Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Gra staje się jeszcze ciekawsza po wyłączeniu Runners View (czy jak to się tam zwie) i gdy nie widzimy na czerwono obiektów których mamy się uczepić, złapać, odbić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo chcialem napisac.znacznie ciekawiej jest gdy gra nie prowadzi cie za raczke.a demo faktycznie wyglada ciekawie,moze sie skusze na gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmiki z ing z ukończonej wersji (na ps3 oczywiście)

http://ps3.ign.com/dor/objects/949457/mirr..._102908_02.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/949457/mirr..._102908_03.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/949457/mirr..._102908_01.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/949457/mirr..._102908_04.html

mniam

takie wrazenie sprawia jak by było lepsze AA ale ciezko ocenic czy to nie czasem tylko zludzenie bo mala rozdzielczosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten celowniczek na środku ekranu da się jakoś wyłączyć żeby uaktywniał się dopiero gdy dorwiemy gnata ?

Bo bez niego myślę, że można się jeszcze bardziej wczuć w rolę Faith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to piękne...

Film nr 02 można spokojnie dać jako prezentację nowowybudowanego apartamentu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo to jest miłe zaskoczenie.. Czekam na nią od momentu jak zobaczyłem pierwszy gamplay w necie. Z czasem jednak mój zapał do tego tytułu jakoś ostygł. Nawet zaczęły mi po głowie chodzić myśli w stylu: 'czy to aby nie będzie znowu jakiś crap z ładną grafa i nic więcej'. Nagle 'BACH' demko na pss i nawet na UK szybciej niż na US

Podsumuje teraz swoje wrażenia: Sterowanie bardzo intuicyjne i wygodne (problem jedynie z czujnikiem ruchu - jakoś tak pełen chaos.. nigdy nie wiem dlaczego roll teraz zadziałał a poprzednie 3 identycznie wykonywane podejścia miałem napis 'EPIC FAIL' ). Grafika moim zdaniem bardzo stylowa taka sterylna i odrealniona ale to dodaje klimatu. Grywalność/miood: Przez większość czasu spędzonego z demkiem nie odczuwałem tego, że gram w jakąś grę tylko autentycznie skacze po tych dachach a to dobrze świadczy o tytule

Kiedy premiera bo MUST HAVE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten celowniczek na środku ekranu da się jakoś wyłączyć żeby uaktywniał się dopiero gdy dorwiemy gnata ?

Bo bez niego myślę, że można się jeszcze bardziej wczuć w rolę Faith

W opcjach masz opcję ustaw sobie na weapons only, tego celowniczka w ogóle by nie było ale recenzacji jak testowali tą grę mówili że mają zawirowania w głowie i muszą na czymś oko zawiesić dlatego dodali (lol) ja go wyłączyłem bo mi nie potrzebny i żadnych zawirowań nie mam xd

Noo to jest miłe zaskoczenie.. Czekam na nią od momentu jak zobaczyłem pierwszy gamplay w necie. Z czasem jednak mój zapał do tego tytułu jakoś ostygł. Nawet zaczęły mi po głowie chodzić myśli w stylu: 'czy to aby nie będzie znowu jakiś crap z ładną grafa i nic więcej'. Nagle 'BACH' demko na pss i nawet na UK szybciej niż na US

Podsumuje teraz swoje wrażenia: Sterowanie bardzo intuicyjne i wygodne (problem jedynie z czujnikiem ruchu - jakoś tak pełen chaos.. nigdy nie wiem dlaczego roll teraz zadziałał a poprzednie 3 identycznie wykonywane podejścia miałem napis 'EPIC FAIL' ). Grafika moim zdaniem bardzo stylowa taka sterylna i odrealniona ale to dodaje klimatu. Grywalność/miood: Przez większość czasu spędzonego z demkiem nie odczuwałem tego, że gram w jakąś grę tylko autentycznie skacze po tych dachach a to dobrze świadczy o tytule

Kiedy premiera bo MUST HAVE!

Wyłącz żyroskop jak ci nie pasuje i graj normalnie padem, ja tam żyroskop wyłączyłem i wolę gałką chodzić po tych rurkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo dostarcza niezapomnianych wrażeń,to jest pewne,tak jak to że kupuje pełną wersję Ogólny feeling,to jest coś czego do tej pory nie można było doświadczyć, w żadnej innej grze tego typu(były w ogóle takie:P?).To jest po prostu coś pięknego, kiedy dosłownie jednym tempem można wskoczyć w każde miejsce,które widzimy na mapie.Rewelacja!

