Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The New Order

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfenstein: The New Order z polskimi napisami Na PC, Xboksie 360, PS4 i PS3.

Przedstawiciele Cenegi poinformowali, że strzelanka Wolfenstein: The New Order będzie dostępna z polskimi napisami na PC i konsolach PlayStation 3, PS4 oraz Xbox 360.

 

Żródło: Eurogramer.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wersja na next geny dorobila sie tłumaczenia... To dobrze w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić kryptoreklamy, ale jak ktoś zbiera Steelbooki, to Muve.pl takowe dodaje :)

 

WOLF_STEELBOOK_VIS_large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Raz kozie śmierć zapowiada się super, zamówiłem. Już za tydzień !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "...takes the Tarantino approach to nazis" - eurogamer.

 

Fuck Yeah ;D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

What are the differences between PS3 & PS4? 60 FPS on both? via @Stringer2355

We’re happy to say the game runs at 60 FPS on both consoles, but you’ll notice a visual boost for the game on PS4. The PS4 game also has a second screen experience where you can access the game map to find where enemy commanders are lurking, as well as where secrets are located.
 
How long will the game be roughly, time wise? via @Iain04
Our extensive playtesting shows that normal playthroughs of the game generally take
around 15-20 hours. It’s worth noting that the game features an early game choice that creates alternates timelines in the story, and as a result, we believe many will want to go back and play the game a second time.
 
What do you want other/new future FPS titles to take away from The New Order? via @SEAtacticsFTW
Lean mechanics can be really cool!
 
Are we to expect amazing Easter Eggs as usual? I loved the Wolf3D room in RAGE. via @MikhailSe7en
They’re not Easter Eggs if we tell you about them :)
 
Do I need to play the other Wolfenstein games before I play The New Order? via @mpinks970
No, but we’ve put up a browser-based version of Wolfenstein 3D to play on our website, www.wolfentein.com. Check it out… it’s a true classic.
 
What is the best weapon in this version of the game? via @WarthogGamer
For our money, it’s hard to beat dual-wielding automatic shotguns with shrapnel shells. :)
 
Can you complete the game playing as stealthy with no kills?
While there are opportunities for stealth and perk rewards for stealth kills, there isn’t a pacifist playthrough option in the new Wolfenstein game. Captain Blazkowicz will definitely need to kill a number of enemies. There’s plenty of Nazis (and Nazi Robots) that need to be exterminated.

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/15/wolfenstein-new-order-new-trailer-faq/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie mogę się doczekać bo czuć że będzie klimacik dopakowany. Tylko ten patch 5gb mnie zdołował na maksa, ja rozumiem kilkaset mega ale 5gb !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzalem jakis godzinny gameplay (tzn ogladam) i powiem ze to widze nastawia mnie bardzo pozytywnie do tej produkcji.

 

Obejrze tez trailery ktore tutaj wkleiliscie. The New Order ma duze szanse trafic na  moja liste zakupow.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wolf ma infinitowy feeling...a to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się złamałem i wziąłem PO na GOL 204,90 to nie pieniądz :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, dobra cena, chyba najtaniej jak do tej pory widziałem. Może i ja się skuszę :-P Gra nie może być zła, jeśli faktycznie będzie trwała z 15h to już w ogóle będzie miodzio ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też juž wcześniej tam zamòwiłem. Martwi mnie tylko fakt że wysyłka po 23 maja podczas ale są też sklepy które podobno wysyłają już 19go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem na gol- cena niezła, a Wolf na pewno będzie dobry, zresztą wolę kupić wolfa niż płacić za tą kupę watch dogs, dzięki DaraS za namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja  zakupiłem na http://sklep.gram.pl/ps4/wolfenstein-the-new-order.shtml?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep trochę drożej bo 224 zł ale z dostępem do BETY D4 ,oficjalnym soundtrack'iem i wysyłką 19 maja :)

Brakowało mi takiego FPS :) fajnie że wreszcie czuć power broni niczym w soldier of fortune:)

Edytowane przez sewek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gol jest po prostu błąd w opisie, ja dostaję od nich gry dzien przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziomy trudności

 

iW0GK4ifZb1af.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko fajne , gadki o klimacie , zabijaniu Nazi, itd itp

Jednak dla mnie brak multi w strzelance to tak jakby ktos wystawil mula do Wielkiej Pardubickiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko fajne , gadki o klimacie , zabijaniu Nazi, itd itp

Jednak dla mnie brak multi w strzelance to tak jakby ktos wystawil mula do Wielkiej Pardubickiej.

Co ty bredzisz? Ja do trybów multi (poza CoD) nawet nie zaglądam. W Tomb Raider, Uncharted, Batmanach, Wolf 2, Max Payne multiplayer kliknięty i natychmiast wyłączony. Single player campaign, to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram...są gry które aż proszą się o multi i takie które bez niego są idealne.

Dobrym przykładem jest Bioshock: Infinite które bez multi jest idealne. Twórcy nie chcieli tracić czasu na coś co i tak umrze w chwile po premierze i woleli skupić się na tym co przyciąga do takich gier, czyli na singlu. Wg. mnie to dobry ruch że nie tracili czasu na multi i wrócili do oldschoolu pod wieloma względami. Paski hp...super ! na to własnie czekałem :). Koniec z głupim bieganiem byle do przodu i chowaniem się aż hp się odnowi żeby znowu rushować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko fajne , gadki o klimacie , zabijaniu Nazi, itd itp

Jednak dla mnie brak multi w strzelance to tak jakby ktos wystawil mula do Wielkiej Pardubickiej.

 

Chyba bede kolejna osoba ktora sie z  Toba niezgodzi. Oczywiscie mozesz byc graczem ktory bardzo ceni  multi i rozumiem ze jego brak moze budzic watpliwosci.

Ja jestem graczem glownie singlowym, i powiem ze aktualnie mam wrazenie ze multi czasami dodawane jest na sile np.Tomb Raider. Ale sa tez gry gdzie zwyczajnie multi nie ma- a mimo to mogabyc dobre i warte ogrania - wspomniany  tutaj BioShock Infinite, czy Metro: LL.

 

Ostanio mialem wrazenie ze multi sie wpycha do gier  probojac nieco na sile przedluzyc jej zywotnosc. Staram sie Ciebie zrozumiec myslac w kategoriach multi jako dodatku.

 

Tak wiec ilu graczy tyle opinii.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moi mili , nie twierdze , ze multi musi byc w kazdej grze. Wymieniliscie tytuly ktore sa dobre ,moze nawet bardzo dobre i ich sila jest przede wszystkim singiel.

Tylko wyobrazcie sobie Cod lub BF bez tego jakze malutkiego dodatku jakim jest multi 

Panie Alpaczino gry , ktore zes pan wymienil nijak nie sa strzelankami w scislym tego slowa znaczeniu w przeciwienstwie do Wolfensteina.

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×