Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś się wypowiedzieć kto grał na PC i ogarnial dobrze mechanikę gry jak to ma się z wersją na konsolę?

Wysłane z mojego HTC One_E8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wlasnie to jest moje ulubione dzialo i ogolnie lubie shermany w tej grze, male i mobilne + haubica 105 mm ktora nie raz zrywa przeciwnika na 1 strzala za 300-350 hp i nie mowie tutaj o lightach spoterach tylko o innych medach / tdkach. + dosylacz czyli ladowanie pestki co 7s.

 

A proszę bardzo 30 sekund więc zerknąć możesz bo nie za długie, ale myślę, że gdybym nie miał 105 na pokładzie w tym M4 Sherman to bym już skończył grę  ;)

 

 

Tak jak napisałeś ;) 105 zerwała papę z dachu ;)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj zaczynam przygodę z wot. Jakieś złote rady na start? Poradniki z PC raczej nie będą zbyt pomocne przez inną ilość drzewek? Większość jest datowane na 2012 rok więc już trochę temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewko USA to fakt M4 Sherman i dalej...

RUSKIE to tylko powtórzę ISy (tak od zawsze nawet na Pc było), ewentualnie RUSKIE to jeszcze Medium Tanki, a NIEMCY hmmm w sumie nie wiem

PS poznaj mechanikę gry, spotowanie, ukrywanie się itp.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czołgistów, na PC nigdy nie grałem(nie jestem zwolennikiem gry na PC, od zawsze konsole- od czasów Pegasusa)a teraz powiem szczerze wciągnęła mnie gra niesamowicie. Pytanie w jaki czołg dla takiego nooba iść?czy zatrzymać się na jakimś tier-ze czy maksować?odnośnie rozgrywki to zauważyłem, że warto stać przyczajonym z tyłu a nie śmigać na pałę jak w CODie jako mięso armatnie aczkolwiek moja żona wczoraj mi powiedziała, że czaję się w tych krzakach jak kamper :biggrin: dlaczego czasem jak mam przeciwnika na lufie to bywa tak, że on zniknie na parę sekund i znowu się pojawi?tj wina połączenia czy jak?zagrałbym z większą ilością rodaków aczkolwiek mam tak jak DigitalManPL córka wieczorem śpi i ciężko odpalić headseta.Można dodawać do znajomych DaArCiO jak  z noobem nie boicie się tworzyć drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie CoD, że wszyscy są jak na tacy ;-) Aby przeciwnik był widoczny musi być w zasięgu widzenia czołgu twojego lub sojuszniczego (wtedy pozycje przesyłane są radiem). Warto dlatego małym czołgiem chować się w krzakach i spotować dla drużyny.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie w temacie POCHWAL SIĘ, ale odpowiem tutaj aby tam śmietnika nie robić ;)

 

Imponujący wynik, polecacie szkolić caloge na tier II czy jak najszybciej zdobyć m3 Lee i m4 i wtedy na 4 tierze dopieto wbić załogę?

 

Ja POLECAM lecieć od razu w M4 i dopiero tam załogę szkolić, wcześniej nie ma sensu (bo i szybko przesiądziesz się na lepszy model :P i tier nie ten ;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszytko jasne. Dzięki za konkretną odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli mam zamiar grać w tą grę nie wydając realnej waluty to dam radę to osiągnąć z powodzeniem?

Tapatalk - SGS5 - CM13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli mam zamiar grać w tą grę nie wydając realnej waluty to dam radę to osiągnąć z powodzeniem?

Tapatalk - SGS5 - CM13

Zależy, na IX i X tierze będziesz stratny.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IX i X kredyty lecą tak wolno (bo bitwy są kosztowne - ammo i wyposażenie) że czasem warto przekalkulować sprawę i kupić czołg premium na VIII. kasa (kredyty) wtedy spływa dosłownie 10 razy szybciej dzięki czemu szybciej się odblokowuje moduły i czołgi na IX i X. ja tak miałem w Blitz, postanowiłem sobie kiedyś ze realną kasę wydaje tylko na premium ale czołgów nie kupuję (bo tanie nie są). przez rok zawiesiłem się na IX i kilku X, na które zbierałem kredyty bardzo długo. w końcu w grudniu kupiłem IS-6 premium i przez niecałe 2 miesiące odblokowałem 3 razy więcej X'ów niż przez cały rok grania (takiego z doskoku no ale i tak). oczywiście to nie jest Blitz ale filozofia jest ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, na IX i X tierze będziesz stratny.

