Skocz do zawartości
szperek

Warframe

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem ze szukam od lat 20 i wyżej bo moim zdaniem jest to już na tyle dojrzały wiek żeby spokojnie się porozumieć a nie słyszeć piszczacego głosu w słuchawce. Pozdrawiam.

Tu się zgadzam. Większa część niestety lubi piszczeć . Głębiej to przemyślałem i chyba masz słuszność :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce popykać w Warframe (i nie tylko) zapraszać mnie :)

 

PSN_ID: Seeichi

 

Od razu mówię, że nowicjusz więc zastanowić się 2 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Szukam ludzi w miarę ogarniętych do wspólnego grania w Warframe (ale też Dead Nation czy inne co-opy). Najlepiej z headsetem bo gra się łatwiej a i pogadać zwyczajnie można :thumbsup:. Mam zrobionego Marsa i większość Venus więc to w zasadzie początek. Gram zwykle między g.19.30 a 24. Jakby co pisać na psn bo na forum zaglądam sporadycznie. Puste zaproszenia bez tematu lub wiadomości usuwam.

PS

Jeżeli chcesz mnie dodać aby tylko powiększyć listę znajomych to zły adres :nuke:.

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na forum to jest najaktywniejszy wątek o warframe więc chciałbym zadać kilka pytań. W grę gram od kilku dni (wciągnęła mnie niesamowicie ) ale nie rozumiem kilku podstaw . 

1.Czy zwiększanie poziomu broni/warframe podnosi statystyki czy tylko daje możliwość wrzucenia większej ilości kart?

2.Co daje zwiększanie poziomu konta(ranga) oprócz możliwości kupna nowych przedmiotów?

3.O co chodzi z dopisami poziomów przy każdym z etapów(zawsze pod nazwą misji jest przedział poziomów np. 4-12) . Czy jest to poziom ogólny mapy ? Czy chodzi o to jaki powinniśmy mieć poziom warframe by przejść bez większych problemów misję(coś jak poziom raidów/instancji w mmo)

4.Czy można wrzucić dwie dokładnie takie same karty do jednej broni/warframe?

5.Jeżeli zbuduję nowego warframe i zamienię go z obecnym to czy na obecnym warframe przepada mi poziom?

6.Czy mogę zbudować wszystkie warframe czy muszę dokupywać sloty?

7.Jeżeli główną rangę podbija się poprzez levelowanie broni/warframe to czy już zdobędę 30 poziom to nie będzie mi leciał exp do rangi i będę musiał wymienić broń na inną?

Na razie z głowy tyle mi przychodzi.Jeżeli ktoś mógłby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny bo gra jest fenomenalna ale boli mnie fakt że nie rozumiem podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na forum to jest najaktywniejszy wątek o warframe więc chciałbym zadać kilka pytań. W grę gram od kilku dni (wciągnęła mnie niesamowicie ) ale nie rozumiem kilku podstaw .

1.Czy zwiększanie poziomu broni/warframe podnosi statystyki czy tylko daje możliwość wrzucenia większej ilości kart?

2.Co daje zwiększanie poziomu konta(ranga) oprócz możliwości kupna nowych przedmiotów?

3.O co chodzi z dopisami poziomów przy każdym z etapów(zawsze pod nazwą misji jest przedział poziomów np. 4-12) . Czy jest to poziom ogólny mapy ? Czy chodzi o to jaki powinniśmy mieć poziom warframe by przejść bez większych problemów misję(coś jak poziom raidów/instancji w mmo)

4.Czy można wrzucić dwie dokładnie takie same karty do jednej broni/warframe?

5.Jeżeli zbuduję nowego warframe i zamienię go z obecnym to czy na obecnym warframe przepada mi poziom?

6.Czy mogę zbudować wszystkie warframe czy muszę dokupywać sloty?

7.Jeżeli główną rangę podbija się poprzez levelowanie broni/warframe to czy już zdobędę 30 poziom to nie będzie mi leciał exp do rangi i będę musiał wymienić broń na inną?

Na razie z głowy tyle mi przychodzi.Jeżeli ktoś mógłby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny bo gra jest fenomenalna ale boli mnie fakt że nie rozumiem podstaw.

I myślisz że ktoś będzie czytał te wypociny? Ja skończyłem przy drugim słowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz że ktoś będzie czytał te wypociny? Ja skończyłem przy drugim słowie.

