Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie Mata, poziom przyjdzie z czasem. Jak na drugą godzinę jazdy w pCars w ogóle - jest lepiej niż myślałem :) Napisz ile godzin Ty już wyjeździłeś ;)

Żyletą z 30min łącznie jeździłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, nie było na początku mowy żadnej o zabronieniu korzystania z automatu i ABS, niech tak zostanie.

Ma nas być jak najwięcej, nie mieszajmy już, nie dźgajmy się.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS okej .. ale automat ? jak można jeździć na automacie ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już problem tego co jeździ na automacie. To nie GT tutaj będzie tracił znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę wszystko zostaje tak jak było wszystkie asysty wyłaczamy oprócz ABS,będziemy trenować do startu ligi to może się wyłaczy ABS.. Ale to dopiero jak Patch się pojawi :biggrin:

A jeszcze jedno panowie wybierzcie sobie malowanie samochodu, Tak zebyśmy już w treningach też jezdzili swoim. 
Ja biorę Rimaa#44

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mata, mam świadomość, że automat ogranicza tutaj jeszcze bardziej niż w GT. Z drugiej strony zmiana manualna jest tutaj zdecydowanie bardziej przystępna niż w PS3, nie wiem w czym rzecz, może konstrukcja spustów? Pewnie powoli zabiorę się za próbę migracji ale wyzwań w pCars jest na tyle dużo, że priorytet tutaj jest odpowiednio niższy. Założyłem, że uda się pojechać event na automacie by się łagodnie wdrożyć ale jeśli Sieniu uzna inaczej - trudno.

 

Tachograf, wypraszam sobie takie teksty. Obraziłem cię w jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę wszystko zostaje tak jak było wszystkie asysty wyłaczamy oprócz ABS,będziemy trenować do startu ligi to może się wyłaczy ABS.. Ale to dopiero jak Patch się pojawi :biggrin:

A jeszcze jedno panowie wybierzcie sobie malowanie samochodu, Tak zebyśmy już w treningach też jezdzili swoim. 

Ja biorę Rimaa#44

 

Wy z tymi malowaniami to tak na poważnie?

Jakie to ma znaczenie? A jak ktoś będzie chciał wziąć to które już ktoś ma to co wtedy?

Gwarantuje wam że znajdzie się ktoś kto będzie wybierał jako ostatni i będzie miał pretensje bo brzydkie albo coś.

Lepiej usystematyzujmy sprawę ABS i automatu, bo to jest dużo ważniejsze, a niektórzy trenują już od dłuższego czasu.

"Bo na razie zostaje a potem może zmienimy" to raczej nie jest jasna sytuacja ;)

Ale żeby nie było to mnie mało to interesuje, mogę jeździć nawet jak ktoś ma asystę hamowania i i na gołej blaszce, byle by to było jasne i oszczędzało potem wątpliwości i jakichś pretensji ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS zostaje jako opcja .. Wszystkie inne asysty wyłaczamy.. tak jak na piewszej stronie jest to napisane..
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , trzeba byc cholernym hipokrytą żeby takie pierdoły odnośnie asyst wypisywać. Nie każdy póki co ma kierownicę za 1500 , więc tak najlepiej wyłączmy wszystkie asysty żeby ludzie na padach którzy i tak już z nami nie mają szans , nie widzieli nawet sensu startowania.. 

 

Na padzie to juz manualna skrzynia to jest katorga.

 

 

Ja wybieram ten

Project-CARS-Renault-Clio-Cup-56-Cadwell

 

 

Ale nie wiem póki co kiedy dołączę bo gra dalej nie dotarła i się zaczynam zastanawiać czy na poczcie nie zgubili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , trzeba byc cholernym hipokrytą żeby takie pierdoły odnośnie asyst wypisywać. Nie każdy póki co ma kierownicę za 1500 , więc tak najlepiej wyłączmy wszystkie asysty żeby ludzie na padach którzy i tak już z nami nie mają szans , nie widzieli nawet sensu startowania.. 

