Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze z handlu, jeszcze mnie nie popier****** zeby kupowac coinsy na Allegro albo placic realnymi za paczki   :)

to musisz sobie wypruwać żyły pewnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze z handlu, jeszcze mnie nie popier****** zeby kupowac coinsy na Allegro albo placic realnymi za paczki   :)

graty, dla mnie baniak z handlu, a nawet pol banki jest nie w zasiegu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musisz sobie wypruwać żyły pewnie ;p

E czemu, 30-40k dziennie się udaje zarobić a na Web App wchodzę może 2-3 razy dziennie jak mam czas wolny akurat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musimy zagrać, bo rzadko kiedy gram przeciwko jakiejś solidnej drużynie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam :

 

lj3tjp.jpg

Shadow na całą obronę - LOL. Skład ciekawy, środek porażka jak dla mnie, głównie z powodu braku kogoś silnego, same pyrtki ;d

 

 

1376a3a9960c11056e8b49371dae532b.png

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Cristiano faktycznie pyrtek :P


nie lepiej Bale za Messiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mi się grało Bale'm wymieniam Messiego z Neymarem chociaż obydwaj są moim zdaniem przeciętni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na sam koniec, proponowałbym Ci popracować trochę nad składnią i interpunkcją w zdaniach które budujesz, bo trzeba je czytać kilka razy żeby odnaleźć sens. Może za szybko dorosłeś i nie miałeś na to czasu w szkole..?

Skoro ty nie rozumiesz to może tobie potrzebny jest powrot do szkoły? "Cipkami" to akurat nie ja zacząłem rzucać więc zanim coś napiszesz to zastanów sie bo możesz urazić swojego "kompana" ;) Bo jednak nazywanie innych osob które nie grają jak wam się podoba to już jest "cipka". Może to czlowiek ktory nie musi tyrać w Irlandii(oczywiscie bez ogólnikowych wycieczek bo wiadomo jak jest w PL), a jest inteligentny, samodzielny i ma swoją firme w Polsce mimo, iż łatwo nie jest? Mimo że go nie znasz jak to napisałeś "osobiscie".

A poza tym to wytykasz mi rzeczy ktore chyba jednak ciebie dotyczą, chyba że znasz mnie osobiście? Kompleksy? Hmm dobrze że dali ci chwilke czasu w pracy na napisanie tego posta to przynajmniej wiem że mam do czynienia z taką dorosłą osobą(no wiele starszy to ty nie jesteś).

 

Napisałeś

"jakoś nie serwuję w swoich postach rad typu, musisz dorosnąć lub jakie to dorosłe." 

a później

""cipki", które to jarają się daną grą i siedzą non stop przy konsoli znasz ze swojego podwórka lub szkoły"

oraz

"Może za szybko dorosłeś i nie miałeś na to czasu w szkole..?"

 

Pozostawie to bez komentarza. Lepiej juz nie odpisuj, a jak juz bys musial to na pw bo temat robi sie "spamowaty". Ja pasuje.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kjerwa skad takie sklady haha taki Robben wiecej wart niz moje wszystkie sklady od fify 10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Cristiano faktycznie pyrtek :P

nie lepiej Bale za Messiego ?

Powiem Ci, że Bale to najgrosza karta z droższych, zaraz po nim jest Messi, dlatego właśnei wbijam na market i biorę Ibra IF na 5 chemii maks będzie (już go używałem i tak jak w fut13 tak w fut14, bazowa chemia daje to samo co maksymalna w fut 13 to było 6 chemii w porównaniu do 9 chemii, teraz jest 5 chemii w porównaniu do 10 chemii - już grałem tak z Aguero SIF, Ibra IF, RVP IF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mi się grało Bale'm wymieniam Messiego z Neymarem chociaż obydwaj są moim zdaniem przeciętni

