Skocz do zawartości
cwir

Klawiaturka na pada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko orientuje sie ktos z was czy w tych orginalnych klawiaturach na pada mozna juz uzywac polskich znakow??? Jesli mozna to jakich skrotow klawiszowych trzeba uzyc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maateaas

Hej, zakupiłeś jakąś klawiaturkę ?

Właśnie przeglądam temat i mocno zaintrygował mnie ten tańszy egzemplarz. Chyba się na niego skuszę.

Jednak zanim wykonam zakup chciałem się spytać czy może zakupiłeś sprzęt i jesteś w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/5668227/c_1/1%7Ccategory_root%7CVideo+games%7C14419738/c_2/3%7C14419738%7CPS3%7C14419785/c_3/4%7Ccat_14419785%7CPS3+accessories%7C14419800.htm

http://www.comet.co.uk/shopcomet/product/514799/SONY-PS3-WIRELESSN-KEYBOARD

przykładowe ofery z uk. Sam produkt nie jest chyba aż tak nowy bo widziałem to to już w tamtym roku. Jeśli chodzi o ceny to napewno powinny być zbliżone do tych oferowanych tutaj ( znając politykę SONY). Ja osobiście narazie nie kupuje mimo iż mam okazję ( na dzień dzisiejszy jest mi poprostu niepotrzebna ) Jeśli chodzi o samą ergonomię natomiast ,to jest to o wiele wygodniejsze niż można było by się spodziewać . Polecał bym tym którzy mają dośc standardowej klawiatury a dużo piszą przy pomocy systemu ps3. Ja do neta mam pc więc dylematy kupić czy nie mam za sobą . Ale kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@behemot - No to mi stary wcale nie pomogłeś.

Spójrz najpierw na klawiatury które polecał użytkownik maateaas

Odnośnie istnienia tych klawiatur (od użytownika maateaas) w internecie i sprzedaży - tak wiem, widzę i wiem że są od dawna w sprzedaży, a szczególnie te modele, co sugeruje małą awaryjność; jednak chciałem się spytać kogoś kto posiada taką klawiaturę i jest w stanie powiedzieć na jej temat kilka dodatkowych słów.

@behemot - Stary, pozazdrościć; posiadasz komputer do przeglądania internetu :) normalnie wow i szacunek.

Odnośnie cen - hm... sama klawiatura wychodzi ~80pln z przesyłką do domu; to zdecydowanie mniej niż polityka Sony.

Odświeżyłem wątek aby uzyskać konkretne informacje, a nie opinię kolesia z d**y, która z moim pytaniem ma się jak ......

Jeśli są jacyś użytkownicy niestandardowych(nieoficjalnych) klawiatur do ps3 to czekam na ich opinie (tylko bezprzewodowe).

Ew. czekam na chętnych do wspólnych zakupów takich klawiatur np. http://www.dealextre...ls.dx/sku.32011 lub http://cgi.ebay.co.u...me_Accessories.

Edytowane przez monkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta orginalna klawiaturka od ps3 przydaje się jeżeli ktoś więcej pisze: P bądź lubi gadżety.

Wydaje mi się że moja ma rozregulowany touch pad bo ciężko tym przeglądać neta; / też tak macie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta orginalna klawiaturka od ps3 przydaje się jeżeli ktoś więcej pisze: P bądź lubi gadżety.

Wydaje mi się że moja ma rozregulowany touch pad bo ciężko tym przeglądać neta; / też tak macie ??

A zrobiles kalibacje touchpada? Po niej ladnie dziala u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobiles kalibacje touchpada? Po niej ladnie dziala u mnie ;)

A jak zrobic taka kalibracje? Sam mam problemy z poruszaniem sie za pomoca touch pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sie jeszcze zastanawia na klawiatura do ps3, to ja osobiscie moge polecic Logitech Cordless Mediaboard Pro. Dzis dostalem. Dziala zarowno z ps3 jak i pc, touchpad takze. Ma co prawda kilka malych brakow, ale ogolem spelnia oczekiwania w 100%. Oczywiscie standardowe problemy z brakiem np. r1, l1 itd. oraz brak mozliwosci skonfigurowania klawiszy funkcyjnych na pc. Jeszcze jej calkowicie nie rozgryzlem, bo tak sobie tylko patrze jak sie na niej siedzi, ale napewno warta jest wydanej na nia kasy. Mala klawiaturka a pada kosztuje ok 100, ta ok 150, ale mozna uzywac do wszystkiego praktycznie. Wlasnie leze sobie w wyrku i z niej klepie. Tylko tv teraz by sie wiekszy przydal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie mi klawka mi sie nie laduje nie jest skalibrowana bo nie moge jej wl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z tą oryginalną klawiaturką. chyba się zawiesiła. podczas pisania na niej zaczeły swiecić wszystkie 3 diody jakie posiada i na nic nie reaguje.... próbowałem wciskać rózne klawisze i nic, power on-off i pozostałe, ktos wie co to oznacza i jak z tego wyjść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z tą oryginalną klawiaturką. chyba się zawiesiła. podczas pisania na niej zaczeły swiecić wszystkie 3 diody jakie posiada i na nic nie reaguje.... próbowałem wciskać rózne klawisze i nic, power on-off i pozostałe, ktos wie co to oznacza i jak z tego wyjść ?

Wystarczy podłączyć do konsoli kabelkiem i konsola ją sparuje na nowo.

Ja przedwczoraj dostałem swoją klawiaturkę i muszę przyznać, że jest to kawałem porządnie zrobionego sprzętu. Jakość wykonania rewelacyjna i na padzie trzyma się ja jego integralna część. Uzywałem przedtem zwykłej klawiatury BT takiej dużej ale było to niewygodne. Ta oficjalna na pada jest zdecydowanie praktyczniejsza. Fakt, klawisze są małe i jak ktoś ma duże dłonie to może mieć problemy, ale to coś w porównaniu z klawiaturami w telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wie jak skalibrować touchpada w klawiaturce i by napisał co i jak to byłbym wdzięczny. Instrukcję do headsetu znalazłem, a ta od klawiaturki gdzieś mi się zapodziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×