Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na isu 152 dopóki nie odkryłem ostatniej armaty, grałem na złotej amunicji na stokowym dziale i było ciężko, ale ostatnia armata to jest bajka

 

Na stocku armata ma parametry:

 

152 mm ML-20S 135/250/86

700/700/910

 

i "mowisz" ze z przebijalnoscia 250mm (na zlocie) i obrazeniami 700 bylo ciezko? hmmm

Troche to dziwne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafisz na 8 tiery to daje rade , a jak na 9 i 10 to masakra , działo niecelne napierdala jak wyrzutnia kartofli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tak przegladam te brytyjskie czolgi i nie widze zadnego, ktory by "krzyczal" do mnie kup mnie, zagraj mna :sad:

Z czego co pamietam to Black Prince bylo zmora gdy gralem na pc, ciezko bylo zrobic jakakolwiek krzywde temu czolgowi...  oczywiscie na swoich tierach, pancerz z przodu kadluba jak i wiezy 152 mm. Nie wiem tylko czy to byla Black Prince czy Churchill VII bo wygladaja podobnie ale wiem ze dingal wszystko co mogl, no przynajmniej wybadane pierwsze dziala a nie trolle.

No i w koncu pojawi sie kochany TOG II - worek darmowego DMG gdy takiego zajedziemy :PP

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Matilda na IV to dopiero twardy orzech do zgryzienia. Niech was nie zmyli to że to czołg średni bo pancerz ma konkretny (poza jednym małym weakspotem z przodu). Do tego spamerskie dzialo. Nie radzę wyjeżdżać 1vs1. Jest dobry dla początkujących. Radzę też uważać na baboki z racji tego że Matilda jest bardzo wolna. Do przebicia potrzebne jest działo z min. pen. 110mm. Nie grałem nim jeszcze na X1 bo ciężkie z tej linii mi się nie podobają.To samo obskurne ruskie.

@down

co do capowania bazy tez mnie to denerwuje. Poza tym co to za wygrana: stanie w miejscu i czekanie az pasek sie zapelni, przeciwnik nie zdazyl dojechac i juz po wszystkim. Przyznam sie bez bicia ze sam jak zaczynalem grac to duzo capowalem ale z czasem mi to przeszlo (na pc nie gralem nigdy. Moj 7letni laptop mi starcza :P ). Oczywiscie w pewnych sytuacjach jest to niezbedne bo mozna wygrac bitwe majac mniej czolgow.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spotkanie z Black Prince'm (jeszcze na PC) skonczylo sie tym ze ... przejechal po mnie jak walec. Moim KV85 probowalem sie z nim strzelac gdy BP stal do mnie przodem.

 

Wracajac do konsoli, to od wczoraj mamy brytoli, a ja juz ok godziny 17.00 (tego samego dnia) widzialem juz w akcji angielski czolg VII tieru.

Hehe ktos musial sporo wolnego expa wydac by tak szybko dorobic sie siodemki :)

 

U mnie jeszcze ok 10k expa i przzesiade sie z SU100 (ja oczywiscie zostawiam w garazu) do SU152.

Sprrawdze tego trolla ;)

 

Co do samej gry, to czasem sa takie godziny/dni, ze chocbys nie wiem co sam robil to i tak twoja druzyna przegra :(

Ilez ja wczoraj czasu stracilem by choc gwiazdki zbic. Coz z tego ze nastrzelam sporo damage i odesle do garazu po kilku przeciwnikow.

Szast prast  ... patrze i albo zostalem sam, albo to juz tylko kwestia sekund by mecz sie zakonczyl.

 

A najgorsze jest to jak w naszej druzynie jest 10 czolgow, w druzynie przeciwnikow zostaly 2, a nasi dzieli czolgisci przejmuja baze.

Nosz kurna mac ... wtedy chcialbym bic glowa w sciane. Na nic klepanie na padzie - DO ATAKU !!!!

Wstyd ... Panie Premierze jak zyc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to jak w naszej druzynie jest 10 czolgow, w druzynie przeciwnikow zostaly 2, a nasi dzieli czolgisci przejmuja baze.

Nosz kurna mac ... wtedy chcialbym bic glowa w sciane. Na nic klepanie na padzie - DO ATAKU !!!!

Wstyd ... Panie Premierze jak zyc???

A wiesz co jest jeszcze gorsze jak jest 2 vs 2 czy 3 vs 3 i zamiast przejmować bazę właśnie jeżdżą po mapie jak pierdolnieci szukając wroga i koniec końców zostają wystrzelani jak kaczki, zostajesz sam i dupa... A wystarczyło wjechać na bazę i chwilę tam postać...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co jest jeszcze gorsze jak jest 2 vs 2 czy 3 vs 3 i zamiast przejmować bazę właśnie jeżdżą po mapie jak pierdolnieci szukając wroga i koniec końców zostają wystrzelani jak kaczki, zostajesz sam i dupa... A wystarczyło wjechać na bazę i chwilę tam postać...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Ja to doskonale rozumiem. Jak jest po tyle samo czolgow, lub jak nas jest 2ch, a przeciwnikow kupa to nie raz i nie dwa udawalo sie przejac ich baze.

Inna sprawa jak nas kupa, a przeciwnikow malo :(

 

Wczoraj mialem sytuacje ze nas zostalo 7 czolgow, przeciw ich 1 - artylerii :)

I teraz wytlumaczcie mi czemu nasi przejmowali baze? Bali sie malego Grille?

No chyba ze za przejmowanie bazy jest jakies osiagniecie - tego nie wiem bo w trophy sie nie bawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to doskonale rozumiem. Jak jest po tyle samo czolgow, lub jak nas jest 2ch, a przeciwnikow kupa to nie raz i nie dwa udawalo sie przejac ich baze.

