Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 19.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Zrobiłem dokładnie to samo-miałem wkurwa na początku ale dałem sobie czas na ogarnięcie co i jak i gdzie.Dzisiaj już meczyki były całkiem dobre i z pozytywnym K/D.Po prostu w tą część BFa trzeba grać inaczej i z głową.
  2. 1 punkt
    Ale ta krytyka jest odwieczna i ciągle mało sprecyzowana. Tu chyba chodzi o to, że ludzie lubią marudzić. Jak słucham jakichś "specjalistów" z jutuba, że im gra nie pasuje bo chujowa, to od razu patrzę jak im w tę grę idzie. No i zazwyczaj idzie chujowo. Jakoś wielkiego stękania od Jackfragsa i Levelcapa nie słyszałem. Oczywiście krytyka była, uzasadniona, ale bez stękania. I o dziwo w multi szło im nieźle. Zresztą jakbym się miał przejmować tym co ludziom pasuje i odpowiada, to bym musiał disco polo słuchać i kaloszami w piecu palić
  3. 1 punkt
    Nie wiem co to za no name Broda ale zauważyłem że za BFV niesłusznie ciągnie się fama reveal trailera i ludzie co nawet w to nie grali i są po prostu na nie piszą takie rzeczy, bo hejtowanie BFV jest modne. Nie jest to krytyka konkretnych rozwiązań gameplayowych czy konstrukcyjnych, po prostu czysty hejt na wzór- "hurr durr mikser, baba, tygrys w 1941 roku i brak polski(xDDDD)". Sam nie jestem zwolennikiem polit poprawności ale kurde, wybaczam im bo to po prostu dobra gra i rozgrywka to miód cud i orzeszki, a szczerze nawet nie zauważam czy strzelam to laski czy gościa, jedynie po jękach można rozróżnić Moim zdaniem za kilka paczy będzie to najlepszy BF od czasów 3. Już mi się gra w niego lepiej niż w jedynkę. Naprawią trochę bugów, dodadzą brakujący kontent i będzie super, pamiętając że nie mamy płatnych DLC.
  4. 1 punkt
×