Mam tylko nadzieję,że pełna wersja będzie oferwała tę rozdzielczość HD 1280x720,bo to demo na pewno jej nie oferuje i niech mi nikt nie wciska kitu,że to brak antyaliasing'u(tego też zresztą nie ma:).Jednak to co bije w oczy,to niższa rozdzielczość pionowa.Nie wiem ile jest linii(nie mam uporu maniaka i nie będę liczył),ale na pewno nie ma ich 720 Bo jak to samo Dice mówiło swego czasu,że PS3 jest platformą docelową,więc trochę mnie to nie pokoi,bo już demo powinno dawać kopa(oczywiście jest ładnie,detale,paleta barw),ale nie mogę przeboleć tego,że rozdzieloczość to znowu ściema,do której to niestety chyba trzeba się przyzwyczaić w tej generacji

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze żadnych szarpnięć, ani problemów z v-sync, a gra chodzi super płynnie. Wersja na x'a lepsza raczej nie będzie bo Mirror's Edge był pisany pod Ps3 i portowany na X'a. Mamy też czasowy exclusive i excl. DLC.

pozdro

Nie będzie, nie musi, bo jest...

Po pierwsze Mirror's Edge nie jest żadnym exclusive, premiera PS3 i x360 jest w tym samym dniu! Po drugie (z pewnością się ucieszycie) kiedy grałem w demo na PS3, w tle ściągało się demo na x360. Wersja konkurencyjna ma lepszą synchronizacje i coś co dla PS3 jest obce - wygładzanie krawędzi! Pierwsze co zrobiłem to odwróciłem się do tułu, rzut okiem na krawędź metalowej siatki, a ta majestatycznie lata z dołu na górę... tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/mirrors-edge-ps3-vs-xbox-360

Wszewlkie porównania są bez sensu...

Też grałem w demko, fajna gra, taka inna...

Ewidentnie widać, że gra ustawiona jest na ucieczkę, bo bić się z przeciwnikami to takie trochę samobójstwo... Styl miasta rewelacja, też taki inny... jedyne z czym miałem problem to sterowanie, ta kamera "z twarzy" i komplikacje ruchów... trzeba się po prostu nauczyć

Tak czy inaczej mam zamiar nabyć ta grę, ale jak cena spadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj.

Ta gra sprawiła że naprawdę poczułem się jak kurier śmigający po dachach wieżowców! Niesamowite uczucie tak pędzić przed siebie i zgrabnie omijać przeszkody... kilkaset metrów nad ziemią

Poza tym oprawa oraz muzyka nadają tej grze niesamowity senny wyraz. To nie jest gra - to jest wrażenie zamknięte na płycie Blu-Ray.

ps: nie jest tak proste jak wygląda z boku. I bardzo dobrze! Gdyby to nie było wyzwanie to jak człowiek miałby się wczuć?

Bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra poprostu bajka;) Trudne kombinacje itd;) to mi sie podoba;) trzeba myslec co i jak gdzie wskoczyc gdzie uciec super;) czekam na wyjscie gry:) znalazle sie nie spodzewanie w moich zakupach:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja nie wiem co Wam się w niej podoba?...

Zassałem demko, właczyłem i jakoś nie urzekł mnie ten tytuł Albo ja juz stara i nie reformowalna dupa jestem, albo trudno mi sie przekonać do nowych pomysłów?!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a ja nie wiem co Wam się w niej podoba?...

Zassałem demko, właczyłem i jakoś nie urzekł mnie ten tytuł Albo ja juz stara i nie reformowalna dupa jestem, albo trudno mi sie przekonać do nowych pomysłów?!...

Mam podobne odczucie, o ile przed demem czekalem zeby zagrac, tak teraz jestem negatywnie zaskoczony, widac oczekiwalem czegos innego..

Za to moja Pani, jak tylko dorwala sie do pada, to teraz musze sie prosic, zeby dala mi pograc w cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne odczucie, o ile przed demem czekalem zeby zagrac, tak teraz jestem negatywnie zaskoczony, widac oczekiwalem czegos innego..

Za to moja Pani, jak tylko dorwala sie do pada, to teraz musze sie prosic, zeby dala mi pograc w cos innego

No własnie... śledziłem poczynania z tym tytułem i szczerze ciekawy byłem tego co będzie, jak będzie i czy będzie ciekawie... ale cóż!

byc może, gdybym zasiadł za full wersją to bym się przekonał po kilku godzinach grania (mam tak z Dead Space, że w 12 rozdziale gra mi sie zaczyna podobać...) ale nie kupię tego tytułu po to aby się, byc może przekonać lub zwątpić jeszcze bardziej!

