Skocz do zawartości
cwir

Klawiaturka na pada

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt wyglad nie powala i klawiatura od sony prezentuje sie znacznie lepiej.Jak bym wiedzial ze klawa od sony stanieje chociaz do 100 to bym poczekal bo narazie cena to troche przesada.Pewnie inne firmy nie dlugo wypuszcza podobne produkty i moze znajdzie sie cos ladniejszego i przystepnego cenowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fakt wyglad nie powala i klawiatura od sony prezentuje sie znacznie lepiej.Jak bym wiedzial ze klawa od sony stanieje chociaz do 100 to bym poczekal bo narazie cena to troche przesada.Pewnie inne firmy nie dlugo wypuszcza podobne produkty i moze znajdzie sie cos ladniejszego i przystepnego cenowo:)

Popieram . I ja również czekam na coś tańszego :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nigdy nie patrzę na cenę. jak coś sobie upatrzę to kupuję i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta klawiaturka i tak nie ma większego sensu, mam m&k podpięte do PS3 z racji Linuxa (już się instaluje :P) a wcześniej z racji LBP i żadne brzydactwo na pada mi nie potrzebne, w dodatku w cenie w której mogę kupić normalną klawiature Logitecha z Touchpadem na BT i będę z niej korzystał również na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie orginalna taka jedna na allegro ciągnie bo nie potrzebny mi Toutchpad itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak lepiej poczekać na spadek cen oryginalnej? Jakość jest bardzo dobra, Bluetooth, a przy nieoryginalnej pałęta Ci się dodatkowy odbiornik itd

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDITED

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gameplay.co.uk jest bardzo dobra oferta. 17.99 GBP + 2.95 za przesyłkę, co razem daje 110 zł. Tylko przydałby się ktoś z paypalem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDITED

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wczoraj czy przed wczoraj było In Stock! Szkoda że narazie nie mają:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem napisac pare slow na temat klawiaturki na pada od sony. Dlaczego poniewarz sam przed zakupem zastanawialem sie jak to bedzie dzialalo. Nie wiedzialem czego oczekiwac od tego porduktu. O touch padzie przeczytalem bardzo wiele zlych opinni i o samej klawiaturce rowniez opinnie byly mieszane.

Po zakupie pierwsze podlonczenie opalenie i proba. Touch pad poszedl na pierwszy ogien. Zalamanie po 5 sekundach uzytkowania . O co chodzi przeciez tego nie mogl nik na rynek wypuscic. Mowie co za bubel, ale czytam fora i wpadlem na super pomysl przeczytam instrukcje obslugi w ktorej nie spodziewalem sie znalesc nic ciekawego( glupie opisy jak wasdzic kabel do portu usb :)) ale prosze porosze co pisza po pierwszym odpaleniu porsimy skalibrowac touch pada :) przycisnac 2 trigery przez dluzej niz 3 sekundy az diody nie migna. Po tym zabiegu zaczelo dzialac. Nie jest to super extremalnie dokladne ale dziala wystarczajaco dobrze do uzytku podczas surfowania.

Klawiaturka jak klawiaturka sprawia sie dobrze podczas uzywania w Home . Brak zastrzezen.

klawisze po nacisnieciu wydaja przyjemny klik pod palcem. Nie jest on slyszalny ale dobrze wyczuwalny.

Waga niewielka. Ciezszy od sixaxa lzejszy od duala , tak najlatwiej chyba opisac wage tego uzadzenia.

Przyciski start i select orac home sa jakby przedluzeniem od pada tak naprawde naciskajac ten przyciusk przyciskamy go na padzie.

Jesli zastanawiasz sie nad zakupem to polecam , nie jest to sprzet niezbedny, ale jak jestes gadrzeciazem takim jak ja jestem to polecam, jesli piszesz duzo na konsoli i wkurza cie klikanie po wirtualnej klawiaturze to polecam jeszcze bardziej.

Co do ceny hmm duzo to i nie duzo 50$(150zl), jak dla mnie cena jest ok zrobione ladnie brak jakiegos brakorubstwa albo podlego gatunku plastiku, wyglada bardzo dobrze i solidne. Po dolonczeniu do pada prezentuje sie bardzo fajnie :)) nie lata nie wydaje jakis dziwnych dziekow, komponuje sie jako jedna calosc.

pare fotekre#

Edytowane przez pioter666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pioter666- a gdzie kupiles klawiaturke?? Strasznie ciezko ja dostac teraz...

