Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 05/21/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Wreszcie ten żółwi wyścig się zakończył. Teraz czas na Europejskie puchary. Gdzie poważna piłka będzie odpoczywać po MŚ. A tak na poważnie, to co się stało przez ostatni tydzień w naszej ligowej rzeczywistości po prostu przechodzi ludzkie pojęcie, jak tak wszystkie zebrać do kupy, to zdecydowanie możemy powiedzieć że dalej jesteśmy futbolowym trzecim światem, piłkarsko i przede wszystkim MENTALNIE. Jeśli ja słyszę że władze Ekstraklasy czy Lecha Poznań nie chcą lub obawiają się pozwolić świętować Legii mistrzostwa na stadionie w Poznaniu, i cały tydzień w mediach toczy się na ten temat dyskusja, to ja się zastanawiam czy Ci ludzie traktują swoją pracę i normalnych kibiców poważnie, czy dla nich to wszystko to jest dobrze płatna zabawa kosztem innych? To jest po prostu jakiś mega skandal to co działo się w naszej piłce przez ostatni czas, piłkarsko, kibicowsko i organizacyjnie.
 2. 2 punkty
  Na oficjalnym Instagramie BFa pojawił się kilkusekundowy teaser, na którym widać postać, swoim ubiorem sugeruje II wś. Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 3. 2 punkty
  A paniczu mnie namawiać nie trzeba toż to ja pisałem o tym, baaaa nawet założyłem temat o tej grze z jakiś miesiąc temu https://ps3forum.pl/topic/85228-dead-cells/ No zerkam na to, naprawdę tak zacny tytuł??
 4. 1 punkt
  Podniecacie się, a tą zadymę nie rozkręcili żadni kibole Lecha, tylko działacze ekstraklasy w kominiarkach. Inaczej musieliby się tłumaczyć dlaczego nie udekorowano piłkarzy Legii, skoro było spokojnie
 5. 1 punkt
  ... to wszystko wróci do normy sprzed paru lat i znowu będzie można bez problemu kupić bilet na reprę
 6. 1 punkt
  Będzie hardline 2 i zamkną wszystkim mordy
 7. 1 punkt
  Zniszczona murawa, zniszczone ogrodzenie, zniszczony stadion, podpalone auta, zdemolowane przystanki. (O ewentualnych przyszłych karach nie będę się rozpisywał.) No i co czytam dziś w internecie? Nie złapano ani jednego typa który przyczynił się do tej demolki! Do tego wychodzi zawodnik /działacz /dziennikarz, kręcą smutnie głową i z rozbrajającą szczerością mówią, że po trochu rozumieją kibiców, bo sezon był kiepski w wykonaniu lechitów. No kurwa, gdzie ja żyję?!?!?!? Kiepsko wykonana praca pewnej grupy osób, usprawiedliwia kolejną grupę osób do rozpierdolu?????? Ludzie!!! Co to za wytłumaczenie? To jak mi się kolejny film od Marvela nie spodoba, to mam przyzwolenie na spalenie kina i urwanie łba kasjerce? Nie rozumiem tego narodu, urodziłem się w złym kraju. Zewsząd otaczają mnie miernoty które nie są w stanie podjąć jakiejkolwiek odważnej decyzji i ciągle zasłaniają się bylejakością. Czy to dzieje się w Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu, wszędzie zero jajec.
×