Dobrze saincik że dałeś cynka o tym że Twoja Pani sie zagrywa w ten tytuł!... ja swojej go nie pokażę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie rozumiem ochów i achów nad tą grą ściągłem demko, pograłem chwilkę i wyłączyłem... to nie są moje klimaty jakie preferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no laskom sie podoba. i klimat i glowna bohater i wogole. u mnie w domu sie 2 zainteresowaly, gdzie normalnie nienawidza PS3

ale tracicie moim zdaniem. gra jest nowa i ja mysle ze bedzie mega hitem. zobaczycie jaka otoczke EA zrobi do tej gry. od razu mierza w hit i kultowa pozycje. sam demo jak jest zrobione.. i wyszedl trailer do dema..

ja na bank lykam. wogole to juz sie zaczynam przerazac jak patrze jakie gry CO TYDZIEN wychodza. w ostatnie 3 tygodnie kupilem 4 gry i konca nie widac do konca roku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bedzie hitem, ale nie swedzi mnie, zeby wydac 200zl, bedzie wiele ciekawszych pozycji, moze za jakis czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w dobie coraz lepszych tytułów ja zdecydowanie wybiorę sprawdzone!...

Na pewno będzie nimi: Tomb Raider Underworld, Resident Evil 5, Resistance 2, Dead Space (mam ale sprzedałem a kupię gdy spadnie do 80zł), Final Fantasy XIII no i może coś w trakcie czekania na któryś z wymienionych, ale Mirror's Edge nie kupie na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój bro przylazł, popatrzył jak młócę 5x demko po czym stwierdził: 'Nie rozumiem co może być ciekawego w spieprzaniu po dachach przed glinami? Nie łatwiej byłoby wsiąść w samochód?' młody wizjoner też nie czuje bazy o co kaman hehe Moim skromnym zdaniem gra wymiata. Ciekawe wogule na czym te time triale będą polegały.. Czy jak najszybsze przejście konkretnego poziomu czy jakieś ustalone trasy na mapie miasta nie związane w żaden sposób z fabułą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych niechęci do tej gry spowodowanych upartością do tego co już było i co jest sprawdzone. Takim tokiem myślenia dojdziemy do Resident Evil 12 (w ogóle to ile już części było) Final Fantasy XXII i co 2 miesiące będziemy kupować nowego FPSa. Mirror's Edge to nowe podejście do FPP, z niecodzienną klimatyczną otoczką graficzną, szybką akcją i przede wszystkim pomysłem. Na demie zawiedli się ci którzy w ogóle czegokolwiek spodziewali się po tym tutule, bo z samego założenia spodziewali się czegoś co dane mieli ujrzeć, dotknąć, zagrać. Gdyby developerzy np. z takiego Naughty Dog szli by tym samym tokiem myślenia, to zamiast Uncharted, gralibyśmy w Crasha 8. Dlatego DICE daje nam Mirror's Edge i kto nie kupi niech żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] Mirror's Edge i kto nie kupi niech żałuje.

No wybacz, wole Resident Evil 22 niż wydać 200zł i żałować! Nie mówię, że ktos kto kupi grę jest idiotą, ma wypaczony gust itd ale nie wydam kasy na coś co mnie nie ruszyło!

Proste i logiczne! Po to są dema aby mieć możliwość sprawdzenia, co daje dany tytuł! Mi sie nie spodobał, Wam się podoba ok, kupcie i skaczcie po dachach a ja w tym czasie bede ucinał łby w Resistance 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hades chyba się zdenerwowałeś

Resident Evil 22 ucinanie łbów w Resistance 2? No co Ty

Zachowujecie się jak dzieci. cabalerro się podoba kupi. hadesowi się nie podoba nie kupi. Mnie się podoba nie kupię. Co w tym złego? Każdy robi co chce...na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo plądrował grobowce w Tomb Raider proste każdy ma swój gust i lubi co innego ja tez nie kupie mirror edge wole TR:Underworld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hades chyba się zdenerwowałeś

misio, wiesz zapewne że gdybym se podniósł ciśnienie to bym nieco inne epitety tu słał! ...

Też jestem zdania, że jak komuś się podoba to niech kupuje, mi nie wpadło w oko więc nie wydam 200zł! Mam inne wydatki i inne tytuły na oku w moim mniemaniu warte uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×