 

Na padzie to juz manualna skrzynia to jest katorga.

 

Nie no panowie, z takim nastawieniem to my daleko nie zajedziemy...

 

Jak ktoś nie czuje się na siłach to przecież nikt nikogo nie zmusza do startu.

Ja manualną skrzynie na padzie ogarnąłem w dwa dni, asem nie jestem zupełnie, więc każdy powinien sobie poradzić.

Kierownice mam od niecałych dwóch tygodni.

Project Cars to nie jest gra w której dzień po zakupie można zabierać się za poważniejsze ściganie. Potrzeba treningu, samodzielnego najpierw przede wszystkim.

Tak więc ustalmy jakieś zasady na pierwszej stronie co do skrzyni biegów i asyst na czerwono najlepiej żeby każdy wiedział na co się piszę i ewentualnie miał czas okiełzać temat.

 

I naprawdę dajcie spokój z tym wybieraniem malowań, bo pojawią się kolejne problemy za chwilę i niesnaski, bo ktoś nie mógł wybrać wcześniej, bo nie miał czasu, bo coś tam jeszcze innego. Każdy niech sobie wybierze jakie chce i kiedy chce.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zluzować poślady troszeczkę. Ludzie którzy się zapisali jeździli już w innym ligach i innych grach z powodzeniem. Nie ma tu osób z przypadku.

Tak jak pisałem jeżeli ktoś chce jeździć z ABS i automatem to tylko jego strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zluzować poślady troszeczkę. Ludzie którzy się zapisali jeździli już w innym ligach i innych grach z powodzeniem. Nie ma tu osób z przypadku.

Tak jak pisałem jeżeli ktoś chce jeździć z ABS i automatem to tylko jego strata.

Dokłądnie tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, z takim nastawieniem to my daleko nie zajedziemy...

 

Jak ktoś nie czuje się na siłach to przecież nikt nikogo nie zmusza do startu.

Ja manualną skrzynie na padzie ogarnąłem w dwa dni, asem nie jestem zupełnie, więc każdy powinien sobie poradzić.

Kierownice mam od niecałych dwóch tygodni.

Project Cars to nie jest gra w której dzień po zakupie można zabierać się za poważniejsze ściganie. Potrzeba treningu, samodzielnego najpierw przede wszystkim.

Tak więc ustalmy jakieś zasady na pierwszej stronie co do skrzyni biegów i asyst na czerwono najlepiej żeby każdy wiedział na co się piszę i ewentualnie miał czas okiełzać temat.

 

I naprawdę dajcie spokój z tym wybieraniem malowań, bo pojawią się kolejne problemy za chwilę i niesnaski, bo ktoś nie mógł wybrać wcześniej, bo nie miał czasu, bo coś tam jeszcze innego. Każdy niech sobie wybierze jakie chce i kiedy chce.

 

Chłopie ja w simracingu siedzę od 11 lat więc mnie nie pouczaj bo mnie nie zagniesz w tym temacie :)  Przestawienie się z pada na kierownicę to jest moment , gorzej mają tacy jak ja którzy przez lata jeździli na kierownicy a teraz znowu muszą się męczyć przez jakiś czas na padzie.

 

A wybór malowań akurat uważam za bardzo dobry pomysł bo jest ich wystarczająco dużo żeby każdy znalazł coś dla siebie a i takie odgórny wybór pozwoli na większe zróżnicowanie stawki , co by się potem nie okazało że połowa jeździ w tym samym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja w simracingu siedzę od 11 lat więc mnie nie pouczaj bo mnie nie zagniesz w tym temacie :)  Przestawienie się z pada na kierownicę to jest moment , gorzej mają tacy jak ja którzy przez lata jeździli na kierownicy a teraz znowu muszą się męczyć przez jakiś czas na padzie.

