Skocz do zawartości
Emir

SOCOM Confrontation

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chętnie przyłączę się do gry w SOCOM. Mój iD: maciekola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i słuchajcie, jak możecie to powiedzcie mi jak to jest z tym sterowaniem a mianowicie z czułością sterowania. Ustawie sobie czułość na niską lecz nie wiem do czego służy ta Akceleracja ( Acceleration )? I co ona daja? Nie bardzo rozumiem też Martwej Strefy ( Dead Zone ) ona opóźnia ruch? Bardzo proszę o odpowiedz bo chce sobie odpowiednio ustawić sterowanie. A i jeszcze jedno :D Serwery rankingowe to te pierwsze które się wyświetla? Bo chyba nie te co robią je gracze i nazywają jak chcą.

Jeszcze nie gralem w SOCOM choc stoi na polce od kilku dni ( mecze sie z bledami aktualizacji ), ale tak na chlopski rozum to wydaje mi sie ze :

Akceleracja ( Acceleration ) -> Roznica predkosci ruchu w zalezaca od wychylenia analoga. ( Roznica w predkosci miedzy minimalnym a maksymalnym wychyleniem analoga. )

Martwa Strefa ( Dead Zone ) -> To zwieksza pole wychylenia analoga w ktorym ruch w grze jest powolny ( Czyli na poczatku precyzyjnie ale wolno i pozniej normlanie ).

Mam nadzieje ze w miare jasno wytlumaczylem i sie nie myle :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w SOCOM jestem zupełny świeżak i nie wiem gdzie znaleść najwięcej naszo-języcznych graczy, pomóżcie ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pytałem, ale pnawiam.

Warto tego Socoma kupować? Czy nadal babol babolem babola pogania? Może jak update będzie z 5 giga ważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do pierwszej odsłony poprawili wszystko co mnie od tego tytułu odrzucało, teraz jest idealnie - brak przycinek, znikających i pojawiających się przeciwników, całość płynnie działa online. Męczy mnie tylko respawn, który w większości jest jeden na grę :) ale dla niektórych to zaleta. Jak liczysz na coś ala COD4 to odbij, bo to inna rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czesto gram rano jest ktos hetny do pogrania zapraszam do klanu pol albo dajcie mi znac pioter666 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Generalnie polecam. Jednak jak dla mnie niezbyt dopracowana. Irytujące jest wymuszenie pokazania całego ciała w przypadku strzelania z wychylenia, ten proces jest po prostu spaprany, choć SlantSix przestawiało to jako zaletę wyróżniającą tą grę spośród innych. Rozgrywka jest jednak przyjemna. Duże mapy, świetne dodatki do broni i dosyć duży realizm tworzą z SC dobrą pozycję.

Nie jestem polonistą, ale błagam ludzie używajcie słownika, bo ... a nie ważne.

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie polecam. Jednak jak dla mnie niezbyt dopracowana. Irytujące jest wymuszenie pokazania całego ciała w przypadku strzelania z wychylenia, ten proces jest po prostu spaprany, choć SlantSix przestawiało to jako zaletę wyróżniającą tą grę spośród innych. Rozgrywka jest jednak przyjemna. Duże mapy, świetne dodatki do broni i dosyć duży realizm tworzą z SC dobrą pozycję.

Nie jestem polonistą, ale błagam ludzie używajcie słownika, bo ... a nie ważne.

Po części masz rację z tym wychylaniem, denerwujące jest to że ktoś może obserwować jak się zbliżasz do niego, wcale go nie widząc . Jak dla mnie jest to minus, bardziej realne było by granie na słuch, ale tutaj mimo certyfikatu THX nie słychać jak ktoś się zbliża od tyłu...

Czekam na patch 1.5 i DLC nad którym tak pracują. Mam nadzieje że dodadzą jakieś nowe frakcje, kamuflaże, skiny armorów i po cichu czekam na polski GROM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Szukam Polaków, którzy przyłączyli by się do mojego klanu. Gra z rodakami mogła by być naprawdę przednia, a jak na razie nie spotkałem żadnego Polaka podczas gry. Zapraszam!

Moje ID to Matt--PSN--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dojść do klanu

SpacierShark123

Headset oczywiście obowiązkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie jakis klan albo robicie jakies ustawki?? bo chętnie se pogram rodakami. Mam headset gre bede mial w środę ale dajcie mie już friendów yoshitsune_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna pograc, dwa razy zagrałem ale jakos samemu mi nie podeszła, jak bedzie ekipa to pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pograłbym z rodakami. Jak ktoś gra to dajcie znać, bo narazie gram z kumplem w dwóch i trochę nudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dali jakieś info apropo DLC który ma być darmowy dla wszystkich!

Bogu dzięki że Slant6 słucha graczy, bo dzięki temu w DLC zobaczymy:

- 2 nowe frakcje sił specialnych (KCT i COMSUBIN) każda z własną bronią.

- HK? 417, SPAS 15, 9mm Sub Machine Gun, M82A1A, Ak-74, SR-25.

Edytowane przez kicarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś gra w SOCOMa to bym chętnie się przyłączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z checia posmigam

na razie bez HS ale juz niedlugo z

jest juz HS

Edytowane przez zwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do klanu pol :) . Ja lupie z chlopakami (dawno juz nie bo czasu nie ma ale juz niedlugo koncze prace ) wszystcy polacy tylko z roznych regionow swiata. Zapraszam. pioter666@gmail.com piszcie jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tygodnia, bądź na początku przyszłego ma się ukazać patch 1.50 (którego robią już pół roku :laugh: )

który ma wyeliminować bugi, oraz wprowadzi dość sporo poprawek odnośnie samej rozgrywki.

Slant 6 zapowiedział że po wydaniu 1.50 zaczyna ostro pracować na darmowym DLC wraz z łatką 1.60

Edytowane przez kicarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos chce ustawke na trophy?:D wbijamy sami na jakis rank serv i bedziemy robili to co trzeba:D jak by co to gg:762212 psn:reno725

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie grałem ale jeśli komuś brakuje zawodnika to PSN: maciekola,

chętnie się dołączę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z połączeniem się SOCOM do sieci wyckakuje mi jakiś błąd serwera co może być problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z połączeniem się SOCOM do sieci wyckakuje mi jakiś błąd serwera co może być problemem ?

Też tak miałem jak patcha ściągnąłem, ale kilka prób i wszystko poszło gładko. Więc troche cierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×