Przeciez Ty Messiego oddajesz w "giveaway'u", aby odkupic swoje winy na EA UK :) jak to zrobiles z Robbenem, Ribery'm, Balem i jeszcze paroma innymi rzeczami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się TOTS Robbena :D Jego MOTM to była najlepsza karta, ani Ronaldo TOTY, ani Messi TOTY nie byli tak blisko jak Robben MOTM do Ibra TOTS... nadal mam skład w fut 13, kojarzę ibre tots, ronaldo tif czy tam sif, chyba 94 rating, robben sif i inne tego typu, muszę się zalogować i zobaczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ty Messiego oddajesz w "giveaway'u", aby odkupic swoje winy na EA UK :) jak to zrobiles z Robbenem, Ribery'm, Balem i jeszcze paroma innymi rzeczami ;)

Nie chce nic odkupiac ;) chcesz porozmawiac o tym to pisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mi sie ktoś tak odkupi :) ha ha taki IF Aguero albo choć zwykły Ronaldo ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic odkupiac ;) chcesz porozmawiac o tym to pisz na pw

No ok nie chcesz moze nic odkupic, ale rozdajac modom najlepszych graczy szukasz poklasku tam :) niestety znajac EA i Robba daleko na tym nie zajedziesz :/ nikt o zdrowych zmyslach nie rozdalby tego co Ty tam dales, zwlaszcza tym pijawkom i "beggarom" na EA ;) no ale na razie masz swoje 5min slawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Ciebie :) Po co drążysz ten temat, zazdrościsz ? :) Jeżeli nie to nie ma potrzeby komentowania tego z Twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok nie chcesz moze nic odkupic, ale rozdajac modom najlepszych graczy szukasz poklasku tam :) niestety znajac EA i Robba daleko na tym nie zajedziesz :/ nikt o zdrowych zmyslach nie rozdalby tego co Ty tam dales, zwlaszcza tym pijawkom i "beggarom" na EA ;) no ale na razie masz swoje 5min slawy.

Panie poratuj Aguero ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Ciebie :) Po co drążysz ten temat, zazdrościsz ? :) Jeżeli nie to nie ma potrzeby komentowania tego z Twojej strony

Niczego nie zazdroszcze, po prostu nie lubie tego typu osob, ktore staraja sie wkupic czyms, zeby zablysnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za dużo to rozdaje .

 

Piachu dodaj mnie do znajomych. iSurVivaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość tej gry, piszecie tu o momentum... ja przez x lat grałem w pesa i tam na podobne zjawisko mówiło się "random", Ci co się z tego śmieją to chyba nie chcą dopuścić do swojej świadomości, że gra sama losuje, kto ma wygrać.

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kBViMnFinKwu8:ps3

To mój skład, co byście w nim zmienili?

Muszę powiedzieć, że jak miałem słabszy zespół i chemie na poziomie 85-95 to grało mi się dużo lepiej i czułem, że wygrywam bo jestem lepszy oraz przegrywam bo jestem gorszy a dziś 7 meczy 5 w plecy i 2 wygrane z czego jedna z wielkim bólem gdzie grałem od początku meczu w przewadze a bramki zaczęły mi wpadać pod koniec spotkania. Ostatnimi czasy to same porażki po 1-3, 2-4 gdzie mam multum sytuacji a nic nie wpada, za to moi środkowi obrońcy się zderzają, piłka jakoś niesamowicie się odbija i znajduje się pod nogami przeciwnika, po prostu człowiek ma ochotę wyrzucić tą konsole przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za dużo to rozdaje .

 

Piachu dodaj mnie do znajomych. iSurVivaL

za chwile dodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za dużo to rozdaje .

 

Piachu dodaj mnie do znajomych. iSurVivaL

 

 

Ehh, już drugi obdarowany, a niektórzy nadal o suchym pysku xD

 

Może kiedyś się załapę na jakiegoś fajnego gracza ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5856f05bfce4.gif

 

Walka na lokcie o free graczy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×