Skocz do zawartości
szperek

Warframe

Rekomendowane odpowiedzi

musisz dostać zaproszenie wtedy wchodzisz w zakladki poprzesz options i na samym dole (taka ikona tarczy) bedzie zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dopiero dwie pierwsze misję, ale gra mnie wciągnęła. Jak trochę jeszcze pogram i gra nie będzie mnie nudzić to się zgłosze. PS w jakich godzinach gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł update 13. Nowe bronie i miejscówki. Ceres z deszczem wygląda super. 

 

red ja tam zmieniłem klan "znowu" dołączyłem teraz gdzie jest kupę aktywnych osób. tyle że to nie polski klan. Za mało nas tu gra żeby stworzyć coś forumowego więc każdy sobie rzepkę skrobie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dzisiaj wersje polską z US PSS. Zainstalowałem i miałem dwie wersje - poprzednią którą nie skasowałem (wersję. angielską) i polską.

Staram się grać wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram przeważnie wieczorami (zresztą gram kiedy mogę xd), ale mamy w sumie tutejszy klan i też da się grać. Przeważnie 2-3 osoby grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po update wbiłem na ceres i opada szczeny deszcz dodali super wyglada i nowy wareframe tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dzisiaj wersje polską z US PSS. Zainstalowałem i miałem dwie wersje - poprzednią którą nie skasowałem (wersję. angielską) i polską.

Staram się grać wieczorami.

Polska wersje warframe ściągnąłes z us psn? A angielska z pl psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twin

A sprawdzałeś czy po ściągnięciu pol wersji odpalajac angielska miałeś jęz polski? Czy trzeba grać na tej ściągniętej z USS? Chodzi o to czy trzeba grać na koncie us czy można się przelogowac na swoje podstawowe i lupac po polsku?

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest warframe po polsku? Hmm.. Niedawno instalowalem z polskiego konta i mam tylko po angielsku. No chyba że polska wersja jest tylko przez US.

Konto na warframe jest przypisane pewnie do konta psn? Wiec na US trzeba grac odnowa? Czy może jak teraz skazuje warframe na koncie pl i jeszcze raz za instaluje to będę miał polska wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up sakosusz

Instalujesz z konta us Warframe i masz polski język

Ustawiasz konto US jako podstawowe i grasz na swoim profilu europejskim (masz wtedy dwa konta na konsoli Us  i swoje )

Musisz ustawić podstawowe US żeby na twoim koncie można było odpalić grę (tyczy się wszystkich demówek itp.)

Po instalacji miałem dwie gry Warframe :) Jedną z us konta po polsku a drugą europejską po angielsku.

Odinstalowałem Warframe angielskiego.

Polecam założyć konto US - naprawdę mają dużo więcej niż my na EU.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info - mam konto US bo mam COD Ghost z US i dodatki musialem instalować wlasnie z US;

 

a jak przeinstaluje Warframe z pl PSN - to tez warframe bedzie po polsku? I czy jak przeinstaluje to bedzie pamiętać postęp gry? Teoretycznie tak - bo pewnie logowanie do warframe jest przez konto PSN. Bezsensem byloby tracenie wszystkiego w grze np temu że konsola sie zepsula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przypisane do konta trzymane jest na serwach. Ja zmieniałem w drugą stronę - z US na EU - przeszło wszystko, łącznie z itemami w "produkcji" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super bo obawiałem sie ze kuznia i inne rzeczy przepadaja :) w takim razie spoko, jednak i tak pozostane przy wersji eu bo jezyk znam i problemu nie mam :)

słyszałem ze wer polska ma błedy straszne wiec dlatego wole pozostac przy eng. Ci co beda chcieli miec po pol maja juz dokładnie wszystko wyjasnione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamiennie grać na wersji pl i eng wazne jest aby grać z tego samego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze polecacie takze sciagne i zobacze. Jak by ktos chcial pograc z nowaczkiem to psn RekuPL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmujesz?. Ty to musisz być jakaś szycha :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Polskiego Klanu FireFly mamy dojo i jest rozbudowywane. Pomoc w misjach porady i wskazowki. Wspolne granie pisac na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmujesz?. Ty to musisz być jakaś szycha :biggrin:

Do znajomych psn. Żeby uniknąć tak dennych wypowiedzi,jak twoja.

Wysłano za pomocą Xperia Z1 Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego tak poważnie, to był tylko żart. Jeżeli chodzi o wiek, ja już jestem tak stary że zarywałem nocki na commodore,  jeszcze nie było pierwszego PSXa i Saturna.

Ale to nie ma znaczenia, bo moim zdaniem niepotrzebnie się dyskryminuje małolatów. Nawet taki szesnastolatek, może być od nas mądrzejszy i lepszy manualnie. Uwierz mi znam takich co czynią cuda w multi i do tego fajnie się z nimi gada.

Moderację przepraszam za offtop, już nie będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego tak poważnie, to był tylko żart. Jeżeli chodzi o wiek, ja już jestem tak stary że zarywałem nocki na commodore, jeszcze nie było pierwszego PSXa i Saturna.

Ale to nie ma znaczenia, bo moim zdaniem niepotrzebnie się dyskryminuje małolatów. Nawet taki szesnastolatek, może być od nas mądrzejszy i lepszy manualnie. Uwierz mi znam takich co czynią cuda w multi i do tego fajnie się z nimi gada.

Moderację przepraszam za offtop, już nie będę ;)

mistrzu ja też jestem trochę starszy i tez zarywalem nocki na Commodore 64c a napisałem ze szukam od lat 20 i wyżej bo moim zdaniem jest to już na tyle dojrzały wiek żeby spokojnie się porozumieć a nie słyszeć piszczacego głosu w słuchawce. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzień w dzień organizuję wypady na T3S i T2S - ale takie min. godzinne - jeśli ktoś chętny na farmę to zapraszam - zawsze to lepiej niż z totalnymi randomami, którzy nie potrafią pojąć, że necros nie ma walczyć, tylko spamować desecrate, że jedyne aury, jakie się na voida liczą to E.Syphon i Corrosive Projection, że mag właśnie tam wymiata nie z Pull, czy Crush, a z Shield Polarize itd. itp. Jeśli wiecie o czym piszę to z chęcią służę kluczami.

 

PS. przykład z dnia wczorajszego:

Idealny skład - Trin, Necros, Nova i Mag - tak koło 30 minuty znudzony widokiem Necrosa walącego w god-mode z pieprzonego łuku (!?) do przeciwników, pytam kolesia dlaczego nie Desecruje - a misiu, że dopiero włożył formę i jeszcze nie ma tej umiejętności... Na T3S przyszedł podlevelować sobie gear 8|... "Remce opadowywują.."

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×