Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem happy z moich TB PX4   Brat z TBN11 rowniez  

Ja z n11 również jestem bardzo zadowolony a kosztują grosze

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was gdzie mogę kupić gąbki do słuchawek "sony gold" ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platinum już do kupienia na stronie MM, wysyłają z magazynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 500 zł bralibyście pod uwagę? Myślałem o słuchawkach 7.1, aczkolwiek jestem w stanie z tego zrezygnować :24_stuck_out_tongue:

Obecnie mam chyba pierwszy headset od Sony 7.1 Wireless Stereo Headset, wypuszczony jeszcze za czasów ps3, niestety są już mocno sfatygowane więc ostatnio w zasadzie używałem ich wyłącznie do PC, później kupiłem Turtle Beach Stealth 400 ale niestety pękł mi ten fantastyczny plastik przy słuchawce, w związku z czym jakbym miał się teraz zdecydować na Turtle Beach Ear Force 500 to mam dość silne opory, bo wykonanie tych słuchawek jest identyczne jak 400 więc przypuszczam ze pękną w tym samym miejscu...

Myślałem też o Goldach od Sony ale te również mają problem z pękającym pałąkiem, dodatkowo z tego co widzę jakość dźwięku nie jest pewnie ich najmocniejsza stroną, aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego że do 500 zł cudów nie dostanę, bardziej martwi mnie wbudowany w nich mikrofon i jakość dźwięku tegoż mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w stanie to dorzuć 100zł i kup Sony Wireless Platinium. Są lepiej wykonane i dźwięk lepszy niż w Goldach.

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hakuna napisał:

Platinum już do kupienia na stronie MM, wysyłają z magazynu.

Dokładnie.  Właśnie wciągnąłem. Tylko w koszyku proponowali mi "Towar z ekspozycji" i trzeba było nacisnąć "Nowy realizacja do 4 dni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 zł na pewno bo i tak rozważałem dobrania do słuchawek jakiegoś ubezpieczenia. Swoją drogą od razu zapytam czy jest w tym sens? W przypadku pęknięcia jak są ubezpieczone można liczyć na wymianę w takim MM czy Saturnie czy są jak zawsze jakieś problemy? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od firmy ubezpieczającej, przez pierwsze dwa lata i tak odpowiada producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy narzekacie na pękające goldy, mam od premiery i wszystko jest ok. Jak się dba tak się ma. Jedyny mankament to że skaja z gąbek pozlaziła. Za 320 zł warto, choć sam się zastanawiam na platinum. Pzdrw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U znajomych są dwie sztuki Goldów i też żadnych problemów, na mikrofon również ani ja ani oni nie narzekali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 sztuki popękały. Pałąk i sławetne zawiasy. Dbam o sprzęty , nie jestem dziecko , swoje lata i rozum mam.Ale żeby słuchawki za ponad trzy stówy były tak źle wykonane to porażka. To nie jajka żeby na nie chuchać i dmuchać Do dźwięku nic nie mam, jest ok, materiały użyte do wykonania - dno. Nie polecam.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u mnie w mieście w MM oglądałem i wyglądają całkiem solidnie,cena też nie najgorsza 590 zł.trzeba tylko jakieś recenzje od znawców czy warto wymienić goldy na platinum.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Warga13 napisał:

byłem u mnie w mieście w MM oglądałem i wyglądają całkiem solidnie,cena też nie najgorsza 590 zł.trzeba tylko jakieś recenzje od znawców czy warto wymienić goldy na platinum.?

Ziomek warto i to bez zastanowienia,testowałem je w MM i za tą cenę to gra naprawdę fajnie jeśli chodzi o zestaw bezprzewodowy,możesz jeszcze pomyśleć o Scullcandy PLYR 1 ale te ciężko dorwać.Kupuj i wywal do śmieci ten swój zdezelowany Gold bo już gąbek na uszach nie masz hehehehe.Podro:biggrin::thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur jeśli tak mówisz to biere po łikendzie, chyba że kasę przepije

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ktos mial problem echa ? w sluchawkach slysze swoj poglas jak rozmawiam na imprezie to troche mecyz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki?

Bo w większości da się regulować/wyłączyć monitorowanie mikrofonu.

Sprawdzałeś czy w Imprezie nie ma ustawień odsłuchu mikrofonu (nie pamiętam czy tam było)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Turtle Beach Xp510 ...  dziwne jest to ze jak odlacze sluchawki od kontrolera to tez slysze ten poglos mojego glosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko parę słów o Platinum.Psałem ,że wykonane są solidnie ,guzik prawda jeśli komuś popękały w łapach goldy (mi nie:)) to myślę ,że te nowe też się połamią.Zawiaski są delikatne.Nauszniki wykonane są super,duże ,wygodne.Co do dźwięku to nie wiem jaki najlepiej preset ustawić ale mam wrazenie ,że grają dużo ładniej niż goldy.Basy wyraziste , pozycjonowanie lepsze niż w poprzednikach.Generalnie za 590 zł uważam zakup za udany.Zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są glosniejsze niż Gold?

Bo w grach, Goldy są spoko ale w aplikacji YT itp, jest gorzej. Można to naprawić poprzez suwaki w aplikacji do sluchawek ale wtedy w grach jest dużo głośniej a przez to nie zawsze zagrają czysto...

