Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem właśnie zakupić soundtrack z echochrome i mam to samo (eKarta mBanku), teraz nie wiem czy to już na stałe, czy też jakieś problemy chwilowe. Jeśli komuś działa nadal karta w US PSS to niech poda jaka to karta i z jakiego banku, bo zdrapki nie zadowalają mnie za bardzo :/

Niestety moja karta do tej pory nie działa na US :( Jeżeli Tobie karta wcześniej działała, a teraz nie działa to chyba możesz się pożegnać ze soundtrackiem :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja karta do tej pory nie działa na US :( Jeżeli Tobie karta wcześniej działała, a teraz nie działa to chyba możesz się pożegnać ze soundtrackiem :down:

Zawsze są jeszcze zdrapki, na eBayu można często kupić w tej samej cenie co ich wartość, jedyny problem to to, że nie ma np. $5 :/ Poczekam jeszcze, może dadzą dzisiaj soundtrack u nas w "Jewropie", a jak nie to trzeba będzie kupić zdrapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są jeszcze zdrapki, na eBayu można często kupić w tej samej cenie co ich wartość, jedyny problem to to, że nie ma np. $5 :/ Poczekam jeszcze, może dadzą dzisiaj soundtrack u nas w "Jewropie", a jak nie to trzeba będzie kupić zdrapkę.

Ciekawostka. Taka oferta na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1033427644

Gościa się pytam : "Witam. Mam pytanie. Czy jak zapłacę za kartę to kod będzie wysłany na e-mail?"

A on odpowiada : "sam doladowuje, ale poki co prosze nie licytowac poniewaz sa jakiej problemy z doladowaniami"

Czyżby przypadek, że ze zdrapkami są problemy na US? :blink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Taka oferta na allegro http://www.allegro.p...item=1033427644

Gościa się pytam : "Witam. Mam pytanie. Czy jak zapłacę za kartę to kod będzie wysłany na e-mail?"

A on odpowiada : "sam doladowuje, ale poki co prosze nie licytowac poniewaz sa jakiej problemy z doladowaniami"

Czyżby przypadek, że ze zdrapkami są problemy na US? :blink: :)

jakimi zdrapkami?

facet sam doladowuje twoje konto (karta), a nie zdrapką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jakimi zdrapkami?

facet sam doladowuje twoje konto (karta), a nie zdrapką

Ups. ale ze mnie głupek :pardon: Przepraszam za wprowadzenie w błąd, nie wiem czemu myślałem, że to zdrapki są ;D

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem ze przy podawaniu adresu karty tam jak przechodzę do tego momentu zaraz po wprowadzeniu numeru karty musze podac Street Adress1 i nie mogę wprowadzić swojego osiedla przez brak polskich znaków (Ł) macie jakąś metodę na to ? ustawieniach konsoli ustawilem już polskie znaki ale przy karcie są wszystkie dostępne poza polskimi dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pyanie czy wie ktoś gdzie mozna kupić karty zdrapki do amerykańskiego konta??ponieważ chce kupić Resident Evil 1,2,3 a w wersji europejskiej niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w empiku znalazłem jakieś płyty ( może zdrapki ) umożliwiające wpłate na konto kasy kwocie 100 zl i 200 zł.

Nikt widze nic na temat nie pisze. Czyżby już były zdrapki i nikt o tym nie wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrapki juz od dawna sa i pewnie wszyscy ktorzy sa zainteresowani wiedza o nich i dlatego nikt nie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy podawanie informacji o karcie na PS-ie jest bezpieczne ?

Ostatnio czytałem że hackerzy ludzi pookradali więc się trochę boję ninja.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy jak mam na koncie 35 zł i chce kupić coś za 36 zł, to musze znowu kupować 100zł zdrapkę? Bo obiło mi się kiedyś coś o uszy że jest taki "kredyt"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma "kredytu".

jak masz karte kredytowa to mozna doladowac kwote ktorej ci brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kontem UK. Dane z karty wprowadzilem bez problemu na wszystkich kontach w PSN (PL, US i UK) ale na ten ostatni nie moge wplacic pieniedzy. Wlasciwie to na zadne w europie oprocz PL. Dziwi mnie to tym bardziej ze na PSN US dziala wszystko bez zazutu. Jesli ktos ma jakis pomysl to prosze o pomoc. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo a ja mam problem inny nie posiadam żadnej z kart płatniczych czy jest jakaś możliwość ? jakis kod doladujący który dostane w sklepie ? czy coś ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo a ja mam problem inny nie posiadam żadnej z kart płatniczych czy jest jakaś możliwość ? jakis kod doladujący który dostane w sklepie ? czy coś ?:D

Poczytaj uważnie forum, a nawet wystarczy ten wątek i cztery posty nad Twoim jest post napisany przez kakaroto-songo1. Uważnie i powooooli go przeczytaj, a może da się coś kliknąć? ;)

Mam pytanie czy podawanie informacji o karcie na PS-ie jest bezpieczne ?

Ostatnio czytałem że hackerzy ludzi pookradali więc się trochę boję ninja.gif

Nie wiem czy jest całkowicie bezpieczne, ponoć była ostatnio jakaś akcja. Dlatego ja za każdym razem po wpłacie kasy usuwam wszystkie dane karty i tyle. Nie jest to tak bardzo uciążliwe wprowadzać wszystko od nowa gdy chcemy znów wpłacić pieniądze, a lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo a ja mam problem inny nie posiadam żadnej z kart płatniczych czy jest jakaś możliwość ? jakis kod doladujący który dostane w sklepie ? czy coś ?:D

Karty PSN doładowujące konto - są o nominałach 100 i 200 zł. Kupisz w sklepach z grami lub na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was próbował tym sposobem ? --------> klik

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem, konto założyłem ale mam problem z doładowaniem wirecard i na razie nie mogę jej używać. Gdzieś na innym forum pisali że to działa więc będę próbować dalej. Czytałem też że eKARTA z mBANKU http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/wirtualne/eKARTA/ działa bez problemu na wszystkich kontach PSN, myślę że warto się zastanowić.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zasilił ktoś konto PSN UK kartą BZWBK<30, jeśli tak to czy wypełniając dane karty podawał jakiś angielski adres czy tak jak na karcie, bo mi ciągle pisze "founds could not be added to your wallet"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcąc zakupić Residenta DC z pss us skorzystałem z tej stronki http://www.pcgamesupply.com/buygames/Sony-Playstation-Network-Cards/ pobierają co prawda opłate 6$ ale za to doładowanie było bardzo szybkie i na tamten dzień nie znalazłem niczego lepszego i szybkiego. Jeśli ktoś by się zdecydował to uprzedzę żeby podać poprawny nr telefonu, gdyż sprawdzają dodatkowo zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chcę kupić piosenkę w Singstar store (PSN) za 5 zł, czym najlepiej przelać/zapłacić ? Nie posiadam konta w banku, jedyne co mogę zrobić to przelew. Do tego jestem nie pełnoletni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×