Jump to content

Leaderboard

 1. Przemek_07

  Przemek_07

  Użytkownicy


  • Points

   2

  • Content Count

   901


 2. KOMARZYSKO

  KOMARZYSKO

  Użytkownicy


  • Points

   2

  • Content Count

   1744


 3. Bartek_Red

  Bartek_Red

  Użytkownicy


  • Points

   2

  • Content Count

   966


 4. CePeeN

  CePeeN

  Użytkownicy


  • Points

   1

  • Content Count

   1579Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/04/20 in all areas

 1. 2 points
  Finalnie zmęczyłem gierkę, grałem od premiery, więc już to coś znaczy...Musiałem momentami zmuszać się do grania, wiem, dziwnie to brzmi, ale przez sentyment do genialnej 1ki, musiałem ukończyć, aby móc ocenić. I cóż, to najgorszy ex, w jaki przyszło mi zagrać na PlayStation. Gameplay tylko niewiele ulepszony w stosunku do jedynki. Palety i drabiny zostały zastąpione nowymi ficzerami w stylu przeciskania się przez szczeliny i granie na gitarze. Aaaa, bym zapomniał, dorzucili czołganie, psy i kilku nowych przeciwników. I nie uważam tego za wadę, bo rozgrywka w jedynce była już bardzo dobra, więc nie wymagała wielu ulepszeń, czy jakichkolwiek zmian. Tylko skoro gameplay zostawiamy bez zmian, to wypadałoby, aby fabularnie również dowieźć...Sama fabuła prowadzona mocno chaotycznie, często bez ładu i składu, nie czułem tutaj aby scenarzyści stanęli na wysokości zadania, bo są momenty, gdzie retrospekcje nie są do końca trafione, takie są moje odczucia, chodzi mi o przeplatanie głównego wątku z dwóch różnych perspektyw. Bossa rodem z Resident Evil przemilczę. Zakończenie nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, ponieważ już po około 20-25% gry straciłem zainteresowanie rozwojem fabuły, co bardzo rzadko mi się zdarza. Nie mam nic przeciwko środowiskom LGBT, jednak tutaj to poszło już po bandzie, no przedstawmy fakty: Ogólnie oceniam na 6/10. Gra nie wzbudziła we mnie żadnych emocji, poza jedną, wiadomą sceną z kijem golfowym. Nie chcę wyjść na hejtera. Zagrałem ukończyłem, takie jest moje zdanie. Rozumiem, że komuś może się podobać, tak samo rozumiem pianie z zachwytu i 10/10. Każdy ma swój gust, mi zdecydowanie nie siadło i nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz tak bardzo zawiodłem się na grze.
 2. 2 points
  Dlatego poprosiłem MagEllana żeby rozwinął bo przechodzę drugi raz i nie widzę niczego co by jakością odbiegało od pierwowzoru. Przecież w jedynce w fabule nie było nic wybitnego co by zmuszało do głębszej refleksji oprócz może końcówki. A tu mamy ciągły roallcoaster od początku do końca. Owszem jest przemycone wiele LGBT-owskich wątków ale nie odniosłem wrażenia żeby były jakieś nachalne. Za to sam motyw zemsty a co najważniejsze ukazany bardzo dobrze.
 3. 1 point
  Co da Abby, to myślę że hejtują ją faceci którzy boją się silnych kobiet
 4. 1 point
  Żadna porażka. Jest kontrowersyjna i nie poprowadzona po myśli zatwardziałych fanów jedynki, stąd te wszystkie hejty.
 5. 1 point
  Z tym się nie zgodzę, ta część była jak dla mnie do bani, na nesa najlepsza była trójeczka
 6. 1 point
  Ten tv co masz to nie był flagowiec, XE93 był flagowcem. Szwagier posiada ten tv co Ty posiadasz, który z resztą sam mu poleciłem i działa mu wszystko bardzo dobrze od samej premiery. Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 7. 1 point
  Ja obejrzałem dwa sezony i według mnie trzyma poziom.
 8. 1 point
  Oczywiście, że tylko pudełka, a potem ładnie sprzedać i odzyskać kasę.
 9. 1 point
  Nowa zabaweczka, ale fajnie się pyka: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×