Inna sprawa jak nas kupa, a przeciwnikow malo :(

Wczoraj mialem sytuacje ze nas zostalo 7 czolgow, przeciw ich 1 - artylerii :)

I teraz wytlumaczcie mi czemu nasi przejmowali baze? Bali sie malego Grille?

No chyba ze za przejmowanie bazy jest jakies osiagniecie - tego nie wiem bo w trophy sie nie bawie.

Za przejęcie bazy jest więcej XP + odznaka, niż za ustrzelenie jednej artki

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na pc za capowanie nic sie chyba nie dostawalo procz wlasnie medalu... dlatego gdy jest wielka przewaga to ludzie jezdza i szukaja reszty czolgow zeby sobie troche DMG na nich jeszcze nabic a nie capuja... na pc mozna bylo napisac DONT CAP IDIOTS :biggrin: ale tutaj no co zrobisz... nie ma co nawet hsa na randomy podlaczac.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj na t29 jeżdżąc samemu tak się wkurwialem na resztę z drużyny, parę razy przegrałem przez capowanie gdy jako jedyny wracałem bronić (a cały cza,s wolałem żeby bronić bazy)

dopiero jak się zapytałem kolegów z klanu kto jeździ na 7 to jakoś się zebrało na 5 na t29 i i robiliśmy masakre, tylko jak nas dało na 9 tier to były przegrane bitwy,udało się i od wczoraj mam t32 jak dobrze pójdzie to koło piątku 9 tier

Jak wam się podobają nowe mapy w trybie wojny? Mi osobiście najbardziej lotnisko - te latające samoloty i strzelające smugowymi pociskami robią wrażenie nocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatoka Rybacka (Wojna) - przepiekna. Wschod albo zachod slonca. Letni wietrzyk. Zielone łąki. Cudo.

 

Co do T32 to juz od kilku dni mam wynalezione, ale nadal zastanawiam sie czy kupic :)

Mam w co grac (glownie niemieckie i rosyjskie niszczyciele) i mialbym takiego tanka, zapychacza, ktorym malo bym gral - a jednak wydatek rzedu 2,8 miliona plus dosylacz plus wentylacja plus cos tam i bedzie z 4 miliony.

Dzieki kontu premium nie brakuje mi sreberek, ale ta jakos .... jakby byla 50% przeceny na amerykanskie HT to bym sie nie zastanawial :)

 

Szczegolnie ze na poczatku nie ma sie na tym czolgu tej twardej wiezy i pewnie z 30k expa trzeba przemeczyc sie na stocku - no chyba ze ma sie wolne doswiadczenie.

Jeszcze zeby lufka miala ciut wiecej penetracji :(. Choc o te 10mm - zeby jakis minimalny progres byl, ale niestety nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę, że jest tu trochę ludzi ogarniających tą grę o wiele bardziej niż ja dlatego mam pytanie do Was. Trochę się napaliłem na Tygrysa ze względu na historyczny rys i teraz pytanie czy warto męczyć aby dojść do tego czołgu czy lepiej iść inną ścieżką i wziąć lepszy czołg. Czy tygrys jest wart tyle ile legendarne tygrysy z II wojny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź przez Pantere do Tygrysa II bo pierwszy Tygrys to zapałka. Napewno nie jest to ten legendarny Tygrys który sial popłoch w szeregach przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołg na drugą linię. Na pewno jest lepszy ciężki na tym tierze, aczkolwiek w dobrych rękach ładnie kąsa. Tygrys II ma świetne działo.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź przez Pantere do Tygrysa II bo pierwszy Tygrys to zapałka. Napewno nie jest to ten legendarny Tygrys który sial popłoch w szeregach przeciwników.

Nie jestem teraz przy konsoli, ale nie widze sciezki Pantera->Tygrys II

http://www.wotdb.info/#country=germany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zapominasz, że gra ta różni się zawartością od wersji PC. JEST droga do Tygrysa II przez Pantherę.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za sprostowanie, poszukam innego interaktywnego drzewka, moza z Xa podejdzie, o ile jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktos oytal o "jakosc" Tygrysa

Polecam te serie , sporo przydatnych informacji

 

 

 

jeszcze kilka slow o Panterze 

 

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

polecam ta stronę http://tanks.gg/wot/ bardzo fajna baza wiedzy , polecam jak wybierzecie czołg dać na 3d model to macie wszystkie jego słabe punkty i gdzie najlepiej celowac

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Cromwell Knight nie jest dostępny na ps4? Był to czasowy czołg premium? Oglądałem film hincula i bardzo mi się spodobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z poradnikami jest taki , ze one zdazyly sie troszke zdezaktualizowac.

Ja jako swiezak w WoT (na PC nie gralem) musze brac poprawke na to co chociazby mowi Hallack w swojej serii "Pod lupa" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint, to jest prawda, nie ma chyba nowych. Ale opanowanie gry nie jest jakoś specjalnie trudne. Też zacząłem pierwszy raz, ale ja nastawiłem się na Shermana V tier i może Jumbo VI. To mi wystarczy do potyczek, tak myślę; chyba że się wciągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście lepiej idzie kv1 niż m4 sherman...

Ale znów kv85 to lipa.... trzeba grindowac do 20+k expa by jakiś upgrade zrobić. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z poradnikami jest taki , ze one zdazyly sie troszke zdezaktualizowac.

Ja jako swiezak w WoT (na PC nie gralem) musze brac poprawke na to co chociazby mowi Hallack w swojej serii "Pod lupa" 

Też oglądąm hąllacka od jakiegoś czasu i weakspoty jak i styl gry danymi czołgami się nie zmieniły. Co innego jeśli poradnik byłby z 2012 r. wtedy można mówić o opóźnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×