Skocz do zawartości
Emir

SOCOM Confrontation

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka,

pograłbym w SOCOM'a ale coś nie widzę go na PS Store na USie, dzwoniłem do swiat-gier i też nie mają (czekają na premierę), używka jest do wzięcia ale interesuje mnie pełna wersja, tj. z headsetem. Kupował ktoś ostatnio? Jeśli tak to dajcie jakieś namiary. Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu odzyskałem swoją płytę, chętni do gry dodawać mnie do listy :)

Edytowane przez kicarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, wczoraj patch wyszedl. Dosc dobrze usprawnia rozgrywke, przy czym wyeleminowal mase bugow. Patch wazy dosc sporo bo 529mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak? Gramy coś razem? Ja jestem chętny. Muszę co prawda poćwiczyć jeszcze trochę bo dopiero teraz nabyłem giere i dostaje baty, ale to kwestia czasu jak nabędę wprawy.

PSN ID : Dafid_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że gramy jak włącze konsole to cie dodam do lisy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieję dołączyć w tym tygodniu ale niestety media markt i empik nie stanęli na wysokości zadania... muszę kupić na allegro (dlaczego tego wcześniej nie zrobiłem :verymad: )... do usłyszenia w nadchodzącym tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy za tobą Pabliq .

Zaproszenie do klanu też czeka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już dzisiaj powinienem być... zbierzemy jeszcze paru ludzi i odświeżymy stary poczciwy eLo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aro ty jestes w Polish Elite?

ARA po pierwsze ;P

A co do pytania to odpowiedź brzmi tak

Chodź wcześniej grałem z klanem eLo ( s2 s3 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ARA po pierwsze ;P

A co do pytania to odpowiedź brzmi tak

Chodź wcześniej grałem z klanem eLo ( s2 s3 )

Hej ;] już chciałem sprzedawać Socoma, bo myślałem że nie będzie nikogo ze starego eLo :P dużo ludzi już macie?

Postaram się może dzisiaj odpalić socoma.

btw. z poprzednich socomów tOmO POL, nowy nick zalmiwas. Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze TOM my gramy codziennie ( prawie :P ) po godzinie 20

dodaj kogoś do listy żeby nas odnalazł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie dam rady, ale jutro wpadne. Zauważyłem że nowy patch wyszedł, mam nadzieje że mniej wyrzuca jak w 1.3 i niższych. Może wkońcu klimat S3 zniknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wlasnie zakupilem zestaw z HS , jak sie troche zorientuje o co dokladnie kaman w tej grze to chetnie bym z wami pogral, moj ID to Pilot__Pl. Wysle tez pare prosb od dodanie do listy przyjaciol i prosze o pozytywne "rozpatrzenie", pozdrawiam. Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez przylaczam sie do gry. Swietny tactical shooting , cos a`la Americas Army na PC. Takze jak bedziecie grac dajcie znac. PSNID: Lukas1977 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad kupnem pozadnej nawalanki sieciowej.. Jak byslicie, SOCOM to dobry wybor? :) Lubie gry typu counter-strike (w ktorego gram juz 2 lata) lub call of duty 4... Co mi poradzicie? Mialem juz battlefielda ale to jednak nie to :( Za duzo zwiedzania, za malo walki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie dla Ciebie. Zostaje ci COD lub np.Killzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ale w jakim stylu jest to gra? Mozna porownac ja do jakiegos tytulu? Bo jak narazie wogole nie mam pojecia, jaki jest to typ gry :P (prosz czego ze nawalanka oczywiscie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak wyzej napisalem Tactical Shooter (cos jak Americas Army na PC) , gdzie wiekszosc kanalow rozgrywki nastawiona jest bez respawnow - tj. np jeden strzal , zabija cie i czekasz do konca rundy. Nie jest to taka nawalanka jak np COD czy Counter Strike gdzie co 5sek masz respawn i biegasz na "pale". Tutaj musisz najpierw pomyslec zanim sie wychylisz z za rogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega lukas6660 bardzo się myli i widać w counter-strike nie grał. SOCOM jest zbliżony do Csa brońmi i rozgrywką taktyczną. Tylko, że w SOCOMie masz widok TPP ogólnie gierkę ci polecam jak lubisz pomyśleć przed akcją a nie biegać po mapie i wybijać na pale noobków. :D

Edytowane przez Flovver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flovver widze wytlumaczyl pewne sprawy :) CS jest gra taktyczna, a nie typowa nawalanka, cos takiego jak socom wedlug tego, co kolega przedstawil :) Napisalem gra w stylu counter-strike LUB Call of duty 4, poniewaz sa to 2 rozne gry ktore lubie, mozna powiedziec na rownym poziomie xD Czyli z tego co widze to ten caly SOCOM, o ktorym dowiedzialem sie przed wczoraj moze byc calkiem niezla gra :) I gdybym go kupil mial bym pozadny headsecik, na ktorego poluje 2 miechy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ci najpierw zobaczyć parę filmików z gry (znajdziesz na google)

Jak Ci się spodoba to zapraszam .

Wiedz że będziesz miał na początku niezła zabawę :P zanim nie poznacz mapek i trybów rozrywki . Tak wiec musisz mieć niezła cierpliwość .

Na szczęście gra sie coraz lepiej z czasem :)

PS : PROŚBA DLA FANÓW SOCOMA

Sprawa wygląda następująco :

Chcemy aby dodano POLSKI serwer do gry aby można się spotykać z rodakami .

Dlatego zainteresowanych zapraszam na forum socoma http://community.eu.playstation.com/playst...374508#U7374508 i wpisywać się pod oświadczeniem .

Z góry dzięki

Edytowane przez ARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie popykam w Socoma bo łażenie samemu na prawdę mnie nudzi a frajda jest wtedy jak ma się chociaż jednego kompana do pomocy a tak to każdy gra na własną rękę, niestety nie posiadam headsetu. Moje ID: EvilGucio

//Edit:

A i słuchajcie, jak możecie to powiedzcie mi jak to jest z tym sterowaniem a mianowicie z czułością sterowania. Ustawie sobie czułość na niską lecz nie wiem do czego służy ta Akceleracja ( Acceleration )? I co ona daja? Nie bardzo rozumiem też Martwej Strefy ( Dead Zone ) ona opóźnia ruch? Bardzo proszę o odpowiedz bo chce sobie odpowiednio ustawić sterowanie. A i jeszcze jedno :D Serwery rankingowe to te pierwsze które się wyświetla? Bo chyba nie te co robią je gracze i nazywają jak chcą.

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×