Skocz do zawartości
BrianPL

Co was skłoniło do kupna PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem taki temat z ciekawości.

np mnie skłoniło do kupna ps3 Killzone 2 i FF13 FFversus13 ,oraz multimedialność

(jeżeli jest taki temat to przylepcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pijany bylem padlo na PS3:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założyłem taki temat z ciekawości.

np mnie skłoniło do kupna ps3 Killzone 2 i FF13 FFversus13 ,oraz multimedialność

(jeżeli jest taki temat to przylepcie)

Co Ci przylepić? że gumę? że pończochę? że ke?...

Jakos dziwnie kojarzą mi sie takie pytania i tematy!!... Ale jak juz jest, to ja kupiłem PS3 bo miałem wcześniej PSX, PS2, PSTwo, PSP i bede miał PS4, PS5 itd jeśli tylko będą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla Motorstorm i Gran Turismo, ale jak się okazało, są jeszcze lepsze tytuły na PS3 No i może..., niska cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla WRC, którego były zapowiedzi, a teraz cisza... tylko ten Motorstorm

Ogólnie multimedialność konsolki, wygląd... za wszystko ! I, tak jak Hades, miałem PSX, PS2, PSP... i będę miał PS4...

No i oczywiście aby mieć konsolę nowej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola 1500 zł, telewizor 3000zł,.....

ograć Hadesa w T5 lub klocki_Lego w Wipka..... bezcenne

Kupiłem by mieć z tego radochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem PS3 bo miałem wcześniej PSX, PS2, PSTwo, PSP i bede miał PS4, PS5 itd jeśli tylko będą!

Ja też, że się tak zwięźle wypowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid Tylko i wyłącznie to Reszta to dodatki jakie oferuje PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawesze lubliem konsole Sony (od kiedy kupilem ps) mial by DC mialo byc n64, potem chyba jeszcze iksbkos a potem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem kupić ps2, kumpel mnie przekonał że jednak trójeczka lepsza i tak poszło, ps3, lcd, gry, kable itd. ~6k nie moje ale nie załuję.

Grając w takie gry jak Uncharted, MGS4, SIREN, Heavenly, Battlefield i jeszcze pare których teraz sobie nie przypomne wiem że było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem psx, ps2 to czemu nie i ps3!? moje obrzydzenie to fify jest równie takie same jak i do Xboxa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem konsole bo nie chcialo mi sie ciagle ulepszac kompa, zeby grac w coraz to nowsze, bardziej wymagajace gry. Teraz mam pleya i niczym sie nie martwie , ze to karta graficzna bedzie za slaba , ze procek nie wyciagnie lub brakuje pamieci

Dlaczego PS3 a nie X360 hmmm... , nie bede zaczynal kolejnej rozmowy tego typu Po prostu wybralem co lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty na serio?

No a co .. kumpel powiedzial ze kupuje konsole a ja nastepnego dnia po imprezie pojechalem do Gama i kupilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 3 listopada 07 - głównie dla tego by w GTA:IV pograć no i miałem PSP a xbox się psuł i w ogóle z PS'ami zostanę do końca ;p

Dlaczego PS3 a nie X360 hmmm... , nie bede zaczynal kolejnej rozmowy tego typu Po prostu wybralem co lepsze.

Właśnie nie chcący zacząłeś rozmowę tego typu ;p

A i wybrałem konsolę bo mam gdzieś ulepszanie ciągle kompa i obecnie mój komp to: Intel Celeron 1GHz, 256MB Ram, GF5200 FX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ograć Hadesa w T5 lub klocki_Lego w Wipka..... bezcenne

Hehehe

Nic Dimek Ci nie przechodzi... Walczysz by być najlepszym!

[...]

Dlaczego PS3 a nie X360 hmmm... , nie bede zaczynal kolejnej rozmowy tego typu Po prostu wybralem co lepsze.

No właśnie, właśnie takim zdaniem zaczyna się temat co lepsze, majonez czy majonez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa-złom więc się pokusiłem na te 8 rdzeni Cell'a.

Ja kompa tylko do gier, a nie ma lepszych niż te z PS3. Pozatym funkcje multimedialne...

Wziąłem 1600 i idę do Saturna jak po bułki - nie wiedziałem jakiego potwora kupiłem...

