Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem... ech, posiadam kartę Visa Electron (dołączaną do konta <30) podaję wszystkie informacje (według poradnika na stronie 15) zacinam się przy podaniu "Card Security Code" - czy ktoś wie, gdzie jest ten kod na karcie ? (karta jest koloru czarnego, na niej taki ludek ciągnie czip :) ) czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze.... bo nie mam karty kredytowej...  :( czy można np. poprosić kogoś kto posiada dostęp do karty kredytowej o ściągnięcie i przesłanie gry czy jakoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cvv2 masz na odwrocie karty, najczesciej za miejscem na podpis - 3 ostatnie cyfry (ewentualnie 4)

nie dobrze.... bo nie mam karty kredytowej... :( czy można np. poprosić kogoś kto posiada dostęp do karty kredytowej o ściągnięcie i przesłanie gry czy jakoś tak ?

a nie prosciej kupic zdrapke (np. w empiku) i samemu doladowac konto?

post-9364-0-55503200-1292498871_thumb.gi

Edytowane przez kakaroto-songo1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo a jaką zdrapkę i jak to zrobić  ? bo nie wiedziałem o takiej opcji :/ bardzo proszę o pomoc... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie prosciej kupic zdrapke (np. w empiku) i samemu doladowac konto?

W dziurze jakiej mieszkam, nie ma empiku... po drugie (z tego co się orientuję) to zdrapki są w nominałach po 100 i 200 zł, a ja nie mam tyle kasy żeby zabulić :) Lecę jeszcze raz spróbować aktywować moją kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz karte o nominale 100 zl (instrukcja jak doladowac konto pewnie jest razem z karta). pozniej wchodzisz do pss store i tam masz miejsce na wprowadzenie 12 znakowego kodu. wpisujesz ten z karty i juz masz 100 zl na koncie pss.

Edytowane przez kakaroto-songo1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ta karta nazywa się ? tzn. jak w empiku jak będę pytać się o nią ?

i drugie pytanko gdzie dokłądnie trzeba wejść na PSS żeby to wpisać.

Przepraszam za moją upierdliwość ale wolałbym nie stracić kasy... :/ i nigdy w sumie tego nie robiłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.playstatio...ENetwork-Cards/

http://www.ps3sklep....rty-psn,31.html

http://www.empik.com...35,multimedia-p - tak wyglada karta + instrukcja doladowania

napewno na tej karcie bedzie napisane jak doladowac konto psn

Edytowane przez kakaroto-songo1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST :D Udało się z moją kartą :) Fajnie, że można wpłacać po 20, 40 itp zł. teraz użyłem konsoli do wpisywania i zero problemu, wcześniej wpisywałem z kompa i może dlatego nie działało - jednak nieważne, teraz już jest ok.

chmura, takie karty są też na allegro, wpłacasz gościowi kasę, a on na meila śle Ci ten numerek do wpisania.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ta karta nazywa się ? tzn. jak w empiku jak będę pytać się o nią ?

i drugie pytanko gdzie dokłądnie trzeba wejść na PSS żeby to wpisać.

Przepraszam za moją upierdliwość ale wolałbym nie stracić kasy... :/ i nigdy w sumie tego nie robiłem :/

Karta poprostu nazywa się Playstation Network o wartości 100 zł. Na pudełku jest Sackboy z LBP. W Empiku, czy Media MArkt bez problemu kupisz. Są jeszcze nominały 200 złotowe. W pudełku jest zdrapka z 12 cyfrowym kodem. Wpisujesz go poprzez wejście do PSS, i na górze masz okienko Reedem Code. Wpisujesz i już :)

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje mozliwość dokonywania zakupów za pomocą polskich "zdrapek" w japońskim, lub amerykańskim PSS? Na logikę nie, ale pytam, czy ktoś kiedyś próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje mozliwość dokonywania zakupów za pomocą polskich "zdrapek" w japońskim, lub amerykańskim PSS? Na logikę nie, ale pytam, czy ktoś kiedyś próbował.

nie ma takiej mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mam pytanie wiec: meiszkam w grecji ale korzystam z polskiego psn - czy jak np moj znajomy w polsce kupi mi te karty/ plyty doladowywujace w pl w zlotowkach i mi poda kod doladowywujacy i nedac ja w grecji wpisze sobie na moj polski profil psn ten kod to bedzie dzialac? Bo z tego co sie orientuje np ja mam konto w banku w grecji pieniadze w euro i karta visa i z tego co wiem to chyba nei moge przelac pieniadze na moje polskie konto psn i kupic cos w zl? dlatego sie pytam o te karty doladowywujace ... z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na amerykanskim probowalem, ale z japonskim bylby pewnie ten sam problem

Pewnie masz rację.

Szkoda. Tyle fajnych tytułów mają na JPSNie. Nic to.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kartę Visa i konto PKO student. Nie jest to karta kredytowa. Są na niej środki, tzn nie jest pusta :) Czy ktoś ma taką kartę i udało mu się doładować konto? Bo u mnie przy podawaniu danych karty poszlo dalej i przy danych osobowych wyskakuje, że są niepoprawne. Podałem aktualny adres, kod pocztowy, tylko bez state/province bo co niby tam mam wpisać. Powinno działać? Czy tą kartą mi się nie uda? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kartę Visa i konto PKO student. Nie jest to karta kredytowa. Są na niej środki, tzn nie jest pusta :) Czy ktoś ma taką kartę i udało mu się doładować konto? Bo u mnie przy podawaniu danych karty poszlo dalej i przy danych osobowych wyskakuje, że są niepoprawne. Podałem aktualny adres, kod pocztowy, tylko bez state/province bo co niby tam mam wpisać. Powinno działać? Czy tą kartą mi się nie uda? Pozdrawiam

Wprowadzałeś przez kompa czy konsolę ? Mi przez kompa nie szło, przez konsole od razu, lecz korzystałem z innej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzałeś przez kompa czy konsolę ? Mi przez kompa nie szło, przez konsole od razu, lecz korzystałem z innej karty.

Przez konsole. A jaką kartę miałeś? kredytowa czy debetowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez konsole. A jaką kartę miałeś? kredytowa czy debetowa?

U mnie kredytowa dołączana do konta w banku WBK. Idź do punktu i się dopytaj co i jak z takimi płatnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób można płacić na PSS zwykła kartą debetową? Jak ja skonfigurować itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walkowane to bylo juz kilka razy , wystarczy poszukac. a to czy mozna twoja karta debetowa placic zalezy od banku, wiec do nich zadzwon i sie zapytaj czy posiadana przez ciebie karta mozna placic przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem doladowywac ze strony oraz przez konsole i nic z tego... Wczesniej doladowywalem konto i wszystko poszlo za pierwszym razem a teraz pokazuje kominikat, ze nie mozna dodac srodkow na konto... Nie wiem o co chodzi... Moze dlatego ze kolega kupwowal na swoim koncie z mojej karty. Jak tak to jak to odblokwoac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×