 

Mylisz sie... ja chetnie pomoge koledze

1. Statystyki broni zwiekszasz za pomoca kart. Ile kart broni włozysz zalezy od jej poziomu maks 30 lvl. Mozesz pozniej expic bron w sumie non stop jak włozysz catalyst reactor i bedziesz robił polaryzacje co jest bardzo wazne.

2. Zwiekszenie rangi daje ci mozliwosc kupowania lepszych broni chociaz grajac wystarczajaco długo nie bedziesz kupował ich. Bedziesz sam je budował i zbierał komponenty do nich w void :biggrin:

3. Jest to przedział poziomow. W sumie przeciwnicy jacy wystepuja na mapie. Nie sugeruj sie tym bo nawet na lvlu 1-4 moze ci wyskoczyc stalker i cie ubic (rzadki boss ktory pojawia sie losowo a ubicie jego w pojedynke mija sie z celem :) ale spotkanie z nim daje duzo frajdy... ach ten klimat gasza swiatła a ty za nim sie zorientujesz lezysz martwy i nie wiesz kiedy cie trafił szybki bydlak jest :)

4. Karty wrzucasz jakie chcesz ale tylko po jednej z kazdego rodzaju. 2 takich samych nie mozna bo po co? zalecam farmic rzadkie karty ale ciezko je wydropic. Czasami sprzedaja na aukcjach ale po 100 platyn :) pamietaj ze na kazda mape czy bosa zaleca sie uzywac odpowiednio dobranych kart. Pozniej sam sie dowiesz jakich zalezy co bedziesz robił. Ja osobiscie misji juz nie wykonuje siedze na Void albo ODD. Ale tez bede musiał odblokowac cały układ słoneczny bo losowo trafiaja sie alerty w ktorych fajne rzeczy i tylko w nich dostepnych mozna dostac.

5. Nie poziomy zostaja. Masz 4 sloty na start ale to bedzie mało jak masz platyny to kupuj wiecej slotow. Jezeli nie bedziesz miał miejsca na nowego wareframea to licz sie z tym ze jednego musisz wywalic zeby zrobic miejsce kolejnemu. Mozesz sie przełaczac pomiedzy wareframe kiedy chcesz ale jak znajdziesz swoj ulubiony bedziesz grał obecnie tylko nim. Ja juz 3 mies cisne jednym Nova obecnie najmocniejszy wareframe w grze. Ale ta gra jest tak miodna ze chcesz wiecej i wiecej :) skupiajac sie na jednej postaci mija sie z celem ja obecnie gram Nova ale juz mam zamiar sprobowac nowej postaci bo ta gra własnie taka jest ze chcesz czegos nowego :)

6. Tak jak pisałem masz 4 sloty a wareframe kilka chyba z 15? nie pamietam dokladnie i jeszcze cały czas sa dodawane i sie zwieksza ich ilosc. Nie kupuj ZADNEGO!! za platyny. Sam mozesz wszystko zdobyc nie wydajac ani grosza ani platyny. Platyne wykorzystaj do zakupu slotow na wareframe i bronie. Zbudowac mozesz wszystko grajac wystarczajaco długo. Poczatki sa ciezke ale jak bedziesz miał ekipe to w moment wszystko zdobedziesz no troche przesadziłem ale na pewno szybciej niz w pojedynke :)

7. Ranga jest osobna. wystarczy wykonywac misje. Nie ma znaczenia czy masz 30 lvl postaci czy broni. Mozesz grac cały czas jednym wareframe i bronia ale i tak bedziesz musiał wymieniac na mocniejsze bo przeciwnicy sa mocniejsi pozniej. Ogolnie punkty rangi zdobywasz grajac i nie ma znaczenia jak juz osiagniesz 30 poziom.

Jak osiagniesz poziom 30 postaci zalecam wrzucic reactor do postaci. Podbija ja dwukrotnie czyli masz 60 lvl tak jakby. A i polaryzacja obowiazkowa i to nawet kilka :)

Zapraszam dodaj mnie do znajomych. Gram długo a i tak jeszcze jest tyle do odkrycia i cały czas cos nowego jest po aktualizacji. Ta gra zyje non stop i grajac długo nie bedziesz mogł sie oderwac bo tak rozbudowanej gry nie widziałem. Tutaj wszystko ma znaczenie i od ciebie zalezy jak bedziesz prowadził swoja przygode.

Ja sam jeszcze wszystkiego nie czaje a to dlatego ze co chwila jakies nowosci i zmiany na lepsze oczywiscie.