Pozatym kuzyn ma Xpudło - jak grałem to mi się konsole spodobały - tyle, że te lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 bo to nie mogło być nic innego od początku aż do końca będę z kolejnymi odsłonami PlayStation, bo tylko w nich widzę przyszłość gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale ze mam Xklocka ps2 i ps3 oraz PC z kartą graficzną 9800GTX + ale ramu i innych dupereli trza kupić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój "związek" z PS3 zaczął się od wizyty Sony Show Truck w Kaliszu. Dowiedzieliśmy się z moim znajomym ze studiów, że zawita także do naszego uczelnianego miasta więc nie mogliśmy przegapić takiej okazji, oczywiście trzeba było opuścić zajęcia na których powinniśmy pisać kolokwium. Podjechaliśmy pod market "nie dla idiotów", a tam stoi to cudo. Myśleliśmy się, że się nie dopchamy, a tam prawie nikogo nie ma. Wchodzimy, a tam (nie chce skłamać, ale chyba..) 9 konsol, 8 42" Sony Bravia i na końcu naczepy 50". Odgłosy strzałów z Resistance, warkot silników z Motorstorma, F1, RR7, Genji: DoB... znalazłem się w niebie! Oczywiście na pierwszy rzut Resistance, nie mogłem się oderwac, wołam kumpla, jedziemy co-op, miód! Głowa pół metra od 42", wtedy największy tv w moim domu miał 21" CRT, zrozumcie mój zachwyt! Znajomy musiał przetestować F1, Monako w deszczu, kto ma ten wie jakie są wrażenia. Potem MS, zachwytu we mnie nie wzbudził, ale później się do tej gry przekonałem... i tak w kółko. Po 4! godzinach wyszliśmy i... poszliśmy do apteki po APAP. (nie polecam grac tyle czasu tak blisko tv) Wtedy zrozumiałem, że PS3 muszę mieć. Po jakimś czasie starsi zakupili 42" LCD Full HD, a w lokalnej gazecie pojawiło się ogłoszenie: sprzedam PS3, dzwonię.. pytam się co i jak no i doszliśmy do ceny, a koleś.. 1100ZŁ!! W sierpniu zeszłego roku.. do tego RR7 i F1 za 150zł i z konsolą wróciłem do domu, interes życia. Jeszcze się na niej nie zawiodłem, a jedyne czego mi brakuje to kasy na gry. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja kupiłem bo:

- nie chciało mi się co chwila kupować nowego kompa (doliczając moje zamiłowanie do internetu i niechęć do antywirusów kupował bym dwa razy częściej niż normalny użytkownik )

- w przeciwieństwie do x'a ma darmowy net

- BD

- wifi, bluetooth i ogólnie sporo bajerów

- miałem, psx i ps2

- nie wiedziałem, że sony olewa aż tak użytkowników

- mimo, że bardziej cenie m$ od sony wiem jakie potrafi zrobić numery no i mimo wszystko x jest trochę starszy

to chyba wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem kiedyś PS3 ale sprzedałem z myślą ze X-box 360 jest lepszy.Myliłem się i mam zamiar ponownie w listopadzie kupić PS3

i znów sobie pogram w MS i Resa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po genialnym Metal Gear Solid 3 wiedzialem, ze musze miec PS3, zeby zagrac w MGS4.

Kupilem konsole i czekalem na "moja" gre...

w miedzyczasie japonczycy zapomnieli jak sie pisze gry...

przeszedlem raz, gra do dupy... konsola zostala (do grania w CoD4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś PS3 ale sprzedałem z myślą ze X-box 360 jest lepszy.Myliłem się i mam zamiar ponownie w listopadzie kupić PS3

Ja wiedzialem ze kupie pewnie predzej czy pozniej, ale jak wpadlem do sklepu HMV w Londynie i zasiadlem przed 50 calowym Sony Full HD i F1 Championship Edition, wyszedlem po 15 minutach grania ze szczena w dloni, pojechalem do domu, rozbilem swinke, wrocilem do sklepu, wylozylem 460 funtow (bundle z Resistance i dokupilem F1 CE) i wrocilem do domu w ciezkim szoku i z podswiadoma mysla ze cos czuje ze mnieto wciagnie...

Dzis, poltora roku pozniej, wydalem juz na gry ponad 2 razy tyle co na konsole.

Dodam ze mam tez drugie dosc kosztowne hobby jakim sa gramofony i podobnie jak z PS3, wydalem juz drugie tyle na plyty co na sprzet. A ze jestem w wieku w ktorym wypadaloby juz cos kasy odkladac, zaczynam sie martwic jak widze kalendarz z datami wydania gier coponiektorych

Damn you Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×