Podstawą w Goldach to dźwięk stereo, wtedy jest dobry bas, po ustawieniu sztucznego 7.1 niskie tony są rozciągnięte w scenie a przez to bas sporo słabszy 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warga bawiłeś się już audio presetami na Platinum? Ja wgrywałem jakieś i niby jest info że się udało w companionie jak i dźwięk w słuchawkach sugerujący że coś się podziało ale mam wrażenie że przed i po wgraniu presetu na 1 i 2 dźwięk jest taki sam przez cały czas. Może coś źle robię no i wgrywałem póki co te presety bezprzewodowo. Dzisiaj planuje się pobawić więcej bo ja z kolei mam wrażenie że basów prawie wcale nie czuć, nawet założyłem swoje turtle beach 400 i przetestowałem na tym samym utworze no i na TB mam wrażenie że brzmi to dużo lepiej. Ale tak jak mówię póki co w zasadzie nie testowałem ich dokładnie, w weekend tylko grałem z kumplem i w grze jak i w komunikacji ze znajomym dobrze się sprawdzały.

 

Co do wykonania to wydają się dośc solidne aczkolwiek jak Warga wspomniał, można je składać i te zawiasy które tam są są dość mizerne. Turtle Beach pękły mi na głowie (i to wcale nikt mi nimi nie przywalił :Gmoch:) więc tutaj żeby nie kusić losu nie będę nawet próbował ich składać żeby nie męczyć tych zawiasów :1_grinning:

Aaa i info dla ludzi którzy mieszkają w bloku z lat 90 (grube ściany itd). Jeżeli z moimi słuchawkami wszystko jest ok to mają bardzo słaby sygnał. Stary headset Sony (Sony Wireless Headset z czasów ps3) czy np te Turtle Beach 400 które  mam jeszcze, nie mają problemu żeby docierał do nich sygnał kiedy jestem w kuchni tuż za ścianą swojego pokoju. W przypadku Platinum dźwięk mi znika praktycznie od razu jak wyjdę z pokoju i na drodze sygnału stoi ściana. Jeszcze jak zatrzymam się w miejscu to z przerywaniem odbierają ale jak się ruszam to sygnał kompletnie się gubi. Niespecjalnie mi to przeszkadza, aczkolwiek zdziwiłem się lekko.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się jeszcze presetami za bardzo więc się nie wypowiadam ale mam nadzieję że ogarniesz temat i mi podpowiesz jak to ogarnąć :) co do sygnału masz rację  w goldach mogłem iść w bloku do kuchni a w platinum zaraz za drzwiami tracę sygnał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada, jak porownujecie te słuchawki czy Goldy z innymi, które są tylko słuchawkami stereo to zarówno platinum jak i gold ustawcie również w stereo. Każde ulepszacze czy to 7.1 czy 3D rozciągają bas przez co jest mało wyczuwalny 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, Kolos28 napisał:

Pierwsza zasada, jak porownujecie te słuchawki czy Goldy z innymi, które są tylko słuchawkami stereo to zarówno platinum jak i gold ustawcie również w stereo. Każde ulepszacze czy to 7.1 czy 3D rozciągają bas przez co jest mało wyczuwalny

HTC 10


Chyba nie jestem najlepszą osobą żeby to fachowo oceniać, ale na moje ucho różnica jeśli jest to minimalna między ustawieniami dźwięku 7.1 a stereo. Generalnie mam wrażenie że TB 400 mają głębszy bas,  ten na Platinum mam wrażenie że jest jakiś taki bardziej "płaski" no ale jest wyczuwalny, pobawiłem się trochę i to na pewno też ustawienia presetu są istotne.

 

W zasadzie w tej chwili na Platinum nie ma wielu presetów - z gier to Uncharted 4 i MLB The Show 16 i Last Guardian. Tego ostatniego jeszcze nie sprawdzałem ale Uncharted 4 jest zdecydowanie głośniejszy od wszystkich innych i w tym względzie różnica jest bardzo duża. Bas wydaje mi się że też jest lepszy na presecie od Uncharted. Nie mam dzisiaj za dużo czasu żeby więcej potestować ale będę się bawił no i czekał na inne presety. Jedno co zauważyłem to preset Uncharted jest chyba dobry jak gra się samemu bo jak używałem go kiedy na party gadałem z kumplem to dźwięki gry go zagłuszały i musiałem się bawić ustawianiem balansu między grą a czatem, na innym presecie bez zmieniana czegokolwiek te proporcje były inne i kumpla słyszałem już zdecydowanie głośniej. No ale wiadomo, tak to powinno działać, chociaż trochę szkoda że nie widać jakie są proporcje na tych gotowych presetach, albo ja nie wiem jak to sprawdzić.

Same presety ustawiałem wireless dzisiaj po kablu podłączyłem słuchawki. nie umiem stwierdzić czy robi to jakąś różnice ale presety działają na pewno. Jak wspominałem ten od Uncharted jest najgłośniejszy z nich wszystkich więc ustawiłem dzisiaj na różnych slotach i sprawdzało się że tam gdzie było od U4 to było głośniej. Co ciekawe bez kabla jak chciałem zresetować ustawienia presetów to było info że słuchawki nie zostały wykryte (tak robiłem wczoraj), dzisiaj jak robiłem po kablu to reset przebiegł bezproblemowo. O tyle ten brak wykrycia przy resecie mnie zastanawiał że przy wgrywaniu presetów taki komunikat się nie wyświetlał.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem goldy w stereo dupy nie urywaja  najlepsze słuchawki jakie miałem to trittony ax pro 7,1 coś tam, nie pamiętam, ale one były na kablu. Platinum idę sprawdzać ale mi słoń na ucho nadepnął więc chłopaki eksperci niech się wypowiedzą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×