Ja także ostatnio szukałem w polskich sklepach i nic nie znalazłem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde rozglądam się za tym ale na allegro wciąż pusto ma ktoś jakiegoś linka gdzie w polsce to sprzedają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich!!! Mam dobra wiadomosc dla tych co chca zakupic klawiaturke :P Znalazlem sklep w ktorym mozna ja kupic za 20,95 £ a co najlepsze to wysylka na cala europe freeeee (w tym Polska) Ale mam pytanie bo nigdzie nieznalazlem odpowiedzi : Czym sie roznia te klawiaturki a chodzi mi dokladnie o to ze roznia sie Product Code i np w usa maja inny a w europie jeszcze inny .Nasuwa sie pytanie czy bedzie kompatybilna z kazdym ps3 ??? Linka do sklepu podam po odpowiedzi

Formy platnosci w tym sklepie to : Visa , Paypal , MasterCard , MaestroCard , i pare innych !!!

Edytowane przez saron79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Linka do sklepu podam po odpowiedzi

Odpowiem jak podasz linka.

Ładnie to tak cwaniakować? Poza tym 21 funtów to żadna okazja, bo są i za 18 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Odpowiem jak podasz linka.

Ładnie to tak cwaniakować? Poza tym 21 funtów to żadna okazja, bo są i za 18 ;)

Sa po 18 + koszty wysylki ;) i nie dla nas w polsce hehe

Sorki jeszcze przed pisaniem tego posta byla dostepna ta klawiaturka a juz teraz jest Item Out Of Stock :(

Przepraszam bardzo za zamieszanie za to podaje linka do stronki http://www.mymemory.co.uk/

Edytowane przez saron79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na sprzedaż do serwisu dostaliśmy taki bajer. Mini Recenzja (skrócona dla większej czytelności):

(...)Funkcjonalnie sprzęt spełnia swoje wymagania. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest zastosowanie czujników nacisku. Wystarczy przejechać palcem po guzikach aby poruszyć myszką w przeglądarce. Wszystko prezentuje się ładnie.

Jednak po tej cenie spodziewałem się czegoś innego. W brew pozorom nie korzysta się z tego przyjemnie. Przyciski działają zbyt twardo (być może dostałem wybrakowany towar), zaś osadzone są na przyjemnym, lekkim (właściwie to nie ma znaczenia) materiale. (...)

Na półce prezentowałby się ładnie. Jednak działanie jest już gorsze.

Dla prawdziwego fana tego typu bajerków, obowiązkowe. Jednak jeżeli szukasz jakiegoś zastępstwa do klawiatury, to nie tędy droga. A szkoda.

________________________

Mini recenzja w 100% by Me. Pozwalam kopiować ;)

________________________

Wyraziłem swoją opinię o tym sprzęcie. Teraz możecie mnie zbesztać. ;)

Edytowane przez Duvel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zaproponować ciekawą alternatywę: Dinovo mini

Uwaga! NIe trzeba żadnego dodatkowego odbiornika usb, ponieważ urządzenie to jest kompatybilne z ps3. Testował to już ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A ja chciałem zaproponować ciekawą alternatywę: Dinovo mini

Uwaga! NIe trzeba żadnego dodatkowego odbiornika usb, ponieważ urządzenie to jest kompatybilne z ps3. Testował to już ktoś?

Ale jaka cena zabójcza. ;) Ceny wahają się w okolicach 400-600zł. Kto by dał tyle za klawiaturkę do PS3 aby pobawić się? W kategorii cena, jakość, opłacalność oficjalna klawiaturka zabiją tą Logitecha.

Edit: To nie jest alternatywa, tylko powinna być ciekawostka ;)

Edytowane przez Guti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różnych product code klawiatur z EU i USA, to wiąże się to z tym, że te USA mają trochę inaczej znaki typu [>/ itp rozłożone na klawiaturze. Porównywałem moja klawiaturę z UK i jakąś ze zdjęcia chyba z USA i właśnie tym się różniły, ale na 100% działają z każdą PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×