 

 

Skąd ja mam to wiedzieć? Zluzuj trochę bo nikt nikogo nie chcę pouczać. 

Mi ogarnięcie pada i kierownicy w różnych konfiguracjach czy to wte czy we wte przyszło dość szybko, więc osoba z takim doświadczeniem powinna to zrobić kilka/kilkanaście razy szybciej.

No ale ja płotka jestem, co ja tam się znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja w simracingu siedzę od 11 lat więc mnie nie pouczaj bo mnie nie zagniesz w tym temacie :)  Przestawienie się z pada na kierownicę to jest moment , gorzej mają tacy jak ja którzy przez lata jeździli na kierownicy a teraz znowu muszą się męczyć przez jakiś czas na padzie.

 

A wybór malowań akurat uważam za bardzo dobry pomysł bo jest ich wystarczająco dużo żeby każdy znalazł coś dla siebie a i takie odgórny wybór pozwoli na większe zróżnicowanie stawki , co by się potem nie okazało że połowa jeździ w tym samym :)

A no właśnie, o doświadczenie i oddanie się tutaj sprawa rozbija. Ty jeździsz długo, ja raptem od 1,5 roku. Ty jeździsz być może codziennie, ja dwa razy na tydzień. Ja po zakupie kierownicy miałem tak wielkie problemy z opanowaniem koła, że się poddałem - pewnie talentu by wystarczyło ale czas nie jest z gumy. Wolę rywalizować na padzie niż wlec się po bandach na kierownicy. Czujesz różnicę? :) Wiem, że niektórzy nie mieszczą tego w głowie ale jeśli założysz, że gra nie jest całym twoim życiem to już nabiera sensu. Powiem za siebie: szukam ligi, która przy kapitale czasu, którym dysponuję pozwoli mi na rywalizację w rozsądnie dobranym środowisku, z bardziej hardcorowymi niż arcadowymi zasadami, fajną paczką, z poszanowaniem zasad na torze jak i na forum. Mam nadzieję, że to właściwy adres. Abstrahując, więcej dobrego z potencjału jazdy z 16 przekonanymi do jazdy graczami niż z złego z dopuszczenia auomatu/ABS. Źle mówię?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, o doświadczenie i oddanie się tutaj sprawa rozbija. Ty jeździsz długo, ja raptem od 1,5 roku. Ty jeździsz być może codziennie, ja dwa razy na tydzień. Ja po zakupie kierownicy miałem tak wielkie problemy z opanowaniem koła, że się poddałem - pewnie talentu by wystarczyło ale czas nie jest z gumy. Wolę rywalizować na padzie niż wlec się po bandach na kierownicy. Czujesz różnicę? :) Wiem, że niektórzy nie mieszczą tego w głowie ale jeśli założysz, że gra nie jest całym twoim życiem to już nabiera sensu. Powiem za siebie: szukam ligi, która przy kapitale czasu, którym dysponuję pozwoli mi na rywalizację w rozsądnie dobranym (zasady) środowisku. Mam nadzieję, że to właściwy adres. Abstrahując, więcej dobrego z potencjału jazdy z 16 przekonanymi do jazdy graczami niż z złego z dopuszczenia auomatu/ABS. Źle mówię?

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałem w pierwszym  poscie . Mając dwóch graczy o podobnym umiejętnościami a dysponujących różnym sprzętem (kierownica/pad) będzie różnić przepaść, nie da się na padzie zniwelować tej przewagi jaką daje kierownica a już zabierając absolutnie jakiekolwiek asysty skażesz tych którzy będą chcieli się bawić tutaj teraz i w przyszłości na ciągnięcie się absolutnie w ogonach i brak nawet najmniejszej szansy na sensowny wynik.