To o co pytasz to nawet nie sa podstawy ale tylko ziarnko piasku na pustyni :biggrin:

Jak wkładasz karty do postaci zauwasz ze sa one oznaczone w prawym gornym rogu w slotach staraj sie wrzucac takie karty jakie maja oznaczenie to wazne da ci zaoszczedzic pare pkt do wydania. Acha polaryzacja jest obowiazkowa ale to pozniej jak troche pograsz :biggrin:

Edytowane przez sakosusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :D oby było więcej takich użytkowników na forum. Dodam cię jutro do znajomych będzie można pograć . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Polskiego Klanu :) wspolne granie pomoc porady klan FireFly zaprasza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie... ja chetnie pomoge koledze

1. Statystyki broni zwiekszasz za pomoca kart. Ile kart broni włozysz zalezy od jej poziomu maks 30 lvl. Mozesz pozniej expic bron w sumie non stop jak włozysz catalyst reactor i bedziesz robił polaryzacje co jest bardzo wazne.

2. Zwiekszenie rangi daje ci mozliwosc kupowania lepszych broni chociaz grajac wystarczajaco długo nie bedziesz kupował ich. Bedziesz sam je budował i zbierał komponenty do nich w void :biggrin:

3. Jest to przedział poziomow. W sumie przeciwnicy jacy wystepuja na mapie. Nie sugeruj sie tym bo nawet na lvlu 1-4 moze ci wyskoczyc stalker i cie ubic (rzadki boss ktory pojawia sie losowo a ubicie jego w pojedynke mija sie z celem :) ale spotkanie z nim daje duzo frajdy... ach ten klimat gasza swiatła a ty za nim sie zorientujesz lezysz martwy i nie wiesz kiedy cie trafił szybki bydlak jest :)

4. Karty wrzucasz jakie chcesz ale tylko po jednej z kazdego rodzaju. 2 takich samych nie mozna bo po co? zalecam farmic rzadkie karty ale ciezko je wydropic. Czasami sprzedaja na aukcjach ale po 100 platyn :) pamietaj ze na kazda mape czy bosa zaleca sie uzywac odpowiednio dobranych kart. Pozniej sam sie dowiesz jakich zalezy co bedziesz robił. Ja osobiscie misji juz nie wykonuje siedze na Void albo ODD. Ale tez bede musiał odblokowac cały układ słoneczny bo losowo trafiaja sie alerty w ktorych fajne rzeczy i tylko w nich dostepnych mozna dostac.

5. Nie poziomy zostaja. Masz 4 sloty na start ale to bedzie mało jak masz platyny to kupuj wiecej slotow. Jezeli nie bedziesz miał miejsca na nowego wareframea to licz sie z tym ze jednego musisz wywalic zeby zrobic miejsce kolejnemu. Mozesz sie przełaczac pomiedzy wareframe kiedy chcesz ale jak znajdziesz swoj ulubiony bedziesz grał obecnie tylko nim. Ja juz 3 mies cisne jednym Nova obecnie najmocniejszy wareframe w grze. Ale ta gra jest tak miodna ze chcesz wiecej i wiecej :) skupiajac sie na jednej postaci mija sie z celem ja obecnie gram Nova ale juz mam zamiar sprobowac nowej postaci bo ta gra własnie taka jest ze chcesz czegos nowego :)

6. Tak jak pisałem masz 4 sloty a wareframe kilka chyba z 15? nie pamietam dokladnie i jeszcze cały czas sa dodawane i sie zwieksza ich ilosc. Nie kupuj ZADNEGO!! za platyny. Sam mozesz wszystko zdobyc nie wydajac ani grosza ani platyny. Platyne wykorzystaj do zakupu slotow na wareframe i bronie. Zbudowac mozesz wszystko grajac wystarczajaco długo. Poczatki sa ciezke ale jak bedziesz miał ekipe to w moment wszystko zdobedziesz no troche przesadziłem ale na pewno szybciej niz w pojedynke :)

7. Ranga jest osobna. wystarczy wykonywac misje. Nie ma znaczenia czy masz 30 lvl postaci czy broni. Mozesz grac cały czas jednym wareframe i bronia ale i tak bedziesz musiał wymieniac na mocniejsze bo przeciwnicy sa mocniejsi pozniej. Ogolnie punkty rangi zdobywasz grajac i nie ma znaczenia jak juz osiagniesz 30 poziom.

Jak osiagniesz poziom 30 postaci zalecam wrzucic reactor do postaci. Podbija ja dwukrotnie czyli masz 60 lvl tak jakby. A i polaryzacja obowiazkowa i to nawet kilka :)

Zapraszam dodaj mnie do znajomych. Gram długo a i tak jeszcze jest tyle do odkrycia i cały czas cos nowego jest po aktualizacji. Ta gra zyje non stop i grajac długo nie bedziesz mogł sie oderwac bo tak rozbudowanej gry nie widziałem. Tutaj wszystko ma znaczenie i od ciebie zalezy jak bedziesz prowadził swoja przygode.

