Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno,Gówno,Gówno tylko tyle albo aż tyle można powiedzieć o tym syfie !!! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wyglada jak free2play. Zreszta cala otoczka zbieractwa juz coraz bardziej idzie w ten typ. Multum wyskakujacych z roznych stron ekranu powiadomien... wtf ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn Pany aż tak źle? Dobrze że jest ten remaster w tym roku bo klimat Battlefielda mi nie leży a to IW widzę że też mi nie podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat. Dramat. Dramat. IW to jest krok wstecz. Grywalnosc dla mnie jest równa zeru. Grafiki i kolorów gry to nawet nie komentuje.

Wkrótce coś więcej napisze.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już dramat i to że jeszcze nie grałem ani jednego meczu, to czy ktoś kto kupił IW+COD4 w PSN dostał kod na e-maila? Bo mówię wam że mam kupione to w DE PSN i nic na e-mailu nie mam.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomijając już dramat i to że jeszcze nie grałem ani jednego meczu, to czy ktoś kto kupił IW+COD4 w PSN dostał kod na e-maila? Bo mówię wam że mam kupione to w DE PSN i nic na e-mailu nie mam.

Na Psn dodalo ci się automatycznie do biblioteki. Szukaj remastera w Psn.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieć nadzieję, że w multiku remastera nie będzie takich cyrków, ale podejrzewam że będą, bo to już tradycja :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zobaczyc jaka gownoburza na oficjalnym forum. Oj przejada sie .... ja bede sie staral o refund na us store... niech i remqstera zabieraja. Kij im w oko

 

To skakanie to jakas zenada. W BO3 to byla nowosc ale jest to poczucie tej osoby i charakterystyczna fizyka ze sie to poprostu czuje. 

Od grafiki, poprzez dzwiek i sterowanie - to nie jest COD ! Blizej mu do titanfalla, ale mimo tego wiekszy fun z gry byl przy becie TF2. Kto kur@@ nadzorowal produkcje tego gniotu ? Cod znowu mial byc tym jedynym FPSem,  nie ma szans

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszych gameplayów gra dla mnie brzydko wyglądała, jak F2P. Spoko, może to przez YT. Niestety na żywo wygląda równie brzydko. Menu jest brzydkie i nie intuicyjne, a w Opcjach jest minimalnie ustawień. W porównaniu do Black Ops III to BO3 wygląda cudownie, a w Opcjach jest od groma ustawień.

Co do grafiki w IW, to wyłącznie Motion Blura trochę pomaga. Przynajmniej gra się tak nie rozmazuje podczas ruchu.

I takie to wrażenia po jednym meczu. Więcej się zagrać nie udało. Tak długo czekałem, że aż zasnąłem w słuchawkach. Heh, człowiek myślałem, że posiedzi do 3-4 w nocy, a o północy już odpadł z nudów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w miarę możliwości będę próbował anulować preordera, nie dam sobie zapłacić 300zł za takie bagno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o drugiej w nocy udało się zagrać trzy mecze. Ta gra nie powinna ujrzeć światła dziennego !!!!

Czuję się najgorzej wydymany na 300 stówy w życiu.

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że pod naciskiem hejtu itd, wydadzą może osobno remastera. Ale to tylko podejrzenia, a kasa musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, czeskimaster napisał:

Podejrzewam, że pod naciskiem hejtu itd, wydadzą może osobno remastera. Ale to tylko podejrzenia, a kasa musi się zgadzać.

Liczę na to ;) 

Bo ten kosmiczny chłam do niczego mi nie potrzebny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze juz w upie mam ten remaster. Niech mi zwroca kase. Kupie co innego, dziecku gry z lego bo sa teraz w promocji na us store. Nie moge uwierzyc w to co zrobili. Pamietam rok temu nie moglem oderwac sie od BO3 mimo ze i tak mialem dosyc juz klimatow future, ale gralo sie tak dobrze ze to bylo niewazne. Lepiej jakby w tym roku wydali poprostu sam remaster

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba będzie zwrócić przesyłkę jak przyjdzie, niech zwracają kasę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w Activision to nieźle barany pracują, 3 rok z rzędu gra jest w tych samych kosmicznych klimatach, idzie sir porostu porzygac,po drugie z roku na rok ka się wrażenie,że gra dostaje coraz mniejszy budżet albo zespoły które tworzą je, te infinite warfare wygląda jak free to play,totalny syf.

Polityka tej firmy to jakis obłęd,to jest kompletne plucie w twarz, całe życie kupowałem coda od czasów ps2, grałem praktycznie każda czesx i co? Wychodzi jakiś kosmiczny szajs i musisz złożyć pre ordera za 300 zł aby w to zagrać :1_grinning:

Remastera osobno nie sprzedają, chociaż ten remaster powinien kosztować max 20 dolarów, ale to jest Activision on to sprzeda za 300 zł:1_grinning:

W każdym codzie masa jakiś gowien że skrzynek,

Ta firma nigdy się nie zmieni, jeśli za takie syfy jak infinite warfare ludzie płacą takie pieniądze i broń boże nikomu nie zaglądam do portfela ale chooj w dupe każdemu kto kupuje najdroższa wersję z remasterem.

Mam nadzieję że ta firma zdechnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak że my tu pohejcimy a hamburgery i tak kupią w milionach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda strzępić ryja na tego coda. Współczuję preorderowcom. Btw. To czego wy się spodziewaliscie po najbardziej hejtowanej odsłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ujow w dupe tylko prosze. Zawsze kupowalem season passa bo zawsze oprocz BO2 bawilem sie z Codem swietnie. Tutaj tak samo jak z BO2, chce to poprpstu oddac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co kupili w Cdp.pl, jak będę to odbierał to nawet tego gówna nie wezmę w rękę.

 

ZWROTY I REKLAMACJE

Sformułowanie „zwrot produktów” oznacza inaczej odstąpienie od umowy;

Masz prawo zwrócić do nas produkty fizyczne bez podawania jakiegokolwiek powodu w ciągu 30 dni od dnia ich otrzymania;

Odstąpić od umowy nie możesz, jeśli produkt uległ zniszczeniu lub nosi ślady użytkowania. Uwaga! W przypadku płyty, filmu czy gry nie możesz zwrócić produktu po otwarciu zapieczętowanego opakowania;

 

Więc nie ma co płakać 300 stówki wrócą spowrotem :smile: i poczekamy na samego MWR.

Chcieliście wydymać Freda to Fred wydymał was.

P.S

No i proszę bez żadnych ch...i w pupie

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No samego Remastera to bym ograł. Co by nie mówić wiele to cieszę się, że postawiłem na B1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napisałem do cdp.pl czy mogą anulować preordera i zwrócić gotówkę przed tym całym bagniastym 4 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×