Skocz do zawartości
Emir

SOCOM Confrontation

Rekomendowane odpowiedzi

Zwarty i gotowy ;]

O której dziś gramy?

PS: Już działa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że post pod postem...

Gra ktoś z Was? ;]

Dzisiaj miałem przyjemność spotkać 4 polaków i przyznam, że grało się baaardzo przyjemnie ;]

Powoli zaczynam łapać mechanikę rozgrywki. Jeszcze nie znam nazw map i zachowania broni, ale nie jest źle... Zauważyłem, że jak już ktoś zachodzi Cię od tyłu to nie masz szans na przeżycie xD Trup na miejscu :/

Jedyne co mnie okropnie irytuje to freeze'y na dużych mapach... Czasem ciężko jest dorabiać uśmiech wrogom za pomocą snajperki...

Czekam na chętnych do gry! Dodawać do listy jeśli dość często gracie w weekendy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko;otoz czy moze mi ktos doradzic gdzie kupic najlepiej socoma w polsce?jakis sklep, ktory by oferowal giere z headsetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na allegro, ja kupilem w "swiat gier"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na allegro i przeczytaj dokładnie czy w opisie jest headset

jeśli jest to bierz, ja zawsze patrze tam gdzie jest najbliżej

a już zawsze najlepiej jak w moim mieście aby nie zdawać się

na laskę Poczty Polskiej, taka jest moja filozofia kupowania gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeczytałem cały temat i muszę powiedzieć zrobiłem sobie apetyt na tą gierkę. Ceny na allegro też przyzwoite więc mam nadzieję że już niedługo sobie z wami popykam bo ile można grać w CoD.

Mam nadzieję że znajdzie się miejsce w waszej drużynie

Jak zakupie to się odezwe.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni Socoma z HS i pora sie troche tym pobawic. Jaka wersje gry wy macie? Mi sie trafila z USA, brat niczego nie swiadomy kupil co mu dali. Mam nadziele ze z wspolnym graniem nie bedzie problemu, tylko juz boje sie o dodatki :|

Jakby ktos chcial mnie pomeczyc to psn_id: qgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu wywalało mnie z serwerów zaraz przed

początkiem rozgrywki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar@ SOCOM jest region free, i opcjach gry ustawiasz "europe" i czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ustawilem swoj region na EU, ale bardzo niepokojace bylo to, ze przy wyborze kanalu bylo multum rozpoczynajacych sie od US EAST 01 02.... US WEST 100 101 itd, a zaledwie 2 kanaly EU :|Osobiscie mi sie to nie podoba, czuje sie troche pominiety. Inna sprawa ze mialem jakiegos pecha i trafialem na kretynow w teamie nie odsc ze kampili na respie to jeszcze wrzeszczeli glupoty do HSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na to inaczej, premiery gry w europie jeszcze nie bylo a sa juz 2 kanaly eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicarz jak Ty to robisz że jak zawsze wchodzę to ty już tam gdzieś jesteś

tylko nigdy nie mogę cie znaleźć na żadnym serwerze, już nie mówiąc o tym

że jak Ty sobie gdzieś tam swobodnie grasz to mnie wywala ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc maja to naprawic, cale community z friends by bylo widac gdzie graja itp

Ps. jak cos to pisz do mnie to dam Ci namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spojrz na to inaczej, premiery gry w europie jeszcze nie bylo a sa juz 2 kanaly eu

Liczba kanałów zależy od tego czy np. pierwszy się zapełnił.. wtedy dają następny (np. EU1 czy EU2). No i w sumie takich europejskich kanałów jest trochę więcej, niemieckojęzyczne, francuski, hiszpański, włoski. Po europejskiej premierze posypią się następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ostatnio ze EU1 i 2 sa bardzo okupowane, wczoraj nie moglem wejsc na kanal bo poprostu byl full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj ( chyba ) dodano nowe pokoje ( 8x8 i 4x4 demolition medley ) + nowe kanały np AMERICA VS EUROPA .