Ja sam jeszcze wszystkiego nie czaje a to dlatego ze co chwila jakies nowosci i zmiany na lepsze oczywiscie.

To o co pytasz to nawet nie sa podstawy ale tylko ziarnko piasku na pustyni :biggrin:

Jak wkładasz karty do postaci zauwasz ze sa one oznaczone w prawym gornym rogu w slotach staraj sie wrzucac takie karty jakie maja oznaczenie to wazne da ci zaoszczedzic pare pkt do wydania. Acha polaryzacja jest obowiazkowa ale to pozniej jak troche pograsz :biggrin:

ad1 reactor jest do framow

ad2 range musi wbic bo nie zbuduje tej bronii na ktorej jest level cap

ad4 nova wcale nie jest najlepszym framem :p tym bardziej kiedy siedzisz na odd (vauban) czy voidzie (mag)

ad7 tu trzeba sprostowac, grajac jednym framem i nawet wymaksowana bronia nie wbijesz nawet puunkcika do rangi. Tu jest prosta zasada - exp leci do 30lvlu czy na bronii czy postaci, potem nawet nie drgnie, obojetnie ile formy wrzucisz i czy catalist/reactor. To zmusza do ciaglego siegania po cos nowego, nawet gorszego, byle tylko exp lecial. Pomijam sprawe expa z sentineli i nowych plansz.

A poza tym to rewela postawa, zamiast zlac to tyle czasu na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajemy exp do rank za ponowne wykonywanie misji czy tylko za pierwsze przejście? Oraz jestem ciekaw co daje te trzymanie guzika L2 podczas gdy dzierżymy broń białą.Broń zaczyna świecić ale nie zauważyłem większego dmg. I co daje trzymanie L2 tak jakby unosi broń,

Edytowane przez Szarku123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś chętny do wspólnego grania  w Warframe to zapraszam  :psbutton: PEJO007

Edytowane przez pejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym poprosił o jakiś invite do gildii, przynajmniej by zobaczyć z czym to się je i jakie nowe możliwości sie otwierają. Od razu zaznaczam, że gram casualowo - max kilka misji wieczorkiem po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli ma ktoś chęć zagrać z początkującym i wytłumaczyć pare kwestii chętnie przyjmnę zaproszenie :) Nudzi już gra z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, mam konsolę od dzisiaj więc muszę ją ogarnąć ;p

 

PSN - KurumiTok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Gildii i chętnych do wspólnego grania ;) PSN ID polo510 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odpalilem gry, ponieważ brakowało mi czasu (konsole mam od tego wtorku), ale po nadchodzącej sobocie będę miał go, aż nadmiar. W związku z tym szukam kogoś z kim mógłbym poszpilać w owego Warframe od początku.

PSN: MVPtrooper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał klanu, aby obadać nowe możliwości to chętnie służę pomocą. Klan został stworzony zaraz na początku wyjścia warframe na PS4 (kiedy było pełno bugów, crashy i jeszcze więcej beki z gry ;)) Dojo jest rozbudowane na wysokim poziomie (oprócz nowości z ostatnich patchy) Po prawie półrocznej przewie klan świeci pustkami, także nie ma tam jakieś "starej ekipy" i dopiero co zaczynający powinni skręcić razem jakaś ekipę.

 

W razie czego pisać PW tutaj, w grze czy w samy temacie wathever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan Dragoni.pl rekrutuje graczy do gry. Wspolne rajdy, pomoc itp. Masa członkow klanu. Dojo rozbudowane na maksa, emblemat, wszystkie dostepne badania mamy. Najwiekszy polski klan wareframe Dragoni. pl Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy tylko u mnie aktualizacja gry 14.5 idzie jak krew z nosa? Wszystko inne pobieram normalnie, a gdy chcę zagrać to na 5% czekam nawet do godziny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że gra dostała epore updatey i teraz gra się dużo lepiej i ogólnie większy fun z gry. Ściągnąłem i na dzień dobry 3,5 GB patch. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Castiel

Z tego co się orientuje to nie mogą grać razem.

 

Ogólnie to powinni zmienić politykę z migracją konta z PC na PS4 , z chęcią bym sobie przeniósł ale nie można , bo to było dostępne przez pewien czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×