Powiem więcej , mnóstwo osób szybko się zraziło by się  takimi restrykcjami i były by problemy z frekwencją , albo gorzej , będą pojawiać się ludzie znikąd którzy zepsują komuś wyścig z tego powodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając dwóch graczy o podobnym umiejętnościami a dysponujących różnym sprzętem (kierownica/pad) będzie różnić przepaść, nie da się na padzie zniwelować tej przewagi jaką daje kierownica a już zabierając absolutnie jakiekolwiek asysty skażesz tych którzy będą chcieli się bawić tutaj teraz i w przyszłości na ciągnięcie się absolutnie w ogonach i brak nawet najmniejszej szansy na sensowny wynik.

Powiem więcej , mnóstwo osób szybko się zraziło by się  takimi restrykcjami i były by problemy z frekwencją , albo gorzej , będą pojawiać się ludzie znikąd którzy zepsują komuś wyścig z tego powodu.

 

Nie wiem w jakie gry grałeś ale jeśli chodzi o Project Cars, to to co napisałeś jest zupełną nieprawdą. Zresztą temat był już poruszany tutaj bardzo wiele razy.

Może najpierw poczekaj na grę, zagraj z innymi i dopiero napisz coś w tym stylu.

Bez urazy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy piszemy o tym samym :) Ja proponuję problem niedomagań pada zostawić padowcom. Sami ocenią czy warto zbierać na T300, darować sobie ściganie w ogóle czy jednak znaleźć sposób by rywalizować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakie gry grałeś ale jeśli chodzi o Project Cars, to to co napisałeś jest zupełną nieprawdą. Zresztą temat był już poruszany tutaj bardzo wiele razy.

Może najpierw poczekaj na grę, zagraj z innymi i dopiero napisz coś w tym stylu.

Bez urazy oczywiście.

Grałem w CARS na PC więc spokojna twoja rozczochrana , a jak naprawdę chcesz siedzieć w co grałem to grałem chyba we wszystko 

Od F1 Challenge 99-02 przez GTR , GT Lengeds, GTR 2 , Race 07 , rFactor , rFactor 2, iRacing,  Gran Turismo od 4 do 6 , pierwsze dwie F1 od Codmasters   a ostatnio zabijałem czas przy Assetto Corsa (które moim zdaniem jest dwie klasy wyżej od CARS i co ważne prawdopodobnie dostanie albo własną wersje albo port na PS4 w przyszłości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CARS na PC więc spokojna twoja rozczochrana , a jak naprawdę chcesz siedzieć w co grałem to grałem chyba we wszystko 

Od F1 Challenge 99-02 przez GTR , GT Lengeds, GTR 2 , Race 07 , rFactor , rFactor 2, iRacing,  Gran Turismo od 4 do 6 , pierwsze dwie F1 od Codmasters   a ostatnio zabijałem czas przy Assetto Corsa (które moim zdaniem jest dwie klasy wyżej od CARS i co ważne prawdopodobnie dostanie albo własną wersje albo port na PS4 w przyszłości)

 

No gratuluje.

Sam jednak zadecydujesz czy chcesz czy nie brać tutaj udział w takiej formie jaka jest, jeśli komuś to nie odpowiada to nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Hipokrytami ludzi jednak nie trzeba nazywać.

Droga wolna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja w simracingu siedzę od 11 lat więc mnie nie pouczaj bo mnie nie zagniesz w tym temacie :)  Przestawienie się z pada na kierownicę to jest moment , gorzej mają tacy jak ja którzy przez lata jeździli na kierownicy a teraz znowu muszą się męczyć przez jakiś czas na padzie.

 

 

Uwielbiam takich ekspertóf;)  Polo jak masz zamiar wypowiadać sie w stylu wszech wiedzącej gwiazdy to rób to proszę na blogu , fb lub po prostu napisz książkę:) To jest forum dyskusyjne a Ty uważasz że wszystko wiesz najlepiej i nie zastanowisz się nawet nad argumentami innych. Nie musisz się zgadzać ale nie pitol że tylko ty wiesz o czym mówisz. Jak na razie jak przystało ekspertowi od sim : nie masz gry , nie masz kiery, masz pada na którym  nie umiesz zmieniać biegów:) Proszę Cie nie przycinaj tutaj innym i troche pokory a jak nie umiesz zmieniać biegów na padzie to się do tego przyznaj po prostu . To nic złego. Jak zapytasz to Cienglasz chętnie Ci wytłumaczy :) On już to ogarnął .

