Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej mnie od samej gry wkurzają chu... serwery. Sytuacja z serwerami jest taka sama już od kilku dobrych lat. Niestety w remasterze MW podejrzewam, że będzie podobnie. 

Strzelam typowi w głowę, a ten nic. On za to mnie zabija kilkoma strzałami w korpus... 

 

Ja szczerze mówiąc się w to gówno wciągnąłem ;) Może gdyby tańszy był ten pakiet z MW to bym kupił, ale 300zł za tą grę i kijowe serwery to o wiele za dużo. 

 

Dobrze, że jutro się kończy beta, to mi przejdzie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w betę i ta gra jest straszna. kosmiczne szczelania, latanie po ścianach, może to fajne dla nastoletnich Brajanów.

 

Za darmo bym jej nie chciał. Co oni zrobili z tą serią to się nóż w kieszeni otwiera

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betka całkiem spoko, nawet podobała mi się, lubię takie klimaty SF. Niestety feeling strzelania kapiszonami kładzie wszystkie inne zalety tej gry. No i ten durny autoaim, jak w Titanfallu, gdzie celownik sam podąża za skaczącym przeciwnikiem. Szkoda, bo mapki są świetne, dobrze się po nich biega.

 

Dałbym grze szansę, ale nie w tej cenie. Sorry Acti, wracam do Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, możemy sobie pluć i psioczyć, ale hamburgery będą brać jak świeże buły, a przy tym zachęcając innych wydawców do podobnych cyrków. Ta gra będzie generować przychód większy niż jakakolwiek inna strzelanka obecnie na konsolach. Smuteczek...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam się jakoś rozwija postać czy zawsze zaczynamy i kończymy z tym samym? Czy są jakieś profity, które przechodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam się jakoś rozwija postać czy zawsze zaczynamy i kończymy z tym samym? Czy są jakieś profity, które przechodzą?

Szczerze mówiąc to nie wiem. Nie interesuje się tą podróbą zombie :-P

Test klatek w kampanii:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ogólnie pytam, bo chyba zombie w COD zawsze na tej samej zasadzie działało :)
Chodzi mi o to czy jest jakiś sens grania, coś się dostaje, lepsze upgrady, bronie, czy zawsze jest to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rodzina zombie od Treyarch (ta pierwsza i oryginalna):

- World at War

- Black Ops

- Black Ops II

- Black Ops III

I reszta (Advanced i Infinite Warfare) które dla mnie są zrzynką i nie mam bladego pojęcia na ich temat :-P

W Black Ops III w zombie można było nabijać poziomy broni i przez to odblokowywać dodatki jak szybkie wyciągnięcie, uchwyt i itp.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was ma edycję legacy pro z PL napisami? Albo może podać numer CUSA swojej legacy pro? 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod iw --- critic score: 8.1 , user score: 3.4 :jaro: tego jeszcze chyba nie bylo na metacritic

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, seba842005 napisał:

Panowie, czy ktoś z Was ma edycję legacy pro z PL napisami? Albo może podać numer CUSA swojej legacy pro? 

 

Ja mam.  

06452

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy powrót do przeszłości, zanim mogę uruchomić grę muszę najpierw pobrać zawartość co trwa 1 godzine (przy moim łączu ) potem instalacja, potem pobieranie nowej zawartości przy uruchomieniu, potem restart konsoli. Pamiętam jak miałem commodore C64 gry z kaset się szybciej uruchamiały. Tak wiem że to teraz się robi normą ale zaczyna mnie to irytować coraz bardziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cóż...Multi póki co w ogóle mnie nie przekonuje, jeden wielki chaos na większości map. Aż tęskno się robi się za BO3. Za to kampania...jest rewelacyjna! Nigdy bym nie pomyślał, że w CoDzie bardziej przypadnie mi do gustu kampania ale w tym przypadku tak właśnie jest. Gra się naprawdę bardzo przyjemnie. Wracając do multi mam nadzieję, że jednak się w nim odnajdę po jakimś czasie, jeśli nie to po ograniu kampanii przyjdzie mi chyba przesiąść się na Titanfalla..niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, duzo ludzi chwali bardzo kampanie, podobno Remaster nie jest w postaci kodu tylko bezpośrednio na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster jest kodem lecz wymaga płyty IW

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet jak ktoś przejdzie IW wykorzysta MWR pogra znudzi mu się i odsprzeda to tylko IW bo kod wykorzystany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, na innym forumku, potwierdzają że na wersji xone, Remaster jest normalnie na płycie i nie wymaga żadnego kodu, kod jest ale na jakieś pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remaster jest kodem lecz wymaga płyty IW

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Ale po co wypowiadasz sie o czymś o czym nie masz pojęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi kolego? Tak nie jest?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam.  

06452

Ty masz Legacy Pro? A nie legacy?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×