a powalczyć możemy tylko wtedy kiedy chcą tego twórcy. Ale w sumie do tego ta gra jest stworzona i sprawdza się wyśmienicie. Zakup dopiero kiedy stanieje, bez multi nie ma sensu już teraz. Ktoś pytał czy można w time trial z kimś innym się pościgac: można ściągnąć "ducha" np. najlepszego czasu który ktoś osiągnął i z nim się ścigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń mozna odebrac tyko jak jest czerwona. Najlepiej spowilnić czas. Można wlaczyć, można olać walkę. Fajne.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Broń mozna odebrac tyko jak jest czerwona. Najlepiej spowilnić czas. Można wlaczyć, można olać walkę. Fajne.

pozdro

Wiem, że można odebrać tylko wtedy kiedy jest czerwona. Ale wtedy nie można.. wybór jest tylko jeden.. spierd@$@#!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenomenalna sie gra szykuje. Takie wnioski wysnuwam po demie. Jest naprawde mega grywalna. A fikolek ktory robimy faith po skoku, niezle miesza... samemu sie to czuje. Jest megapozytywnie. I wprawdzie bieganie obraca sie wokol latania za czerwonymi elementami, ale jest troche swobody. Bedzie na pewno swietny tytul. Nawet jezeli przez 8h gameplayu bede musial powtarzac pewne elementy, to z pewnoscia nie bedzie nudy gdyz po pierwsze nigdy tego nie robilem, wiec jest to nowosc, po drugie kombinacji jest naprawde duzo. Tak jak w sumie w Portal, masz liste rzeczy ktore mozesz zrobic, wiec gra moze wydawac sie nudna, ale przy pomysle tworcow zrobili z tej gry fenomen. Tego samego oczekuje od ME. Poki co w ogole nie zaluje ze sie pospieszylem i preordera zlozylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poki co w ogole nie zaluje ze sie pospieszylem i preordera zlozylem.

dostales kod do time trial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę się bałem kolejnego rozczarowania, ale ostatecznie wrażenia po demko są jak najbardziej pozytywne! Cenię bardzo takie próby odchodzenia od utartych schematów. Wypada się cieszyć, że już planowane są kontynuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna gierka (wnioskuje po demie)

teraz widze duzo wychodzi gierek zupelnie nowego typu, to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, nawet mojemu tacie sie spodobała, a on nie przepada za grami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra świetna, ale podobno baaardzo krótka.. Styl graficzny pierwsza klasa. Nie wiem czy ktoś próbował "zawalczyć" z tymi pierwszymi czterema gliniarzami w budynku, ale nie ma szans żeby załatwić chociaż jednego. Blokują każdą próbę odebrania broni i "odpychają" nas przed każdą próbą zadania ciosu... gra skazuje nas na ucieczkę, a powalczyć możemy tylko wtedy kiedy chcą tego twórcy. Ale w sumie do tego ta gra jest stworzona i sprawdza się wyśmienicie. Zakup dopiero kiedy stanieje, bez multi nie ma sensu już teraz. Ktoś pytał czy można w time trial z kimś innym się pościgac: można ściągnąć "ducha" np. najlepszego czasu który ktoś osiągnął i z nim się ścigać.

Trochę się namęczyłem ale się udało skakałem im po głowach i robiłem kick ze ściany + rożne chwyty Komandosów tez rozwaliłem jakieś 20min męczenia i umiesz pokonać komandosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę się namęczyłem ale się udało skakałem im po głowach i robiłem kick ze ściany + rożne chwyty Komandosów tez rozwaliłem jakieś 20min męczenia i umiesz pokonać komandosów

No to muszę się znowu na nich rzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak ci się uda

Odniosłem wrażenie że przeciwnicy się odnawiają. Ale chyba złudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×