Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The New Order

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy śmigam po platynkę bo ominąłem trochę szyfrów i złota i teraz śmigam misje podziemia berlina i na zajezdni kolejowej nie mogę wejść pod schody i przejść na druga stronę kładki. wchodzę kawałek i mnie blokuje.. wcześniej jak przechodziłem śmignąłem aż miło i odwaliłem oficera a potem drugiego tak było najłatwiej i najprościej a teraz dupa czy to przypadek czy wina wyboru wcześniejszego??(pierwszym razem śmigałem z"wyattem")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem dziś do wolfa i muszę powiedzieć że bardzo mocna gierka. Ostatnio odtrącił mnie bardzo kiepski początek, ale jeżeli będziecie wytrwali to po przebiciu się dalej jest rewelacyjne. Świetne mega zróżnicowane lokacje. Jedyny minus jak narazie oprócz słabego początku to nierówna oprawa. Mometami potrafi wyglądać jak qupa, żeby zachwilę wypalać gałki zajebistością. Słabo wypadają głównie lokacje na zewnątrz, ale reszta super. Parę moich strzałów.

 

BqHnPdMIEAA-cs7.jpg\

 

BqHprM0IAAAM4F6.jpg

 

BqHqGn8IAAIifjl.jpg

 

BqHnto2IUAAGUDL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś tłumaczenie PL tekstów w momencie jak ładuje sie gra kiedy cię zabiją?

I beta dooma była już do pobrania czy będzie.

Jak na razie to największy klimat był jak gadali po polsku :)

Zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf póki co mnie trochę rozczarował. Jest oldskul, ale nie w dobrym tego słowa znaczeniu dla mnie. Czegoś tej grze brakuje, na pewno za mało muzy budującej klimat. Gunplay niezły i... tyle. Nie jest jakoś wyjątkowo lepszy od CODów, za którymi nie przepadam. Z resztą w kilku momentach miałem wrażenie, że twórcy inspirowali się tasiemcem Acti. Podobne skrypty, podobnie ujowy dźwięk broni. Szału nie ma. W tej grze nie ma niczego, czego bym nie widział w dziesiątkach innych fps. O ile zamek na początku gry jest spoko, tak późniejsze lokacje coraz słabsze. AI nie istnieje, grafa na zewnątrz ssie, a w sumie większość gry to korytarzyki. Ratuje ją dla mnie ciekawe zbieractwo, masa smaczków i dosyć ciekawa fabuła. Sam gameplay jest słaby, schematyczny, korytarzowy i nie porwał mnie. Gra ma kilka momentów, ale to dla mnie za mało, żeby go wychwalać. Na prawdę brakuje "tego" czegoś tej grze. Brutalność wcale nie taka duża, jak internety się zachwycają. Jeśli chodzi o fps to już Darknesy były brutalniejsze i ciekawsze, szczególnie 1ka.


 


Pisze to fan RTCW z PC.


 


Czytam, że dla niektórych to najlepszy fps od lat? Dla mnie prawdziwy średniak. Wszystko co ograłem na koniec poprzedniej generacji było lepsze i ciekawsze: BIO:I, Darknesy, Riddick, nawet Bulletstorm bawił mnie 3x bardziej i dawał fun ze strzelania wprowadzając świetne skillshoty. Tutaj nie ma nic nowego, ani wykonanego na jakimś nextgenowym poziomie. Dla mnie naciągane 7/10 póki co. Zobaczymy jak skończę czy zmieni mi się stosunek do tej gry. Przejdę na pewno (może zplatynuję), bo nie mówię, że to crap, ale brakuje mi tego czegoś, co nie pozwala się oderwać niestety.


 


W trakcie gry wywaliło mi save, kółko od sejwowania cały czas się kręciło, a przy zgonie - czarny ekran z tym kółkiem i tylko wyłączenie gry z interfejsu pomogło. Po ponownym uruchomieniu - tylko nowa gra. Dobrze, że miałem w chmurze sejva jakąś 1h wcześniej. Jakbym miał zaczynać od nowa, to gra na wymianę... a pacz 5gb i tak gra zrypana confused.gif


Edytowane przez KIELiCH
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i jedyne czego żałuję, to tego, że tak późno zdecydowałem się na zakup. Gra przyjemna, nie frustruje i jak na FPSa ma naprawdę ciekawą fabułę. Polski wątek rewelacja. 

 

Staram się lizać ściany, a i tak mi tej jednej znajdźki zawsze brakuje, kurczę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem, szału nie ma, ale można zagrać. Dałbym w skali 1-10 siódemkę, w wielu elementach ta gra jest zaledwie niezła, ale nic ponadto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi tryb single, jest rozwałka, ale jest też eksploracja i przede wszystkim miodny gameplay!

Polskie smaczki także są miłe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś parę dni temu przeszedłem grę.Żałuję że nie kupiłem jej wcześniej,samo strzelanie do nazistów sprawia masę frajdy.Co prawda gra jest korytarzowa,to i tak nadrabia zajebistym klimatem,nie uświadczyłem żadnego spadku płynności,nawet żadnego chrupnięcia.

 

Do jedynej rzeczy jakiej mogę się przyczepić to IQ przeciwników,ile razy mi się zdarzyło ze strzelając komuś w głowę to nikt nawet nie zwracał uwagi na to że ciało leży tuż obok.

