Skocz do zawartości
fryderyk123

PS4 a Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebia bo tez nie mam dostepu do psn z panelu konsoli. moje pytanie jest ze niby zakupilem tego triala na 14 dni ale pokazuje mi dziwna date do 01.01.1970 jestem abonamentem ps plus? o co chodzi z tym? ; / 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam konsolę w trybie czuwania i włączoną opcję internetu w tym trybie, to aktualizacje będą mi się same pobierały np. na BF4. Czy działa to tylko na gry pobrane z ps store i aktualizację systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinny wszystkie, ale w praktyce nie wiem czy to już działa tak jak zaplanowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż występuje błąd WV-33907-2. Niby jest to związane z niestabilnym połączeniem ale jak do cholery to naprawić?

Co najlepsze internet w PS4 mam, ludzie widzą mnie online, mogę przeglądać internet przez przeglądarkę ale nie mogę grać online i zalogować się do sklepu PSN.

Może macie jakieś na to rozwiązanie bo nie wiem czy musze czekać aż sony coś z tym zrobi czy może istnieje inny sposób.

Wczoraj jeszcze mogłem zagrać, wieczorem jak się zepsuło tak do teraz już ciągle mam ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać jakie i gdzie to wpisać?

 

## Ok już naprawiłem, dzięki za wskazówkę.

Edytowane przez Enciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś mogą robić bo na PS3 wgl nie moge grać wywala mnie bład 80028ED26. Dwóch znajomych ma to od wczoraj. Logujesz się, 30 sekund i wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam też znikła ikona bf4 na ps4 podczas tego że nie możecie się połączyć z PSN ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie loguje do PSN natomiast nie mogę w żadną grę grac online...confused.gif Czy to Fifa czy to KZ o ch#j chodzi. Wczoraj wszystko śmigało dzisiaj już lipa. Czy to PS4 czy PS3. Do PSS też nie mogę wejść. Avatary znajomych też się nie wczytują, cały czas się kręci kółko. Ktoś wie o co kaman?

 

 

 

U mnie pomogło wpisanie googlowskich DNS mam neostrade

 

Może jakieś konkrety co robić bo mam podobny błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest, żeby gdzieś na ruterze ISP coś blokowało wybrane usługi PSN, nie blokując przy tym żadnych innych usług (Xbox Live śmiga aż miło). Dodam, że NAT typ 2 bez żadnych problemów na obu konsolach... P2P również chodzą bez zająknięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Od przedwczoraj mam PS4 i od początku mam taki problem: Jak włączę PS4, podłączę ją do sieci i zacznę ściągać coś z PSN to automatycznie transfer mojego połączenia internetowego spada (z 20Mb/s do nawet 0,08Mb/s). Żeby wróciła normalna prędkość potrzebny jest reset u dostarczyciela internetu  (Orange DSL). Wcześniej ani z PS3, ani z żadnym innym urządzeniem nie miałem takiego problemu. Na PS4 problem występuje zarówno przy połączeniu przewodowym jak i bezprzewodowym. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy konserwacja psn? Też nie mieli sobie kiedy robić konserwacji jak w święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu konserwacja? Oni to wiedzą jak zepsuć święta.

Jutro dzwonię pokrzyczeć na agentów pierwszej linii trochę.

Myśli nie być DRM a ja przez 2 dni nie miałem dostępu do gier bo nie mogły siebie odświeżyć licencji ... kpina jakaś.

Podsumowując, nd obecną chwilę mając grę z PSN bez neta jest bezużyteczna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burdel maja w tym PSN nie z tej ziemi, albo siec zajeta albo nawet ze zle haslo, albo wejdzie i po problemie. 195zl za cos takiego to leciutka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra dziś. Prawie nie da się grać. To samo co kolega wyżej a impreze włączyć graniczy z cudem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W killzone wszedlem bez problemu, ale potem widze, ze moj znajomy gra w cos innego, wiem ze pyka w blacklight wiec chcialem sie przesiasc do niego ale sie nie dalo. Imprezy zalozylem ale co z tego skoro nie wyswietlala mi sie lista znajomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×