 

 

I w sumie fajnie by było gdyby nie przenosić żenująco irytującego wątku ''pada w PC'' do tego tematu . Z jednego wątku dyskusja została wreszcie usunięta to przeniosło się tutaj:(

 

 

A i co do braku ABS to jestem za tym aby udostępniać go w seriach które w rzeczywistości z niego korzystają , tak jak przystało na niedzielnego kierowcę:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takich ekspertóf;)  Polo jak masz zamiar wypowiadać sie w stylu wszech wiedzącej gwiazdy to rób to proszę na blogu , fb lub po prostu napisz książkę :) To jest forum dyskusyjne a Ty uważasz że wszystko wiesz najlepiej i nie zastanowisz się nawet nad argumentami innych. Nie musisz się zgadzać ale nie pitol że tylko ty wiesz o czym mówisz. Jak na razie jak przystało ekspertowi od sim : nie masz gry , nie masz kiery, masz pada na którym  nie umiesz zmieniać biegów:) Proszę Cie nie przycinaj tutaj innym i troche pokory a jak nie umiesz zmieniać biegów na padzie to się do tego przyznaj po prostu . To nic złego. Jak zapytasz to Cienglasz chętnie Ci wytłumaczy :) On już to ogarnął .

 

 

I w sumie fajnie by było gdyby nie przenosić żenująco irytującego wątku ''pada w PC'' do tego tematu . Z jednego wątku dyskusja została wreszcie usunięta to przeniosło się tutaj:(

 

 

A i co do braku ABS to jestem za tym aby udostępniać go w seriach które w rzeczywistości z niego korzystają , tak jak przystało na niedzielnego kierowcę :)

Skarbie mam G27 którą sobie mogę co najwyżej na półce postawić .  (Jak ja uwielbiam takie pyskate mordki jak ty :D ) 

 

Napisz mi w którym miejscu napisałem coś o sobie??!!! Mówię o ogóle , hipokrytami są ci co mają T300/T500 i mówią tym na padzie jak mają grać . 

Całość waszych wypowiedzi wygląda mniej więcej tak "No wyłączmy asysty bo ja mam kierownicę i sobie poradze , a jak tym na padzie się nie podoba to nikt ich przecież nie zmusza do jazdy" 

Takie podejście jest po pierwsze żałosne , a po drugie już na starcie będziesz mieć ogromne problemy ze znalezieniem wystarczającej liczby ludzi ,  nie oszukujmy się scena jest bardzo uboga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie malowań- jeźdźiłem w ligach gdzie rywali  rozpoznawało się po barwach i numerach, bo te identyfikatory nad  samochodami  trochę "mi" nie pasują ,jeszcze dziś zgłoszę swojego kandydata

Fajnie jest jak wyprzedza mnie np.niebieskie Clio z numerem 10 i ja już wiem że to Mati (przykład) , ale dostosuje się do decyzji Sienia, kazda opcja jest ok.

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chyba czas zakończyć tą bezsensowną dyskusje...

 

Drogi Polo, gdyby rzeczywiście było tak jak piszesz to przynajmniej połowa ludzi zapisanych tutaj dała by sobie spokój bo grają na padach.

Codziennie jeżdżę w pełnym lobby z ludźmi którzy mają pady, ani ja i oni nie mają pretensji, jednym słowem dają radę.

Dla mnie sprawa jest prosta, chcesz tutaj jeździć albo nie?

Proste pytanie i odpowiedź jeszcze bardziej ;)

Różne epitety sobie odpuść, bo są nie na miejscu i siejesz tylko nie potrzebny ferment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×