 

PS.Zobaczył "Panią Frau" po operacji szczęki przy jedzeniu to widok bezcenny.... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jakaś ta gra. Co w nią gram to zaczyna boleć mnie łeb i chce mi się żygać. Nie dlatego, że jest zła czy brzydka. Zwyczajnie taka jakaś reakcja organizmu. Wymienię na The Last Of Us.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gdy zmienie w połowie gry poziom trudnosci na uber a po skonczeniu singla wbije poprzednie chaptery na uberze to zaliczy mi trofika czy trzebawszystko trzaskac na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gdy zmienie w połowie gry poziom trudnosci na uber a po skonczeniu singla wbije poprzednie chaptery na uberze to zaliczy mi trofika czy trzebawszystko trzaskac na nowo?

 

A po co przechodzić na uberze całą grę ?,jak można na najniższym poziome trudności  przejść singla a potem wybierasz ostatni rozdział gry i ustawiasz na uber. 

 

Tylko wystarczy całkowicie usunąć grę z  dysku i ponownie ją zainstalować, bez patcha.

 

Najważniejsze to byś nie instalował patcha

 

PS.Nawet jak masz połowę gry skończonej na Uberze to i po zmniejszeniu poziomu trudności Ci zaliczy to  trofeum.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten poziom Uber w tej produkcji jest dość łatwy. Jest kilka momentów że trzeba powtórzyć i nauczyć się przeciwników, ale ogólnIe jest lajcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamy trzeci i czwarty szyfr Enigmy. Odblokujemy na poziomie Hardcore i IronMan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamy trzeci i czwarty szyfr Enigmy. Odblokujemy na poziomie Hardcore i IronMan.

Twojej wypowiedzi też by się jakiś deszyfr przydał. Chociaż, chyba nawet komputery NSA by nie dały rady...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się przy tej grze bardziej niż w Battlefield czy Killzone.

Grę polecam każdemu miłośnikowi gier FPS! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry gunplej, świetna muza i fakir bohater przed którym baby nogi rozkładają. Żal nie zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, staroszkolna strzelanka. I cudowny, końcowy utwór :wub:

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję z niecierpliwością mojej kopii, będzie zapewne pon.-wt. 

 

W końcu udało mi się wyrwać w cenie akceptowalnej dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po bodajże trzecim posiedzeniu z Wolfem dobiłem do końca, dla mnie to genialna rozrywka za niewielkie pieniądze (zważywszy na obecną cenę The New Order). Mega fajnie się bawiłem, po nudnym początku i siece właściwie tylko wprowadzającej nas go głównej historii praktycznie już nie mogłem się oderwać od grania. Bardzo podeszła mi fabuła, cutscenki oglądałem jak zahipnotyzowany dureń śliniąc się z otwartej japy. Gdyby nie monotonia większości dużych lokalizacji gdzie łoiliśmy do szkopów a Ci wyłazili i wyłazili bez końca z różnych zakamarków to pewnie miałbym tu potencjalną pozycję na pierwszy NewGame+ na Ps4. Mimo wszystko z sympatii do Williama BJ Blazkovicza wybaczę te chwile nudy i polecę każdemu ograć te pozycję. Naprawdę warto!

wolfenstein_the_new_order_big_by_digi_ma

Gra ma bardzo dużo smaczków, polskich akcentów, easter egg'ów itp. Jak ktoś ma fun z takich rzeczy to na pewno się nie zawiedzie, graficznie dupy nie urywa ale też mi krew z oczu nie leciała. Ogólnie miałem wrażenie że poszczególne chaptery robiły różne wytwórnie, o ile gameplay trzyma poziom cały czas tak np: wykonanie, grafa w poszczególnych rozdziałów wpada ze skrajności w skrajność, są levele gdzie aż chce się gapić na widoczki, wszystko jest mega ładne i dopracowane, ostre jak cięty humor Frau Engel, z kolei w innych napotkamy mega kanciate bryły i ginące tekstury. Na szczęście zwisają mi takie niuanse i brnąłem sobie przed siebie z uśmiechem na ustach ubijając z ukrycia kolejnych frycowych nazioli :angry:

Dla zainteresowanych wrzucam kilka screenshotów z mojej przygody z Wolfem, są tam spoilery więc oglądanie na własną odpowiedzialność;
 

Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2


Ogólnie rozpoczynając przygodę z Wolfensteinem pamiętajcie najpierw umyć rączki bo jak przypomina screen z gry .... ;)
 
Wolfenstein%C2%AE_%2BThe%2BNew%2BOrder_2

Brakuje jedynie dopisku; Rysio z Klanu tu był ;)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak ze zdobyciem Platyny? Ile razy minimum trzeba przejść grę? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum dwa razy z racji dwóch ledwo różnych osi fabularnych. Decyzję podejmujesz na poczatku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Wystarczy tylko pierwsza misję przejść drugi raz po skończeniu gry i wybrać inną opcję niż za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Wystarczy tylko pierwsza misję przejść drugi raz po skończeniu gry i wybrać inną opcję niż za pierwszym razem.

Sorry, nie ogarniam :)  Wbiłeś platynkę? Działa ten glitch, że wystarczy ostatni rozdział wczytać/przejść na najwyższym poziomie i zalicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×