A już niedługo wyjdzie patch 1.30 a w nim miedzy innymi TROFEA i Awards . Będzie jazda ( jak zawsze zresztą )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w tej grze chwilowe "zacinanie się" podczas pojawiania się nowego przeciwnika na mapie/celowniku (tak sądzę gdyż w innych przypadkach jest dobrze), czy tylko ja tak mam czy jest to ogolny problem bo nie wiem o co chodzi. Oglądam niektóre filmiki to tego nie widzęwięc jestem trochę zdezorientowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie w tej grze chwilowe "zacinanie się" podczas pojawiania się nowego przeciwnika na mapie/celowniku (tak sądzę gdyż w innych przypadkach jest dobrze), czy tylko ja tak mam czy jest to ogolny problem bo nie wiem o co chodzi. Oglądam niektóre filmiki to tego nie widzęwięc jestem trochę zdezorientowany.

Wilku, ogólnie to gra ma lagi, a stabilność serwerów nadal pozostawia dużo do życzenia, chociaż trochę to ostatnio naprawili. Mnie też wkurza, jak zaczynam strzelać do gościa za rogiem, a on nagle pojawia mi się 5m obok już totalnie wystawiony, tyle, że ja gryzę glebę a on teleportuje się dalej przez 2-3 sekudy. >;( Very annoying!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie swoje nicki łatwiej będzie sie odszukać:

nick: Murzyn_PL

headset : +

Socom, Cod 4,5, MGO, GT5Proloque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wilku, ogólnie to gra ma lagi, a stabilność serwerów nadal pozostawia dużo do życzenia, chociaż trochę to ostatnio naprawili. Mnie też wkurza, jak zaczynam strzelać do gościa za rogiem, a on nagle pojawia mi się 5m obok już totalnie wystawiony, tyle, że ja gryzę glebę a on teleportuje się dalej przez 2-3 sekudy. >;( Very annoying!

No to jestem troche uspokojony, co do serwerów po ostatnim patchu wywalenia mi sie nie zdarzają, jedyne co to te "zacięcia".

Teraz gram w MGO na którym pozostanę zanim jakiś sensowny patch nie wyjdzie do SOCOM'a.

Nowe plansze są bardzo pocieszne szczególnie w rozgrywkach z niewielką ilością graczy no i chodzi przepłynnie, bez zadnych zacięć, lagów itp itd . Polecam każdemu kto jeszcze nie miał z tą grą styczności.

A niebawem kolejny dodatek (MEME) się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez a swego rodzaju przycinki :| Mimo ze biegne sam, ani wrogow, ani moich w zasiegu wzroku, to np co 5 krokot mala przycinka. Takie zachowanie jest karygodne w grach typu SOCOM :| Sposob celowania tez jakos mnie mocno odpycha. Wiem ze jest mozliwosc customizacji: speed acceleration i cos tam jeszcze, ale jakos nei chcialo mi sie bawic, ale nie rozumiem czemu nie mogli dac jakiegos presetu podobnego do tego z UT3, gdzie celowanie to dla mnie poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to mi się zdarzyła porządna zwiecha i aż się przestraszyłem

bo to po raz pierwszy na PS3 mi się zdarzyło. Po prostu biegnę sobie

biegnę jak Forest a tu mi się kilku typów pcha w pole widzenia

i już tak razem zostaliśmy jak na familijnym zdjęciu.

Musiałem zrobić reset konsoli ;(

Lubie grać w Socoma i mimo wielu niedociągnięć nie zrezygnuję

z niej gdyż jest to jedyna gierka tego typu odpowiadająca moim wymaganiom.

fajnie by było żeby więcej polaków grało bo jakoś rzadko

spotykam rodaków mimo że nie używam HS to i tak fajnie słuchać

ojczystego języka ;D

Wilku dodatek MEME do MGO będzie dostępny dla wersji PAL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wilku dodatek MEME do MGO będzie dostępny dla wersji PAL??

Dodatek kupujesz na konto KONAMI, na jakiej wersji sie logujesz to twoja sprawa PAL/NTSC - nieważne, jedyny plus całego problemu z KONAMI ID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja samego patcha tego pierwszego 500mb ściągałem 8 godzin  :o

Napalony wróciłem do domu, instalacja, odpalam grę a tu patch

do zassania, daje OK no i wcięło konsole na 8 godzin  ;D

Więc wytrwałości życzę chociaż niektórym tu szybciej poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×