Wysłane z X Tetki

Zależy to w dużej mierze od tego ile kosztuje naprawa czołgu, od kosztu zwykłej pestki i jak często jest używana złota amunicja. Żeby nie być stratnym trzeba kręcić jak najlepsze obrażenia. Stratnym można być już nawet na IV poziomie, przyład: DW2. Tym ustrojstwem na zwykłych pestkach nic nie spenetrujesz (oczywiście poza lightami), dopiero na goldzie się udaje ale właśnie poprzez to wiele się traci srebra. Odradzam ten czołg w drodze do Tigera. Chociaż jak kto woli może przemęczyć jak ja (na V zostanie to wynagrodzone przez świetny VK 30.01H) lub iść poprzez Pz. IV H. Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na ps4 kredytów leci 2 razy więcej niz na pc , a już na premce to po 200 tysiaków jest nieraz na bitwie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na ps4 kredytów leci 2 razy więcej niz na pc , a już na premce to po 200 tysiaków jest nieraz na bitwie 

 

Weź mi zarzuć screenem z 200k kredytów, ale twoim ;) Bo ja jestem taki noob że dzięki ale nie kręcę takich wyników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-16638-0-93498400-1453894523_thumb.j  3 tier

 

post-16638-0-61506500-1453894558_thumb.j t34

post-16638-0-41728100-1453894580_thumb.j t 34

z tego co widzę to na 5 tierze na kv1 mam średnie wyniki po 50 k kredytów a to nie jest premka nawet tu akurat 9 rozwaliłem ale normalnie nie robilem screenów  a mialem dzis bitwy po 50 k

post-16638-0-70106300-1453894846_thumb.j

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie wciagnalem i to bardzo ... przez te "cholerne" tanki wszystkie bez wyjatku gry poszly w odstawke :(

 

Zaczalem grac z mocnym postanowieniem: Pojde w amerykanskie HT, bo tyle co ja filmikow ogladalem z niezniszczalna wieza T29, ze chcialem sam sprobowac (na PC gralem bardzo malo - lacznie moze z miesiac i nigdy nie doszedlem do wyzszych tierow. Amerykanow wogole nie robilem).

 

Doszedlem do czolgu M6 - alez to na poczatku byla masakra (w negatywnym sensie) gdy musialem czolgiem 6 tieru grac armata z tieru 4?? Hehe nawet 5tek nie mozna bylo przebic, a jak rzucilo na 7mki czy 8mki to ... szybki zjazd do garazu. Przebolalem jednak i wymaksowalem - ostatnia armata (w zasadzie pakiet) odkryta juz za wolne doswiadczenie, bo nie mialem juz sily "sie meczyc" :)

 

W miedzyczasie postanowilem sprawdzic takze niemieckie niszczyciele (nie mialem zamiaru wogole nimi grac ... ot tak dojsc do Hetzerka i sie troche nim pobawic - tym typem pojazdow takze nie gralem na PC - tam gralem tylko ruskimi ciezkimi).

Tak sie zaczalem bawic tymi niemcami, ze juz nie chce mi sie wracac do amerykanow :)

 

Zrobilem Hetzerka, Stuga, Jagdpaznzer IV i jestem w polowie drogi do Jagdpantery. Jakbym sie skupil, to pewnie bym i dzisiaj ja wynalazl :)

Ciut wyboista to jednak droga, bo Jagdpanzer IV to troche taki czolg pulapka - ehh to jego "slabiusienkie" dzialo (chodzi o penetracje).

Na 6tki i 7mki wystarcza. Na 8mki - no niestety albo dingujemy albo strzelamy zlotem. Nie ma rady.

 

Zaparlem sie jednak i ide w niemieckie niszczyciele.

A pozniej bedzie nie lada dylemat: Jagdpanter II czy Ferdinand?

Siedze i nie moge sie zdecydowac :) hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdek ostatnio na PC dostał buffa, zmniejszyli mu kąt nachylenia przedniej płyty, bo wcześniej po wprowadzeniu złotej amunicji za kredyty, pancerz stracił na znaczeniu. JP II jest mobilniejsze i tylko płyta wokół działa efektywnie chroni. Nie wiem jak wygląda model Ferdla na PS4, ale powinien być poprawiony z racji, że wszystkie modele są w HD, a to one wkładają dużo zmian w opancerzeniu.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem nigdy w czolgi moglby mi ktos krotko wytlumaczyc na co wydawac kredyty czy wogole ich nie wydawac? w jaka nacje isc i jakie czolgi kupowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o chodzi, zassałem wczoraj WoT'a a tu w menu kłodka zamknięta i nie można wejść w grę? Jedyna opcja to jest aktywacja PS+? Podobno miało być bez plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się grac bez plusa bo graja ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o chodzi, zassałem wczoraj WoT'a a tu w menu kłodka zamknięta i nie można wejść w grę? Jedyna opcja to jest aktywacja PS+? Podobno miało być bez plusa.

A wszystkie dane gry się pobrały? Sam launcher waży 3GB natomiast z poziomu gry pobiera się ok. 40GB.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem to co było w PS Store za darmo czyli dokładnie, niecałe 3GB. Po zainstalowaniu na ikonie gry jest zamknięta kłódka. Jak klikam to wywala jakis błąd i są dwie opcje OK albo odnośnik do PS Store skąd ściągnąłem giere :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pobiera sie w tle, na dole masz taki pasek informujący kiedy gra jest grywalna, a kiedy w pełni sciagnieta. Wazy dużo, 30 czy 40 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×